Zweetpotenquote:
Die sneakers?quote:Op zondag 24 juni 2007 23:34 schreef Stroekie het volgende:
je moet ze van te voren natuurlijk ook wel wassen![]()
Niet met mijn enkels.quote:Op zondag 24 juni 2007 23:02 schreef Adelante het volgende:
halve sokken zijn hip in sneakers onder driekwarts broeken
nee tennissokken staan charmant...quote:
Toch niet onder een 3kwarts broek?!quote:Op maandag 25 juni 2007 00:01 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Gewone zwarte of donkerblauwe sokken!
Yep only tot een uur of 6 a 7 en daarna richting Amsterdam to partyquote:Op zondag 24 juni 2007 20:33 schreef TheaterMaMa het volgende:
http://www.rozezaterdagbergenopzoom.nl/
gaan er mensen zaterdag?
Wordt anders een durre hobby zo te zien.quote:Op zondag 24 juni 2007 22:16 schreef Ang3l het volgende:
Volgens mij moet ik iets minder aan muziek en iets meer aan mijn portemonnee gaan denken....![]()
29 Juni - 1 Juli 2007: Rock Werchter Festival
18-07-2007: Fischerspooner, Paradiso, Amsterdam
17/19-08-2007: Lowlands Festival, Biddinghuizen
14-09-2007: Vive la Fete, Effenaar, Eindhoven
26-09-2007: Wir sind Helden, Effenaar, Eindhoven
25-10-2007: Room eleven, Effenaar, Eindhoven
08-11-2007: The Fray, Heineken Musicall Hall, Amsterdam
11-11-2007: Mika, Heineken Musicall Hall, Amsterdam
daar is het weer deze week toch helemaal niet naarquote:Op maandag 25 juni 2007 10:14 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Wie draagt er nu een 3kwarts broek,.
Ik ga al naar de Gay Pride in Parijs.quote:Op zondag 24 juni 2007 20:33 schreef TheaterMaMa het volgende:
http://www.rozezaterdagbergenopzoom.nl/
gaan er mensen zaterdag?
Parijsquote:Op maandag 25 juni 2007 12:12 schreef Les_Grandes_Esperances het volgende:
[..]
Ik ga al naar de Gay Pride in Parijs..
Of nou ja. De pride zelf proberen we vermoedelijk te ontvluchten..
1. Waar ben je uitgeweestquote:Op maandag 25 juni 2007 12:45 schreef Tha_Erik het volgende:
Gisteren uit geweest, geen drol te doen, maar enorm gezellig samen met een vriendin. Kwamen we tweejongens tegen een eentje daarvan... oh my, die was echt enorm knap en leuk.
Eindhoven, stratumquote:
Nee. Want hij moest de trein nog halen en ik werd opnzeker en daardoor was ik niet echt een goede charmeur.quote:2. Is het nog steamy geworden?![]()
Ok, is daar wat te doen dan, Eindhoven?quote:
*Ah, herkent. Dus jij bent soms een charmeur he? Wat voor moves gebruik jijquote:Nee. Want hij moest de trein nog halen en ik werd opnzeker en daardoor was ik niet echt een goede charmeur.
Er was Fiesta del Sol, allemaal standjes met bands enzo, maar dat was om 19.00 al afgelopen en wij kwamen om 19.30 aanquote:Op maandag 25 juni 2007 12:59 schreef MisterO het volgende:
[..]
Ok, is daar wat te doen dan, Eindhoven?
Oh, daar gaat het mis, ik ben alles behalve een charmeur. Ik denk soms dat ik juist het tegenovergestelde benquote:[..]
*Ah, herkent. Dus jij bent soms een charmeur he? Wat voor moves gebruik jij![]()
Lekker, Fiesta del Sol met dit weerquote:Op maandag 25 juni 2007 13:04 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Er was Fiesta del Sol, allemaal standjes met bands enzo, maar dat was om 19.00 al afgelopen en wij kwamen om 19.30 aan. Dus toen tot half 1 nog gewoon rondgehangen.
Charmeurs zijn soms best annoying, wat is trouwens het tegenovergestelde van een charmeur?quote:Oh, daar gaat het mis, ik ben alles behalve een charmeur. Ik denk soms dat ik juist het tegenovergestelde ben.
Vermaakt heb ik me zseker, flink aan de wijn gezeten zodat we al helemaal lollig waren rond 21.00 uurquote:Op maandag 25 juni 2007 13:09 schreef MisterO het volgende:
[..]
Lekker, Fiesta del Sol met dit weerHeb je je nog vermaakt?
Iemand die geen contact kan leggen. Denk ik.quote:[..]
Charmeurs zijn soms best annoying, wat is trouwens het tegenovergestelde van een charmeur?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |