Ja .... nou en ... ACERquote:Op woensdag 20 juni 2007 11:35 schreef jslavenburg het volgende:
Ooh mijn ma heeft een Acer pc, nooit problemen mee gehad... :
Ja ik zit hier dus op een ict school waar we die dingen elke dag moeten gebruikenquote:Op woensdag 20 juni 2007 11:39 schreef Athmozz het volgende:
acer moet je heel voorzichtig behandelen, anders sneuvelen ze direct. Je betaalt amper iets, en blijkbaar gaat bij hun alles naar de specs, en maakt de bouwkwaliteit niet uit. Een goede strategie, aangezien het grootste deel gewoon niet kijkt naar de kwaliteit maar gewoon voor de hoogste cijfertjes wil gaan.
Gewoon HP / IBM kopen, of je acer met handschoentjes aan behandelen.
Echt he ...quote:Op woensdag 20 juni 2007 11:40 schreef Athmozz het volgende:
als je zo'n geval hebt dat defect blijft gaan, niet meer achter de garantie lopen. Vuilbak in flikkeren en een andere halen.
edit: elke dag gebruiken en meenemen naar school; dan is een acer gewoonweg een no-go.
Natuurlijkquote:Op woensdag 20 juni 2007 11:40 schreef Athmozz het volgende:
als je zo'n geval hebt dat defect blijft gaan, niet meer achter de garantie lopen. Vuilbak in flikkeren en een andere halen.
edit: elke dag gebruiken en meenemen naar school; dan is een acer gewoonweg een no-go.
Het is nu de 5de keer dat hij kapot is, op maximaal 2 jaar tijd, dus elke 5 maand is zijn toestel kapot. Als het een is van 1000¤ 2 jaar geleden, dan heb je nu een toestel met vergelijkbare specificaties voor rond de 600¤. Wat ben je als ICT student met een stuk schroot waar je niet op kan rekenen. Dan heb je je laptop gewoon nodig, en is 2 weken garantieafhandeling gewoon niet accepteerbaar.quote:Op woensdag 20 juni 2007 11:58 schreef CodeCaster het volgende:
NatuurlijkEen apparaat van ruim duizend euro wegflikkeren als student. Dacht het niet hè.
Me tmijn laptop is ook nog nooit wat gebeurd waardoor hij kapot zou kunnen gaan, hij staat of op het buro of hij zit in z'n tas. Het is gewoon een feit dat Acer niet de beste kwaliteit heeft, dat ligt echt niet alleen aan de persoon hoorquote:Op woensdag 20 juni 2007 11:54 schreef FooLsKi het volgende:
Gelukkig nooit problemen met m'n Acer Travelmate gehad. Draait nu al 2,5 jaar zonder enig hardwareprobleem. Moet er wel bij zeggen dat ik altijd erg zuinig omga met mijn electronica. Misschien als je een of andere lompe boer bent dat ze het niet zo lang uithouden, maar dat lijkt me meer een probleem van de persoon ipv slechte bouwkwaliteit van Acer.
zelfde hier.quote:Op woensdag 20 juni 2007 11:54 schreef FooLsKi het volgende:
Gelukkig nooit problemen met m'n Acer Travelmate gehad. Draait nu al 2,5 jaar zonder enig hardwareprobleem. Moet er wel bij zeggen dat ik altijd erg zuinig omga met mijn electronica. Misschien als je een of andere lompe boer bent dat ze het niet zo lang uithouden, maar dat lijkt me meer een probleem van de persoon ipv slechte bouwkwaliteit van Acer.
..... ik gebruik m gewoon veelquote:Op woensdag 20 juni 2007 13:30 schreef wise het volgende:
[..]
zelfde hier.
Super laptop.
Ik denk inderdaad dat de TS een lompe boer is.
quote:
Idd. BIj mij valt hij soms gewoon ineens uit vanwege oververhitting. En hij staat gewoon op mijn bureauquote:Op woensdag 20 juni 2007 11:38 schreef MASD het volgende:
best aardig voor de prijs maar het zijn idd hoeredingenbij de mijne werkt de ventilator niet goed
Dan ben je echt heel dom/ maar aan je nickname te zien ben je ook 12.quote:
Acers gaan al kapot als je ze openmaakt. Genoeg andere topics over dit paupermerk hier in de KLB.quote:Op woensdag 20 juni 2007 11:54 schreef FooLsKi het volgende:
Gelukkig nooit problemen met m'n Acer Travelmate gehad. Draait nu al 2,5 jaar zonder enig hardwareprobleem. Moet er wel bij zeggen dat ik altijd erg zuinig omga met mijn electronica. Misschien als je een of andere lompe boer bent dat ze het niet zo lang uithouden, maar dat lijkt me meer een probleem van de persoon ipv slechte bouwkwaliteit van Acer.
Online? 7 dagen zichtgarantie, meteen ongeopend terugsturen.quote:
wat een sneu vooruitzicht voor jequote:Op woensdag 20 juni 2007 11:43 schreef jaspah het volgende:
kheb ook zo'n laptopje niks mis mee tot nu toe heb em een half jaartje ofzo
Niet moeilijk ook, de gemiddelde consument kijkt niet naar de kwaliteit van zijn toestel. Als het goedkoop is is ie al tevreden...quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:22 schreef Biogarde het volgende:
En toch zijn ze één van de grootste ter wereld.
En IBM is overgenomen door een stel Chinezenquote:Op woensdag 20 juni 2007 19:22 schreef Biogarde het volgende:
En toch zijn ze één van de grootste ter wereld.
HPquote:Op woensdag 20 juni 2007 12:34 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Het is nu de 5de keer dat hij kapot is, op maximaal 2 jaar tijd, dus elke 5 maand is zijn toestel kapot. Als het een is van 1000¤ 2 jaar geleden, dan heb je nu een toestel met vergelijkbare specificaties voor rond de 600¤. Wat ben je als ICT student met een stuk schroot waar je niet op kan rekenen. Dan heb je je laptop gewoon nodig, en is 2 weken garantieafhandeling gewoon niet accepteerbaar.
Zélfs als student dus; gewoon wegflikkeren. 600¤ is nu ook weer zoveel niet, en dan heb je wel een betrouwbaar toestel in je handen (voor die prijs zijn er nl al laptops van asus/MSI/HP verkrijgbaar. Geen toptoestellen uiteraard, maar wel voldoende als ICT student)
Dat was idd voor mij destijds de reden geweest om een Aarser te kopen: veel features voor weinig geld. Met hindsight kan ik je vertellen dat je voor weinig geld ook weinig service krijgt, veel gedoe en dat je een advocaat in de arm moet nemen om je gelijk te halen.quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:31 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Niet moeilijk ook, de gemiddelde consument kijkt niet naar de kwaliteit van zijn toestel. Als het goedkoop is is ie al tevreden...
Je bent gewoon vet jaloers, mongool!quote:
HP = CompaQ, das geen packerd hell. Ooit al een HP nx9000 serie in je handen gehad? Een van de betere laptops toch wel. Van de Pavilion consumentenlijn weet ik niet hoe sterk ze zijn, maar aangezien ze redelijk in dezelfde prijsklasse zitten zullen die ook wel niet slecht zijn.quote:
HP schopt kont. Maar van een relkip uit de ghetto van DH verwacht ik niet dat ze spullen op waarde en kwaliteit kunnen schatten.quote:Op woensdag 20 juni 2007 20:41 schreef Qwea het volgende:
HP! dat is hetzelfde als packerd hell.
Die troep wil je gewoon niet.
Toen ik een jaar of 3 geleden stage liep bij een kleine ICT bedrijf, die zich voornamelijk richtte op het zakelijke segment, heb ik veel HP/Compaq laptops in mijn handen gehad.quote:Op donderdag 21 juni 2007 08:41 schreef Athmozz het volgende:
[..]
HP = CompaQ, das geen packerd hell. Ooit al een HP nx9000 serie in je handen gehad? Een van de betere laptops toch wel. Van de Pavilion consumentenlijn weet ik niet hoe sterk ze zijn, maar aangezien ze redelijk in dezelfde prijsklasse zitten zullen die ook wel niet slecht zijn.
Haha, garantie. Destijds hing ik een half uur aan de lijn in de wacht voordat iemand me te woord stond. En nadat je de laptop verstuurd had zag je 'em 1,5 niet meer terug. Toen dat 4x in 1 jaar gebeurde, met telkens hetzelfde euvel waar HEEL VEEL mensen last van hadden, was ik het beu. Daarna nog hemel en aarde moeten bewegen om van het ding af te komen. Het scheelde echt niet veel, of er was een rechtzaak. Acer bond net op tijd in... ("uit coulance"quote:Op woensdag 20 juni 2007 22:41 schreef borisbanaan het volgende:
Acer, jah... Zijn idd de grootste, dat is iedereen in NL die de laagste prijs heeft, daar vallen hollanders nou eenmaal voor
Neem ALTIJD een 3-jaar garantiepakket bij een Acer, die dingen hebben de neiging om tussen 1-2 jaar kapot te gaan...
Goh, ik heb ook ¤1500 betaald destijds. En ik ben zeer zuinig op m'n spullen.quote:Op donderdag 21 juni 2007 11:05 schreef Apekoek het volgende:
ik heb hier ook een acer laptop, en loopt al 3 jaar zonder problemen.
TS is een lompe kut boer
en wat ik wel jammer vind, dat iedereen tegenwoordig met een acer loopt, terwijl ik de mijne destijds voor 1500 euro had gekocht. niets goedkope rommel!
Ik niet altijd, maar ondanks dat nog geen probleem mee gehad, ding werkt nog prima.quote:Op donderdag 21 juni 2007 11:13 schreef Nexxennium het volgende:
[..]
Goh, ik heb ook ¤1500 betaald destijds. En ik ben zeer zuinig op m'n spullen.
Als je al zoveel uitgeeft is het wel heel jammer een acer te kopen, voor die prijs kan je evengoed een kwaliteitstoestel halen. Qua zuinigheid op mijn spullen moet ik niet spreken, mijn Fujitsu zijn scherm is wat geplooid nadat ik eens hard geremd heb met de laptop open op de passagierszetel. Die is dus gewoon tegen het dashboardkastje gevlogen en dan op de bodem gevallenquote:Op donderdag 21 juni 2007 11:13 schreef Nexxennium het volgende:
Goh, ik heb ook ¤1500 betaald destijds. En ik ben zeer zuinig op m'n spullen.
Dat zijn allemaal mensen die even bellen om te zeggen hoe blij ze met hun notebook zijnquote:Op donderdag 21 juni 2007 11:41 schreef Camplo het volgende:
Acer sucks de tyfus.
Check die wachtrij
0900-2020767
3 jaar geleden waren die nieuwe acer laptops een best verfeinde techniek met leuke specificaties. het is niet zoiets als een medion of trust troep! laten we eerlijk zijn!quote:Op donderdag 21 juni 2007 11:37 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Als je al zoveel uitgeeft is het wel heel jammer een acer te kopen, voor die prijs kan je evengoed een kwaliteitstoestel halen. Qua zuinigheid op mijn spullen moet ik niet spreken, mijn Fujitsu zijn scherm is wat geplooid nadat ik eens hard geremd heb met de laptop open op de passagierszetel. Die is dus gewoon tegen het dashboardkastje gevlogen en dan op de bodem gevallen.
Ja,duh.quote:Op donderdag 21 juni 2007 08:41 schreef Athmozz het volgende:
[..]
HP = CompaQ, das geen packerd hell. Ooit al een HP nx9000 serie in je handen gehad? Een van de betere laptops toch wel. Van de Pavilion consumentenlijn weet ik niet hoe sterk ze zijn, maar aangezien ze redelijk in dezelfde prijsklasse zitten zullen die ook wel niet slecht zijn.
Get your facts straight lamlul, ik kom uit Emmenquote:Op donderdag 21 juni 2007 10:06 schreef Gunner het volgende:
[..]
HP schopt kont. Maar van een relkip uit de ghetto van DH verwacht ik niet dat ze spullen op waarde en kwaliteit kunnen schatten.
HP
![]()
Mijne loopt ook al zeker 3 jaar primaquote:Op donderdag 21 juni 2007 11:05 schreef Apekoek het volgende:
ik heb hier ook een acer laptop, en loopt al 3 jaar zonder problemen.
TS is een lompe kut boer
en wat ik wel jammer vind, dat iedereen tegenwoordig met een acer loopt, terwijl ik de mijne destijds voor 1500 euro had gekocht. niets goedkope rommel!
Destijds (3,5 jaar geleden) waren laptops gewoon duur. Dit was juist nog een relatief goedkoop model, gezien de features die ik wilde hebben. Centrino was net een tijdje op de markt.quote:Op donderdag 21 juni 2007 11:37 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Als je al zoveel uitgeeft is het wel heel jammer een acer te kopen
Wat is volgens jou goed spul dan?quote:Op donderdag 21 juni 2007 11:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja,duh.
al die meuk zuigt zwaarHP, Compaq,packerd hell.
Schaf een fatsoenlijk ding aanEn HP "een van de betere laptops" ?
you've just made my day
![]()
![]()
![]()
Laten we ook maar niet over de printers van HP beginnenquote:Op donderdag 21 juni 2007 11:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja,duh.
al die meuk zuigt zwaarHP, Compaq,packerd hell.
Schaf een fatsoenlijk ding aanEn HP "een van de betere laptops" ?
you've just made my day
![]()
![]()
![]()
Qua laptops? Acer en mac.quote:Op donderdag 21 juni 2007 12:07 schreef IkWilbert het volgende:
[..]
Wat is volgens jou goed spul dan?
Je hebt gelukt gehad. Ik had ook een TM800. Over de machanische kwaliteit kan ik niets zeggen, daarvoor heb ik em niet lang genoeg gehad. Hoewel, kijk eens op GoT, daar klagen mensen steen en been over de touchpad-knoppen, barsten in behuizing en wiebelend scherm.quote:Op donderdag 21 juni 2007 12:24 schreef Peder het volgende:
ACER Travelmate 800![]()
...
Mooie prijs met goede kwaliteit!
Hoeveel HP nx-series heb jij al in je handen gehad?quote:Op donderdag 21 juni 2007 11:55 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja,duh.
al die meuk zuigt zwaarHP, Compaq,packerd hell.
Schaf een fatsoenlijk ding aanEn HP "een van de betere laptops" ?
you've just made my day
![]()
![]()
![]()
4,3 en 1. Dus je moet niet zo je bek opentrekken dat ik oordeel over dingen die ik niet ken. Dell + hp is gewoon ruk. Toetsenborden die naar de kanker gaan, moederborden,hdd's. Waarom denk je dat ik na al die notebooks eindelijk een acer heb gekocht.quote:Op donderdag 21 juni 2007 12:50 schreef Athmozz het volgende:
[..]
Hoeveel HP nx-series heb jij al in je handen gehad?
Hoeveel IBM Thinkpads?
Je moet niet oordelen over producten voor je ze in je handen gehad hebt. Packerd bell is goedkope pruts, HP en CompaQ zeker niet. Dell evenmin, de service die je daar krijgt is gewoon top. En ja je moet er voor betalen, maar who cares? Liever betalen en service krijgen dan zoals bij Acer je toestel zo goed als gratis krijgen en bij het minste defect je toestel 2 weken kwijt zijn.
Acer is qua laptops de grootste rommel die je kan hebben. Als het echt goed gerief is, waarom werkt geen enkel bedrijf dan met Acers? Een bedrijf kijkt nl niet naar de aanschafwaarde van zo'n laptop, maar gaat voor kwaliteit. Vreemd toch dat het dan altijd dezelfde merken zijn die terugkomen... Je moet kijken naar de deftige toestellen, niet naar de consumentenlijntjes. Presario's zijn waarschijnlijk iets minder stevig, maar een nx krijg je echt niet zo makkelijk kapot...
Ach, als jij tevreden bent met je Acer blijf je die toch gewoon gebruiken, ik kan het mij gewoon niet veroorloven dat mijn laptop ineens niet meer werkt. Acer is dus sowieso geen optie voor mij (ook niet aangezien ik een laptop als gebruiksvoorwerp behandel, dat kan dus al eens 5cm vallen)
oh ja die homey van je kwam daar vandaan. Niet dat emmen veel beter is, maar goed.quote:Op donderdag 21 juni 2007 11:56 schreef Qwea het volgende:
Get your facts straight lamlul, ik kom uit Emmen![]()
"Waarde" , "kwaliteit" en "hp" in 1 zin is vragen om problemen
Amenquote:Op donderdag 21 juni 2007 12:50 schreef Athmozz het volgende:
Hoeveel HP nx-series heb jij al in je handen gehad?
Hoeveel IBM Thinkpads?
Je moet niet oordelen over producten voor je ze in je handen gehad hebt. Packerd bell is goedkope pruts, HP en CompaQ zeker niet. Dell evenmin, de service die je daar krijgt is gewoon top. En ja je moet er voor betalen, maar who cares? Liever betalen en service krijgen dan zoals bij Acer je toestel zo goed als gratis krijgen en bij het minste defect je toestel 2 weken kwijt zijn.
Acer is qua laptops de grootste rommel die je kan hebben. Als het echt goed gerief is, waarom werkt geen enkel bedrijf dan met Acers? Een bedrijf kijkt nl niet naar de aanschafwaarde van zo'n laptop, maar gaat voor kwaliteit. Vreemd toch dat het dan altijd dezelfde merken zijn die terugkomen... Je moet kijken naar de deftige toestellen, niet naar de consumentenlijntjes. Presario's zijn waarschijnlijk iets minder stevig, maar een nx krijg je echt niet zo makkelijk kapot...
Ach, als jij tevreden bent met je Acer blijf je die toch gewoon gebruiken, ik kan het mij gewoon niet veroorloven dat mijn laptop ineens niet meer werkt. Acer is dus sowieso geen optie voor mij (ook niet aangezien ik een laptop als gebruiksvoorwerp behandel, dat kan dus al eens 5cm vallen)
quote:Op donderdag 21 juni 2007 12:56 schreef Gunner het volgende:
[..]
oh ja die homey van je kwam daar vandaan. Niet dat emmen veel beter is, maar goed.
Maar goed, zakelijk gebruik ik veel HP en die dingen blijven gewoon draaien, misschien vind HP je niet zo aardig.Ik kan me best voorstellen dat een laptop niet met je wil samenwerken net zo min als ik graag je rel posts hier altijd lees.
Oh ja, en lamlul. Als je echt geen discussie kan winnen, kan je altijd nog gaan schelden. Zegt wel weer genoeg over je.
[..]
Amen
WTF fanboy? Ik heb zelf geen HP, maar een FujitsuSiemens, en de volgende die ik koop wordt ook geen HP, maar een Thinkpad T6x. Verder interesseert het mij niet als een laptop hardwarematig kapot gaat; 1 telefoontje en ik heb binnen de 24u een nieuwe staan van de verzekering. Zelfs binnen garantie wordt er gewoon een nieuwe afgezet. Kost wat, maar je hebt ook wat.quote:Op donderdag 21 juni 2007 13:08 schreef Qwea het volgende:
Maar goed, ga lekker rukken op HP, "fanboy"Have fun met je brakke zooi
Leer lezen, heb ik het tegen jou? Nee, beter uit je doppen kijken dusquote:Op donderdag 21 juni 2007 13:17 schreef Athmozz het volgende:
[..]
WTF fanboy? Ik heb zelf geen HP, maar een FujitsuSiemens, en de volgende die ik koop wordt ook geen HP, maar een Thinkpad T6x.
Geboren en getogen Nieuwedieperquote:Op donderdag 21 juni 2007 13:08 schreef Qwea het volgende:Ik heb tenminste in mn profiel staan uit welk kutgat ik vandaan komt, jij durft het niet eens te vermelden. Pot ketel enzoot.
Thanx! Dat zal wel lukkenquote:
mijn hele bedrijf werkt met Acers, en ik ben verplicht te zeggen dat het top producten zijn.quote:Op donderdag 21 juni 2007 14:11 schreef Dr_Crouton het volgende:
Het is maar net de gok die je neemt als je een Acer laptop aanschaft. Toegegeven, er zijn bepaalde lijnen die er erg gelikt uitzien qua specs en vormgeving. En voor de prijs is het te goed om het te laten staan als Hollander.
Maar gezien de ervaringen uit mijn omgeving die ook een Acert hebben/hadden, zal ik nooit een Acer laptop kopen zonder 3 jaar volledige pick-up & return garantie.
Die dingen lijken wel gemáákt om kapot te gaan. Geen wonder dat (ICT)bedrijven nauwelijks met Acer laptops werken.
Dat klopt wel denk ik, kaal dun en degelijk is die nog.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 06:43 schreef ETA het volgende:
travelmates zijn dan ook duurzamer dan aspires(zakelijk vs consumer)
De zakelijke lijnen zijn meestal wel degelijker. Minder schermresolutie vak maar dat boeit me niet op laptop.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 07:02 schreef Mr.Noodle het volgende:
Net als de latitudes tegenover de Inspirons van Dell, daar wil je ook liever de latitudes van hebben..
Maar verder, nothing but a Mac als laptop natuurlijk..
HP doet het beste, daarna Dell asus etc.......quote:Op woensdag 20 juni 2007 19:22 schreef Biogarde het volgende:
En toch zijn ze één van de grootste ter wereld.
Het is een kopie van de Sony Vaio lijn.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 07:49 schreef ETA het volgende:
De nieuwe travelmate ProFile wordt straks gepromoot als efficiency improving tool waarop je kan vertrouwen, looks word nauwelijks over gepraat. De nieuwe Aspire Gemstone wordt gepromoot als een multimedia design object wat goed aansluit op een modern interieur.
is die gemstone niet mooi:
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Revenues in 2006 reached US$11.32 billion.
Hoe zou dat nou komenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 06:31 schreef ETA het volgende:
[..]
mijn hele bedrijf werkt met Acers, en ik ben verplicht te zeggen dat het top producten zijn.
ps. die nieuwe Aspire, de Gemstone is toch wel errug mooi he
Dell flikkerd de verf ook vanaf, de dopjes, moederborden die uitfikken.. enz enz de "trotse" bezitter van een 8600c en een 9300quote:Op zaterdag 23 juni 2007 10:23 schreef mike4141 het volgende:
Acer = cheap ass bagger zooi, wat je dus nooit moet kopen
[..]Ze verkopen plastic troep, en met cheap ass onderdelen
maar verdienen er wel flink aan
moet je dus noooit kopen, koop zoals hermedico al zei een HP.. heb je een mooie laptop
asus, daar valt de verf nog welles van af.... (bij dell is het een beetje model afhankelijk)
Met zoiets kunnen ze juridisch niet wegkomen, omdat je hier van een bepaalde redelijke levensduur mag uitgaan bij normaal gebruik. Zijn al gerechterlijke uitspraken over geweest. Oftewel je moet betalen voor iets waar je eigenlijk al recht op hebt.quote:Op woensdag 20 juni 2007 22:41 schreef borisbanaan het volgende:
Neem ALTIJD een 3-jaar garantiepakket bij een Acer, die dingen hebben de neiging om tussen 1-2 jaar kapot te gaan...
Klopt.. Moest eens tegen een Mediamarkt medewerker zeggen, raken ze een beetje in paniekquote:Op zaterdag 23 juni 2007 13:32 schreef Henno het volgende:
[..]
Met zoiets kunnen ze juridisch niet wegkomen, omdat je hier van een bepaalde redelijke levensduur mag uitgaan bij normaal gebruik. Zijn al gerechterlijke uitspraken over geweest. Oftewel je moet betalen voor iets waar je eigenlijk al recht op hebt.
omdat ik deels de design statements heb geschreven?quote:
Fuck jouwquote:Op donderdag 21 juni 2007 11:05 schreef Apekoek het volgende:
ik heb hier ook een acer laptop, en loopt al 3 jaar zonder problemen.
TS is een lompe kut boer
en wat ik wel jammer vind, dat iedereen tegenwoordig met een acer loopt, terwijl ik de mijne destijds voor 1500 euro had gekocht. niets goedkope rommel!
Als je het hebt over een laptop die ik nooit zou kopen.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |