Creation crucifixion was een leuk nummer (het tweede nummer), maar dat werd daarna niet meer overtroffen. En een leuk nummer maakt voor mij geen act.quote:Op zondag 18 november 2007 00:47 schreef Ceased2Be het volgende:
ah ik vond din[a]tod nog wel grappig eigenlijk, niet bijster vernieuwend en de nummers scheelden qua kwaliteit nogal van elkaar.
De enige persoon die echt opviel werd bij tijdens ashbury heights de tivoli uitgezet, jammer genoeg. Voor de rest geen excuus-punker gezien, terwijl ceased en ik toch ongeveer tegen de ingang aangeplakt stonden.quote:Op zondag 18 november 2007 11:13 schreef OFfSprngr het volgende:
Ceased2Be: ik heb je niet gezien, maar ja, jij waarschijnlijk mij wel, ik val nogal op.
Was jij de punker met de rode spikes of degene met de dikke blonde spikes?quote:Op zondag 18 november 2007 11:13 schreef OFfSprngr het volgende:
Ceased2Be: ik heb je niet gezien, maar ja, jij waarschijnlijk mij wel, ik val nogal op.
Vraag het me ook af, heb van 18:15 tot 23:15 in die zaal staan kijken en zo godsgruwelijk druk was het nu ook weer niet... en je moet dus een aantal keren vlak langs me zijn gelopen om richting garderobe en zo te gaan.quote:Op zondag 18 november 2007 12:53 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik was de dude met de langste hanekam, hoe kon je me missen?
Zó lastig was het anders niet hoor, halverwege Hocico stond 'ie ineens naast mequote:Op zondag 18 november 2007 12:51 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Was jij de punker met de rode spikes of degene met de dikke blonde spikes?
Heb alles bij elkaar een stuk of 3 excuus-punkers gezien, maar geen die ik zo direct aan je fotoboek kon linken qua gezicht
quote:SUMMER DARKNESS WINTER EDITION 2008 met:
[SUICIDE COMMANDO – ROTERSAND – FADERHEAD – STRAFTANZ]
08 FEBRUARI 2008 - TIVOLI – UTRECHT
Na de vijfde verjaardag van Summer Darkness, hét gothic lifestyle event van de Benelux, met als hoogtepunten Front 242, Chamber, Rotersand, Covenant en VNV Nation, is het begin 2008 alweer tijd voor de twee editie van de Summer Darkness Winter Edition.
Op vrijdag 8 februari 2008 staat Tivoli (Oudegracht) in het teken van de Summer Darkness Winter Edition. Vier topklasse (dark)electro/EBM/industrial acts geven live acte-de-presence, met knallers Suicide Commando en Rotersand als headliners! Het nieuwe jaar begint dus al vroeg met een fikse portie knijterharde en dansbare duisternis. Zeker met de toevoeging van livefenomeen Faderhead en het splinternieuwe Straftanz.
Na afloop van de concerten draait DJ –X-X-X- tot in de kleine uurtjes de heetste platen op de Cyberia XL Dancenight. De Summer Darkness – Winter Edition 2008 markeert bovendien het begin van de voorverkoop voor Summer Darkness 2008! De eerste bevestigde namen voor het grote moederfestival in augustus worden bekend gemaakt tijdens de Cyberia Dark XXX-mas Edition II op 21 december 2007 in EKKO.
Ik ben van de partij, Faderhead en Suicide Commando wil ik sowieso wel zien; Rotersand ook. Straftanz vind ik niet zo héél erg boeiend.quote:
Vriendin lief is er helemaal weg van, vind 't zelf ook wel te pruimen, dus ik ben benieuwd. Vind 't wel een aangename afwisseling met z'n MTV-waardige teksten, zeker op 't FH2 album.quote:Op maandag 19 november 2007 10:39 schreef OFfSprngr het volgende:
Faderhead gezien, niet echt mijn ding, wel wat wodka met 'm gezopen, aardige dude.
Als ze het nou eens Winter Darkness zouden noemen ofzoquote:
Precies, Faderhead wil ik nog wel eens live zien lijkt me wel grappig. Suicide Commando hoef ik echt nooit van m'n leven meer te zien... zooitje kneuzen dat het zijn.quote:Op maandag 19 november 2007 17:50 schreef Elegy het volgende:
[..]
Als ze het nou eens Winter Darkness zouden noemen ofzo
Dáár zit een verhaal achter!quote:Op maandag 19 november 2007 19:19 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Precies, Faderhead wil ik nog wel eens live zien lijkt me wel grappig. Suicide Commando hoef ik echt nooit van m'n leven meer te zien... zooitje kneuzen dat het zijn.
Dat heb ik ook gezegd maar dat was "te Metal".quote:Op maandag 19 november 2007 17:50 schreef Elegy het volgende:
Als ze het nou eens Winter Darkness zouden noemen ofzo
Totaal niet, al is Richard (zo heet die dude toch?) heel aardig is, zn muziek is onwijs standaard en bevat wat mij betreft totaal niets wat er uit springt, het is verder in de generieke EBM wat bijna Futurepop is terwijl Suicide Commando nog lekker beukt en echt een onwijs gave show dr bij heeft.quote:Op maandag 19 november 2007 19:19 schreef Ceased2Be het volgende:
Precies, Faderhead wil ik nog wel eens live zien lijkt me wel grappig. Suicide Commando hoef ik echt nooit van m'n leven meer te zien... zooitje kneuzen dat het zijn.
Ik zou nu een heel betoog kunnen gaan houden waarom die naam vanuit marketing-oogpunt juist veel en veel beter is dan Winter Darkness. Maar daar heb ik geen zin in en het is vast heel erg ongothic uberhaupt al te praten over marketing....quote:Op dinsdag 20 november 2007 01:48 schreef OFfSprngr het volgende:
Terwijl de rest van de wereld vind dat het kankerdom is om het Summer Darkness Winter edition te noemen.
Ik snap ook wel dat Summer Darkness nu eenmaal meer bekendheid heeft / meer associaties oproept dan Winter Darkness (of weet ik veel wat). Neemt niet weg dat de naam gewoon nergens op slaat en heel dom is.quote:Op dinsdag 20 november 2007 09:32 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ik zou nu een heel betoog kunnen gaan houden waarom die naam vanuit marketing-oogpunt juist veel en veel beter is dan Winter Darkness. Maar daar heb ik geen zin in en het is vast heel erg ongothic uberhaupt al te praten over marketing....
Zeg ook nergens dat Faderhead gruwelijk origineel is maar het luistert wel lekker weg. Suicide Commando heb ik in 2000 (meen ik) gezien op eurorock wat compleet lachwekkend was... paar stoer-doende mannetjes in legerkleding die wat lukraak kapotgesneden was en bespetterd was met nepbloed, show leek nergens op en klonk nergens naar en we zijn toen met de halve zaal maar wat gaan eten...quote:Op dinsdag 20 november 2007 01:48 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Dat heb ik ook gezegd maar dat was "te Metal".
Terwijl de rest van de wereld vind dat het kankerdom is om het Summer Darkness Winter edition te noemen.
[..]
Totaal niet, al is Richard (zo heet die dude toch?) heel aardig is, zn muziek is onwijs standaard en bevat wat mij betreft totaal niets wat er uit springt, het is verder in de generieke EBM wat bijna Futurepop is terwijl Suicide Commando nog lekker beukt en echt een onwijs gave show dr bij heeft.
Tja misschien dat ik ze met de verkeerde tour heb gezien ofzo heb er geen foto van, maar het was in januari 2002 (dacht dat het langer geleden was). 3 man met witte shirts, legerbroeken en kistjes aan...quote:Op woensdag 21 november 2007 01:16 schreef OFfSprngr het volgende:
Ik heb Johan anders nooit in legerkleding gezien of stoer lopen doen.
Dan zit er helaas niets anders op dan het maar van papa Ceased aan te nemen dat het destijds een behoorlijke kneuzenkermis was dat Suicide Commando ;-)quote:Op donderdag 22 november 2007 12:28 schreef OFfSprngr het volgende:
3 jaar geleden luisterde ik nog niet eens Industrial/Gothic Rock laat staan Metal.
Heb ik al ooit gezien op lowlands, twee jaar geleden, was héél erg vet. Alleen jammer van de stromende regen. Was een van de bands die ik zeker ook gezien wou hebben hoewel hun side-project, Tanzwut, ook enorm vet is. Helaas heb ik die nog niet gezien.quote:Op dinsdag 27 november 2007 15:40 schreef OFfSprngr het volgende:
Op het moment niet zoveel geld, maar de zelfde avond is ook Corvus Corax in de Melkweg.
Ik heb zo het vermoeden dat dat enorm gezellig moet zijn, alleen staan ze niet binnenkort ergens in Nederland voor zover ik kan vindenquote:Op woensdag 28 november 2007 00:20 schreef knars het volgende:
Tanzwut is zeker de moeite waard om eens live te zien
Ik denk dat je Ordo Rosarius Equilibrio bedoelt? Ik vind het een heel tof bandje, maar je moet wel van de muziek houden, ja. Ik vind het een van de weinige bands in dit belabberde gotische wereldje dat wél enige diepgang heeft.quote:Op woensdag 28 november 2007 09:56 schreef OFfSprngr het volgende:
Dit jaar trouwens een stukje Ordo Rosarius Equilibrium gezien en ik vond het totaal niet boeiend.
Nee, emo's dan.quote:
Och ik vind Mika eigenlijk behoorlijk goed.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |