Ik meen hier wat sarcasme te horen.quote:Op zondag 1 juli 2007 12:33 schreef demins het volgende:
[..]
Maar goed dat Beequeen alles nog een keer controleert!![]()
Vooral Amanda, die hoor je nooit een kreuntje geven. Behalve die keer dat Huub haar aan het beffen was.quote:Op zondag 1 juli 2007 12:36 schreef petraa het volgende:
Ik vind het ook zo knap dat die 2 altijd geluidloos neuken.
Kan me niet voorstellen dat Amanda "geniet" van de anale seks. In porno-films maken ze eerst de anus goed schoon met een reinigend glijmiddel en zetten ze een buttplug om de anus op te rekken. Amanda doet geen van beide, dus dat moet best wel pijn doen. Of misschien is juist die pijn hetgene waar ze op kickt?quote:Op zondag 1 juli 2007 12:38 schreef beequeen het volgende:
Vooral Amanda, die hoor je noot een kreuntje geven. Behalve die keer dat Huub haar aan het beffen was.![]()
Ze stond vanmorgen vleugel-/vliegoefeningen te doenquote:Op zondag 1 juli 2007 12:16 schreef beequeen het volgende:
Deze stream is mooier, de zeearend staat op het punt om uit te vliegen. Ik hoop dat het geen spam is.![]()
http://www.staatsbosbehee(...)9-8432-99B08D34A3AC}
Geen idee, bij mij komt daar alleen iets uit en gaat er niets in!quote:Op zondag 1 juli 2007 12:41 schreef Mika25 het volgende:
[..]
Kan me niet voorstellen dat Amanda "geniet" van de anale seks. In porno-films maken ze eerst de anus goed schoon met een reinigend glijmiddel en zetten ze een buttplug om de anus op te rekken. Amanda doet geen van beide, dus dat moet best wel pijn doen. Of misschien is juist die pijn hetgene waar ze op kickt?
Natuurlijk, als Jaap zich als een koorknaapje gedraagt, wordt het lastig om hem slecht neer te zetten. Maar dat de redactie flink kan sturen, weten we allemaal.quote:
Het lijkt er wel een beetje op dat ze Huub op een zijspoor willen plaatsen. Daarnaast de geruchten dat het allemaal wat minder moet. RTL Jaap is al geboren en Huub heeft eigenlijk weinig gedaan afgelopen week.quote:Op zondag 1 juli 2007 12:41 schreef schatje het volgende:
Volgens mij is Jaap ook niet blij dat ie vriendjes moet spelen met Dennis.
Niet volgens Scanquote:Op zondag 1 juli 2007 12:43 schreef Gert het volgende:
[..]
Natuurlijk, als Jaap zich als een koorknaapje gedraagt, wordt het lastig om hem slecht neer te zetten. Maar dat de redactie flink kan sturen, weten we allemaal.
Sterker nog Huub heeft er niets meer te doen. Motorrijlessen zijn er niet gekomen voor hem. DJ lessen zijn afgeblazen, zangles, acteerles. Hij hangt de hele dag beetje in het rond.quote:Op zondag 1 juli 2007 12:43 schreef akveor het volgende:
[..]
Het lijkt er wel een beetje op dat ze Huub op een zijspoor willen plaatsen. Daarnaast de geuchten dat het allemaal wat minder moet. RTL Jaap is al geboren en Huub heeft eigenlijk weinig gedaan afgelopen week.
Tuurlijk, maar van wie komen die idiote plannen, ik neem aan van Jaap. Jaap is een absolute miscast, ze hadden hem nooit in die Kooi moeten zetten. Hij is een gevaar voor zichzelf en zeker voor vrouwen.quote:Op zondag 1 juli 2007 12:43 schreef Gert het volgende:
[..]
Natuurlijk, als Jaap zich als een koorknaapje gedraagt, wordt het lastig om hem slecht neer te zetten. Maar dat de redactie flink kan sturen, weten we allemaal.
Ik roep al vanaf dag 1 dat de redactie wel enigszins stuurt, dus ga nou niet zeggen dat dat niet zo is.quote:
Okee, verkeerd begrepen dus, ik dacht dat jij dacht dat er ook niet gestuurd werd.quote:Op zondag 1 juli 2007 12:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik roep al vanaf dag 1 dat de redactie wel enigszins stuurt, dus ga nou niet zeggen dat dat niet zo is.
Ik ben er alleen wel van overtuigd dat er geen script is (wat ook niet zo is, want anders hoeven ze geen toestemming voor acties te vragen) en ook zo ongeveer 98% van alle andere 'conspiracies' flauwekul is.
Riri heeft een filmpje maar ze zou nog kijken of ze het op youtube kon zetten.quote:Op zondag 1 juli 2007 12:45 schreef F04 het volgende:
iemand filmpje van Jaap gisteren?
Datzelfde bericht stond gisteren ook in Villa Vandaag, check maar. Stelletje amateurs.quote:Op zondag 1 juli 2007 12:47 schreef petraa het volgende:
12:09 - Tweede nachtje
Het tweede nachtje van Nadia zit er bijna op. Zou de Miljonaire al gewend zijn aan het luxe grote bed? En wat te denken van haar bedpartner? Was dat gister nog Natasia, vannacht kroop ze lekker bij Dennis in bed. Wat dat betreft valt er nog niet veel te wennen… Voorlopig verkeert ze nog in dromenland…
Bron 10
Ze lag toch gewoon bij Natas
Die gozer kan zo op FOK komen posten met zijn opmerkingenquote:Op zondag 1 juli 2007 12:49 schreef schatje het volgende:
Ook suggereerde die gozer dat Jaap enkel als kijkcijferkanon werd gebruikt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |