Of slim om te weten wat goed voor ze is. Amanda en Natasia laten Eric te makkelijk en te snel vallen. Ik geloof er geen flikker van.quote:Op zondag 17 juni 2007 21:14 schreef Kinga het volgende:
Wat zijn die mensen DOM zeg.... ik zie het nog gebeuren dat er géén ontslagronde komt
dat zegt toch genoeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1quote:Op zondag 17 juni 2007 21:15 schreef Disana het volgende:
Huub gunt Eric zijn 10.000 niet en wil hem met bloedende knietjes het pad af zien kruipen.
als ze zo door gaat ziet ze er over een paar jaar zo uit...quote:Op zondag 17 juni 2007 21:12 schreef Disana het volgende:
[..]
Ze is de enige in Nederland met een obsessief-compulsieve haarstoornis![]()
Ehm... Ja, ze doet haar huid en haar flink geweld aan.quote:Op zondag 17 juni 2007 21:18 schreef Polonium-120 het volgende:
[..]
als ze zo door gaat ziet ze er over een paar jaar zo uit...
[afbeelding]
siz iz tiefie men....quote:Op zondag 17 juni 2007 21:17 schreef klarelucht het volgende:
[..]
dat zegt toch genoeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
dom hoor 4 jaar RIAGG om te herstellen zegt ie nou....tjonge jonge...
quote:Op zondag 17 juni 2007 21:23 schreef Peter6000 het volgende:
Ik kan me het wel van Nena voorstellen, dat ze DGK zag als 'iets van haar'.
ja dat was wel begrijpelijk...lijkt me ook echt raar voor je beste vriendinnetjequote:Op zondag 17 juni 2007 21:25 schreef mootie het volgende:
[..]
![]()
Ik zou het ook niet zo grappig vinden als ineens mn beste vriendin voor de deur staat om mn plekje in te nemen.
En weer niemand die zegt: Meid......... zoiets heb je nooit verdiend!quote:Op zondag 17 juni 2007 21:31 schreef noekje het volgende:
Huub: ik heb die klap ook gezien.
Tegen Mellisa. Hij heeft Amanda geslagen.
Brian z'n nagel raakte Amanda onder haar oog. Het ging bloeden. Eric vroeg aan haar wat er was. Ze zei dat er niks was omdat ze het niet erger wilde maken. Dit komt uit Amanda's mond.
Ze vindt ook dat je er maar rekening mee moet houden hoe de ander reageert. Zelf krijgt ze hooguit later spijt van een klap, op het moment zelf niet want dan meent ze het.quote:Op zondag 17 juni 2007 21:32 schreef noekje het volgende:
Amanda gooit het er nu op dat als er twee mensen wat doen dan gooit men je er niet uit. Feit blijft wel dat Amanda niks geen fysieke actie naar Brian ondernomen. Ze heeft hem genaaid maar dat is geen fysiek geweld.
Ligt er een beetje aan hoe vaak/lang en hardquote:Op zondag 17 juni 2007 21:32 schreef noekje het volgende:
Amanda gooit het er nu op dat als er twee mensen wat doen dan gooit men je er niet uit. Feit blijft wel dat Amanda niks geen fysieke actie naar Brian ondernomen. Ze heeft hem genaaid maar dat is geen fysiek geweld.
Schatje, ik ookquote:Op zondag 17 juni 2007 20:26 schreef Peter6000 het volgende:
Ongelovelijk dat Melissa een rijbewijs heeft kunnen halen.
Ze komt vreselijk dom over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |