quote:Op woensdag 20 juni 2007 21:52 schreef kvd het volgende:
oh oh...dezelfde
Suri heeft wel een dikke kontquote:
Misschien eet ze wel onwijs veel, maar helpt het gewoon niet. Sommige mensen kunnen zich tijdens of na stress-situaties helemaal klem eten, zonder dat je er resultaat van ziet.quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:40 schreef Malahide het volgende:
Die Larry moet nu echt ophouden met het exploiteren van dat kind gatverdamme. Die moet nu een stabiele, rustige jeugd krijgen, wil ze niet net zo eindigen als die getikte moeder van haar.
En Angelina... eet een paar boterhammen met leverworst, pleaasssseeee.
Laten we die discussie maar achterwege latenquote:Op donderdag 21 juni 2007 22:54 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Misschien eet ze wel onwijs veel, maar helpt het gewoon niet. Sommige mensen kunnen zich tijdens of na stress-situaties helemaal klem eten, zonder dat je er resultaat van ziet.
Goed idee, het komt waarschijnlijk door alles wat ze dit jaar heeft meegemaakt.quote:Op donderdag 21 juni 2007 23:56 schreef Malahide het volgende:
[..]
Laten we die discussie maar achterwege laten![]()
![]()
Hmmm, dus omdat hij twee keer met zijn dochter in een blad heeft gestaan exploiteert hij haar? Of heb ik een tweede keer gemist en is dit de derde repo?quote:Op donderdag 21 juni 2007 22:40 schreef Malahide het volgende:
Die Larry moet nu echt ophouden met het exploiteren van dat kind gatverdamme. Die moet nu een stabiele, rustige jeugd krijgen, wil ze niet net zo eindigen als die getikte moeder van haar.
quote:Op donderdag 21 juni 2007 21:40 schreef kvd het volgende:
[..]
tsja...dat is het nadeel van die luiertjes
Volgens mij is dit al de zoveelste keer. En Malahide heeft wel gelijk, een beetje minder publiciteitsgeil mag welquote:Op vrijdag 22 juni 2007 02:56 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Hmmm, dus omdat hij twee keer met zijn dochter in een blad heeft gestaan exploiteert hij haar? Of heb ik een tweede keer gemist en is dit de derde repo?
Dit is zeker de derde in korte tijd en er is dus geen andere reden waarom hij dit zou dan dan publiciteitsgeilheid en poenquote:Op vrijdag 22 juni 2007 02:56 schreef Jumping-Skippy het volgende:
[..]
Hmmm, dus omdat hij twee keer met zijn dochter in een blad heeft gestaan exploiteert hij haar? Of heb ik een tweede keer gemist en is dit de derde repo?
Hmmm ja ok. En ja, hij kan ook nog ietsquote:Op vrijdag 22 juni 2007 17:36 schreef Malahide het volgende:
[..]
Dit is zeker de derde in korte tijd en er is dus geen andere reden waarom hij dit zou dan dan publiciteitsgeilheid en poen. Komt op mij over alsof hij carrière wil maken (waarin eigenlijk, kon die gozer ook nog iets?) over de rug van dat lieve kind.
Awww, wat lief. De ruwe bolster, blanke pit.quote:Op zondag 24 juni 2007 20:25 schreef KinkyGiraf het volgende:
Russel Crowe en Charlie
[afbeelding]
![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Vanwege haar ogen denk ik bij het zien van Suri altijd eerst dat het een Aziatisch kind is, en daarna komt weer het besef dat ze een Cruise/Holmes-spruit is.quote:Op zondag 24 juni 2007 22:06 schreef Knarf het volgende:
Nou, Suri vind ik ook geen beauty hoor
Ben ik het niet helemaal mee eens. Ze heeft grote lippen idd, maar ze is ook weer geen zuluquote:Op maandag 25 juni 2007 00:55 schreef Smirre het volgende:
Nu vind ik Angelina Jolie best een mooie vrouw, maar zodra ze met die lippen een klein kinderhoofdje dreigt te kussen....Het beslaat bijkans het hele gezichtje van die dreumes. Scary...
Hij is nu al meer pimp dan zijn vader ooit zal zijnquote:Op maandag 25 juni 2007 11:55 schreef superhero87 het volgende:
Sean Preston rides in style![]()
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |