Wees blij, je wilt toch niet zo voor lul lopen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:35 schreef linebear het volgende:
ik wil die broek van Nadal nog kopen... hadden ze alleen niet meer in mijn maat. Dus maar weer verder shoppen
quote:
ghehe, Nee, dat hoeft voor mij echt nietquote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:37 schreef Mirri het volgende:
[..]
Ik dacht dat je echt Zijn bezwete shirt bedoelde.![]()
als ik hem koop moet ie niet zo strak zitten als bij Nadal, Dat lijkt meer een knikkenbokkerquote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:36 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Wees blij, je wilt toch niet zo voor lul lopen.
quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:32 schreef Daklem het volgende:
het "misschien" in het topic is zwak taalgebruik. Dit getuigd niet van overtuiging.
Safarova moet winnenquote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:37 schreef Ambrosius het volgende:
Safarova speelt geweldig, ik moet nog zien dat Jankovic dit kan winnen.
Ik gun het ze beide eigenlijk. Jammer dat ze nu al tegen elkaar moeten spelen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:37 schreef Ambrosius het volgende:
Safarova speelt geweldig, ik moet nog zien dat Jankovic dit kan winnen.
die 3 kwart broeken op de baan vind ik maar niks. geef mij maar een normale short.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:38 schreef linebear het volgende:
[..]
als ik hem koop moet ie niet zo strak zitten als bij Nadal, Dat lijkt meer een knikkenbokker
quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:39 schreef Robar het volgende:
Ik zit net even het verloop van de tiebreak in het vorige topic te lezen, man dat is nog spannender dan de wedstrijd live volgen
Is zo'n broek niet verschrikkelijk irritant rond je knieën?quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:39 schreef Daklem het volgende:
[..]
die 3 kwart broeken op de baan vind ik maar niks. geef mij maar een normale short.
zakpatatske mag van mij wel een bal tegen de smoeltje aan krijgen.![]()
En zegt ook dat ze na haar tennis carierre nog actrice kan wordenquote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:38 schreef TheGeneral het volgende:
Jacco komt ook met de vergelijking tussen Chakvetadze en Pierce.
integendeel. 3 kwart broeken zitten irritanter rond de knieen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 15:40 schreef kassenbouwer het volgende:
[..]
Is zo'n broek niet verschrikkelijk irritant rond je knieën?
eurosport.comquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |