Hij heeft aan vaste afkoopsom van 3 ton ofzo. Maar vandaag was 'ie prut.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:19 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Celtic heeft concrete interesse, voor een prikkie gaat dat dus niet lukken...
Ben opzich niet zo heel bekend met die jongen, maar ik denk dat hij nu ook wel een beetje (te?) hoog ingeschat wordt door een goed toernooi.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Pieters hadden ze beter in de plaats van de Cler kunnen halen. Dat kan niet misgaan, zolang er een ervaren kracht naast staat in de verdediging.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:50 schreef Steve_I. het volgende:
Die Pieters van utrecht kan ook ballen zeg, die komt er denk ik wel. Als Drenthe volgend jaar verkocht wordt (ga er niet van uit dat hij nu al verkocht wordt) hem er bij halen
			
			
			
			Het is geen speler van jouw clubje die z'n club in de steek laat wanneer ie geld zietquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:38 schreef Schanulleke het volgende:
De kans dat een winnaar zoals hij bij Feijenoord blijft lijkt klein in ieder geval![]()
			
			
			
			Nee geen talenten meer voorlopig, zeker niet in de verdediging.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:24 schreef Happel het volgende:
[..]
Pieters hadden ze beter in de plaats van de Cler kunnen halen. Dat kan niet misgaan, zolang er een ervaren kracht naast staat in de verdediging.
			
			
			
			goed punt...quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:24 schreef Happel het volgende:
[..]
Pieters hadden ze beter in de plaats van de Cler kunnen halen. Dat kan niet misgaan, zolang er een ervaren kracht naast staat in de verdediging.
			
			
			
			zojuist nog op tv dat hij zich nog wil bewijzen in Nederland, en gewoon bij Feyenoord wil blijvenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:24 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Het is geen speler van jouw clubje die z'n club in de steek laat wanneer ie geld ziet![]()
			
			
			
			I second that, we hebben momenteel genoeg talenten lopen, en die horen gestuurd te worden door ervaren jongens.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:27 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Nee geen talenten meer voorlopig, zeker niet in de verdediging.
			
			
			
			Er zitten maar drie talenten (Vlaar, Drenthe en de Guzman) in de basis. De rest zijn gewoon degelijke spelers en niet eens talent meer te noemen. Verder heb je alleen nog Bruins, daarnaast niemand meer. Dus waarom geen talenten meer? Zorg gewoon voor een solide basis over de as van het veld en zet daarom heen de andere spelers neer, hetzij talenten of degelijke spelers.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:27 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Nee geen talenten meer voorlopig, zeker niet in de verdediging.
			
			
			
			Je hebt ook nog Wijnaldum, Lensky, Tiendalli, Sammuel, Derijck etcquote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:37 schreef Happel het volgende:
[..]
Er zitten maar drie talenten (Vlaar, Drenthe en de Guzman) in de basis. De rest zijn gewoon degelijke spelers en niet eens talent meer te noemen. Verder heb je alleen nog Bruins, daarnaast niemand meer. Dus waarom geen talenten meer? Zorg gewoon voor een solide basis over de as van het veld en zet daarom heen de andere spelers neer, hetzij talenten of degelijke spelers.
			
			
			
			Die 3 zijn de top-talenten idd. Voor de rest veel semi-talenten zoals Wijnaldum en Tiendalli.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:37 schreef Happel het volgende:
[..]
Er zitten maar drie talenten (Vlaar, Drenthe en de Guzman) in de basis. De rest zijn gewoon degelijke spelers en niet eens talent meer te noemen. Verder heb je alleen nog Bruins, daarnaast niemand meer. Dus waarom geen talenten meer? Zorg gewoon voor een solide basis over de as van het veld en zet daarom heen de andere spelers neer, hetzij talenten of degelijke spelers.
			
			
			
			Castelen gaat weg, dus daar mis je niks aan. Wijnaldum is pas 16, laat hem rustig komen. Lensky heb ik nog niks van gezien, verwacht ik ook niks van. Tiendalli was ik dan vergeten. Sammuel weet ik niks van. Derijck mag weg, Vincken wil weg. Valt allemaal reuze met al de talenten bij Feijenoord.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:40 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Je hebt ook nog Wijnaldum, Lensky, Tiendalli, Sammuel, Derijck etc
Slory, Castelen en Greene zijn net talent-af, dus mag wel wat ervaring naast komen te staan.
			
			
			
			valt mij trouwens op dat Vincken het in intervieuws heeft over verhuren en de artikelen zelf koppen met iets dat hint naar een definitief vertrek.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:45 schreef Happel het volgende:
[..]
Castelen gaat weg, dus daar mis je niks aan. Wijnaldum is pas 16, laat hem rustig komen. Lensky heb ik nog niks van gezien, verwacht ik ook niks van. Tiendalli was ik dan vergeten. Sammuel weet ik niks van. Derijck mag weg, Vincken wil weg. Valt allemaal reuze met al de talenten bij Feijenoord.
Het gaat om de as van het veld. Als daar de juiste mensen zijn, die alles sturen, dan moet het ook geen probleem zijn om meerdere talenten op verschillende posities binnen het veld te zetten.
			
			
			
			
			
			
			
			quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:24 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Het is geen speler van jouw clubje die z'n club in de steek laat wanneer ie geld ziet![]()
			
			
			
			
			
			
			
			Dat zeg ik toch. De as van het elftal moet bestaan uit ervaren en gelouterde profs. Minimaal drie. Een in de verdediging, een op het middenveld en een in de aanval. Timmer is er ook nog als keeper (verwacht namelijk niet dat Ekramy volgend seizoen onder lat staat). Vergeet ik Lucius voor het gemak ook nog.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 23:50 schreef Erasmusch het volgende:
Als je spelers als Wijnaldum en Ekramy rustig wil brengen, scheelt het wel een stuk als je een paar ervaren, mondige spelers in je verdediging hebt staan.
Vincken is een prutser.quote:Hoezo is Vincken niet mee op dat toernooi? Of is ie weer/nog geblesseerd...
			
			
			
			
			
			
			
			Niet altijd meteen naar andere clubs wijzen, zo debiel.quote:
			
			
			
			Vijf talenten, waarvan er twee de bank bezetten. En het is niet veel. Blijkbaar heb je moeite met lezen, want ik zet net hierboven uit dat het helemaal niet zo een probleem hoeft te zijn.quote:Op zondag 24 juni 2007 00:02 schreef TC03 het volgende:
Vijf talenten is best veel als je maar 10 veldspelers nodig hebt.
			
			
			
			Helemaal als blijkt dat je ook (nog) niet kunt 'bouwen' op iets oudere spelers als Buys, Bahia en Greenequote:Op zondag 24 juni 2007 00:02 schreef TC03 het volgende:
Vijf talenten is best veel als je maar 10 veldspelers nodig hebt.
			
			
			
			Ach die joden komen hier altijd trollen, en kunnen niet begrijpen dat er spelers zijn die ook nog iets met hun club hebben, in tegenstelling tot ene Sneijder, Babel, Zlatan etc. Mag best gezegd worden.quote:Op zondag 24 juni 2007 00:04 schreef TC03 het volgende:
[..]
Niet altijd meteen naar andere clubs wijzen, zo debiel.
			
			
			
			Alle 3 hoop ik niet meer in de basis te zien komend seizoen.quote:Op zondag 24 juni 2007 00:07 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Helemaal als blijkt dat je ook (nog) niet kunt 'bouwen' op iets oudere spelers als Buys, Bahia en Greene
			
			
			
			Ik zeg toch ook niet dat jij zegt het wel een probleem moet zijn.quote:Op zondag 24 juni 2007 00:06 schreef Happel het volgende:
[..]
Vijf talenten, waarvan er twee de bank bezetten. En het is niet veel. Blijkbaar heb je moeite met lezen, want ik zet net hierboven uit dat het helemaal niet zo een probleem hoeft te zijn.
			
			
			
			In Buys en Greene heb ik nog wel vertrouwen, wanneer ze zich meer op hun eigen taken kunnen focusenquote:Op zondag 24 juni 2007 00:08 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Alle 3 hoop ik niet meer in de basis te zien komend seizoen.
			
			
			
			Buijs zou misschien nog nuttig zijn als aanjager wanneer het team een beetje draait, maar Greene mag wat mij betreft morgen nog verkocht worden. Slappe mentaliteit, weg ermee.quote:Op zondag 24 juni 2007 00:11 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
In Buys en Greene heb ik nog wel vertrouwen, wanneer ze zich meer op hun eigen taken kunnen focusen
			
			
			
			Dat ben ik wel met je eens jaquote:Op zondag 24 juni 2007 00:16 schreef Malibu-06 het volgende:
[..]
Buijs zou misschien nog nuttig zijn als aanjager wanneer het team een beetje draait, maar Greene mag wat mij betreft morgen nog verkocht worden. Slappe mentaliteit, weg ermee.
			
			
			
			
			
			
			
			Bij Excelsior vond ik het een goede speler, bij Feyenoord heeft die me nog niet kunnen overtuigen. Maar daarom geef ik hem nog wel een kansquote:Op zondag 24 juni 2007 01:26 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Altijd maar weer, Buijs dit, Buijs dat.Hij kan niet voetballen. punt. Dat geslijm van hem heeft nog geworken ook.
			
			
			
			En Griek? Krijgt ie ook nog een kans van je?quote:Op zondag 24 juni 2007 01:33 schreef Fetai het volgende:
[..]
Bij Excelsior vond ik het een goede speler, bij Feyenoord heeft die me nog niet kunnen overtuigen. Maar daarom geef ik hem nog wel een kans
			
			
			
			quote:Op zondag 24 juni 2007 01:37 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
En Griek? Krijgt ie ook nog een kans van je?
			
			
			
			Bij Groningen deed hij het gewoon goed. Hij kan best een nuttige speler voor ons zijn, niks meer, niks minder.quote:Op zondag 24 juni 2007 01:26 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Altijd maar weer, Buijs dit, Buijs dat.Hij kan niet voetballen. punt. Dat geslijm van hem heeft nog geworken ook.
			
			
			
			bij grunn was die geweldig.quote:Op zondag 24 juni 2007 01:26 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Altijd maar weer, Buijs dit, Buijs dat.Hij kan niet voetballen. punt. Dat geslijm van hem heeft nog geworken ook.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			dubbel a.quote:Op zondag 24 juni 2007 04:41 schreef TerroRobbie het volgende:
Achja, ik heb het al een tijdje terug aangekondigd.
Volgend jaar is Feijenoord weer een ploeg om rekening mee te houden.
Groetjes,
Patrick Pauwe
			
			
			
			Dat de investeerders geen slechte deal hebben gemaakt lijkt me vrij duidelijk. Veel belangrijker is dat Feyenoord hierdoor op dit moment wat fatsoenlijks kan kopen op de transfermarkt om de weg naar boven terug te vinden.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 19:57 schreef Steve_I. het volgende:
wat ik dus zeg is dat Drenthe in z'n eentje de helft van die 24 miljoen (25% voor 6 miljoen verkocht) op kan brengen als hij door-ontwikkeld.
			
			
			
			
			
			
			
			Je kan met De Cler en Drenthe daarvoor erop tellen dat je hele linkerflank regelmatig openligt...quote:Op zaterdag 23 juni 2007 20:37 schreef Happel het volgende:
[..]
Aanvallend gezien is het een goede linksback, ja. Verdedigen is echter belangrijker dan aanvallen. Ben dus benieuwd hoe hij het zal doen bij Feijenoord, waar van Marwijk zeker niet zo zal gaan spelen als van Gaal en Adriaanse bij AZ deden.
			
			
			
			Geloof nooit dat Celtic zo'n rijke club isquote:Op zaterdag 23 juni 2007 22:19 schreef Steve_I. het volgende:
[..]
Celtic heeft concrete interesse, voor een prikkie gaat dat dus niet lukken...
Ben opzich niet zo heel bekend met die jongen, maar ik denk dat hij nu ook wel een beetje (te?) hoog ingeschat wordt door een goed toernooi.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |