Oh, die 5 kilo's gaan eraf hoor! Ik kan namelijk ook wel goed commentaar op mezelf geven, als niemand anders het doetquote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:40 schreef STING het volgende:
Zo raakt ze natuurlijk nooit gemotiveerd om er nog eens 5 af te halen
Klopt, mijn plaatje is ook gephotoshopt!quote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:40 schreef STING het volgende:
beetje photoshoppen doet wonderen![]()
toch Alcarin?? *vlucht*
Ah, toe nouquote:Op dinsdag 19 juni 2007 22:39 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
o mên ik durf die fotos niet eens te postenzo op een foto zie je er toch altiijd wat dikker uit he
Nee, ik heb geen voorfoto...Nou ja, ik had er een van 2 jaar geleden, maar toen wilde het allemaal niet zo lukken en heb ik de foto weggegooidquote:Op woensdag 20 juni 2007 08:10 schreef BabblingBrook het volgende:
Mooie foto alcarin. Heb je geen voorfoto toevallig? Ik heb dat wel gedaan een voor en tijdensfoto gemaakt. Nu nog een foto maken als ik op mn ideale gewicht zit. Ik kan die foto's alleen niet posten nu en ik twijfel of ik t sowieso zal doen want die tijdens foto is nogal bloot.
Dank je! Ik loop met gewone sportsokken, maar was idd al van plan eens te gaan rondkijken voor hardloopsokken.quote:Op woensdag 20 juni 2007 08:19 schreef Pandorah het volgende:
Viking: Je kan blaarpleisters gebruiken zolang je die blaar hebt. Heb je trouwens wel goede hardloopsokken? Het kan namelijk door zweet komen van niet goede sokken dat je blaren krijgt. Verder kan je - als die blaar eenmaal weg is - blaarpleisters kopen om blaarvorming te voorkomen. Bij mij werkte dat heel goed toen ik nog 10 km hardliep.![]()
Ja idd haha ik was duidelijk nog niet echt wakker toen ik dat neerzette. Maar dan moet ik sowieso wel even wachten tot ik thuis ben. Ik heb die foto's niet hier. In deel 86 staat wel een foto van mn smoelwerk.quote:Op woensdag 20 juni 2007 08:23 schreef Alcarin het volgende:
[..]
Nee, ik heb geen voorfoto...Nou ja, ik had er een van 2 jaar geleden, maar toen wilde het allemaal niet zo lukken en heb ik de foto weggegooid![]()
Als je foto's te bloot zijn, paint je er toch gewoon balkjes overheen![]()
Dan focus je gewoon op meer bewegen en niet zozeer op lijnen, dan blijf je toch op dit gewicht hangen, maar wordt alles wat strakker.quote:Op woensdag 20 juni 2007 08:43 schreef StefanieV het volgende:
Ik moet er eerlijk gezegd ook weer aan beginnen. Momenteel blijf ik op mijn gewicht van 72-73 hangen. Aan de ene kant is dit wel goed, aan de andere kant wil ik wel nog een paar kilo's kwijt..
Gewoon doen, niet wachten, begin vandaag nog!quote:Op woensdag 20 juni 2007 08:43 schreef StefanieV het volgende:
Ik moet er eerlijk gezegd ook weer aan beginnen. Momenteel blijf ik op mijn gewicht van 72-73 hangen. Aan de ene kant is dit wel goed, aan de andere kant wil ik wel nog een paar kilo's kwijt..
Je kan ze inderdaad over je blaren heen plakken. Het zijn namelijk speciaal soort pleisters en zijn wat duurder. Als het lukt kan je er op doorlopen. Maar rust voor je voeten is altijd goedquote:Op woensdag 20 juni 2007 08:30 schreef Viking84 het volgende:
Dank je! Ik loop met gewone sportsokken, maar was idd al van plan eens te gaan rondkijken voor hardloopsokken.
En hoe zit dat met die blaarpleisters? Ik kan ze gewoon eroverheen plakken en dan blijven doorlopen?
Ik bedoel blaartapequote:En blaarpleisters plakken als m'n blaar weg is? Moet ik dan elke keer m'n voeten helemaal inpakken ofzo?.
Lekker zeg! ga je nog iets leuks kopen vandaag?quote:Op woensdag 20 juni 2007 09:18 schreef poppetje22 het volgende:
Goedemorgen
Vandaag lekker vrij! Lekker schoonmaken en daarna shoppen dus
StefanieV, lekker gaan sporten!! Misschien iets beter op je eetgedrag letten (minder snoep, minder vet) en dan moet het wel lukken toch?!
Misschien wel een leuk jurkje!!quote:Op woensdag 20 juni 2007 09:57 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Lekker zeg! ga je nog iets leuks kopen vandaag?
Bij H&M hebben ze altijd wel leuke dingetjesquote:Op woensdag 20 juni 2007 10:00 schreef poppetje22 het volgende:
[..]
Misschien wel een leuk jurkje!!Die zijn zo lang 'uit' geweest dat ik alleen nog maar gala- en feestjurken heb, en geen leuke zomerjurkjes meer..
Viking succes nog met je blaar trouwens.. blaren zijn zo![]()
Ja, denk dat ik idd wel even bij H&M ga kijken.. alleen zie ik op het forum alleen maar jurkjes zonder taille van H&M voorbijkomen.. hoop dat ze ook iets hebben wat wel lekker getailleerd is!quote:Op woensdag 20 juni 2007 10:03 schreef BabblingBrook het volgende:
[..]
Bij H&M hebben ze altijd wel leuke dingetjesIk wil binnenkort naar de kapper en weer even wat kleding kopen behalve broeken, want die zitten dan weer snel te los.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |