Kennis kunnen overdragen op anderen vergt meer dan alleen intelligentie.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:52 schreef zwemmerseczeem het volgende:
Ontweikkeling, je eigen potentieel ontplooien. En er zijn nog veel meer beroepen waar je terecht kan. Van filosoof tot vrij kunstenaar of in de R&D Of je wordt busschauiffeur..
Slimme mensen geen werk bieden als UD is natuurlijk niet slim.als je wilt dat het wat wordt met de kenniseconomie.
Het punt wat ik probeer te maken is dat het fantastisch is als je je kind een goede opleiding wilt geven, maar dat intelligentie alleen niet zaligmakend is. Wil je dat je kinderen eindigen als Papierversnipperaar, mokkend omdat ze wel 'superintelligent' beweren te zijn, maar dat ze geen werk 'op niveau' kunnen/konden vinden, en dat ze daarom maar in de goot zijn gaan liggen?quote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:52 schreef zwemmerseczeem het volgende:
Slimme mensen geen werk bieden als UD is natuurlijk niet slim.als je wilt dat het wat wordt met de kenniseconomie.
De meesten die ik vroeg zijn toch echt wel hoogbegaafd.quote:Op dinsdag 3 juli 2007 13:59 schreef Pool het volgende:
Ik zie zo'n HP meer als een groep van ambitieuze studenten dan een groep van intelligente studenten. Natuurlijk moet je een basisniveau van intelligentie hebben, maar de ambitie maakt het verschil.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |