Ze was ook erg bezig met hoe Brian overkomt. Ik blijf denken dat zij achter heeft gezien hoe hij bezig was die avond. Dit is haar manier van waarschuwen van wat de buitenwereld van hem gaat denken. Net als de baarmoederloze niet meer kon volgens Brian want dat kwam ook niet goed over als Natas dat zei.quote:Op zondag 24 juni 2007 11:17 schreef akveor het volgende:
[..]
Ze is heel erg bezig om Amanda 'zichzelf' te laten zijn... het zou me niets verbazen dat er na de dramatische lage score in de PP besloten is dat Amanda zich meer moet profileren. Typisch dat ze zich zo bemoeide met het uitje en daarmee eigenlijk ook tegen Brian inging.
quote:Op zondag 24 juni 2007 11:12 schreef kleinzusje het volgende:
WTF: Zit ik me hier suf te piekeren dat ik niks hoor, staan mn boxen uit![]()
Hahahahha, de internetredactie zit vol met homo's, ik weet het zeker!!!quote:Natasia is wederom als eerste wakker, ze heeft namelijk bezoek van de kapster. De kapster Patricia heeft de visagist Erwin meegenomen. Natasia doet de deur voor ze open, maar ze is nog niet helemaal klaar. "Ik kom er zo aan", roept ze. "Wij zetten alvast alles al klaar", zegt de kapster. De diva krijgt vandaag een lekkere opknapbeurt van het tweetal. Alsof ze die nodig heeft!
omdat amanda dat niet nodig heeft, amanda heeft van zich zelf best wel mooi haar eigenlijkquote:Op zondag 24 juni 2007 11:23 schreef SiRojK het volgende:
Euhm, waarom doen ze dit nooit bij Amanda wat ze nu bij Natasia doen?
Geen flauwe caps van mij!quote:Op zondag 24 juni 2007 11:24 schreef farscapevr6 het volgende:
wie maakt er zo ff een cap van natas als ze bijna kaal is hehehehe
Dat is een andere manier van extentions zetten. Dit is innaaien, bij Amanda een soort inlijmen.quote:Op zondag 24 juni 2007 11:23 schreef SiRojK het volgende:
Euhm, waarom doen ze dit nooit bij Amanda wat ze nu bij Natasia doen?
ik begrijp die verhalen over natas dat ze geen geld heeft ook niet, ze kreeg o.a. sowieso al ruime alimentatie van die milton, die heeft het volgens mij financieel nooit slecht gehadquote:Op zondag 24 juni 2007 11:28 schreef Peter6000 het volgende:
Aan geld geen gebrek, aan het gesprek te horen.
Totdat je dit ziet, dan ben je weer genezen.quote:
quote:Op zondag 24 juni 2007 11:26 schreef robert2006 het volgende:
[..]
omdat amanda dat niet nodig heeft, amanda heeft van zich zelf best wel mooi haar eigenlijk
Hoe weet jij dat zij ruime alimentatie kreeg?quote:Op zondag 24 juni 2007 11:31 schreef robert2006 het volgende:
[..]
ik begrijp die verhalen over natas dat ze geen geld heeft ook niet, ze kreeg o.a. sowieso al ruime alimentatie van die milton, die heeft het volgens mij financieel nooit slecht gehad
Natas ziet er iid soms verdomd goed uit. Zij heeft vele gezichten.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |