Ja, als onderdeel van het geheel, het bigger picture.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:47 schreef DennisMoore het volgende:
Het zijn anders voorbeelden waar je net zelf mee kwam. En nu zijn ze opeens 'te lokaal' om relevant te zijn?
Als je maar vaag blijft wijzen naar een onbestemd 'groter geheel' kun je alles wel indrukwekkend en mysterieus laten klinken.
Nogmaals daar gaat het niet om en dat zijn ook geen dingen die interessant zijn. Het gaat - nogmaals - om het groter geheel waarbij de dreiging van een totalitair regime steeds meer werkelijkheid wordt. Het feit dat zich dat niet heeft gemanifesteerd wil niet zeggen dat het er niet is. Jij bent waarschijnlijk nog nooit door de bliksem getroffen, maar daarom ontken je nog niet dat de bliksem inslaat.quote:Goh, en hoe heb jij daar al concreet last van gehad? Hoe vaak ben je al door een marionet van de staat op de vingers getikt omdat je in je neus zat te peuteren?
Wat nou spreekwoord. Dit is een belangrijk strategisch principe. Als je een land ontwricht door chaos of economische misere heb je per definitie minder weerstand van dat land te verwachten als je het geheel wilt beheersenquote:Oh, je hangt je werkelijkheid op aan spreekwoorden en uitdrukkingen?
Verdeel en heers houdt niet in dat je chaos moet creëeren en laten bestaan. Door chaos raken namelijk economieën ontwricht, en valt er dus geen cent meer te verdienen aan hetgeen je zogenaamd onderworpen zou hebben. Wat een flauwekul zeg.
Nou voor deze keer dan. Volgende keer in drievoud aanvragen.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 14:49 schreef L.Denninger het volgende:
Zou ik alsjeblieft zelf mijn mening mogen bepalen ? dank je wel.
Tja, als je het niet ziet (of niet wilt zien) dan kan ik er ook niets aan doen. Of komen er geen berichten tot je dat er overal oorlog is, dat duizenden mensen niet meer rondkomen en naar de voedselbanken moeten en dat de kosten van simpel levensonderhoud steeds maar duurder worden? Terwijl steeds meer wetgeving ons steeds meer verstrikt?quote:BIEP BIEP BIEP, sorry, m'n extremist-alarm gaat af.
Misschien is de cursus "discussieren op basis van argumenten" iets voor je..
Ik vrees dat mijn leven veel te vol is. En wat ik ermee van plan ben te doen is mijn eigen zaak, maar het is wel een mooi doelquote:Dan doe jij blijkbaar niet genoeg met je leven, en/of heb je te weinig vrienden.
Prima dat jij het zo ziet hoor, maar ik zie het heel anders.
Niettemin vind ik met de schaduwkant van dat alles (de controle die ik hierboven beschreef) slachts een schijnvrijheid.quote:Terwijl we nooit vrijer geweest zijn dan nu. Denk maar niet dat je 200 jaar geleden even kon stoppen met werken, of een andere baan kon zoeken als je geen zin meer had.
Je mag hier zeggen wat je wilt, en doen wat je wilt, je mag forums volspammen,
je mag verenigingen oprichten om te lullen over het 'idee' dat je niks mag, roep het maar.
Dat zou nog wel een idee zijn, die schijnen 150000,- op te brengen tegenwoordig. En in een grot is het doorgaans 9 graden celcius, ook in de winterquote:Ga jij maar weer in een grot wonen, fine with me.
Maar dan niet komen aankloppen zodra het winter wordt.
Welke geschiedenis bedoel je? De Griekse? De Romeinse? De Soemerische kleitabletten?quote:Ik zou je aanraden om je eens in de geschiedenis te verdiepen.
Oorlogen zijn er altijd geweest, klein en groot, veel en fel.
Vraag maar aan Atilla, aan de moren en roep het maar.
Nee dat klopt (hoewel de mensen in Nagasaki daar waarschijnlijk anders over denken). Maar er dobberen nu wel tientallen kernonderzeeers rond met een lading groot genoeg om de aarde een paar keer te verwoesten. Het gaat er niet om of er steden worden weggeveegd, het gaat om de dreiging. En ik vind dat niet prettig. Je hoeft niet constant op je gezicht getimmerd te worden om te weten dat je in elkaar geslagen kan worden.quote:Yup. Maar om nou te zeggen dat er sinds Hiroshima nog hele steden zijn weggevaagd...
Dus die mensen die naar de voedselbanken moeten doen dat met een Volvo V70? Ik denk dat je je heel vies verkijkt op de financiele positie van heel veel mensen.quote:Ja, die mensen hebben het zo slecht joh, kom je aanrijden in je Volvo V70, moet je nog parkeergeld betalen ook ! En het brood is duurder !
Tjid voor de revolutie hoor, zo kan het niet langer !
Ik sprak niet voor jou (ik zou niet durven) maar in algemene zin. Je hoeft je nit aangevallen te voelen, we hebben een verschil van mening en dat is prima want dat levert een leuke discussie en veel tvp's op. Zolang we elkaar niet voor rotte vis gaan uitmaken is dat ook geen probleem.quote:Hou nou eens op met voor anderen te spreken !
Ik vind dat helemaal niet normaal !
JIJ blijkbaar wel, anders zou je niet zeggen "we vinden".
Niks dooddoener. Feit. Aan oorlog, armoede en vrijheidsberoving is niets subjectiefs of overtrokken. Ik vraag me af wat de mensen in Irak daarvan zouden zeggen als je hen vertelde dat de oorlog daar eigenlijk maar subjectief is.quote:Dooddoener
Ik huil niet. En paranoide ben ik ook niet echt. Wel heb ik een (voor mijn gevoel gezonde) dosis alertheid en opmerkzaakheid voor het grotere plaatje (dat klinkt mishien arrogant, maar zo is het niet bedoeld).quote:Hou eens op met huilebalken, zet je paranoia-bril eens af en leer eens van jezelf en van de wereld te houden.
Als dat eenmaal lukt, go outside, smell the roses en probeer aan de wereld te veranderen wat je niet leuk vindt.
Maar je zelf inzetten voor een betere wereld werkt een stuk beter dan huilend rondrennen en tegen mensen schreeuwen "We gaan er allemaal aan ! En het is jullie schuld !"
Ja eigenlijk ga ik er teveel in mee. Ik had me nog wel zo voorgenomen om niet diep op de DVD van Marcel Messing in te gaan.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:26 schreef Ali_Kannibali het volgende:
Er wordt hier trouwens wel heel erg kinderachtig gedaan. Als je het onderwerp te triest voor woorden vindt ga er dan ook niet over in discussie ofzo.
Moet je ook niet doenquote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:29 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Ja eigenlijk ga ik er teveel in mee. Ik had me nog wel zo voorgenomen om niet diep op de DVD van Marcel Messing in te gaan.
Klopt, maar ik heb zelf een stuk meer redenen/bewijzen/aanwijzingen/indicaties gevonden om daar wel in te geloven en meer redenen om niet in marcel's verhaal te geloven.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:56 schreef DennisMoore het volgende:
Christendom met een Satan die in de vorm van een slang het eerste mensenpaar zou verleiden met een lekkere vrucht, verhalen over gevallen engelen, een wereldwijde vloed om bijna iedereen uit te roeien, een almachtige God die bloed wil zien voordat hij overtredingen wil vergeven op regels die hij zelf heeft opgesteld?
Da's allemaal geen crap? Het klinkt net zo sprookjesachtig als verhaaltjes over sterrenkinderen hoor..
Tja, als jij niet wil inzien dat het feit dat je dat ziet meer te maken heeft met de toename van massacommunicatie dan de toename van armoede of geweld kan ik er ook weinig aan doen.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 15:22 schreef vogeltjesdans het volgende:
Tja, als je het niet ziet (of niet wilt zien) dan kan ik er ook niets aan doen. Of komen er geen berichten tot je dat er overal oorlog is, dat duizenden mensen niet meer rondkomen en naar de voedselbanken moeten en dat de kosten van simpel levensonderhoud steeds maar duurder worden? Terwijl steeds meer wetgeving ons steeds meer verstrikt?
Als jij mag kiezen tussen nu leven of 150 jaar geleden, wat kies je dan ?quote:Niettemin vind ik met de schaduwkant van dat alles (de controle die ik hierboven beschreef) slachts een schijnvrijheid.
De hele wereldgeschiedenis bedoel ik. Kijk eens naar hoeveel volkeren en geloven er uitgeroeid zijn,quote:Welke geschiedenis bedoel je? De Griekse? De Romeinse? De Soemerische kleitabletten?
Neuh, maar dat weerhield hem er niet van om half europa te veroveren, met voor de gein flink wat bloedvergieten en verkrachtingen along the way.quote:Overigens had Attilla volgens mij geen atoombom.
Liever geen oorlog omdat men weet dat de ander onderzeeers heeft, dan elke 8 jaar groepen ruiters die je halve dorp uitmoorden.quote:Nee dat klopt (hoewel de mensen in Nagasaki daar waarschijnlijk anders over denken). Maar er dobberen nu wel tientallen kernonderzeeers rond met een lading groot genoeg om de aarde een paar keer te verwoesten. Het gaat er niet om of er steden worden weggeveegd, het gaat om de dreiging. En ik vind dat niet prettig. Je hoeft niet constant op je gezicht getimmerd te worden om te weten dat je in elkaar geslagen kan worden.
Ik zeg niet dat er geen mensen zijn die het slecht hebben, ik zeg dat algemeen gezien we het beter hebben dan ooit.quote:Dus die mensen die naar de voedselbanken moeten doen dat met een Volvo V70? Ik denk dat je je heel vies verkijkt op de financiele positie van heel veel mensen.
Nee, toen je zei "dat soort dingen dus" had je het net gehad over overtrokken wetten, de waarde van een mensenleven (ik vroeg nog hoe je dat bedoelde) etc.quote:Niks dooddoener. Feit. Aan oorlog, armoede en vrijheidsberoving is niets subjectiefs of overtrokken. Ik vraag me af wat de mensen in Irak daarvan zouden zeggen als je hen vertelde dat de oorlog daar eigenlijk maar subjectief is.
Ik wordt altijd een beetje naar van mensen die roepen "je ziet het grote plaatje niet !".quote:Ik huil niet. En paranoide ben ik ook niet echt. Wel heb ik een (voor mijn gevoel gezonde) dosis alertheid en opmerkzaakheid voor het grotere plaatje (dat klinkt mishien arrogant, maar zo is het niet bedoeld).
Want dat staat in de laatste VN resolutie ofzo ?quote:Op vrijdag 6 juli 2007 16:15 schreef Ali_Kannibali het volgende:
De leefstandaard in het westen is inderdaad erg hoog, al is dat in de VS een illusie aangezien dat land gewoon failliet is en de meeste mensen dan ook dik in de schulden zitten. Als de NWO echt geimplementeerd wordt zullen de rijkdommen echter verdeeld worden zodat iedereen aan zijn 'needs' kan voldoen, zijn minimale levensbehoeften. Alles wat daarbuiten valt zijn 'wants' en dat is een vies woord omdat het bevredigen van je 'wants' ongelijkheid zou veroorzaken en dat zal niet meer mogen.
Steeds meer ja.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 16:24 schreef DennisMoore het volgende:
De VN heeft ook echt macht, en wordt ook helemaal niet genegeerd ofzo...
Yup, wat een ontzettend geleuter denk ik dan.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 16:28 schreef Ali_Kannibali het volgende:
bekijk dit eens vanaf 59:30, lezing over het nieuwe onderwijs.
http://video.google.nl/videoplay?docid=8903112019958738510&q=liberty+or+sustainable+development&total=9&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=1
Wie denk je dat het brein achter dit alles isquote:Op vrijdag 6 juli 2007 16:37 schreef DennisMoore het volgende:
Overigens, als er één instantie was die een totalitair regime wilde vestigen, dan was het de Apostolische Kerk wel. Een slaafse houding en absolute gehoorzaamheid werd vereist!
Kijk, het is heel simpel, je hoeft niet in verhalen over bewustzijn, frequenties, krachten, energieën etc te vallen om de boel heel makkelijk te verklaren: je hebt almachtige God de schepper en je hebt de leugenaar de duivel en je mag kiezen welke je wil dienen. De duivel wil zijn rijk op aarde stichten en dat mensen zich aan hem onderwerpen, dus hij probeert een dictatuur te stichten waarin zijn religie heerst en iedereen tegen God zondigt en gebruikt mensen om die dictatuur te bewerkstelligen. Aan de andere kant heb je God die een paradijs gemaakt heeft, wat nu echter verloekt is doordat de mens ervoor koos ongehoorzaam te zijn, daarom is er nu ziekte, dood verderf, leed, pijn, verdriet etc. God wil echter dat we in de toekomst weer gewoon in het paradijs kunnen leven, maar daarvoor moeten we wel bewijzen dat we trouw aan hem blijven, zelfs in de meest extreme situatie zoals de tijd waarin wij nu leven.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 17:19 schreef Boswachtertje het volgende:
De vraag in deze is m.i.: willen wij ons blijven laten beinvloeden door lagere negatieve krachten, of kiezen we nu eindelijk zelf voor de weg omhoog (hogere krachten)?
Ik zie het zelf als bewustzijn en verschillende frequenties. De aarde wordt voortdurend vanuit de lagere frequenties beinvloed (ik denk dat dit soort krachten regeringsleiders - en in het algemeen mensen die macht, geld ed voor zichzelf willen - in hun macht houden; ik zie het niet zoals david icke als reptilians, meer als pure negatieve energie).
Het idee van de aarde was en is dat de wezens die er leven de vrije wil hebben gekregen. Echter worden wij dus middels die negatieve krachten onbewust beinvloed en naar beneden getrokken. Omdat de hogere energiekrachten zich wel aan de regels houden (vrije wil respecteren) kunnen zij ons alleen helpen, als wij er om vragen. Terwijl de negatieve krachten er alles aan doen om onze vrije wil en vrijheid te omzeilen en dus onze vrije wil niet respecteren. Dit zijn de krachten waar God zo boos op is geworden, de gevallen engelen misschien wel..
Nou is er m.i. (ook met bv 2012 in het achterhoofd) iets significants gaande: de hogere frequenties komen meer en makkelijker beschikbaar voor ons. Dus ook zaken als de Secret worden hiermee verklaard, aangezien je dus ook steeds sneller je intenties zult terugkrijgen via de steeds hoger wordende energiestroom. Alles gaat voor ons gevoel steeds sneller, aangezien ons trillingsniveau wordt opgeschroefd. En de negatieve krachten zijn in wezen een lagere trilling, waardoor het dus ook weer logisch is waarom deze nu zo dramatisch aan het tegenstribbelen zijn. Als wij namelijk voorbij de drempel van de hogere frequentie gaan, kunnen wij niet meer worden beinvloed door de negatieve krachten. Ga je je echter verzetten tegen die hogerwordende trilling, dan krijg je dus ellende en ziekte in je lichaam en geest en ben je vatbaar voor de negatieve energie.
Dus zou ik willen zeggen: onderzoek je eigen beperkingen en werk blokkades uit de weg, zodat je jezelf openstelt voor de hogere energie. Want wie wil er nou niet in liefde en vrede leven?
Satan is geen God. Slechts een afvallige engel.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 18:46 schreef UncleScorp het volgende:
Waarom doet god dan niet evenveel moeite als satan ?
Zo ja, dan krijgen we de Oorlog van de Goden.
Satan is een tegenstander van god ? Een tegenstander van god is zijn gelijke, dus spreken we over de goden, en als we ze een naam willen geven kan je evengoed Enki en Enlil zeggen.
Ja ik geloof niet dat het in deze om interpretatie gaat maar gewoon feiten. En de beschrijving die jij van God geeft is de new age 'we aanbidden allemaal hetzelfde en anything goes en we moeten allemaal van elkaar houden en alles van elkaar accepteren wat we ook doen' god, zeker niet de christelijke God.quote:Op vrijdag 6 juli 2007 17:37 schreef Boswachtertje het volgende:
Ali ik respecteer jou volledig en kan me ook zeer goed verplaatsen in wat jij denkt en weet. Echter, niet iedereen zal het op jouw manier willen of kunnen interpreteren. Ik heb daarom naast jouw interpretatie mijn eigen interpretatie neergelegd. Hoe je het beestje noemt maakt voor mij weinig uit, het gaat om de intentie.
God accepteert iedereen zoals hij/zij is, ook wat hij/zij gelooft. Dus als ik een aboriginal ben die gelooft in de droomtijd, dan vindt God dat ook goed. God is niet het exclusieve grondrecht van het Christendom. Elke religie heeft er zijn eigen interpretatie aangegeven, besef je dit wel.
God wil echter dat we in de toekomst weer gewoon in het paradijs kunnen leven, maar daarvoor moeten we wel bewijzen dat we trouw aan hem blijven, zelfs in de meest extreme situatie zoals de tijd waarin wij nu leven.
Blijf positief en vertrouw op het licht en de liefde zou ik zeggen!
Om het even kort en bondig te maken,quote:Op vrijdag 6 juli 2007 18:44 schreef Ali_Kannibali het volgende:
[..]
Ja ik geloof niet dat het in deze om interpretatie gaat maar gewoon feiten. En de beschrijving die jij van God geeft is de new age 'we aanbidden allemaal hetzelfde en anything goes en we moeten allemaal van elkaar houden en alles van elkaar accepteren wat we ook doen' god, zeker niet de christelijke God.
Ja, ik geloof dat de christelijke God de enige ware God is.quote:Op zaterdag 7 juli 2007 02:49 schreef L.Denninger het volgende:
[..]
Om het even kort en bondig te maken,
wil je hiermee zeggen dat jouw God de enige echte is en elk ander geloof minder is - of op zijn minst niet klopt ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |