quote:
Op dinsdag 26 juni 2007 23:22 schreef Drakire het volgende:Saillant detail: volgens de regels die het CPB (dus niet de van Dale) er op na houdt ben ik ook een allochtoon.
Maar dat neemt niet weg dat ik enorm afgeef op dit soort lui, ik heb die hele "macho cultuur" nooit begrepen.
Zo is het normaal om te praten over - even jargon gebruiken - lekkere chicas, bling bling, stoere pata's en dure sleeën.
Als je ze dan vervolgens vraagt of ze daar een budgettair plan voor hebben kijken ze je scheef aan, alsof jij degene bent die in jargon aan het spreken is.
Ik snap de losbandigheid van sommige mensen dan ook totaal niet, komt het omdat we hier de Sharia niet hebben en - in hun optiek - straffen op delicten relatief zo laag zijn dat het plegen van delicten in die culturen sociaal gerechtvaardigd zijn, "immers de straf is la(a)g(er) dan thuis dus zal het (hier) wel niet zo erg zijn?"
Het allerzieligste is dan nog dat mensen als RottePeer (die dit ongetwijfeld met opzet doet) dus echt bestaan.
Heel offtopic verhaal maar goed you get my point, dat "pssst" zal ongetwijfeld deel uitmaken van de macho cultuur die ze er op na houden.
sharia
meeste zijn gewoon hier geboren, dus hun cultuur is gewoon de nederlandse rel-jongeren cultuur, geloof me in hun eigen land zouden ze meer normen en waarden hebben geleerd. dat ze zichzelf niet aan onze normen en waarden kunnen houden is hun fout
![]()
. "ze kunnen zich moeilijk aanpassen"
![]()
, maar nederland is hun land niet marokko , dus is als ze zich niet willen aanpassen is het een kwestie van niet willen. dat ze er mee weg komen is onze schuld we laten het gewoon toe.
de hele cultuur blijft in stand, omdat ze een gevoel van waarde willen hebben en ze zo willen verbergen dat ze eigenlijk mislukt zijn en zich niet kunnen houden aan regels.
bling bling allochtonen leven werkelijk in hun eigen wereld . het is geen motherfucking compton
![]()
, dat werkt misschien in amerika maar in nederland wordt je uit gelachen.
we zijn te nuchter om een cultuur te laten onstaan waar alles aan nep is
dus prik die droomwereld van hun lek , voordat ze echt in zich zelf gaan geloven en met wapens gaan zwaaien hier
ik denk niet dat het ooit zoiets als in amerika zal worden met ghetto's etc , maar dat rel-allochtonen nog vele jaren ons gebruiken zonder dat we er iets tegen doen is wel duidelijk.
nu is het alleen wachten op de gebeurtenis die de emmer doet overlopen, en heel nederland inziet dat er verandering moet komen.
tot dan.
straight out the dutch hoods.
![]()
peace