Dan had ze maar niet zwanger moeten worden. Eigen schuld.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:35 schreef dieselnoi het volgende:
Begon toen aan een flitsende carriere bij een multinational maar door de zwangerschap heeft ze het rustig aan moeten doen. Nu is ze slechts een financieel manager van een middelgroot bedrijfje. Hoe kan dat nou?!
Ik geloof er geen ruk van, want anders was je moeder ook de politiek in gegaan en ook rijk geworden en had jij hier nu niet zitten huilen.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:35 schreef dieselnoi het volgende:bla
Je pa is handig in het hosselen van chicka's?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 20:05 schreef Hyperdude het volgende:
Mijn vader kan ook niets en die verdient nog wel iets meer dan Zalm en TS zijn moeder bij elkaar.![]()
Heeft niets met netwerken te maken; meer met "handigheid".![]()
Trouwen??/ (A)quote:Op dinsdag 26 juni 2007 20:05 schreef Hyperdude het volgende:
Mijn vader kan ook niets en die verdient nog wel iets meer dan Zalm en TS zijn moeder bij elkaar.![]()
Heeft niets met netwerken te maken; meer met "handigheid".![]()
mijn vader dealt cocaine postquote:Op dinsdag 26 juni 2007 20:05 schreef Hyperdude het volgende:
Mijn vader kan ook niets en die verdient nog wel iets meer dan Zalm en TS zijn moeder bij elkaar.![]()
Heeft niets met netwerken te maken; meer met "handigheid".![]()
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:35 schreef dieselnoi het volgende:
Mijn moeder heeft precies dezelfde opleiding genoten als Gerrit Zalm (ook drs. economie). Begon toen aan een flitsende carriere bij een multinational maar door de zwangerschap heeft ze het rustig aan moeten doen. Nu is ze slechts een financieel manager van een middelgroot bedrijfje. Hoe kan dat nou?!
Onder het bureau gelegen bij hun voorgangerquote:Op dinsdag 26 juni 2007 21:22 schreef T1andonly het volgende:
Ze hebben vaak ook nog iets gedaan vóórdat ze in de kamer kwamen
quote:Op dinsdag 26 juni 2007 21:19 schreef Ferrox het volgende:
Mijn god, volgens mij ben je zo dom dat je écht niet inziet wat voor onzin je lult
Kan zijn dat ze bij die partijen gemiddeld iets beter zijn opgeleid (vergis je niet, veel van SP en GL zijn ook academici) maar om daarom op die partijen te stemmen.quote:Over het algemeen zitten de betere mensen alleen in CDA, PvdA of de VVD. Ik stem daarom altijd alleen maar op een van die drie partijen
De vriendjespolitiek hou je juist in stand door op CDA, VVD of PvdA te stemmen.quote:Maar wat een corrupte zooi is het ook. Gerrit ZalmMijn moeder heeft precies dezelfde kwaliteiten maar krijgt geen schijn van kans
Ik had je moeder nog geen 10 euro in het beheer gegeven, laat staan een staatskas. Ze kan jou financiële situatie niet eens regelenquote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:35 schreef dieselnoi het volgende:
Maar wat een corrupte zooi is het ook. Gerrit ZalmMijn moeder heeft precies dezelfde kwaliteiten maar krijgt geen schijn van kans
Troost d'r maar als ze er weer eens om huilt en vertel haar dan maar over jouw kortzichtige visie op de wereld waarbij netwerken, heel hard werken, en de rest van je c.v. geen rol spelen. Vertel haar dan ook even dat mensen die een slachtofferrol (boehoehoe ik ben zwanger geweest en nu word ik benadeeld) proberen uit te spelen ontzettende jankzakken zijn.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 19:35 schreef dieselnoi het volgende:
Kijk maar nou eens naar die Gerrit Zalm. Nadat hij uit de Tweede Kamer is gestapt krijgt hij gewoon top functies van links en rechts aangeboden. Wat is dat nou weer voor een onzin. Mijn moeder heeft precies dezelfde opleiding genoten als Gerrit Zalm (ook drs. economie). Begon toen aan een flitsende carriere bij een multinational maar door de zwangerschap heeft ze het rustig aan moeten doen. Nu is ze slechts een financieel manager van een middelgroot bedrijfje. Hoe kan dat nou?!
Je moet zelf eens kijken hoe je over je moeder praat. Haar afvallen omdat ze 'maar' een financieel manager is bij een middelgroot bedrijfje. Mên, veel kinderen zouden een moord plegen voor zo'n goedverdienende moeder. Maar nee voor jou is ze niet goed zat. Onrespectvol kereltjequote:Op woensdag 27 juni 2007 18:48 schreef dieselnoi het volgende:
Hoe jullie over mijn moeder praten is echt te ranzig voor woorden. Ik ga toch ook niet tegen jullie zeggen dat je moeder geneukt heeft met je papa. Dat is gewoon echt vies
Da's niet vies, da's een feit en de werking van moeder natuur.quote:Op woensdag 27 juni 2007 18:48 schreef dieselnoi het volgende:
Hoe jullie over mijn moeder praten is echt te ranzig voor woorden. Ik ga toch ook niet tegen jullie zeggen dat je moeder geneukt heeft met je papa. Dat is gewoon echt vies
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |