Moeten het dan niet 4 ogen zijn? Als je wilt beledigen, doe het ook goed.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:24 schreef Mirri het volgende:
Hantuchova en Ivanovic vormden ook een dubbelteam, maar die liggen er al uit door 2 spleetogen uit Taipei![]()
quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:27 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Moeten het dan niet 4 ogen zijn? Als je wilt beledigen, doe het ook goed.![]()
Dat doet ze niet, ik ga Martina even reiki op afstand gevenquote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:31 schreef RayMania het volgende:
Granville moet ook te doen zijn als die van Hingis wint!
veredelde training dus op zich geen probleemquote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:23 schreef Heero87 het volgende:
Zou toch stiekem beter zijn moest Krajicek nu deze dubbelpartij verliezen, kwestie van zich fysiek en psychisch helemaal te concentreren op het enkel....
Gunstig dit voor Misa. Dit soort tegenstandsters zijn uitstekend voor Misa. Hardhitters van achteruit, daar speelt ze altijd goed tegen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:50 schreef Ambrosius het volgende:
GSM Granville, erg gunstig voor Kraai denk ik, al zal het zeker geen walk-over worden.
Zeker, bovendien zie je vaak dat speelsters die eerst voor een verrassing zorgen (Hingis verslaan), de ronde daarop matig spelen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:51 schreef TheArt het volgende:
[..]
Gunstig dit voor Misa. Dit soort tegenstandsters zijn uitstekend voor Misa. Hardhitters van achteruit, daar speelt ze altijd goed tegen.
Service behouden en Federer minimaal 1x per set breaken?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:57 schreef Damzkieee het volgende:
Ik zou niet weten hoe Safin dit zou moeten gaan winnen tot nu toe.
Tja, maar dat gaat dan ook voor Misa opquote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:52 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Zeker, bovendien zie je vaak dat speelsters die eerst voor een verrassing zorgen (Hingis verslaan), de ronde daarop matig spelen.
Ik baal ervan dat Hingis eruit ligt, niet alleen omdat ik voor haar ben, ook omdat ik me onwijs had verheugd op de wedstrijd tegen Misa.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:59 schreef BVO het volgende:
[..]
Tja, maar dat gaat dan ook voor Misa op.
Misschien nu.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:58 schreef Mindlight het volgende:
[..]
Service behouden en Federer minimaal 1x per set breaken?![]()
Nee idd, dit wordt een pandoering op deze manier.
In mindere mate natuurlijk. Chakvetadze is toch een stuk minder dan Hingis, qua naam iig. Granville is weer minder dan Krajicek, dus het gat wat zij heeft overbrugd is een stuk groter.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 19:59 schreef BVO het volgende:
[..]
Tja, maar dat gaat dan ook voor Misa op.
90.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:02 schreef Ambrosius het volgende:
Rebreak 80% zeker.
Bij Tsonga hangt het erg van de vorm van de dag af. Hij kan een hoop mensen hebben, en Gasquet blijft natuurlijk ook altijd last hebben van zijn vormdipjes.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:08 schreef Ambrosius het volgende:
GSM Gasquet, die gast staat ook ontzettend sterk te spelen, niet gezond.
Volgende ronde Tsonga / Lopez (waarschijnlijk Tsonga): veegpartij lijkt me, daarna Mathieu/Roddick (ga ik vanuit), kan een hele leuke worden.
eerste set moest hij nog opwarmen ?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:11 schreef Asskicker14 het volgende:
Safin weet wel hoe hij Federer moet aanpakken, niet de hoeken nemen, maar diep op zijn lichaam spelen en dan naar het net komen om te smashen.
Safin is de personificatie van inconsistentie. Dus de ene set kan hij met 6 - 0 als het ware afgedroogd worden, de volgende set wordt het 7 - 6 en speelt hij de sterren van de hemel.quote:
Blijft jammer, vind het nog steeds een toffe spelert.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:14 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Safin is de personificatie van inconsistentie. Dus de ene set kan hij met 6 - 0 als het ware afgedroogd worden, de volgende set wordt het 7 - 6 en speelt hij de sterren van de hemel.
Nee johquote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:17 schreef snellejelle het volgende:
Ik heb Michaëla gemist
is 't echt waar dat die russin moest janken na de eerste ser?
quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:17 schreef snellejelle het volgende:
is 't echt waar dat die russin moest janken na de eerste ser?
heb je 'n nieuwe liefde mirri?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:18 schreef Mirri het volgende:
[..]
Nee joh![]()
Chakvetadze heeft nature een btje een jankgezichtje en ze zat met haar hand tegen haar ogen. Ze moest helemaal niet huilen.![]()
quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:19 schreef bladibladibla het volgende:
[..]![]()
Was duidelijk te zien op de beelden
Wie dan?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:19 schreef snellejelle het volgende:
[..]
heb je 'n nieuwe liefde mirri?
[..]
Ik heb het echt niet gezien ofzoquote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:19 schreef bladibladibla het volgende:
[..]![]()
Was duidelijk te zien op de beelden
Erg knap hoor, GSM nu.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:22 schreef Ambrosius het volgende:
Tsonga breekt en gaat serveren voor zijn derde 3-0 zege op rij.
Ik heb dr gewoon niet zien janken, that's all. Noem jij het verdedigen als ik van iemand zeg dat ze een jankhoofd heeft?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:22 schreef snellejelle het volgende:
[..]
Chakvetadze natuurlijk
jij zit d'r te "verdedigen"
16 uit 17 punten op eerste serve.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 20:30 schreef Fugie het volgende:
Roddick heeft ook helemaal niet zoveel aces ? Wel een hoog percentage not returned services dan neem ik aan ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |