Ja, een kind van 3 met babyspeelgoed laten spelen is goed voor hun ontwikkeling.quote:Op zondag 17 juni 2007 13:13 schreef Echo99 het volgende:
Minder speelgoed geven??
quote:Op zondag 17 juni 2007 13:13 schreef Echo99 het volgende:
Minder speelgoed geven??
quote:Op zondag 17 juni 2007 13:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
![]()
Kinderen worden veel te veel verwend tegenwoordig. Kinderen leren geen keuzes meer te maken, ze krijgen alles. Als een kind genoeg speelgoed heeft word er mee gespeeld en hoef je het dus ook niet op te bergen.
Wat een geweldig idee! WIj hebben een L-vormige woonkamer en het liggende streepje is bij ons de kinderhoek. Daar hebben we een Billy staan met bovenin "volwassen" gezelschapsspellen, onderin de kinderboeken en op de ander planken, knutselspullen, kinderspelletjes, klei etc. Daarnaast hebben we een tafeltje voor de kinderen en een paar kisten op rolletjes. Met kinderwagens wordt hier niet gespeeld, al hebben we er wel eentje gehad van mijn moeder. Die staat dus in de kelder. Wel staan er regelmatig kinderfietsen en bobbycars in de kinderhoek, maar daar stoor ik me niet zo aan. Overigens blijft het kinderspeelgoed hier redelijk centraal. In de keuken mag niet gespeeld worden en wat 's avonds op de grond ligt gooi ik weg (zeg ik, maar het gaat stiekum naar de kelder voor later).quote:Op zondag 17 juni 2007 17:57 schreef poemojn het volgende:
Wij hebben achter de zithoek (niet zichtbaar vanuit de zithoek mits je zit) een speelhoek gemaakt. Lange tafel langs de muur met krukjes, manden eronder voor het losse speelgoed (duplo, blokken, puzzels, poppenkastpoppen ed).
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |