Misschien is het een idee jouw eigen topic speciaal voor autisten te openen.quote:Op zondag 8 juli 2007 17:35 schreef Secretus het volgende:
[..]
Daar zit je fout, je verwart een ad hominem met het gebruik van krachttermen/scheldwoorden.
Als je je denigrerend over iemand uitlaat ben je imo al op de man aan het spelen. I don't give a fuck welke definitie 1 of andere olijfkauwende filosoof daar 4 miljoen jaar geleden aan gekoppeld heeft
Het is geen ad hominem om te zeggen " x+x is niet 3x, want ..(uitleg), ben je een idioot ofzo, mongool."
Het is wél een ad hominem om te zeggen " x + x is niet 3x, want jij ben een idioot".
Als ik die Ad ooit tegenkom sla ik hem op z'n bek. Dat beloof ik je.
Beetje raar voorbeeld, maar op de man spelen, ad hominem, is altijd een onderdeel van een argument. Daarom is het gebruik ervan ook een argumenteringsfout. Als je het op de man speelt gebruik je een foutieve reden waarom iemand's argument fout zou zijn.
Het is nooit per definitie een onderdeel van een argument. Je kan ook zonder argument op de man spelen.Als je op de man speelt kan je ook een goede reden gebruiken waarom iemands argument fout zou zijn.Maar als er geen argumenten zijn is er eigenlijk al non-communicatie. Enkel interne ruis.
In het eerste voorbeeld wordt iemands "geestelijke toestand" niet gebruikt als een onderdeel van het argument, maar eerder als een bijvoegsel, waarschijnlijk ten gevolge van frustratie. Je kan het weglaten en je hebt nog steeds een geldig argument.
Bedankt voor de tip!Dus als ik dit gebruik ben ik nog sneller klaar met het maken van een argument!?? Jee wizz!! En hij is nog geldig ook!
![]()
In het tweede onderdeel is het wél een onderdeel van het argument (jij bent een idioot, _dus_ ..) dit is op de man spelen/ ad hominen, dit is een slecht argument. Het gebruik van losse krachttermen heeft hier niets mee te maken, in tegendeel tot wat jij beweert.
ik zou je nu kunnen pakken op een spelfout maar ik doe het niet....ik begin je nu wel minder serieus te nemen
Overigens bespeur ik in jouw posts minstens evenveel, zoniet niet meer frustratie dan in de posts van de originele poster.
Frustratie is het foute woord. Soms ben ik sarcastischer dan anders. Maar misschien is mijn definitie van frustratie anders dan jouw (ongetwijfeld) veel interessanter klinkende latijnse definitie.
[..]
[..]
Daarom is het ook zo wonderbaarlijk dat je uit de post iets kan afleiden over zijn argumenteringsvaardigheden
[b]
Laat me niet lachenquote:Als je je denigrerend over iemand uitlaat ben je imo al op de man aan het spelen. I don't give a fuck welke definitie 1 of andere olijfkauwende filosoof daar 4 miljoen jaar geleden aan gekoppeld heeft
Raar hoe je bij gebrek aan echte tegenargumenten gewoon onzin gaat verkondigen.quote:Als ik die Ad ooit tegenkom sla ik hem op z'n bek. Dat beloof ik je.
1) Als het geen onderdeel van een argument is, is het geen argumenteringsfout, zoals "op de man spelen". Dat jij dingen die niet "op de man spelen" zijn bestempeld alsof ze het wel waren betekent _niet_ dat ze het zijn. Zonder argument kan je niet "op de man spelen" *quote:1) Het is nooit per definitie een onderdeel van een argument. Je kan ook zonder argument op de man spelen 2).Als je op de man speelt kan je ook een goede reden gebruiken waarom iemands argument fout zou zijn. 3) Maar als er geen argumenten zijn is er eigenlijk al non-communicatie. Enkel interne ruis.
En weer onzin ? Als je niets te typen hebt, typ dan niks.quote:Bedankt voor de tip! Dus als ik dit gebruik ben ik nog sneller klaar met het maken van een argument!?? Jee wizz!! En hij is nog geldig ook!
Wat een of andere kerel die in zijn eigen wereldje leeft van me vindt kan me eigenlijk niet veel boeien hoorquote:ik zou je nu kunnen pakken op een spelfout maar ik doe het niet....ik begin je nu wel minder serieus te nemen
Je snapt schijnbaar ook niet waarom latijnse terminologie wordt gebruikt ? Maar goed, hoeft ook niet. Misschien zou je eerst de concepten zelf proberen te snappen.quote:Frustratie is het foute woord. Soms ben ik sarcastischer dan anders. Maar misschien is mijn definitie van frustratie anders dan jouw (ongetwijfeld) veel interessanter klinkende latijnse definitie.
Tot nu toe ben jij degene die je eigen hersenspinsels als waar beziet, compleet de logica van de echte wereld negerend. Ik snap dat het leuk is om met kinderlijke denigrerende teksten te komen, of je richten op iemands taalgebruik in plaats van op zijn argumenten, maar kom eens met logicaquote:Misschien is het een idee jouw eigen topic speciaal voor autisten te openen.
ik wil je ook niet meer in mijn scrabble team hebben.
In plaats van de échte argumenteringsleer te volgen, verzin je gewoon je eigen.quote:Als je je denigrerend over iemand uitlaat ben je [b]imo [/b]al op de man aan het spelen. I don't give a fuck welke definitie 1 of andere olijfkauwende filosoof daar 4 miljoen jaar geleden aan gekoppeld heeft
Het is inderdaad erg offtopicquote:Op maandag 9 juli 2007 22:29 schreef Pumatje het volgende:
verkapte ik spreek goed Nederlands opmerkingen.
laten we ontopic blijven.
welke argumenten..het zijn bij mij de meeste vooroordelenquote:Op maandag 9 juli 2007 17:10 schreef Siriusje het volgende:
Pushygirl gaan we de goede argumenten gewoon negeren of ga je daar ook nog op antwoorden?
Omdat ze vrij willen zijn! Ze hoeven niet als een kudde schapen in een woonwijk te wonen. Als ze zin hebben, kunnen ze hun huis zo ergens anders neerzetten!quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:30 schreef Supra_Turbo het volgende:
Nogmaals... Waarom moeten jullie je onderscheiden van 'normale' burgers door in een woonwagen te wonen en niet in een normaal huis?
heb je die foto van inet gehaalt? of heb je die zelf gemaakt?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:34 schreef Rasing het volgende:
[..]
Omdat ze vrij willen zijn! Ze hoeven niet als een kudde schapen in een woonwijk te wonen. Als ze zin hebben, kunnen ze hun huis zo ergens anders neerzetten!
[afbeelding]
Zoalng het maar een woonwagenterrein is natuurlijkquote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:34 schreef Rasing het volgende:
[..]
Omdat ze vrij willen zijn! Ze hoeven niet als een kudde schapen in een woonwijk te wonen. Als ze zin hebben, kunnen ze hun huis zo ergens anders neerzetten!
[afbeelding]
Internet, hoezo?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:45 schreef PushyGurl het volgende:
heb je die foto van inet gehaalt? of heb je die zelf gemaakt?
Waarom zouden die mensen dat dan niet mogen?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:30 schreef Supra_Turbo het volgende:
Nogmaals... Waarom moeten jullie je onderscheiden van 'normale' burgers door in een woonwagen te wonen en niet in een normaal huis?
Waar zeg ik dat het niet mag?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 17:46 schreef jehovaguerilla het volgende:
[..]
Waarom zouden die mensen dat dan niet mogen?
Ik geloof dat je voor de helft van wat een gewoon huis kost een giga bungalow met zijwielen hebt.
Nog even strakke lichtmetalen velgen eronder en knallen met die hap.
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 17:30 schreef PushyGurl het volgende:
wat vinden jullie van woonwagenbewoners?
ik vroeg me dat af omdat ik zelf een woonwagen bewoonster ben![]()
pipaquote:Op woensdag 11 juli 2007 08:52 schreef gewoon_doen het volgende:
als je een pipa nodig heb om iemand om te leggen ga ik altijd eerst even langs het 'kamp'.
Ze hebben altijd wel een ruime verzameling wapens waar ik uit kan kiezen en meestal ook wel genoeg wiet voor de zenuwen.
Zaken gaan ook altijd heel gladjes met die 'kampers', nooit problemen en hoef werkelijk nooit zorgen te maken of ik belazerd word
dus je beschuldigt iemand op zijn crimineel zijn ,terwijl je zelf ook wel van toeten en blazen afweetquote:Op woensdag 11 juli 2007 08:52 schreef gewoon_doen het volgende:
als je een pipa nodig heb om iemand om te leggen ga ik altijd eerst even langs het 'kamp'.
Ze hebben altijd wel een ruime verzameling wapens waar ik uit kan kiezen en meestal ook wel genoeg wiet voor de zenuwen.
Zaken gaan ook altijd heel gladjes met die 'kampers', nooit problemen en hoef werkelijk nooit zorgen te maken of ik belazerd word
nou ik ben in ieder geval nog nooit met de politie in aanraking geweest voor dat soort dingenquote:Op woensdag 11 juli 2007 13:40 schreef Pumatje het volgende:
pushygirl wat probeer je nu te doen? De naam te zuiveren van Kampers?
Het is een aangenomen feit dat kampers problemen betekenen, weliswaar geld dit niet voor iedereen, maar als we naar percentages gaan kijken en het relatieve erin zien komt gewoon naar voren dat in kampen meestal wel zaken gebeuren waar geen justitiueel daglicht schijnen mag.
Ik denk aan, Je gestolen brommer terugvinden op het kamp ( mij al 1 keer gebeurd, en van vrienden velen keren vroeger ), wiet knippen op een ander kamp, verdient leuk die 15 euro ) , Door kampers in de file staan omdat ze de weg blokkeren omdat ze het weer ergens niet mee eens zijn, een kamp dat gewoon mensen kan terroriseren.
Sure, dit doen niet kampers ook.. dat klopt. Maar het is altijd, altijd mot geweest bij een kamp. Er bestaat geen, ik herhaal geen kamp in Nederland athans wat nog nooit niet in aanraking is geweest met de Politie m.b.t de zwaardere overtredingen.
nee, jij bent uiteraard een uitzondering...quote:Op woensdag 11 juli 2007 13:42 schreef PushyGurl het volgende:
[..]
nou ik ben in ieder geval nog nooit met de politie in aanraking geweest voor dat soort dingen
ja mooi nietquote:Op woensdag 11 juli 2007 16:27 schreef Supra_Turbo het volgende:
Genoeg gelult... post nu maar eens een foto van jezelf PushyGurl![]()
Kom je wel eens in Top Palace Den Haag? (vlakbij HS) daar komen ook veel kampers. Gezellige tent daar niet van, maar je moet wel een beetje houden van artisten zoals Jochem etc.quote:
Intelligentie en educatie zijn 2 verschillende dingen matequote:Op woensdag 11 juli 2007 14:59 schreef jehovaguerilla het volgende:
Er zijn er wel een stuk of wat met een bulletje op zak.
Ik ken een afgestudeerd politicoloog van ambulante afkomst.
(hij heeft een tankpasje bytheway)
Maar zo ken ik ook veel HBO marokkanen.
Ik denk dat de link tussen afkomst en intelligentie in deze geen issue is.
Je haalt eerst het voorbeeld aan van een kamper die 44x zonder te betalen wegreed bij de benzinepomp en verbaasd was gepakt te worden.quote:Ook leuk feit is dat ik al nu 45 keer aangifte heb kunnen doen omdat een kamper doorreed met zijn auto zonder de benzine af te rekenen ( werk bij benzinepomp als vakantiebaantje ) .. ondanks dattie valse kentekenplaten monteerde vergat ie dat we na 44 keer zijn gezicht inmiddels wel herkenden ..
Kamp en educatie.. is dat ook een link?
nee daar kom ik nooit,want ik woon in limburgquote:Op woensdag 11 juli 2007 17:02 schreef buachaille het volgende:
[..]
Kom je wel eens in Top Palace Den Haag? (vlakbij HS) daar komen ook veel kampers. Gezellige tent daar niet van, maar je moet wel een beetje houden van artisten zoals Jochem etc.
RBC Roosendaaaaaaal!quote:Op donderdag 12 juli 2007 14:18 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik woon ook dicht bij zo'n kamp (een hele kleine weliswaar). Ken die mensen verder niet, maar ik woon er al zo'n 10 jaar en nooit problemen gehad.
Paar jaar geleden is er alleen iemand vermoord in dat kamp, maar ach, dat kan gebeuren he.
duidelijk, bij die kampen durft de politie niet eens te komen, die achterlijke kampers kunnen niet eens t verschil lezen in een supermarkt tussen hondenvoer of ragout. nu jij.quote:Op woensdag 11 juli 2007 14:37 schreef Ixnay het volgende:
Mijn woonplaats is omringd door 4 woonwagenkampen.
Hier heeft niemand last van, en de meeste mensen die hier wonen weten zelfs niet eens dat er hier zo veel woonwagenkampen zijn.
In de aso achterbuurten, de marrokanen/italianen wijken etc. zie je wel dagelijks politie.
Je wilt duidelijk maken dat je aan jouw uiterlijk niet kan zien dat je van het kamp komt. Ik geloof er heilig in dat dat wel mogelijk is. Ik herken mensen van het kamp nagenoeg altijd feilloos, en ik ben niet de enige.quote:Op donderdag 12 juli 2007 09:28 schreef PushyGurl het volgende:
[..]
omdat dat nergens voor nodig is
waarom wel ?
Of Priscilla, Rebecca, Destiny etc.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |