quote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:45 schreef FdW het volgende:
Flikker Naatje maar bij PC de eendenvijver in.
Hoezo hoezo?quote:
Naatje (waardeloos; prutswerk als in 'naatje pet') ?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:43 schreef Sebi het volgende:
hahaha Brian is alweer bang dat Dellie met Nadia (hebben we al een bijnaam?) gaat zoenen. Het was toch juist de bedoeling dat WB met Nadia ging rommelen?
ik heb het ook gehoord jaquote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:46 schreef Anderkeertje het volgende:
[..]
verzinnen? Huub heeft het idd letterlijk gezegd![]()
Lieke kijkt ook niet al te vrolijk tijdens dit gesprekquote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:47 schreef Adothehague het volgende:
3 uur in de villa en de eerste kleine ruzie alweer veroorzaakt tussen Brian en Amanda
dat huub nog antwoordt geeft.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:44 schreef Ricard0j het volgende:
Ligt het aan mij of lijkt Nadia aan het stoken?
Verdomd, dat doet aDEL heel goedquote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:47 schreef uniekhoorn het volgende:
amanda: Zeg jij maar tegen Nadia dat ze niet bij ons gaat slapen
Brian: Waarom moet ik dat doen?
Amanda: Jij schuift het in mijn schoenen dus je zegt ook maar dat het niet gebeurd.
Brian tegensputteren en brian denkt vooral voor Amanda
Heerlijk: Brian neemt zelf al afstand... kan hij daarna lekker makkelijk op Nadia overgaan, dan is het nog Amanda d'r schuld ook: zij verkoos immers Nadia boven Brianquote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:47 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Brian : "Ik slaap nooit met mannen, jij wilt wel met haar slapen want je zoent met vrouwen. Ik ga wel bij Natasia slapen. Over en klaar."
Klopt.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:46 schreef Day het volgende:
[..]
En Huub is niet helemaal eerlijk. Hij heeft helemaal niet de voorwaarde gesteld dat hij alleen terug zou willen naar de relatie van 1,5 jaar terug. Hij heeft Hedda zelfs gevraagd of ze met hem wou trouwen.
De vijver bij het gazon. En wat jij er eventueel mee doet....quote:
Dit is de SC nietquote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:47 schreef Leandra het volgende:
[..]
Niet klagen, heb jij ook eindelijk eens een verzetje![]()
Mee eens. Ze is heel direct en open.quote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:50 schreef riri het volgende:
wat nadia op dit moment positief doet is dat ze de indrukken die ze heeft gehad door wat ze heeft gezien echt gaat verifieren bij de bewoners....dus recht op de man af vragen stelt....het zou negatief zijn geweest als ze dat niet deed en ze alles wat ze gezien heeft zomaar voor waar aan zou nemen.
Kansloos....quote:
Het zal wel aan mij liggenquote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:50 schreef FdW het volgende:
[..]
De vijver bij het gazon. En wat jij er eventueel mee doet....![]()
Naatje?quote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:43 schreef Sebi het volgende:
hahaha Brian is alweer bang dat Dellie met Nadia (hebben we al een bijnaam?) gaat zoenen. Het was toch juist de bedoeling dat WB met Nadia ging rommelen?
Ze wil het gewoon niet begrijpenquote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:52 schreef uniekhoorn het volgende:
Brian zegt wat, dan wil AManda wat zeggen en dan kapt Brian het weer af om het weer over een andere boeg te gooien.
Amanda heeft in dit gesprek gelijk
ik zeg good job nadia!!!quote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:52 schreef Sebi het volgende:
Brian: "FOK! jou! Doe niet zo onbeschoft nu!
ik ben fanquote:Op zaterdag 30 juni 2007 00:52 schreef paultjuhhh het volgende:
Wel goeie zet die nieuwe bewoonster erin![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |