Nee dat is (vooralsnog) keiharde realiteit. Susannah heeft een aantal weken terug besloten dat (volgens eigen zeggen "als er geen goede 2- uit de vier overblijvers komt") onze hele acht na Luzern opgeheven wordt, ongeacht de resultaten in Amsterdam en Luzern. De vier overblijvers vormen in dat geval de basis voor een nieuwe acht, en de andere vier mensen die voor de acht in aanmerking komen worden door mevrouw Chayes zelf bepaald/gekozen/vereerd met een uitnodiging. Dat gebeurt dan op basis van vermogen, inpasbaarheid.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 09:22 schreef -Banaan- het volgende:
Hey Wan, wat hoorde ik nou? Iemand zei dat jullie acht tot aan luzern bij elkaar zou blijven en dat er daarna weer een nieuwe selectie begonnen zou worden met de afvallers van de 4- er ook bij, is dat een roddel of echt waar?
Ach, ik til daar niet zo zwaar aan. Robin wordt bij selecties de dupe van een toproeier die besluit toch nog maar een graantje mee te pikken. Dan is het niet heel raar dat je er een leuk weekend van wil maken.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 10:37 schreef Boomrups het volgende:
Robin van Keeken die in het Beginnelingen 4+ veld start om een boordblik op te halen? Redelijk genânt. Zelfs Mark Emke vond het een hele rare actie...
Daar zie ik de oneerlijkheid niet van in hoor. Als de andere achten ook zo veel hadden getraind hadden ze het die okeanos 8 veel moeilijker kunnen maken. Dat is gewoon een keuze van de coaches/roeiers. Er zijn toch geen regels over hoe vaak je per week mag trainen?quote:Op dinsdag 10 juli 2007 16:25 schreef -Banaan- het volgende:
De beste wint ja, maar of het dan iets is om trots op te zijn is een 2 natuurlijk. Net als dat de acht van Okeanos alle 2k wedstrijden wint, maar wel met veel meer trainingsarbeid dan een "normale" eerstejaarsploeg.
Oh, die Okeanos 8 vindt ik ook verschrikkelijk oneerlijk. Okeanos doet namelijk iets wat buiten de macht van andere verenigingen ligt: je neemt een tv-station in de arm die voor geld en aandacht zorgt. Met dat geld en aandacht worden er fysiek talent en topcoaches aangetrokken die vervolgens het hele veld aan gort roeien. Er is geen enkele vereniging die dat trucje (nog een keer) kan doen. Wat mij betreft is het Eerstejaarsklassement dit jaar door Tien en Okeanos gekocht.quote:Op dinsdag 10 juli 2007 18:46 schreef Pluizel het volgende:
[..]
Daar zie ik de oneerlijkheid niet van in hoor. Als de andere achten ook zo veel hadden getraind hadden ze het die okeanos 8 veel moeilijker kunnen maken. Dat is gewoon een keuze van de coaches/roeiers. Er zijn toch geen regels over hoe vaak je per week mag trainen?
Volgens mij is dat een Nereus-Empacher die geschilderd is in de bedrijfskleuren van AkzoNobel, en tijdelijk is uitgeleend aan de bond. Heb er aan het begin van het jaar Nereus EJL volgens mij ook in zien roeien, hoewel ze er naar mijn weten meerdere in die kleur hebben.quote:Op donderdag 12 juli 2007 00:56 schreef cryforhelp het volgende:
"Wie het eerst de vreugdekreet slaakt, heeft tijdens de race flink verzaakt"
Wie heeft dat blauwe ding eigenlijk gebouwd Wan? Ziet er qua vorm uit als een Empacher, maar kan me niet voorstellen dat ze die blauw hebben geverfd.
En dat de blauwe verf er lekker dik opzit bleek wel uit weging van de boot op de wereldbeker Amsterdam.quote:Op donderdag 12 juli 2007 05:09 schreef Thrawn het volgende:
[..]
Volgens mij is dat een Nereus-Empacher die geschilderd is in de bedrijfskleuren van AkzoNobel, en tijdelijk is uitgeleend aan de bond. Heb er aan het begin van het jaar Nereus EJL volgens mij ook in zien roeien, hoewel ze er naar mijn weten meerdere in die kleur hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |