Ruimschoots gehaaldquote:# Bonobo11
# Aangezien ik de 6e divsie in geparachuteerd ben met 150 HT, gaat het team proberen te overleven.
# Nieuwe coach aanstellen, opdat we volgend seizoen speelruimte hebben in PIC/MOTS-regime,
# ivm Middenveldratings tbv optimale counter
# Doortrainen van 7 deftrainees, 3 OCD's
# Beker boeit niet, overleven in compo wel.
# 2 wekelijks breakeven draaien
Misschien dat de inkomsten dus wat omhoog worden gekrikt nog.quote:06-07-2007 Clubeigenaren dreigen volgend seizoen te boycotten
De Vereniging Van Club Eigenaren (VVCE) overweegt drastische maatregelen wanneer de Hattrick Football Association (HFA) en de Spelersunie niet ingaan op haar eisen. “Veel clubs verliezen geld en de situatie wordt steeds erger. We kunnen dit niet langer accepteren”, aldus de VVCE-voorzitter.
Volgens de VVCE zijn de salarisafspraken die met de Spelersunie gemaakt zijn veel te genereus en moet hierover opnieuw onderhandeld worden. De VVCE wil ook met de HFA spreken over de noodzaak om de inkomsten uit kaartverkoop en sponsordeals te verhogen. De VVCE-voorzitter: “Tot dusver wilden de HFA en de Spelersunie niet luisteren. Deze keer laten wij het er niet bij zitten!”
De HFA reageerde in een schriftelijke verklaring: "Dit weekeinde beginnen de onderhandelingen. We hopen tot een oplossing te kunnen komen waarbij het langetermijnperspectief niet uit het oog wordt verloren. We willen de verstandige managers blijven motiveren om op de door hen ingeslagen weg verder te gaan."
Als je maar 1 week conditie traint moet je dat gewoon komende week doen...quote:Op vrijdag 6 juli 2007 12:09 schreef ScudRaket het volgende:
Ik heb een dilemma:
Zal ik deze week conditie trainen zodat mijn vorm zich komende week kan herstellen, of doe ik dat volgende week, zodat ik mijn eerste elftal kan opstellen in de eerste bekermatch?
Ik ga volgend seizoen vol voor de titel in de competitie, de beker is een leuke bijzaak.
Het stadion niet uitbreiden...quote:Op vrijdag 6 juli 2007 13:43 schreef pekel het volgende:
PHT (1009605) is begonnen!
Iemand enkele (nieuwe) tips voor deze oldbie?
Begin met trainen en blijf weg van de jeugdopleiding..quote:Op vrijdag 6 juli 2007 13:43 schreef pekel het volgende:
PHT (1009605) is begonnen!
Iemand enkele (nieuwe) tips voor deze oldbie?
je club hernoemen naar Wietse Waailap FCquote:Op vrijdag 6 juli 2007 13:43 schreef pekel het volgende:
PHT (1009605) is begonnen!
Iemand enkele (nieuwe) tips voor deze oldbie?
dat kon al, alleen daarvoor moet je comp. reeks afgelopen zijn aangezien je niet tijdens een competitie kunt stoppen.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:21 schreef -J-D- het volgende:
Het seizoen is voorbij dus we zouden nu de nieuwe jeugdopleiding moeten kunnen stopzetten.
Of is dat later pas?
Zie het namelijk nergens staan.
Dat is al afgelopen, maar ik zie nergens de optie om die investering te stoppen.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:22 schreef Grumpey het volgende:
[..]
dat kon al, alleen daarvoor moet je comp. reeks afgelopen zijn aangezien je niet tijdens een competitie kunt stoppen.
Die laatste kan je niet ontslaanquote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:27 schreef Daemon19 het volgende:
Als je alle scouts ontslaat?
Dat hebben ze nog niet ingebouwd, die idioten. Ze zouden dat in dit tussenseizoen MISSCHIEN inbouwenquote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:21 schreef -J-D- het volgende:
Het seizoen is voorbij dus we zouden nu de nieuwe jeugdopleiding moeten kunnen stopzetten.
Of is dat later pas?
Zie het namelijk nergens staan.
Waarom?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 13:49 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Als je maar 1 week conditie traint moet je dat gewoon komende week doen...
geef me je password, dan kijk ik even...quote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:23 schreef -J-D- het volgende:
[..]
Dat is al afgelopen, maar ik zie nergens de optie om die investering te stoppen.
Jij wel?
2-3-5 zou ik sowieso niet spelen. Dan krijgt je helemaal geen training...quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:18 schreef Lennox het volgende:
[..]
Waarom?
Beter in je bekerwedstrijd, dan kan je ook altijd nog een ander systeem spelen als dat nodig is. Deze week train ik lekker passen met 2-3-5 en in de bekerwedstrijd conditie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |