bron: http://denhaag.rtvwest.nl/nieuwsitem/8296quote:DEN HAAG - D66 in de Tweede Kamer wil dat werkgevers in de Randstad geen lease-auto’s meer aanbieden aan hun werknemers.
De partij sluit zich aan bij een eerdere oproep van directeur Mooren van VNO-NCW-west. Die beklaagde zich erover dat de lease-auto nog steeds een secundaire arbeidsvoorwaarde is, terwijl het verkeer in de Randstad dagelijks vaststaat.
In plaats van een auto zouden werknemers een mobiliteitsbudget moeten krijgen. Dat is geld waarmee ze kunnen kiezen tussen voor de beste manier van vervoer. De ministers van Economische Zaken en Verkeer zouden zo’n plan voor een mobiliteitsbudget over moeten nemen, vindt D66.
Je kan ook dichter bij je werk gaan wonen.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:56 schreef buachaille het volgende:
[..]
bron: http://denhaag.rtvwest.nl/nieuwsitem/8296
Alsof mensen dagelijks voor hun lol in de file staan. Die doen dat om hun salaris bij elkaar te sprokkelen. Onzin dus van én D66 en van VNO-NCW. Er zijn veel betere mogelijkheden, bijvoorbeeld een gratis OV-kaart bij iedere volle tank of zo.
![]()
ook in de randstadquote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:57 schreef RacerDKB het volgende:
En ondertussen rijden die 2e kamer nerds wel rond in Mercedessen en BMW's van de overheid?
Tja, dan wordt er bij salarisonderhandelingen ipv een leasebak gewoon 1000 euro meer gevraagd en rijdt met dezelfde auto... kansloos in een aantrekkende economie.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:58 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Je kan ook dichter bij je werk gaan wonen.
Overigens is het niet zo belachelijk als het lijkt. Er zijn een hoop mensen met een auto-van-de-zaak die alleen voor woon/werk verkeer wordt gebruikt.
Een Kamerlid krijgt geen auto met chauffeur. Volgens mij alleen fractievoorzitters en Ministers.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:57 schreef RacerDKB het volgende:
En ondertussen rijden die 2e kamer nerds wel rond in Mercedessen en BMW's van de overheid?
De meeste personen die aansluiten in de file zijn autorijders die slecht een kleine afstand hoeven af te leggen. Gaan via de snelweg naar hun werk 10km verderop of brengen de kinderen naar school. De personen die ver van hun werk wonen kunnen inderdaad wel fiscaal bestraft worden, dat is een goed systeem. Helaas is dit afgeschaft ten tijde van Paars III volgens mij en vervangen door een km registratie (die ook al lang weer afgeschaft is).quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:58 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Je kan ook dichter bij je werk gaan wonen.
Overigens is het niet zo belachelijk als het lijkt. Er zijn een hoop mensen met een auto-van-de-zaak die alleen voor woon/werk verkeer wordt gebruikt.
En wat is het verschil als ze met hun eigen auto in de file gaan staan?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:58 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Je kan ook dichter bij je werk gaan wonen.
Overigens is het niet zo belachelijk als het lijkt. Er zijn een hoop mensen met een auto-van-de-zaak die alleen voor woon/werk verkeer wordt gebruikt.
ben ik weer helemaal voor. Doe eens uitleggen buachaille?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 17:26 schreef the_disheaver het volgende:
kut titel.
Wat ze willen is dat je de keuze krijgt wat van vervoer je kiest, en niet direct vast aan een auto zit. Via een budget of kiezen voor een auto (lease, koop, whatever), trein, bus, fiets etc.
D66 wil dus geen verbod op de lease-auto. Wel de vrijheid naar de werknemer wat van vervoer hij/zij kiest.
Klik het linkje.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 17:41 schreef speknek het volgende:
Ik vond het een vrij belachelijk voorstel, maar als dit klopt:
[..]
ben ik weer helemaal voor. Doe eens uitleggen buachaille?
Lees nou eens wat er staat voor je begint te blaten.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 19:12 schreef Martijn_77 het volgende:
En als de werknemers van die bedrijven uit de randstand nu niet zelf in de randstad wonen en er zo af en toe voor hun werk moeten zijn. Neem bijvoorbeeld consultants moeten ze dan ook maar uitzoeken hoe ze er komen?
Is echt weer een voorstel wat compleet de plank misslaat.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |