abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_50780671
Welkom terug Yppy, Jarno en Anna!

gefeliciteerd Chacama, ik hoop dat jullie een mooie dag zullen hebben

Arme Jet, beterschap...
pi_50780713
Hoi,

Heel veel sterkte met de zieke Jet, hopelijk weten ze snel wat er loos is...
Hoe oud is ze eigenlijk? Olivier heeft met 4 weken ook in het ziekenhuis gelegen, met RS, weet dus hoe verschrikkelijk het is je kindje zo te moeten zien.

Nogmaals enorm veel sterkte!

Liefs Birthe
pi_50780852
Arme Jet, zo klein en dan al in het ziekenhuis opgenomen worden Gelukkig is het vannacht goed gegaan, ben je toch weer wat geruster. Hopelijk snel een uitslag, sterkte
Een beetje vreemd, maar wel lekker
  zondag 24 juni 2007 @ 10:47:10 #179
37367 Memmel
Beppie, gekke meid.
pi_50780933
Jet, van harte beterschap! Ik hoop dat alles snel beter gaat.
Hier een slechte nacht gehad. Anna begon om het half uur te krijsen, ik wist het ook even niet meer hoor. En nu slaapt ze....en heb ik drie tubes wallencreme nodig.
Cavia's zijn geen varkentjes en ze komen niet uit Guinea. Waarom cavia's dan toch als 'biggetjes' werden betiteld is onzeker maar dit heeft waarschijnlijk te maken met de piepende en knorrende geluiden die ze frequent maken.
  † In Memoriam † zondag 24 juni 2007 @ 11:09:54 #180
141844 Macka66
Ingewikkeld doekiemonster
pi_50781294
quote:
Op zondag 24 juni 2007 10:22 schreef Vivi het volgende:
Arme Jetje, beterschap voor haar Beaker!

Pffff...Dean sliep altijd zo lekker door maar de laatste 2 nachten is het spoken en huilen zeg!!!
Is dat een sprongetje ofzo? Hij is bijna 5 maanden nu..ik hoop echt dat het van tijdelijke aard is want ik heb wallen als vuilniszakken momenteel
Ja, dat is een faaaaase en er komt vast een sprong aan. Of een grote omrol
DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
  zondag 24 juni 2007 @ 12:50:38 #181
1762 YPPY
Yppiaans
pi_50783573
Maud gedoopt, gefeliciteerd

En goed van Jet, dat ze zo goed heeft gedronken.

Altijd leuk die fases Vivi. Veel plezier ermee.

Anna heeft nu twee tandjes. Boven komt er nu ook iets. Niet gewoon 1 of 2, nee 4 plekjes tegelijk. Ze is echt grappig nu, sinds de vakantie vind ik haar geen echte baby meer, ze wordt steeds meer een klein meisje met duidelijk haar eigen mening. We moeten nu ook met opvoeden gaan beginnen, ze wordt al ondeugend.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  zondag 24 juni 2007 @ 13:24:38 #182
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_50784651
Beaker wat fijn dat Jet gedronken heeft! Krijgt ze nu flesvoeding in het ziekenhuis, of ben je druk met kolven?

YPPY, leuk is dat he, dat karaktertje wat nu naar boven komt! Nu is het nog genieten, ik geloof dat we er over een jaartje best eens anders tegenaan zullen kijken.

Chacama, proficiat en hopelijk was het een leuke dag!!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  zondag 24 juni 2007 @ 13:32:38 #183
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_50784892
Beaker en The Crook, ik hoop dat Jet nu wat aan de beterende hand is. Dat vele poepen zal ook wel iets betekenen. Arm kindje...

Anna van YPPY ook al zo'n eigen karaktertje, leuk hé?

Chacama, jullie hebben vast genoten!

Vivi, Memmel: ik hoop dat je je wallen weer weg kunt werken vannacht.

Suzanna, hoe gaat het met jullie?
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_50790106
Schaapmeisje en man,veel sterkte met het lammetje

Groetjes,Minoes
  zondag 24 juni 2007 @ 16:41:01 #185
141023 ik80
leer het mij zelf te doen
pi_50790565
Rollen de kleintje bij julllie beide kanten om? Lotte rolt steeds maar naar 1 kant. De andere kant lukt haar niet.

Vivi, herkenbaar, Lotte had dat met 6 maanden, 2 nachten lang 2 uur achter elkaar niet te troosten. Nu slaapt ze gelukkig weer door! Misschien tandjes, last van verkoudheid?
  zondag 24 juni 2007 @ 18:52:12 #186
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_50794333
quote:
Op zondag 24 juni 2007 16:41 schreef ik80 het volgende:
Rollen de kleintje bij julllie beide kanten om? Lotte rolt steeds maar naar 1 kant. De andere kant lukt haar niet.
Niet op gelet eigenlijk.. Misschien dat het te maken kan hebben met links/rechts zijn?
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
  zondag 24 juni 2007 @ 19:42:51 #187
1762 YPPY
Yppiaans
pi_50795932
Of aan welke kant het vaker ligt is? Iets met de voorkeurshouding? Anna draait iig alle kanten op, het liefst tegelijkertijd.
"wat een heerlijke yppiaanse reactie! Vol begrip, nooit veroordelend en zeker niet stekelig! #hulde"
Hoe langer de weg naar de top, hoe mooier het uitzicht!
*OUD heilige*
  zondag 24 juni 2007 @ 19:44:08 #188
144006 chacama
Ondernemend!
pi_50795975
Het was een mooie doop. Een mooie en voor mij emotionele viering.


(rest in phototopic)


Ik80. Maud is ook begonnen met het rollen over 1 kant. Nu bijna een maand later draait ze ook over de andere kant. Nu heeft haar nekje wel vast gezeten (gewoon een spiertje vast), dus ik weet niet of dat invloed heeft gehad. De KA zei in elk geval wel dat kindjes een voorkeur hebben voor een bepaalde kant. Dus misschien moet ze er nog achter komen dat ze ook de andere kant op kan.

Suzanne, veel succes morgen. Ik hoop dat je nu eindelijk es duidelijkheid krijgt.

Vivi, fase...fase...fase. Ik duim voor je dat het een hele korte fase is.

En Beaker, nog steeds beterschap. Hopelijk knapt Jet snel op.

En iedereen die ik vergeten ben

[ Bericht 1% gewijzigd door chacama op 24-06-2007 20:00:17 ]
  zondag 24 juni 2007 @ 19:50:22 #189
640 snoopy
peanuts
pi_50796198
Oh Beaker, ik lees het nu pas van Jet. Wat verdrietig. Hopelijk valt het allemaal mee en mag ze snel weer naar huis. Kindjes horen niet in het ziekenhuis
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
pi_50797200
Beaker sterkte! Ik hoop dat het niks ernstigs is en dat je Jet weer snel mee naar huis mag nemen.

Suzanna succes morgen!

Maud gedoopt, gefeliciteerd!
pi_50801399
Ze is 60 gram gegroeid en ze heeft gegeten als een dijker Plassen in het zakje hebben ze opgegeven, want na al dat gepoep plast ze er nu liever naast
Morgen hebben we waarschijnlijk de uitslag van de plas en dinsdag van de ontlasting. Ondanks dat het goed gaat, mag ze toch nog niet naar huis .
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
pi_50801536
Wat goed Beak!! Hoop dat ze blijft groeien!! En hoop dat ze snel naar huis mag!!

Chaca, gefeli!!

Suus, succes morgen!
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_50801752
Netjes van Jet, 60 gram gegroeid! Hoop dat ze gauw mee naar huis mag!
Fake it till you make it...
pi_50804146
Dat klinkt goed Beaker. Gelukkig maar. Die groene slijm(erige ontlasting) die zo stinkt, heeft Randy ook eens gehad. Dat was toen een darminfectie. Dus misschien is het dat? Gelukkig krijg je nu waarschijnlijk snel wat antwoorden. Geef haar nog maar een dikke , kennelijk helpen ze!
  maandag 25 juni 2007 @ 08:29:31 #195
108648 cattie
lieve moeder
pi_50810203
Baeker, wat fijn dat het beter gaat met Jet! Hopelijk is ze snel wel helemaal oke en kan ze weer lekker mee naar huis.
pi_50810457
Ik hoop eigenlijk dat ze vandaag naar huis mag maar het zou zo tegenvallen als dat niet het geval zou zijn!

Wij zijn weer weg!
Jouw kleine handje grijpt
mijn grote vinger vast
mooi toch dat mijn vinger
zo in jouw handje past
  maandag 25 juni 2007 @ 09:26:45 #197
144006 chacama
Ondernemend!
pi_50811087
Beaker, ik hoop met je mee. We duimen.

Hier al een paar dagen een klein gefrustreerd meisje. Als ze op het kleed ligt of in de box dan is het heel snel al mopperen.

Als mama mij in de box legt, dan zie ik allemaal leuke dingen die ik wil pakken, maar als ik er dan naar toe wil gaan, dan ga ik naar achter en dan kan ik er helemaal niet meer bij. Ik word daar heel boos van. Ik wil en moet dat speeltje kunnen pakken, maar het lukt niet
En als ik dan probeer om er rollend bij te komen dan komen mijn benen tussen de spijlen en dat is al helemaal niet fijn

Als ik op het grote kleed lig dan probeer ik naar voren te gaan, maar omdat mijn buik nog niet van de grond wil, draai ik rondjes. Ik zie dan wel elke keer andere dingen, maar de katten kan ik nog steeds niet bij. Ik wil weg van dat kleed en dan niet rollend, maar gewoon snel.

En weten jullie wat nog het ergste is. Dan komt mama kijken en dan kijk ik d'r aan om te vragen of ze me kan helpen en het enige dat ze dan zegt: Lukt het niet meisje, gewoon blijven proberen. Nou, ze ziet toch dat het niet lukt

Trouwens als ik in de kinderwagen lig, dan wil ik overeind. Ik rol dan op mijn buik en zet me af zodat ik lekker over het randje kan kijken, maar ik zou het nog leuker vinden als mama de bak eraf haalt en de wandelwagen erop zet. Gaat mama straks doen....toch mama??
pi_50811255
quote:
Op zondag 24 juni 2007 08:19 schreef Suzanna het volgende:


Karin, ik zou het écht niet weten of dat nu nog normaal is. Geef jij nog borstvoeding?
Nee ik geef al vanaf het begin af aan flesvoeding.
Ik denk dat ik morgen even binnen loop bij het inloopspreekuur van het consultatiebureau, want het trekt niet weg, en als ik eraan kom heeft ze er naar mijn idee last van.

Sinds 2 dagen wordt Meike om 7.00 uur wakker, maar drinkt de fles niet meer leeg dan! Ze drinkt maar 70 cc, normaal 200...alleen bij de eerste fles doet ze dit, de andere flessen gaan wel leeg. Wat kan ik hieraan doen? De late voeding krijgt ze om 23.30 uur, misschien moet ik deze eerder geven???

Wat fijn, Beaker, dat Jet is gegroeid, en goed heeft gegeten!!
Ik hoop echt voor jou en Crook dat ze mee mag naar huis!
wie met beide benen op de grond blijft staan....komt niet ver
  maandag 25 juni 2007 @ 10:09:56 #199
119411 Paradijsvogeltje
is veilig geland!
pi_50812084
quote:
Op maandag 25 juni 2007 09:26 schreef chacama het volgende:
Beaker, ik hoop met je mee. We duimen.

[knip]
Gaat mama straks doen....toch mama??
Wij duimen ook voor je, Beaker.

Vast wel Maud!
Deze user werd mede mogelijk gemaakt door Yvonne. Bedankt!
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
pi_50812606
quote:
Op maandag 25 juni 2007 09:26 schreef chacama het volgende:
Beaker, ik hoop met je mee. We duimen.

Hier al een paar dagen een klein gefrustreerd meisje. Als ze op het kleed ligt of in de box dan is het heel snel al mopperen.

Als mama mij in de box legt, dan zie ik allemaal leuke dingen die ik wil pakken, maar als ik er dan naar toe wil gaan, dan ga ik naar achter en dan kan ik er helemaal niet meer bij. Ik word daar heel boos van. Ik wil en moet dat speeltje kunnen pakken, maar het lukt niet
En als ik dan probeer om er rollend bij te komen dan komen mijn benen tussen de spijlen en dat is al helemaal niet fijn

Als ik op het grote kleed lig dan probeer ik naar voren te gaan, maar omdat mijn buik nog niet van de grond wil, draai ik rondjes. Ik zie dan wel elke keer andere dingen, maar de katten kan ik nog steeds niet bij. Ik wil weg van dat kleed en dan niet rollend, maar gewoon snel.

En weten jullie wat nog het ergste is. Dan komt mama kijken en dan kijk ik d'r aan om te vragen of ze me kan helpen en het enige dat ze dan zegt: Lukt het niet meisje, gewoon blijven proberen. Nou, ze ziet toch dat het niet lukt

Trouwens als ik in de kinderwagen lig, dan wil ik overeind. Ik rol dan op mijn buik en zet me af zodat ik lekker over het randje kan kijken, maar ik zou het nog leuker vinden als mama de bak eraf haalt en de wandelwagen erop zet. Gaat mama straks doen....toch mama??
Heerlijk om te lezen, ik moest er hard om lachen. Hopelijk ontdekt ze gauw waar de vooruit zit
Fake it till you make it...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')