abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 21 juni 2007 @ 17:28:13 #1
57571 -Mellow-
Hobo on the loose
pi_50697884
aangezien user Tuig geen nieuw topic heeft geopend doe ik het maar.




Welkom in het 21e deel van het piercingtopic! Lees voordat je een vraag gaat stellen aub goed de OP, deze is er niet voor niets!

Met piercen wordt bedoeld: een doorboring maken in de huid met de bedoeling er een sieraad in te hangen.

Ben je er van overtuigd dat een bepaalde piercing bij jou past wees er dan zeker van dat je je piercing laat zetten bij een betrouwbare zaak die hygienisch werkt.
Ga nooit alleen maar naar een goedkopere piercingshop omdat het 10 euro in de kosten scheelt.
Laat je van tevoren goed informeren over hoe ze te werk gaan met het steken en schat alvast in hoe jou omgeving op jouw nieuwe piercing gaat reageren (dit hoeft nl. lang niet altijd positief tezijn).
Als je piercing ontstoken is schroom dan niet terug te gaan naar de winkel waar je gepierced bent of ga naar je huisarts. Haal je piercing er niet uit. Laat het zitten totdat iemand die er meer verstand van heeft naar gekeken heeft.

De prijzen per piercingshop willen nog wel eens verschillen. De prijzen bedragen gemiddeld tussen de 25 euro (bijv. oorlel) en 70 euro (bijv. intiem). Deze prijzen kunnen dus best lager of hoger liggen in de zaak waar jij heen gaat.

Indien je je piercingsieraad wilt verwisselen dien je er zeker van te zijn dat de piercing geheeld is.
Hou er rekening mee dat als je op vakantie (bv. Turkije) een nieuw sieraad koop de metaalwaarden anders kunnen liggen (denk aan bv. Nederlands goud en Turks goud, totaal verschillende kwaliteit) en je piercing kan gaan irriteren indien het nog niet genezen is.


***Let op!***- Een piercingshop mag geen (plaatselijke) verdoving toedienen. Geen zalf en ook geen spuitje. Dit is bij de wet verboden.

  • Het dragen van piercings is een grondrecht volgens de vakcentrale FNV.
  • Voor een piercing ga je nooit naar een juwelier maar naar een piercingshop. Laat nooit een gaatje in je bovenoor schieten als je een misvormd oor wilt voorkomen. De kans op infecties is een stuk groter omdat deze apparaatjes niet gesteriliseerd kunnen worden. Tevens kan je gaatje nooit exact geplaatst worden en doet het meer pijn.
  • De tijd dat een piercing nodig heeft om te helen of om dicht te groeien is verschillend per persoon.
  • Gebruik nooit producten met alcohol om je piercing tijdens het helen schoon te maken (tenzij aanbevolen door de piercer of arts).
  • Maak je sieraden regelmatig schoon.
  • De meeste piercingshops hanteren een minimale leeftijd van 16 jaar voor een navel- of gezichts- of oorpiercing. Voor genitale piercings is dit meestal 18 jaar. In sommige gemeenten (zoals Amsterdam) is vastgesteld dat je minimaal 18 jaar moet zijn voor een tattoo of een piercing.


    Links met informatie over piercing guns:
    http://encyc.bmezine.com/?Ear_Piercing_Guns
    http://www.bmeworld.com/heidi/guns.html


    Enkele links naar websites waar je piercingsieraden kunt bestellen:
    http://www.mariebelle.nl/
    http://www.mypiercing.nl/
    http://www.alloverpiercings.nl/ (Favoriet: niet duur, snelle levering, mooi en netjes verpakt)
    http://www.piercingworld.nl/
    http://www.jewelsoffantasy.nl/
    http://www.coldsteel.co.uk/frames.html
    http://www.wildcat.de/shop/index.php?view=shop_start2 (Favoriet: professioneel)
    http://www.xs4all.nl/~aaj/index.html
    http://www.roxy-shop.be/

    Vorige Piercingdelen:
    [Centraal topic] Piercings!
    [Centraal] Piercings topic deel 2
    [Centraal] piercings deel 3
    [Centraal] Piercings deel 4
    [Centraal] Piercings deel 5
    Piercings deel 6
    Piercings deel 7
    Piercings deel 8
    Piercings deel 9
    Piercings deel 10
    Piercings deel 11
    Piercings deel 12
    Piercings deel 13
    Piercings, deel 14
    Piercings, deel 15
    Piercings, deeltje 16
    Piercing topic nummer 19
    Piercing Topic deel 20
    Piercing Topic # 21

    hier verder bakkeleien over piercings dus

    [ Bericht 47% gewijzigd door Mylene op 21-06-2007 18:47:14 (plaatje gefixt) ]
  • 'If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, infinite.'
      donderdag 21 juni 2007 @ 17:36:37 #2
    167419 Leinonlein
    Exit AMS, Enter BLN
    pi_50698144
    Joepie!
    Maar nog even over die shop in Eindhoven, prima dat ze de standaard piercings goed kunnen zetten, maar ik vind een shop pas goed als ze écht verstand hebben van wat ze doen. D.w.z, ook verstand hebben van de minder gebruikelijke piercings
    Levenswerk: Berlijn Blog.
    pi_50698697
    Precies zo is het!
    En waar blijft de mooie OP?

    Psst: hoi Leinonlein
    pi_50699537
    Sorry, was ff vergeten, njah..
    Even ander vraagje.. Is het normaal bij lippiercing dat ie 3 dagen na zetten pijn gaat doen ?
    Take a shotgun.
    And blow out your brain.
    You're not using it anyway.
    pi_50699611
    Meestal is het de 1e paar dagen wel gevoelig, maar echt pijnlijk hoort het niet te zijn. Misschien een beginnende onsteking, dus goed spoelen met een zeezoutoplossing is wel slim
    pi_50699664
    Ik doe de binnekant schoonmaken met Listerine, en de buitenkant moet met Unicura, geen idee hoe, want me staafje is te kort, snijwondjes rond mn piercing zelf aan de binnenkant
    Take a shotgun.
    And blow out your brain.
    You're not using it anyway.
      donderdag 21 juni 2007 @ 18:36:14 #7
    57571 -Mellow-
    Hobo on the loose
    pi_50699746
    quote:
    Op donderdag 21 juni 2007 18:32 schreef Tuig het volgende:
    Ik doe de binnekant schoonmaken met Listerine, en de buitenkant moet met Unicura, geen idee hoe, want me staafje is te kort, snijwondjes rond mn piercing zelf aan de binnenkant
    heb je wel opgelet dat je er niet met ongewassen handen aanzit?
    'If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, infinite.'
    pi_50699760
    Huh? Waarom ga je dan niet meteen terug naar de piercer voor een langer staafje? En die Listerine, verdun je die wel goed?
    pi_50699954
    Oke.. ik hoor hier echt dingen voor het eerst, die man zei tegen me dat de listerine gewoon puur moest, en dat het niet uitmaakte dat ik eraan zat, maar daar pas ik zoiezo mee op..
    Misschien toch andere studio moeten kiezen..
    Take a shotgun.
    And blow out your brain.
    You're not using it anyway.
      donderdag 21 juni 2007 @ 18:44:50 #10
    112156 Debsterr
    Dino inventor
    pi_50699984
    quote:
    Op donderdag 21 juni 2007 15:44 schreef -Rebelle het volgende:
    haha magic cheries maar het is verder geen slechte shop ofzo hoor
    Ik heb er mijn tongpeircing ook laten zetten en dat is wel gewoon goed gedaan en ik kreeg er 3 keer een gratis nieuw staafje
    Magic Cherries is echt geen slechte shop, maar ze zijn volgens vertrouwerder met tattoo's dan piercen. Al heeft m'n vriend daar met z'n piercings geen problemen gehad . En mijn tattoo die daar gezet is, is ook .
    Once in a while, I just wanna dance and feel good
    pi_50700285
    quote:
    Op donderdag 21 juni 2007 18:43 schreef Tuig het volgende:
    Oke.. ik hoor hier echt dingen voor het eerst, die man zei tegen me dat de listerine gewoon puur moest, en dat het niet uitmaakte dat ik eraan zat, maar daar pas ik zoiezo mee op..
    Misschien toch andere studio moeten kiezen..
    Dat is echt heel slecht. Listerine is agressief spul, moet je ook altijd verdunnen. Het dood slechte bacteriën maar ook de goeie, waardoor je genezing trager verloopt.
    Ook met je vieze handen eraan zitten is slecht, op je handen zitten miljoenen bacteriën en als je aan je piercing zit komen ze in je wondje, veel kans op een infectie dus. Daarom ook altijd je handen wassen als je aan je piercing zit.
    pi_50710192
    Terug vind piercing
      vrijdag 22 juni 2007 @ 10:12:02 #13
    167419 Leinonlein
    Exit AMS, Enter BLN
    pi_50719791
    quote:
    Op donderdag 21 juni 2007 17:56 schreef Empathologica het volgende:

    Psst: hoi Leinonlein
    Hiiii Empathologica
    quote:
    Op donderdag 21 juni 2007 18:28 schreef Tuig het volgende:
    Even ander vraagje.. Is het normaal bij lippiercing dat ie 3 dagen na zetten pijn gaat doen ?
    Volgens mij is het niet raar, het is logisch dat je er even last van hebt, zou me niet al te veel zorgen maken als ik jou was. Gewoon niet teveel aanzitten, zorgen dat het staafje lang genoeg is, en af en toe een beetje schoon maken. Als je er écht lang last van houdt, of hij wordt extreem dik dan zou ik wel even langs je piercer gaan.
    Ik heb met mijn tongpiercing ook onverdunde listerine gebruikt en dat kan gewoon hoor, is prima genezen. Deed ´s morgens zoutspoeling en ´s avonds listerine. Mijn labret heb ik alleen af en toe in een zoutbadje gelegd. In principe moet je lichaam de wond zelf kunnen herstellen als je er niet teveel aan zit. Een beetje helpen kan geen kwaad, maar ga niet als een malle 10x p.dag met listerine spoelen

    GL met je piercing!
    quote:
    Op donderdag 21 juni 2007 18:44 schreef Debsterr het volgende:

    [..]

    Magic Cherries is echt geen slechte shop, maar ze zijn volgens vertrouwerder met tattoo's dan piercen. Al heeft m'n vriend daar met z'n piercings geen problemen gehad . En mijn tattoo die daar gezet is, is ook .
    Ik hou meer van gespecialiseerde zaken. Je ziet maar dat ze daar van piercen minder verstand hebben, en dat zou niet zo moeten zijn vind ik.

    [ Bericht 36% gewijzigd door Leinonlein op 22-06-2007 10:18:16 ]
    Levenswerk: Berlijn Blog.
      vrijdag 22 juni 2007 @ 10:19:47 #14
    74276 saaw
    fight harder or walk away
    pi_50720030
    de 28e krijg ik mn examen-uitslag, als ik slaag ga ik meteen mn lippiercing zetten
    an urge to help mankind overcomes me
      vrijdag 22 juni 2007 @ 12:21:16 #15
    157000 -Rebelle
    Let's go get lost
    pi_50724406
    quote:
    Op donderdag 21 juni 2007 17:36 schreef Leinonlein het volgende:
    Joepie!
    Maar nog even over die shop in Eindhoven, prima dat ze de standaard piercings goed kunnen zetten, maar ik vind een shop pas goed als ze écht verstand hebben van wat ze doen. D.w.z, ook verstand hebben van de minder gebruikelijke piercings
    Vind ik ook! Voor een standaard piercing kun je er goed terecht , daar hebben ze wel verstand van. Maar voor die surface tragus ga ik mooi naar een andere!
      vrijdag 22 juni 2007 @ 12:42:53 #16
    67379 Mirjam
    ermahgerd
    pi_50725185
    vraagje aan de mensen met een tongpiercing;
    de laatste paar weken voelt hij niet lekket, hij zit me een beetje dwars zeg maar.
    voorheen had ik er nooit last van, was ik me er niet eens van bewust dat hij er zat.
    nu voel ik hem continu, en ervaar ik hem soms als 'lastig'
    soms heb ik zelfs het gevoel alsof er wat tussen zit, wat volgens mij niet zo is.

    herkent iemand dit?
    hij ziet er ver doed uit, dus hij is volgens mij niet ontstoken ofzo..
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_50727078
    Nee dat probleem ken ik (nog) niet. Maar ik heb 'm ook nog niet zo lang.
    Heeft iemand hier ervaring met microdermals? Vertel me er eens over.
      vrijdag 22 juni 2007 @ 14:28:17 #18
    167419 Leinonlein
    Exit AMS, Enter BLN
    pi_50728881
    quote:
    Op vrijdag 22 juni 2007 13:38 schreef BloodyLotte het volgende:
    Heeft iemand hier ervaring met microdermals? Vertel me er eens over.
    Nog niet persoonlijk maar wil wel.
    - snee in je huid waar het sieraad wordt ingezet, groeit vast in je huid
    - minder kans op uitgroei dan surface
    - duur (reken op zo 80/90)
    - je kunt hem er zelf niet uithalen

    Dat was de basic info, veel meer weet ik ook niet.
    Levenswerk: Berlijn Blog.
    pi_50731635
    Zit zelf ook te denken aan een MD, omdat ik niet van surface piercings houd.
    Microdermal
    BME Wiki met wat meer info
      zondag 24 juni 2007 @ 18:18:50 #20
    48575 Scandalous
    pew pew pew
    pi_50793346
    quote:
    Op vrijdag 22 juni 2007 12:42 schreef MissyMirjaM het volgende:
    vraagje aan de mensen met een tongpiercing;
    de laatste paar weken voelt hij niet lekket, hij zit me een beetje dwars zeg maar.
    voorheen had ik er nooit last van, was ik me er niet eens van bewust dat hij er zat.
    nu voel ik hem continu, en ervaar ik hem soms als 'lastig'
    soms heb ik zelfs het gevoel alsof er wat tussen zit, wat volgens mij niet zo is.

    herkent iemand dit?
    hij ziet er ver doed uit, dus hij is volgens mij niet ontstoken ofzo..
    Dat herken ik wel een beetje, als mijn weerstand laag is is mijn tong ook dikker en dus zit het staafje ineens wat strakker dan normaal. Misschien is dat het bij jou ook, omdat hij er verder goed uit ziet.

    Mijn glazen oorplugje is gebroken
    "Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
    pi_50793404
    Ahh da's wel jammer!
    Hoeveel mm was ie? (ter nieuwsgierigheid enzo)
      zondag 24 juni 2007 @ 19:44:33 #22
    57571 -Mellow-
    Hobo on the loose
    pi_50795987
    glazen oorplugjes nog nooit gezien eik. ook maar eens naar op zoek tegen de tijd dat mijn oorlel genoeg is uitgerekt
    'If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, infinite.'
    pi_50798196
    Zijn echt tof!
    Op www.alloverpiercings.nl heb je die. Wel prijzig
      zondag 24 juni 2007 @ 23:30:24 #24
    167419 Leinonlein
    Exit AMS, Enter BLN
    pi_50804036
    Glas is echt prachtig, bij Dare to wear in Amsterdam hebben ze vrij veel, maar ook best prijzig. Maar dan heb je ook echt iets moois en hand gemaakts (L).
    Levenswerk: Berlijn Blog.
      maandag 25 juni 2007 @ 12:09:20 #25
    157000 -Rebelle
    Let's go get lost
    pi_50815770
    microdermal is eigenlijk ook wel vet
    zou dat ook bij je tragus kunnen?

    [ Bericht 45% gewijzigd door saaw op 25-06-2007 12:11:15 (oops sorry, edit ipv quote gedaan) ]
      maandag 25 juni 2007 @ 12:11:31 #26
    74276 saaw
    fight harder or walk away
    pi_50815835
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 12:09 schreef -Rebelle het volgende:
    microdermal is eigenlijk ook wel vet
    zou dat ook bij je tragus kunnen?
    vast wel maar waarom zou je, tragus kan toch gewoon erdoorheen, lijkt me makkelijker


    toch maar bedacht, tongpiercing ipv lippiercing
    vrijdag hopelijk
    an urge to help mankind overcomes me
    pi_50816314
    Ik wil een tongpiercing laten zetten. Het liefst vandaag nog, maar moet 25km gaan, voordat ik er ben. En heb geen autorijbewijs. En toevallig kan er niemand vandaag, zo vervelend, wil 't zo graag.
    En van pannerden naar doetinchem fietsen is wel erg ver haha
      maandag 25 juni 2007 @ 13:02:43 #28
    74276 saaw
    fight harder or walk away
    pi_50817319
    kan je niet met OV ofzo?
    of anders doe je het van de week, kan degene die je brengt ook meteen je hand vasthouden
    an urge to help mankind overcomes me
    pi_50817652
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 12:11 schreef saaw het volgende:

    [..]

    vast wel maar waarom zou je, tragus kan toch gewoon erdoorheen, lijkt me makkelijker


    toch maar bedacht, tongpiercing ipv lippiercing
    vrijdag hopelijk
    Een MD daar is keer wat anders dan een tragus
    Ik zou ook liever een MD hebben dan een surface piercing. Nu nog alleen bedenken waar
    En waarom heb je je bedacht?
      maandag 25 juni 2007 @ 13:48:39 #30
    157000 -Rebelle
    Let's go get lost
    pi_50818837
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 12:11 schreef saaw het volgende:

    [..]

    vast wel maar waarom zou je, tragus kan toch gewoon erdoorheen, lijkt me makkelijker


    toch maar bedacht, tongpiercing ipv lippiercing
    vrijdag hopelijk
    ervoor vind ik ook mooier. en een surface kan snel uitgroeien en daar ben ik nog wel bang voor
    pi_50822078
    Daarom misschien een MD? Die groeien vrijwel niet uit als ze goed gezet zijn
      maandag 25 juni 2007 @ 15:22:06 #32
    157000 -Rebelle
    Let's go get lost
    pi_50822488
    Idd daarom ja maar surface vind ik denk ik toch mooier...

    hoe zit het trouwens met het litteken dat je overhoudt aan een surface of microdermal?
    pi_50822822
    Ik geloof dat littekens van uitgegroeide surface piercings groter en lelijker zijn dan van een MD.
    Maar ik heb nooit een litteken van een MD gezien dusja, ze zijn ook niet zo makkelijk te verwijderen, dus ik dénk, dat als je hem eruit moet laten snijden, je wel een littekentje ziet. Terwijl een surface, als je die er gewoon uithaalt, er maar 2 kleine littekentjes zijn van in en uitgangswond.
    pi_50822998
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 13:02 schreef saaw het volgende:
    kan je niet met OV ofzo?
    of anders doe je het van de week, kan degene die je brengt ook meteen je hand vasthouden
    Ik ben alweer terug...
    Het plaatsen van de piercing deed geen pijn. Nu is het ff gevoelig in mijn tong.
    Alleen vind ik het erg lastig dat er eerst z'n lange piercing in zit, wat is dit vervelend zeg, met het slikken.
    Als ik slik (lijkt wel of ik nu meer slijm heb dan normaal), duw ik met mijn tong het bovenste bolletje tegen mijn gehemelte aan. Omdat het anders teveel beweegt en pijn doet.
    Dit lijkt me geen probleem of toch wel?
    Het praten gaat ook moeilijk haha klinkt er grappig allemaaal.
    Ik probeer daarom ook maar bijna niet te praten. Zit nu aan het ijswater. Veel ijsklontjes en weinig water

    Iemand nog tips voor me? Ik heb spoelmiddel meegekregen. Dit moet ik 4x per dag doen. Hij zij, als je elke keer spoelt na het roken etc, dan ben je op een gegeven moment kotsmisselijk... Naja, ik probeer dus ook maar minder te roken.
    Het paradontax gehaald om mijn tanden mee te poetsen.

    Hij is overigens erg mooi. Moet alleen 3 weken met dat lange staafje rondlopen. Gaat dit wennen? Het zit verschikkelijk in de weg namelijk bah. Maar ja, over 3 weken een mooie korte erin en dan is het ook klaar
      maandag 25 juni 2007 @ 15:39:51 #35
    67379 Mirjam
    ermahgerd
    pi_50823141
    als ik jou was zou ik nu ijs gaan eten.
    of bij de mcdonalds een extra grote cola halen, en de beker voor minstens de helft laten vullen met ijs, en daar aan gaan lurken.
    gaat de zwelling tegen.
    'Met een banaan door het water, later'
    Franky boy | fanmail, hatemail, lovemail, sexmail | Tom
    pi_50823252
    Ik zit nu ook aan de ijswater. Het was een beetje opgezwollen zo straks. Dit is nu al minder.
    Ik heb nu 3 kwart glas met ijs, en 1 kwart water. Lekker hoor. Alleen met drinken zit dat ding ook in de weg.
      maandag 25 juni 2007 @ 15:46:10 #37
    157000 -Rebelle
    Let's go get lost
    pi_50823389
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 15:30 schreef Empathologica het volgende:
    Ik geloof dat littekens van uitgegroeide surface piercings groter en lelijker zijn dan van een MD.
    Maar ik heb nooit een litteken van een MD gezien dusja, ze zijn ook niet zo makkelijk te verwijderen, dus ik dénk, dat als je hem eruit moet laten snijden, je wel een littekentje ziet. Terwijl een surface, als je die er gewoon uithaalt, er maar 2 kleine littekentjes zijn van in en uitgangswond.
    Ja het litteken van een uitgegroeide surface piercing is denk ik ook groot en lelijk . Maar ik zou hem er meteen uithalen als ik zou merken dat hij uit aan het groeien is. En dat eruit snijden van een MD klinkt ook maar eng hehe .
    Ik denk dat ik toch maar een surface neem.
      maandag 25 juni 2007 @ 15:50:36 #38
    157000 -Rebelle
    Let's go get lost
    pi_50823569
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 15:36 schreef ymme het volgende:

    [..]

    Ik ben alweer terug...
    Het plaatsen van de piercing deed geen pijn. Nu is het ff gevoelig in mijn tong.
    Alleen vind ik het erg lastig dat er eerst z'n lange piercing in zit, wat is dit vervelend zeg, met het slikken.
    Als ik slik (lijkt wel of ik nu meer slijm heb dan normaal), duw ik met mijn tong het bovenste bolletje tegen mijn gehemelte aan. Omdat het anders teveel beweegt en pijn doet.
    Dit lijkt me geen probleem of toch wel?
    Het praten gaat ook moeilijk haha klinkt er grappig allemaaal.
    Ik probeer daarom ook maar bijna niet te praten. Zit nu aan het ijswater. Veel ijsklontjes en weinig water

    Iemand nog tips voor me? Ik heb spoelmiddel meegekregen. Dit moet ik 4x per dag doen. Hij zij, als je elke keer spoelt na het roken etc, dan ben je op een gegeven moment kotsmisselijk... Naja, ik probeer dus ook maar minder te roken.
    Het paradontax gehaald om mijn tanden mee te poetsen.

    Hij is overigens erg mooi. Moet alleen 3 weken met dat lange staafje rondlopen. Gaat dit wennen? Het zit verschikkelijk in de weg namelijk bah. Maar ja, over 3 weken een mooie korte erin en dan is het ook klaar
    Je moet juist veel praten en normaal eten! En ijs is ook goed En waarschijnlijk is dat staafje wat nu veel te lang is morgen alsweer te kort
    Ik kon trouwens na 10 dagen al een korter staafje, lijkt me nogal overbodig om 3 weken met die lange rond te lopen dat is echt superirritant.
    pi_50823584
    Het slikken gaat echt niet anders, dan door de piercing tegen het gehemelte aan de duwen, net voor mijn bovenste voortanden.
    Anders voelt het net of hij uitscheurt... Is dit normaal?
    pi_50823614
    Hij zei ook, als het niet teveel dik is geweest, kan je ook naar 2 weken een kortere laten zetten.
    Maar als ik goed wil slikken, dan zuig ik altijd eerst wat slijm weg ofzo... Ja heel raar uit te leggen, maar maak me d';r echt zorgen over, omdat ik niet wilt dat hij uitscheurt of scheef gaat groeien etc.
      maandag 25 juni 2007 @ 15:55:40 #41
    157000 -Rebelle
    Let's go get lost
    pi_50823747
    ik kon wel gewoon slikken dus ik snap niet echt wat je bedoelt
    pi_50823761
    Dat zal niet zo snel gebeuren denk ik
    Het is een nieuw gevoel, waarschijnlijk ben je er daarom zo voorzichtig mee, tongpiercing geneest heel snel en heb nog nooit gehoord dat ie uitscheurt of scheef gegroeid is.
    pi_50823811
    quote:
    Op maandag 25 juni 2007 15:46 schreef -Rebelle het volgende:

    [..]

    Ja het litteken van een uitgegroeide surface piercing is denk ik ook groot en lelijk . Maar ik zou hem er meteen uithalen als ik zou merken dat hij uit aan het groeien is. En dat eruit snijden van een MD klinkt ook maar eng hehe .
    Ik denk dat ik toch maar een surface neem.
    Gewoon even goed laten voorlichten bij de piercer. Waar wil je een surface? Langs je tragus?
    Een MD kun je er niet zomaar uithalen omdat je weefsel eromheen groeit zeg maar, een MD-plaatje bevat gaatjes en dat groeit gewoon vast, waardoor ie dus ook niet uit zal groeien. Surface groeit juist wel vaak uit, maar hoeft niet altijd
      maandag 25 juni 2007 @ 16:09:08 #44
    167419 Leinonlein
    Exit AMS, Enter BLN
    pi_50824248
    Dat lange staafje heb je wel nodig, ik dacht eerst ook "moet dat nou echt zo lang" maar een dag later was mijn tong zo dik als ik weet niet wat haha. Maar als je zoveel ijswater drinkt valt het wellicht wel mee, dan kun je snel een korter staafje halen, heb ik ook gedaan
    Levenswerk: Berlijn Blog.
    pi_50824356
    mijn labret is helemaal niet dik geweest en daar zat ik met dat lange staafje achter je tanden blijven haken *auw* wat een verademing toen de korte erin mocht
    pi_50824382
    Hmnn ik wil nu ook een tongpiercing hahaha! Maar m'n ouders zijn zo zwaar erop tegen dusja, da's dan pech.
    pi_50824572
    Het staafje zit echt enorm in de weg met alles. Drinken is kut. Praten is kut, en slikken is kut.
      maandag 25 juni 2007 @ 16:18:03 #48
    74276 saaw
    fight harder or walk away
    pi_50824589
    ik ook, ik ook
    maar hoelang duurt het dat het zo dik is dat je amper kan praten? want k heb wel eind volgende week een presentatie

    mss moet ik ff wachten dan
    an urge to help mankind overcomes me
    pi_50824612
    Nouuu nu wil ik helemaal weer geprikt worden
      maandag 25 juni 2007 @ 16:21:19 #50
    157000 -Rebelle
    Let's go get lost
    pi_50824697
    haha gewoon doen mijn moeder zag het ook pas na 2 maanden en mn vader heeft het volgens mij nogsteeds niet gezien
    zoiets moet je zelf weten vind ik
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')