Yep, dat klopt wel.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:36 schreef PC eend het volgende:
[..]
Wat je dan steun geeft, waardoor je er weer tegen aan kan en dus juist minder snel breekt?
Daar kan ik me wel in vinden. Maar ja, we kennen Eric nu eenmaal zo (wat hem niet vrij pleit). Bij Nic. en zijn dates wat hij ook vrij opdringerig. Vind je dat hij hiermee te ver gegaan is?quote:Op maandag 18 juni 2007 02:33 schreef mootie het volgende:
[..]
Mwa.... als je geen relatie hebt vind ik dat je toch op zn minst bij kennis moet zijn tijdens seksuele activiteiten. In een relatie is dat overigens ook wel handig.
En de eerste keren kan ook alleen zoenen geweest, we weten het gewoon niet.
...of je besluit dat het mooi is geweest.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:36 schreef PC eend het volgende:
Wat je dan steun geeft, waardoor je er weer tegen aan kan en dus juist minder snel breekt?
Laatste strohalm Natasja is ook afgehaakt nu, lijkt het.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:37 schreef APK het volgende:
[..]
Dat gebeuren met Huub toen heb ik niet meegemaakt, maar Jaap kreeg volgens mij altijd wel back up van iemand.
Hoe Eric nu massaal wordt uitgekots en afgezonderd vind ik uiterst pijnlijk om te zien, of je hem nu mag of niet.
Jaap had van niemand backup. Hij stond er helemaal alleen voor. Zijn "vriend Brian" bleef stiekem in bed liggen en deed niets.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:37 schreef APK het volgende:
[..]
Dat gebeuren met Huub toen heb ik niet meegemaakt, maar Jaap kreeg volgens mij altijd wel back up van iemand.
Hoe Eric nu massaal wordt uitgekots en afgezonderd vind ik uiterst pijnlijk om te zien, of je hem nu mag of niet.
Ik zou er ook nooit ingegaan zijn hoor, begrijp me goed. Voor geen geld laat ik me verlagen tot dat niveau.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:33 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
We? Je mag mij er wel buiten laten hoor. Ik zou er allereerst nooit in gelopen zijn, nog niet voor 10 miljoen. Maar als ik er zou zitten, dan had er nu op z'n minst eentje een heel vet probleem. Ik liet mij niet, zoals Eric, als een mak lam afslachten. Erik houdt zich groot, voert een show op voor de kijkers, maar van binnen jankt ie. Dat zag je afgelopen week wel, de wijze waarop hij ventileerde tegen zijn bezoekers.
Ja natuurlijk, Natasia kiest voor de groep. Wat kan ze anders doen als ze wil overleven.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:39 schreef mootie het volgende:
[..]
Laatste strohalm Natasja is ook afgehaakt nu, lijkt het.
Jaap was net binnen, dan weet je dat je steun van de redactie krijgt.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:39 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Jaap had van niemand backup. Hij stond er helemaal alleen voor. Zijn "vriend Brian" bleef stiekem in bed liggen en deed niets.
Huub belde Syl terwijl ze op een feestje zat in Barcelona.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:38 schreef scanman01 het volgende:
Ik ben even weggeweest, maar ik begrijp van de TIEN site dat Sylvia Huub weer heeft zitten waarschuwen voor Lieke? Wat een onzon zeg. is dat mens nou zo jaloers of heeft ze gewoon niet meer gekeken en daarom nog steeds dezelfde mening? Hoe dan ook: Sylvia :
quote:Op maandag 18 juni 2007 02:39 schreef agter het volgende:
[..]
Daar kan ik me wel in vinden. Maar ja, we kennen Eric nu eenmaal zo (wat hem niet vrij pleit). Bij Nic. en zijn dates wat hij ook vrij opdringerig. Vind je dat hij hiermee te ver gegaan is?
Hij komt behoorlijk opdringerig over inderdaad, ook bij de dates, daar had hij het al over sex terwijl hij ze nog niet eens gezien had. Met de 1e date bleef hij ook maar aandringen en proberen, hij ging goddorie zelfs Huub halen omdat het jong niet wilde.En bij Nicolaas leek het me wel duidelijk dat die er niet van gediend was.
Ook staat mij bij dat er de volgende dag over gesproken is tussen Huub en Eric. Waarbij Huub aangaf er geen moeite mee te hebben.
Ik weet alleen niet zeker meer of dat over deze specifike nacht ging.
Ging over die nacht, maar dit zei Huub nadat hij uren achter had gezeten, dus dat vertrouw ik niet helemaal.
Al met al geeft het me het gevoel dat er meer gezegd of gebeurt is. Ook het feit dat achter al vrij snel verboden heeft om er over te praten.
Zou Huub het incident pas bij Jensen! voor het eerst op beeld gezien hebben? Hij reageerde zo heftig op Eric daarna.
De groep laat ook zien hoe laf ze zijn. BAN begrijp ik niet. Hoezo meedoen met de terror, als je weet dat na Eric's vertrek je zelf weer aan de beurt ben? Ik zou, na wat Eric allemaal uitgevreten heeft, het niet voor hem opgenomen hebben, maar hell no dat ik mijn 'aartsvijand' zou helpen met zijn terror.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, Natasia kiest voor de groep. Wat kan ze anders doen als ze wil overleven.
Natasia hoeft niet te overleven, die is zelf sterk genoeg.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja natuurlijk, Natasia kiest voor de groep. Wat kan ze anders doen als ze wil overleven.
Ik dacht dat toch iedereen intussen wel door heeft dat Lieke echt stapelgek op hem is. Of zijn er toch nog twijfelaars? Hoe dan ook, Lieke is minstens zo betrouwbaar als Sylvia. Ze zal Huub er ook nooit uitstemmen omdat ze anders (net als Sylvia destijds) ook meteen uitligt. Alleen al daarom is het een 100% backup.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:42 schreef Prospera het volgende:
[..]
Huub belde Syl terwijl ze op een feestje zat in Barcelona.
Zij heeft DGK verder niet gevolgd, maar kan me voorstellen dat ze twijfels heeft bij Lieke als back-up nu Eric is verdwenen.
Ze komt volgende week op bezoek als ze in Nederland is.
Als iemand nu boe roept stort hij inquote:Op maandag 18 juni 2007 02:45 schreef Disana het volgende:
Eric schuift de gordijnen zover mogelijk voor de deur, en kijkt even of hij hem ook met een krukje kan barricaderen.
'Was toch ook Eric die veel zat te stoken tussen Huub en Lieke? Ik vind dat nu typisch Eric. Iets kapot maken wat een ander probeert op te bouwen. Net als steeds de ander bijvallen wanneer Huub daar een clash mee heeft.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:37 schreef Day het volgende:
[..]
Dat klopt ook. Huub beschuldigt Eric van streken tegen BAN toen Eric nog in zijn groepje zat. Hij heeft zelf ook de meest walgelijke dingen over BAN gezegd en tegen BAN gedaan.
Daarnaast, na Syl's vertrek kleefde Huub aan Lieke en zocht hij aansluiting bij Jaap. Eric zit ook in het spel, is het dan voor hem verboden om zijn eigen spel te spelen? Is hij verplicht om alles te doen wat Huub zegt? Daar draait deze ruzie ook om. Eric had vaak kritiek op Huubs verwaande ego en dat trok Mr. Verwaand steeds minder. Je mag nl. geen kritiek op hem hebben. Je moet hem aanbidden en braaf alles doen wat hij zegt, anders wordt je verbannen.
Lieke kan dat heel goed, die adoreert hem en klampt zich aan hem vast.
Het is natuurlijk een beetje onnodig, want voorzover ik weet is het in de nacht van zondag op maandag om 2.30 naar bed.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:46 schreef Vandaag... het volgende:
[..]
Als iemand nu boe roept stort hij in
Ik geloof dat ook. Het gedrag van Sylvia komt overeen met dat van Hedda. Gewoon ook een jaloerse miep die nummer één wil blijven bij Huub en Lieke als een indringster ziet in haar relatie met Huub.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:45 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik dacht dat toch iedereen intussen wel door heeft dat Lieke echt stapelgek op hem is. Of zijn er toch nog twijfelaars? Hoe dan ook, Lieke is minstens zo betrouwbaar als Sylvia. Ze zal Huub er ook nooit uitstemmen omdat ze anders (net als Sylvia destijds) ook meteen uitligt. Alleen al daarom is het een 100% backup.
Dat is redelijk normaal in zijn 'scene'.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:43 schreef mootie het volgende:
Hij komt behoorlijk opdringerig over inderdaad, ook bij de dates, daar had hij het al over sex terwijl hij ze nog niet eens gezien had. Met de 1e date bleef hij ook maar aandringen en proberen, hij ging goddorie zelfs Huub halen omdat het jong niet wilde.En bij Nicolaas leek het me wel duidelijk dat die er niet van gediend was.
Altijd maar achter Palma blijven staan...... ik kan me best voorstellen dat Huub daar stapelgek van werd.quote:Op maandag 18 juni 2007 02:46 schreef akveor het volgende:
[..]
'Was toch ook Eric die veel zat te stoken tussen Huub en Lieke? Ik vind dat nu typisch Eric. Iets kapot maken wat een ander probeert op te bouwen. Net als steeds de ander bijvallen wanneer Huub daar een clash mee heeft.
Het is prima dat Eric baalt van Huub's ego. Maar ik denk dat je Huub's ego eerder af zal breken door beter te zijn. Eric heeft dat zeker in z'n mars maar kiest voor een negatieve aanpak. De aanpak van iemand verzwakken om zo beter te lijken lijkt mij de verkeerde.
C.q. apathischquote:Op maandag 18 juni 2007 02:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Breken doe je eerder wanneer er nog iemand voor je is (je steunt). In het aanzien van massaal gepest kun je gevoelloos worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |