Daarom zei ik ook dat het onwaarschijnlijk is dat als hij zou willen komen hij niet haalbaar isquote:Op maandag 25 juni 2007 07:25 schreef RayMania het volgende:
Samaras is natuurlijk veel te duur voor Grunn.
Heb je gevoetbald dan?quote:Op maandag 25 juni 2007 18:01 schreef clauwheee het volgende:
Ik ga naar de oefenwedstrijd tegen mijn amateurcluppie, Noordster (7 juli).
Nee joh. Maar ik was daar al wel vanaf mn 6e elke zondag.quote:
Sinds je in de stad woont gaat het daar ook een stuk beterquote:Op maandag 25 juni 2007 19:05 schreef clauwheee het volgende:
[..]
Nee joh. Maar ik was daar al wel vanaf mn 6e elke zondag.
Mikaelaquote:“Om te beginnen wil ik graag melden dat Bruno Silva en zijn vrouw Marcia afgelopen weekend in Uruguay de trotse ouders zijn geworden van een gezonde dochter, Mikaela.”
Zouden ze dan nou timen?quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:15 schreef venomsnake het volgende:
Gelukkig is er de wekelijkse nieuwsbrief nog.![]()
[..]
Mikaela![]()
En is die WK onder-20 ook op TV te zien (Eurosport of dergelijke?)quote:“Terwijl Arnold Kruiswijk het EK met succes heeft volbracht, begint een andere speler van de eerste selectie, Luis Suárez, zondag aan het WK onder-20 in Canada. Beide spelers zullen pas later in de voorbereiding aansluiten. Kruiswijk meldt zich op vrijdag 13 juli en wanneer Suárez terugkeert, is afhankelijk van het verloop van het toernooi waaraan hij deelneemt. Overigens is er nog een andere FC’er die deelneemt aan datzelfde WK. Marcus Haber van FC Groningen A1 is één van de spelers van het gastland Canada.”
Idee voor Vakwerk...quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:45 schreef Garudo het volgende:
[..]
EDIT: En ook ik vind het niks dat de shirts nog niet bekend zijn (Hopelijk halen ze dat blauw weg van die Noordlease logo. Ik wil geen NEC shirt)
Als sponsor zijnde zou ik wel willen dat een officiële presentatie e.d. kwam.quote:Op dinsdag 26 juni 2007 16:50 schreef venomsnake het volgende:
Er is jammer genoeg ook nog nergens een foto'tje opgedoken van het nieuwe shirt..
Jammer dat de FC niet gewoon officeel haar nieuwe shirt presenteerd zoals ze dat bij andere clubs wel doen. Het shirt is de trots die om de schouders hangt, als er een nieuw shirt komt (ieder jaar) moet je die officieel presenteren imo.
Ook voor de commercie is dat beter. Mensen kijken er naar uit wanneer het nieuwe shirt gepresenteerd wordt en het shirt staat de volgende dag in de krant. Gevolg is dat meer mensen er één aanschaffen.
De FC loopt op dat gebied (commercie, merchandising ed) nogal achter imo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |