Mwoah, ik ga wel over op echt designerspul als ik zoveel geld verdien dat ik er in elk geval niet voor hoeft te sparenquote:Op donderdag 8 november 2007 12:02 schreef Opzoutvaatje het volgende:
Cavalli heeft ook mooie jurken, maar je moet gewoon sparen voor een echt stuk, als je het zo graag wilt. Dat 'Designer for H&M' werkt bijna nooit.
Ik vind er ook niet veel aan.quote:Op donderdag 8 november 2007 12:19 schreef CherryLips het volgende:
Ik vind het niet echt mooi eigenlijk.
Gaat Valentino niet eens iets voor de H&M ontwerpen of heeft hij dat al gedaan?.
Da's waar, maar da's ook woonwagenvolkquote:Op donderdag 8 november 2007 12:53 schreef Adelante het volgende:
ik vond nel veerkamp die tijgeprint van RC prima staan
Volgens mij kan die site dat niet aanquote:Op donderdag 8 november 2007 14:33 schreef 27miracles het volgende:
kan je die dingen van cavalli ook online bestellen, zo ja? waarom gaan mensen dan sochtens vroeg Aanvalluh.
Engeland kan er ook wat van geloof ikquote:Op donderdag 8 november 2007 14:52 schreef cultheld het volgende:
Wat ik me nou afvraag: Zou dit soort taferelen nou ook in Italië, Spanje of Frankrijk voorkomen? Volgens mij zijn enkel de Hollandse vrouwen zo triest en wannabe dat ze gaan rellen om een H&M jurk die ontworpen is door Cavalli. Voor de Marktplaats-handelaren heb ik dan wel weer respect: niets is leuker dan het uitknijpen van losers
.
Ah ja, nog zo'n lomp landquote:Op donderdag 8 november 2007 14:53 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Engeland kan er ook wat van geloof ik.
quote:Op donderdag 8 november 2007 11:13 schreef schatje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ook in Spanje en Italie rennen ze gillend naar binnen en graaien ze alles bij elkaar wat ze vinden kunnen...quote:Op donderdag 8 november 2007 15:03 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ah ja, nog zo'n lomp land. Maar die vrouwen zijn ook nog eens afstotelijk lelijk, dus die tel ik al helemaal niet mee. De Zuid-Europese vrouwen hebben gewoon meer klasse; dat blijkt wel weer uit dit soort taferelen
.
Weer een illusie armerquote:Op donderdag 8 november 2007 15:12 schreef Jurk het volgende:
[..]
Ook in Spanje en Italie rennen ze gillend naar binnen en graaien ze alles bij elkaar wat ze vinden kunnen...
Op de site van de Zara.quote:Op donderdag 8 november 2007 15:25 schreef fuckbuddy het volgende:
Waar koop je online bij H&M??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |