Hoe weet je dat? Kan me nog een incidentje met Stam en Davids herinneren. Perez is gewoon een nare vent en ligt niet lekker in de groep, dat lijkt me nu toch wel duidelijk.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:31 schreef BobbyHill het volgende:
Dan kan Van Geel nu met Ten Cate gaan onderhandelen of hij misschien z'n persoonlijke bezwaren opzij zou kunnen schuiven in het belang van het team. Behalve met Ten Cate heeft Perez echt met niemand problemen., dus dat gaat nog prima.
Dat onzinverhaal weer. Heb je er iets van gemerkt voor, tijdens of na de wedstrijd PSV-Ajax?quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:50 schreef devv05 het volgende:
[..]
Kan me nog een incidentje met Stam en Davids herinneren. Perez is gewoon een nare vent en ligt niet lekker in de groep, dat lijkt me nu toch wel duidelijk.
Perez wil kosten wat het kost spelen.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:50 schreef devv05 het volgende:
[..]
Hoe weet je dat? Kan me nog een incidentje met Stam en Davids herinneren. Perez is gewoon een nare vent en ligt niet lekker in de groep, dat lijkt me nu toch wel duidelijk.
Geen idee, zo close ben ik niet met het spelersteam.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:55 schreef Radegast het volgende:
[..]
Dat onzinverhaal weer. Heb je er iets van gemerkt voor, tijdens of na de wedstrijd PSV-Ajax?
Ja, dat is zn eigen probleem. Dat bepaalt de coach en niet Perez.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:57 schreef stefmans het volgende:
[..]
Perez wil kosten wat het kost spelen.
Als Stam zelf zegt dat hij geen probleem heeft met Perez en hoopt dat ie blijft, en anderen ook aangeven dat ze geen probleem hebben met Kenneth, dan ben ik eerder geneigd de spelers te geloven dan één of ander krantenartikeltje.quote:Op woensdag 20 juni 2007 20:07 schreef devv05 het volgende:
[..]
Geen idee, zo close ben ik niet met het spelersteam.
[..]
Ja, dat is zn eigen probleem. Dat bepaalt de coach en niet Perez.
Man, ik kan me nog goed een interview herinneren waarin je aan Henk kon zien dat het toen effe niet goed zat in de spelersgroep. Volgens mij ontkende hij dat niet eens.quote:Op woensdag 20 juni 2007 20:16 schreef Radegast het volgende:
[..]
Als Stam zelf zegt dat hij geen probleem heeft met Perez en hoopt dat ie blijft, en anderen ook aangeven dat ze geen probleem hebben met Kenneth, dan ben ik eerder geneigd de spelers te geloven dan één of ander krantenartikeltje.
Het enige wat hij kan zeggen is ''daar laat ik mijn niet over uit'' of ''quote:Op woensdag 20 juni 2007 20:32 schreef w00h00 het volgende:
Morgen 22:30: Martin van Geel te gast bij De Wedstrijden
Zeker even kijken!
Van Geel heeft toen zelf nog toegegeven dat er dingen speelden, maar dat het wat opgeblazen zou zijn door de media. Er is echt wel wat gebeurt hoor. Hoe dan ook, Perez zorgt voor onrust en dat is nooit goed. Laat 'm dat dan maar lekker bij psv doen als ie daar op de bank belandt.quote:Op woensdag 20 juni 2007 20:16 schreef Radegast het volgende:
[..]
Als Stam zelf zegt dat hij geen probleem heeft met Perez en hoopt dat ie blijft, en anderen ook aangeven dat ze geen probleem hebben met Kenneth, dan ben ik eerder geneigd de spelers te geloven dan één of ander krantenartikeltje.
1 struisvogel maakt nog geen zomerquote:Op woensdag 20 juni 2007 21:24 schreef Ordinair het volgende:
De Ridder vond ik vanavond weer goed spelen. Misschien toch even Martin richting Spanje sturen?
Dude! Op elke reactie moet jij weer een sneer geven richting Feyenoord.quote:
Dat was na Heerenveen uit. Kenneth had zich negatief uitgelaten in de media. Ik quote Ten Cate: "Kenneth is geen vriend van mij en ik ben geen vriend van Kenneth.".quote:Op woensdag 20 juni 2007 20:19 schreef Nashje het volgende:
[..]
Man, ik kan me nog goed een interview herinneren waarin je aan Henk kon zien dat het toen effe niet goed zat in de spelersgroep. Volgens mij ontkende hij dat niet eens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |