Stel je voor, kunnen we toch nog voor de 5e plek strijden.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:31 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Kan nog wat woorden daar in het zuiden mochten de spelers komen die gelinkt worden met Feyenoord..
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:34 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Stel je voor, kunnen we toch nog voor de 5e plek strijden.![]()
Was al bevestigd door Pocognoli zelf.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:41 schreef Kang-He het volgende:
verhuist Pocognoli naar AZ.
Laten we het hopen.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:39 schreef patrickt37 het volgende:
De Cler
Feyenoord lijkt te laat te komen voor De Cler
22/6/2007 0 :15
Feyenoord kan aan de eisen van AZ voldoen en mag dan ook gaan praten met Tim de Cler. Maar de Rotterdammers dreigen achter het net te vissen.
De prijs die AZ voor De Cler wil hebben lijkt geen onoverkomelijk probleem voor de Rotterdammers. 'Nadat wij onze voorwaarden kenbaar hebben gemaakt, liet Feyenoord ons weten er met ons wel uit te komen', aldus technisch directeur Marcel Brands van AZ tegen NOS Sportjournaal.
AZ heeft Feyenoord toestemming gegeven met de linksback te onderhandelen. De vraag is echter of de Rotterdammers nog aan tafel kunnen schuiven bij De Cler. 'Feyenoord is een serieuze optie, maar we zijn al zo ver met PSV dat het niet netjes is met Feyenoord te praten', aldus zijn zaakwaarnemer Rob Jansen.
De Leidse linksback mag weg uit Alkmaar, omdat hij geen trek had zijn tot medio 2008 lopende contract tussentijds te verlengen. De Cler is naar eigen zeggen toe aan een nieuwe uitdaging.
Daarom dol ik er ook mee. Dit is lauter de schuld van de media.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:43 schreef EnactedChaos het volgende:
Eigenlijk is het gewoon lachwekkend al die tegenstrijdige berichten![]()
![]()
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:02 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Verdedigend is hij gewoon degelijk. En dat is al stukken beter dan wij de laatste 10 jaar hebben gehad. Bovendien brengt hij ervaring, is ie Nederlands en kan kunnen Roy en Gio nu op het middenveld. Heel wat vliegen in één klap.
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:46 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Daarom dol ik er ook mee. Dit is lauter de schuld van de media.
Je moet gewoon met me eens zijn dat het lijstje wat de afgelopen weken voorbij gekomen is, niet reëel is voor Feyenoord.(of eender welke Nederlandse club).
Ik kan me nog een verhaal over Kuijt en Kalou herinneren....quote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:03 schreef blindgier het volgende:
De Cler is wel rond met Feyenoord hoor.
Of er mot momenteel een grapjas op de redactie zitten van het AD.
Het AD zou wel gigantisch voor lul staan nu zij dit publiceren en het dus niet defintief zou zijn.
Sindsdien zijn Feyenoord en het AD samen gaan werken, volgens mij. Staan alleen maar positieve dingen over Feyenoord in. (voor zover dat mogelijk isquote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:10 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik kan me nog een verhaal over Kuijt en Kalou herinneren.....
Je bedoelt dat De Cler bijna rond is met PSV.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:03 schreef blindgier het volgende:
De Cler is wel rond met Feyenoord hoor.
Of er mot momenteel een grapjas op de redactie zitten van het AD.
Het AD zou wel gigantisch voor lul staan nu zij dit publiceren en het dus niet defintief zou zijn.
De Cler tegenover Denneboom: Dat gaat leuk worden. Een back halen zodat Drenthe op het middenveld kan spelen en dan met de offensieve en verdedigend ongelooflijk matige De Cler aan komen zetten: Bespottelijk.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:59 schreef BobbyHill het volgende:
De Cler is niet veel minder dan Van bronckhorst. Geen wereldwonder, maar ook zeker niet dramatisch, zoals cultheld zegt.
Nou, als ik zou mogen kiezen tussen Gio en de Cler zou ik het wel weten..quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:59 schreef BobbyHill het volgende:
De Cler is niet veel minder dan Van bronckhorst. Geen wereldwonder, maar ook zeker niet dramatisch, zoals cultheld zegt.
Klopt, maar daar zat toch enige kern van waarheid in. AD had het in ieder geval niet zelf verzonnen.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:10 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik kan me nog een verhaal over Kuijt en Kalou herinneren.....
Waar maak je dat uit op?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:13 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Sindsdien zijn Feyenoord en het AD samen gaan werken, volgens mij. Staan alleen maar positieve dingen over Feyenoord in. (voor zover dat mogelijk is)
Waar rook is, is vuur. Alleen er is zoveel rook de laatste tijd. Of het wordt allemaal verzonnen door de media,quote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:18 schreef blindgier het volgende:
[..]
Klopt, maar daar zat toch enige kern van waarheid in. AD had het in ieder geval niet zelf verzonnen.
Uitgebreide verslagen (A4-formaat) over de transfers van Co, v. Marwijk, Tymoschuk en De Cler. Ze hebben vaak veel meer details dan andere media, die alleen maar kunnen komen van Feyenoord.quote:
OKquote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:41 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Uitgebreide verslagen (A4-formaat) over de transfers van Co, v. Marwijk, Tymoschuk en De Cler. Ze hebben vaak veel meer details dan andere media, die alleen maar kunnen komen van Feyenoord.
Hey, het blijft Feijenoord, hè. Dat zijn net een stel amateurs, wanneer het op aankopen komt.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:16 schreef cultheld het volgende:
[..]
De Cler tegenover Denneboom: Dat gaat leuk worden. Een back halen zodat Drenthe op het middenveld kan spelen en dan met de offensieve en verdedigend ongelooflijk matige De Cler aan komen zetten: Bespottelijk.
Wij ook.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 01:16 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Nou, als ik zou mogen kiezen tussen Gio en de Cler zou ik het wel weten..
Giovanni heeft veel meer ervaring op het hoogste niveau en is bovendien een jongen met een Feyenoord hart.. De Cler wordt hopeloos overschat imo.
Alleen om die kop van hem zou ik em al niet willen..![]()
Ik denk dat het lijstje wel vrij serieus is. Alleen het gaat per definitie niet om alle spelers, maar om 1 maximaal 2 van het lijstje. De leuke opstellingen die hier voorbij komen met 4 nieuwe namen kan je dan ook wegstrepen wmb.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:46 schreef patrickt37 het volgende:
Daarom dol ik er ook mee. Dit is lauter de schuld van de media.
Je moet gewoon met me eens zijn dat het lijstje wat de afgelopen weken voorbij gekomen is, niet reëel is voor Feyenoord.(of eender welke Nederlandse club).
Dat ben ik niet met je eens.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 08:49 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ik denk dat het lijstje wel vrij serieus is. Alleen het gaat per definitie niet om alle spelers, maar om 1 maximaal 2 van het lijstje. De leuke opstellingen die hier voorbij komen met 4 nieuwe namen kan je dan ook wegstrepen wmb.
Idd, alweer een Ajax afdankertje, net als Obodai, Harry.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 00:28 schreef TheGeneral het volgende:
Zou zeer mooi zijn als we de Cler kunnen verwelkomen in de Kuip.
Ik heb het wel over het lijstje van bekende namen. Het is immers niet te betalen om én Makaay én Hofland én De Cler/Van Bronckhorst en al die andere namen die voorbij kwamen te halen. Feyenoord heeft wel geld, maar niet het geld om ze allemaal te halen. Ook denk ik niet dat voor al die plaatsen een nieuwe speler komt. Ik denk zelf dat er 1 bekende en een minder bekende zal komen.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 08:57 schreef EnactedChaos het volgende:
Dat ben ik niet met je eens.
Ik zeg niet dat ze van dat lijstje worden gehaald maar er komen denk ik wel een LB, CV, VM en een spits. En ik denk dat de mogelijkheden er voor Feyenoord wel zijn om de namen te halen van "het lijstje" maar dat zoals ik al zei het bij de spelers ligt, ze moeten immers wel voor Feyenoord kiezen.
quote:Op vrijdag 22 juni 2007 09:06 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ik heb het wel over het lijstje van bekende namen. Het is immers niet te betalen om én Makaay én Hofland én De Cler/Van Bronckhorst en al die andere namen die voorbij kwamen te halen. Feyenoord heeft wel geld, maar niet het geld om ze allemaal te halen. Ook denk ik niet dat voor al die plaatsen een nieuwe speler komt. Ik denk zelf dat er 1 bekende en een minder bekende zal komen.
Alle namen zijn denk ik niet te verwachten, maar ik ga er vanuit dat Feyenoord toch wel minimaal 2 van de genoemde spelers wil en kan binnen halen, aangevuld met wat minder bekend spul / tropische verassingen.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 09:06 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ik heb het wel over het lijstje van bekende namen. Het is immers niet te betalen om én Makaay én Hofland én De Cler/Van Bronckhorst en al die andere namen die voorbij kwamen te halen. Feyenoord heeft wel geld, maar niet het geld om ze allemaal te halen. Ook denk ik niet dat voor al die plaatsen een nieuwe speler komt. Ik denk zelf dat er 1 bekende en een minder bekende zal komen.
Tropische verassingen komen er denk ik sowieso niet. We hebben al te veel talenten rond lopen. Eerst even richten om begeleiding voor die talenten te vinden.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 09:27 schreef DivineJester het volgende:
Alle namen zijn denk ik niet te verwachten, maar ik ga er vanuit dat Feyenoord toch wel minimaal 2 van de genoemde spelers wil en kan binnen halen, aangevuld met wat minder bekend spul / tropische verassingen.
Als we Rijnmond moeten geloven (en je moet toch íéts geloven) komt Makaay als Gio zegt dat ie naar Feyenoord komt (kunnen dus beide gehaald en betaald worden). Op het moment dat Rijnmond hiermee naar buiten kwam was Feyenoord al bezig met Hofland. Deze 3 kan Feyenoord denk ik dus zeker wel betalen. En dan ben je er voor een groot deel al. Ze hebben ook de Cler gehaald (?) zonder dat duidelijk is wat de bovengenoemde namen gaan doen dus dat zijn dan eventueel al 4 namen van het lijstje.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 09:06 schreef snabbi het volgende:
[..]
Ik heb het wel over het lijstje van bekende namen. Het is immers niet te betalen om én Makaay én Hofland én De Cler/Van Bronckhorst en al die andere namen die voorbij kwamen te halen. Feyenoord heeft wel geld, maar niet het geld om ze allemaal te halen. Ook denk ik niet dat voor al die plaatsen een nieuwe speler komt. Ik denk zelf dat er 1 bekende en een minder bekende zal komen.
Klopt wel hoor. Het AD komt uit Rotterdam en is een pro-Feyenoordkrant. Net zoals de Telegraaf pro-Ajax is.... en uh... het Eindhovens Dagblas pro-PSV.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |