quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:39 schreef kleinzusje het volgende:
Dag lieve cossertjes, ik ga nog even lurken in de SC en dan slapen![]()
![]()
Met die trouwpartij en de vakantie daarna is Japio een flink aantal dagen weg. Daarom denk ik dat ze meer naar Dennis zal trekken. Of naar Lieke, dat sluit ik ook niet uit.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:40 schreef Day het volgende:
Volgens mij gaat het wel goedkomen tussen Jaap en Nadia.
Dat kan, maar ook al hou je van elkaar, dan hoef je toch niet telkens op elkaars lip te zitten en je met elk gesprek te bemoeien??quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:40 schreef Desii het volgende:
[..]
Valt best wel mee vind ik..... maar ze houden van elkaar, dus lijkt me vrij logisch dat je elkaar steeds opzoekt.... Zeker ook omdat Lieke voor de rest niemand in de villa heeft, waar ze goed mee kan.
Volgens mij is hij bezig haar te dumpen, zodat hij iets met Nadia kan beginnen.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:35 schreef hetbabbelaartje het volgende:
Vanaf het moment, dat Hind is binnen gekomen is Brrrr ruzie aan het zoeken met A'Del en dat kind moet op haar knieen.
Hoe ordie ik haar ook vind. Ik vind dit ook wel een beetje zielig voor haar.
Bedankt voor je mooie OP's Kleinzusjequote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:39 schreef kleinzusje het volgende:
Dag lieve cossertjes, ik ga nog even lurken in de SC en dan slapen![]()
![]()
Ik vind dat bloedirritant van Lieke!quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:42 schreef hetbabbelaartje het volgende:
[..]
Dat kan, maar ook al hou je van elkaar, dan hoef je toch niet telkens op elkaars lip te zitten en je met elk gesprek te bemoeien??
quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:43 schreef Talitha het volgende:
[..]
Volgens mij is hij bezig haar te dumpen, zodat hij iets met Nadia kan beginnen.
Idem.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:44 schreef Sug4r het volgende:
[..]
Bedankt voor je mooie OP's Kleinzusjeslaap lekker
![]()
![]()
Weet ik niet, hij is wel heel open tegen haar en doet zijn best charmant te zijn. Nooit eerder gezien bij Jaap!quote:
De soep wordt nooit zo heet opgedient(of zoiets)quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:44 schreef farceman het volgende:
Heb ik iets gemist Brian en Amanda opeens uit elkaar?
dat is juist het grote probleem denk ik.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 02:40 schreef Desii het volgende:
[..]
Valt best wel mee vind ik..... maar ze houden van elkaar, dus lijkt me vrij logisch dat je elkaar steeds opzoekt.... Zeker ook omdat Lieke voor de rest niemand in de villa heeft, waar ze goed mee kan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |