Reclame zou kunnen. Maar de boodschappen komen altijd van AH (herkenbare verpakkingen) en die zijn geen sponsorquote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:08 schreef avonne het volgende:
[..]
reclame voor de sponsor (=supermarkt), neem ik aan.
Vandaag komt er ook een nieuwe Jaap, de RTL Jaap.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:10 schreef xmaddon het volgende:
[..]
Ik weet zeker dat Jaap "meer weet dan de rest van de bewoners" over de nieuwe bewoonster.
Hij kan dan moeiteloos zijn plan aanpassen.
Ik kan alleen de gedachte niet van me afzetten dat aanrandjaap toch echt Jaap was.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:13 schreef schatje het volgende:
[..]
Vandaag komt er ook een nieuwe Jaap, de RTL Jaap.
Idd, arm meisje maar nee zeggen en Jaap maar door blijven gaan met het betasten van haar borsten.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:14 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik kan alleen de gedachte niet van me afzetten dat aanrandjaap toch echt Jaap was.![]()
Probeer het toch maar. Ik geloof nooit dat Jaap zo is. Ik vind het ook jammer dat hij net over de lijn ging van betamelijk, maar vermoedelijk een Huub syndroompje, last van het succes of zo, in combinatie met zijn stilo. Ik geef hem nog voluit het voordeel van de twijfel, maar hij moet het niet te gek maken met dat soort dingen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:14 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik kan alleen de gedachte niet van me afzetten dat aanrandjaap toch echt Jaap was.![]()
De eerste keer dat Jaap dronken was, was hij ook heel vrouwonvriendelijk (Sylvia en Amanda in de tieten knijpen, onfatsoenlijke taal, etc). Dat was ook heel erg.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:14 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik kan alleen de gedachte niet van me afzetten dat aanrandjaap toch echt Jaap was.![]()
Ook toen anderen tegen hem zeiden dat het echt niet kon, zoals het jurkscheuren van Lieke....... hij bleef volhouden dat het reuzenormaal is.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:16 schreef schatje het volgende:
[..]
Idd, arm meisje maar nee zeggen en Jaap maar door blijven gaan met het betasten van haar borsten.
Precies...... en toen was hij geen terror-emo-aanrand etc Jaap, toen was hij Jaap.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:19 schreef avonne het volgende:
[..]
De eerste keer dat Jaap dronken was, was hij ook heel vrouwonvriendelijk (Sylvia en Amanda in de tieten knijpen, onfatsoenlijke taal, etc). Dat was ook heel erg.
Jups, dat is waar. Dan is het vermoedelijk toch wel een echt stukje van Jaap dat af en toe naar buiten komt. Jammer......quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:19 schreef avonne het volgende:
[..]
De eerste keer dat Jaap dronken was, was hij ook heel vrouwonvriendelijk (Sylvia en Amanda in de tieten knijpen, onfatsoenlijke taal, etc). Dat was ook heel erg.
En hij heeft wel meer vreemde verhalen verteld ...... Foto's maken van grote tieten op het strand, gluren bij de buren en al dat soort ongein. 'n Computer vol p0rno...... Een beetje pervers is hij volgens mij wel.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:19 schreef avonne het volgende:
[..]
De eerste keer dat Jaap dronken was, was hij ook heel vrouwonvriendelijk (Sylvia en Amanda in de tieten knijpen, onfatsoenlijke taal, etc). Dat was ook heel erg.
Ja, maar dat vond ik wel van een andere orde. Dennis heeft wel gelijk toen hij zei dat vrouwen niet alles kunnen maken en zich vervolgens kunnen verschuilen achter hun vrouw zijn, in de zin dat je dan niets terug mag doen.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:19 schreef mootie het volgende:
[..]
Ook toen anderen tegen hem zeiden dat het echt niet kon, zoals het jurkscheuren van Lieke....... hij bleef volhouden dat het reuzenormaal is.
Wel nee joh, alleen de rol die hij speelt kan dat doenquote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:14 schreef mootie het volgende:
[..]
Ik kan alleen de gedachte niet van me afzetten dat aanrandjaap toch echt Jaap was.![]()
En dat die vriend Sjoerd veel porn sites had.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:22 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
En hij heeft wel meer vreemde verhalen verteld ...... Foto's maken van grote tieten op het strand, gluren bij de buren en al dat soort ongein. 'n Computer vol p0rno...... Een beetje pervers is hij volgens mij wel.
Deze kikkerhost heeft iets tegen fok, je kan bv. photobucket.com gebruiken.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:23 schreef xmaddon het volgende:
[afbeelding]
Ik hoop dat het deze is, ze is super lekker om te zien.
Ze heeft zich opgegeven voor Dgk, als zij het wordt, hoop ik dat ze meer hersencellen heeft dan amandel..........................
Dat is werk van de Febo hoor. Jaap was er ook niet echt blij mee want hij was de hele dag teringlijers dit en dat aan het roepen. Meer dan normaal gesproken.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:24 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Zoals hij gisteren ook Natasia erin gehouden heeft, ik vind het toch getuigen van menselijkheid en een groot hart.
Die Sjoerd en zijn broertje sporen ook niet 100% geloof ik .....quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:24 schreef F04 het volgende:
[..]
En dat die vriend Sjoerd veel porn sites had.
Ik twijfel de hele tijd.....het zou goed kunnenquote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:28 schreef schatje het volgende:
[..]
Dat is werk van de Febo hoor. Jaap was er ook niet echt blij mee want hij was de hele dag teringlijers dit en dat aan het roepen. Meer dan normaal gesproken.
Daar ga ik ook van uit. En Japio kreeg de credits als een soort goedmakertje naar Natasia, alleen dat pakte helemaal verkeerd uit.quote:Op vrijdag 29 juni 2007 03:28 schreef schatje het volgende:
[..]
Dat is werk van de Febo hoor. Jaap was er ook niet echt blij mee want hij was de hele dag teringlijers dit en dat aan het roepen. Meer dan normaal gesproken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |