Om nou te zeggen dat dat al twee dagen zo gaat is ook overdreven, ze hebben nu de eerste 12 uur oid er opzittenquote:Op maandag 25 juni 2007 10:54 schreef petraa het volgende:
[..]
Was ook minnetjes, maar weet je nog wat Natas en Brian toen zeiden het is niet mijn stylo, met zijn allen tegen 1 en wat doen ze nu dus al 2 dagen ??? Tegen Lieke. Huub laten ze nog met rust, maar het is allemaal tegen Lieke gericht.
En Dennis roept wat tegen Huub en dan heeft Huub ook het recht om Dennis aan te vliegen? Terwijl Dennis alleen maar wat zei?quote:Op maandag 25 juni 2007 10:54 schreef TiNo_Flo het volgende:
[..]
Ik vond dat wel meevallen eigenlijk. Het was een reactie op het omgooien van Huub zijn glas door Jaap. Hij pakt alleen het fototoestel af.
Jah, Lieke houdt zich er niet aan, ze zou de bloedende maagd spelen!quote:Op maandag 25 juni 2007 10:55 schreef petraa het volgende:
Streamlock ??? Moet het nieuwe script besproken worden ?
Dennis zat aan Lieke en ach laat ook maar....quote:Op maandag 25 juni 2007 10:56 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
[..]
En Dennis roept wat tegen Huub en dan heeft Huub ook het recht om Dennis aan te vliegen? Terwijl Dennis alleen maar wat zei?
Lieke heeft Huub nog.quote:Op maandag 25 juni 2007 10:54 schreef petraa het volgende:
[..]
Was ook minnetjes, maar weet je nog wat Natas en Brian toen zeiden het is niet mijn stylo, met zijn allen tegen 1 en wat doen ze nu dus al 2 dagen ??? Tegen Lieke. Huub laten ze nog met rust, maar het is allemaal tegen Lieke gericht.
Ik ga ook niet verlengen. Mn vriendje kent iemand die op de redactie heeft gewerkt. Diegene mag niets zeggen (dikke boete met 5 nullen), maar wist wel te vertellen dat t allemaal doorgestoken kaart is na een paar biertjesquote:Op maandag 25 juni 2007 10:02 schreef petraa het volgende:
Ik heb me streams uit, en ik ga absoluut volgende maand geen streams meer kijken, dit is te walgelijk voor woorden. Brian wordt constant uit de wind gehouden. Kijk maar vorige week met dat gedoe met het adres naar Cora en op Huub en Lieke mag worden los gegaan sorry hoor, maar dit gaat te ver. Het spel is voor mij nu voorbij, je hoorde Dennis vannacht zeggen het moest van achter en dat ging over het duwen van Huub. Dan nog zeggen dat er niets gescript is, het is script is al klaar tot het eind Brian moet winnen.![]()
Haal die bril eens van je kopquote:Op maandag 25 juni 2007 10:52 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
[..]
Omdat bijvoorbeeld Huub meteen super agressief gaat doen , puur omdat hij baalt dat hij vet verloren heeft.
Erik had Natasquote:Op maandag 25 juni 2007 10:56 schreef basicsaint het volgende:
[..]
Lieke heeft Huub nog.
Erik had niemand.
Het laatste wat ik hoorde was Amanda die zei dat ze een leuk nieuw liedje had geleerd.. ze leek het te gaan zingen. Reden genoeg voor een streamlockquote:
Nee, tuurlijk heeft hij daar niet het recht toe. Maar daar had je het net niet overquote:Op maandag 25 juni 2007 10:56 schreef DutchTVCentral.nl het volgende:
[..]
En Dennis roept wat tegen Huub en dan heeft Huub ook het recht om Dennis aan te vliegen? Terwijl Dennis alleen maar wat zei?
quote:Op maandag 25 juni 2007 10:57 schreef Clank het volgende:
[..]
Het laatste wat ik hoorde was Amanda die zei dat ze een leuk nieuw liedje had geleerd.. ze leek het te gaan zingen. Reden genoeg voor een streamlock![]()
Dat is niks nieuws. Het was al heel lang duidelijk dat het van achter gescript werd. Maar het begint nu steeds duidelijker te worden.quote:Op maandag 25 juni 2007 10:57 schreef BuffyJan het volgende:
[..]
Ik ga ook niet verlengen. Mn vriendje kent iemand die op de redactie heeft gewerkt. Diegene mag niets zeggen (dikke boete met 5 nullen), maar wist wel te vertellen dat t allemaal doorgestoken kaart is na een paar biertjes
Huub was al opgefokt omdat Dennis het pokertoernooi had gewonnen.quote:Op maandag 25 juni 2007 10:57 schreef TiNo_Flo het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk heeft hij daar niet het recht toe. Maar daar had je het net niet over![]()
Daar reageerde hij imo ook over the top.
Agja , die opmerkingen ben ik tegenwoordig wel gewend hierquote:
Wat ik vannacht zag was dat Dennis heel sneaky bezig was. Stiekum ff mee duwen en zo. Was buitenquote:Op maandag 25 juni 2007 10:57 schreef TiNo_Flo het volgende:
[..]
Nee, tuurlijk heeft hij daar niet het recht toe. Maar daar had je het net niet over![]()
Daar reageerde hij imo ook over the top.
Dat is allemaal al lang bekend, maar dat is ook niet bijzonder aangezien het meer een soap is.. Maar dit ligt er gewoon TE dik bovenop, dan is het niet meer leuk... In de uitzendingen knippen ze dat wel weer aan elkaar, iemand doet naar tegen Jaap, terror van Jaap op anderen, ze overbelichten gewoon een actie van HLquote:Op maandag 25 juni 2007 10:57 schreef BuffyJan het volgende:
[..]
Ik ga ook niet verlengen. Mn vriendje kent iemand die op de redactie heeft gewerkt. Diegene mag niets zeggen (dikke boete met 5 nullen), maar wist wel te vertellen dat t allemaal doorgestoken kaart is na een paar biertjes
En Dennis is weg!quote:Op maandag 25 juni 2007 10:59 schreef TiNo_Flo het volgende:
Wat is het opeens opvallend stil in de kapsalon![]()
Ja dat zag je ook wel aan hem. Hij kan niet zo goed tegen verliezen.quote:Op maandag 25 juni 2007 10:59 schreef basicsaint het volgende:
[..]
Huub was al opgefokt omdat Dennis het pokertoernooi had gewonnen.
Je kon erop wachten dat het uit de hand zou lopen;
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |