Eerst op DVD en in de bios, denk ik.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:28 schreef __Saviour__ het volgende:
en dat dvd, of komt ie al op tv?
Je hebt docu's en je hebt docu's van Moore.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:33 schreef __Saviour__ het volgende:
hmja bios ook nog zie ik nu. apart, dat zie je niet vaak met docu's.
Ik heb er nog nooit een van gezien. Het leek me niks. Maar door het recente Virginia Tech drama lijkt Bowling me wel interessant.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:35 schreef sjimz het volgende:
[..]
Je hebt docu's en je hebt docu's van Moore.
Fahrenheit vond ik ook zeer de moeite waard.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:37 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Ik heb er nog nooit een van gezien. Het leek me niks. Maar door het recente Virginia Tech drama lijkt Bowling me wel interessant.
Klopt, deze zit wat beter in elkaar en veel minder dat irritante belerende toontje wat in z'n vorige docu's nogal vervelend was..quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:23 schreef Zyggie het volgende:
Ook beter ontvangen door critici omdat hij niet meer zo'n belerend mannetje speelt. Zo is mij verteld.
Ik moet 'em nog zien.
Hij laat in deze docu gewoon de mensen en de feiten voor zichzelf spreken, met een leuke humoristische, quasi verbaasde ondertoon in zijn eigen commentaar.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:40 schreef popolon het volgende:
Klopt, deze zit wat beter in elkaar en veel minder dat irritante belerende toontje wat in z'n vorige docu's nogal vervelend was..
Voor Roger & Me en The Big One moet je wat meer geduld oefenen, maar die zijn ook wel aardig.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:38 schreef sjimz het volgende:
[..]
Fahrenheit vond ik ook zeer de moeite waard.
Omdat de gezondheidszorg daar nou eenmaal kostenloos is. Net zoals ie laat zien in Engeland met de NHS en in Frankrijk.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 23:50 schreef kastanova het volgende:
En dan heb ik het nog niet eens over het gehele ziekenhuis gebeuren te Cuba waarbij dezelfde 9-11-ers geheel gratis door een heel legertje doktoren met open armen ontvangen wordt, een uitgebreid onderzoek krijgen en zelfs een gehele gebitsrenovatie zomaar even geheel kostenloos uitgevoerd wordt.
Ontroerend ja, geloofwaardig nee...quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:00 schreef golfer het volgende:
Ik vond het wel ontroerende scenes om te zien hoe die 9-11 'heroes' die in hun eigen land in de steek gelaten worden in Cuba wel gewoon behandeld werden en hoe emotioneel ze er door werden.
Dat zal ongetwijfeld mee hebben gespeeld, die cameraploeg. Daar heb je gelijk in.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 00:19 schreef kastanova het volgende:
Het gaat er bij mij simpelweg niet in dat, als er geen cameraploeg + Moore, was geweest, ook het hele ziekenhuis uitgelopen was om zich volledig te richten op een stel bezoekende Amerikanen.
Dat hij er daadwerkelijk gevraagd heeft om ze niet anders te behandelen als normaal geloof ik best, maar dat gebeurde simpelweg niet. En dan druk ik het nog zacht uit.
En tja, dan oogt het al snel nep en overdreven en wordt de film daar weer op neergesabeld.
Eens.quote:Ik had dan ook liever gezien dat hij het gewoon bij die Cubaanse apotheek-scene had gelaten.
De moeite waard.quote:Op zondag 17 juni 2007 01:44 schreef Eltonno het volgende:
Hmmm wou hem eerst niet gaan kijken omdat ik Moore meestal een beetje irritant vond, maar als ik lees dat hij minder belerend is geworden dan ga ik hem zo toch maar even streamen..
die docu is er al, niet van zijn hand maar waarom een documentaire maken als iemand anders dat al heeft gedaan. kan hij zich concentreren op de belangrijke misstanden.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 15:57 schreef vingerplant het volgende:
Michael Moore pakt dus stuk voor stuk de Amerikaanse gewoonten die hem niet zinnen aan. Een docu van zijn hand over de slechte eetgewoonten zal er dus nooit komen.
Hij heeft maar weinig aangedikt in Sicko of overdreven. Het overgrote deel van de docu wordt gespendeert aan de verhalen van de mensen. Waar gebeurde verhalen.quote:Op zondag 17 juni 2007 15:26 schreef Symer het volgende:
Dit soort docu's herinneren mij altijd aan hoe trots ik op Nederland mag zijn. Schokkend hoe het er in de VS aan toe gaat, toch verbaast het me niks.
Verder is het wel weer een typische Moore-docu. Er wordt weer flink overdreven en aangedikt, maar als het daardoor Amerikanen aanzet om verandering te eisen zie ik niet hoe dat een probleem kan zijn.
Ik doelde vooral op de vergelijkingen met de zorgsystemen van de andere landen waarbij (natuurlijk) bijna exclusief naar positieve punten van buitenlandse systemen gekeken wordt.quote:Op zondag 17 juni 2007 16:35 schreef xman het volgende:
[..]
Hij heeft maar weinig aangedikt in Sicko of overdreven. Het overgrote deel van de docu wordt gespendeert aan de verhalen van de mensen. Waar gebeurde verhalen.
...
Wat je hier zegt slaat als een lul op een drumstel.quote:Op zondag 17 juni 2007 23:21 schreef kawotski het volgende:
Top 10 documentaire die ik ooit gezien heb.. ik heb US and A al geschrapt van mn lijstje vakantiebestemmingen. Als ik dit eerder wist was ik er nooit heen gegaan..
Healthcare for make benefit glorious nation of US and A
nee, jij bent helder.. pff wat wordt ik moe van gasten zoals jij die van die one-liners op een forum knallen en helemaal niks zinnigs toevoegen.. zeg dan niks..quote:Op maandag 18 juni 2007 01:19 schreef PDOA het volgende:
[..]
Wat je hier zegt slaat als een lul op een drumstel.
Het was dan een one-liner, hij heeft wel gelijk.quote:Op maandag 18 juni 2007 22:16 schreef kawotski het volgende:
[..]
nee, jij bent helder.. pff wat wordt ik moe van gasten zoals jij die van die one-liners op een forum knallen en helemaal niks zinnigs toevoegen.. zeg dan niks..
Mensen met zulke debiele beweegredenen verdienen het om een oneliner voor hun bakkes te krijgen.quote:Op maandag 18 juni 2007 22:16 schreef kawotski het volgende:
[..]
nee, jij bent helder.. pff wat wordt ik moe van gasten zoals jij die van die one-liners op een forum knallen en helemaal niks zinnigs toevoegen.. zeg dan niks..
Inderdaad, maar vond je hem wel goed?quote:Op woensdag 20 juni 2007 00:59 schreef SunChaser het volgende:
Duurt wel weer te lang
Dat Moore niet subtiel is op zijn punt erin te hameren is bekend. Dat ie nogal selectief is in het gebruik van feiten is ook geen verassing. Maar je kan niet ontkennen dat ie effectief is in wat ie doet. Ik denk ook wel dat ie meestal dichter bij de waarheid zit dan Amerika zou willen toegeven.quote:Op woensdag 20 juni 2007 10:05 schreef HostiMeister het volgende:
Als ik Michael Moore denk, dan denk ik aan propaganda. Feitjes met een nasmaak. Dingen die niet helemaal pluis zijn; halve waarheden. Al zijn vorige documantaires (en zijn boeken for that matter) vind ik gewoon niet kloppen. Als jij als intelligente europeaan hier naar kijkt dan moet er bij jou toch een belletje gaan rinkelen, dat je dit niet zomaar kunt aannemen wat deze gast verkondigd. Ikzelf zeg altijd dat Moore (mits hij een andere politieke voorkeur zou hebben) het heel goed had gedaan circa 1940 als een hooggeplaatste propaganda adviseur in duitsland.
Ho ho, ik vergelijk hem niet met Goebels, hell no. Ik zeg alleen dat zo iemand met die talenten goed zijn werk had kunnen doen in die tijd, dat ze een goede aan hem gehad zouden hebben. En waarheid is in zijn geval relatief.quote:Op woensdag 20 juni 2007 10:17 schreef japzooi het volgende:
[..]
Dat Moore niet subtiel is op zijn punt erin te hameren is bekend. Dat ie nogal selectief is in het gebruik van feiten is ook geen verassing. Maar je kan niet ontkennen dat ie effectief is in wat ie doet. Ik denk ook wel dat ie meestal dichter bij de waarheid zit dan Amerika zou willen toegeven.
En Moore vergelijken met Goebbels is IMO net zo stom als Bush vergelijken met Hitler (en dat is stom, ja).
Oh, sorry. Het 1940+propaganda adviseur+Duitsland maakte me in de war.quote:Op woensdag 20 juni 2007 10:36 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Ho ho, ik vergelijk hem niet met Goebels, hell no. Ik zeg alleen dat zo iemand met die talenten goed zijn werk had kunnen doen in die tijd, dat ze een goede aan hem gehad zouden hebben. En waarheid is in zijn geval relatief.
Dat hij het in volkomen Amerikaanse stijl (goed kijkend naar zijn politiek leider overigens) subjectief inhamert, omdat er anders geen Amerikaan zou kijken, maakt het allemaal niet minder waar.quote:Op woensdag 20 juni 2007 10:05 schreef HostiMeister het volgende:
Als ik Michael Moore denk, dan denk ik aan propaganda. Feitjes met een nasmaak. Dingen die niet helemaal pluis zijn; halve waarheden. Al zijn vorige documantaires (en zijn boeken for that matter) vind ik gewoon niet kloppen. Als jij als intelligente europeaan hier naar kijkt dan moet er bij jou toch een belletje gaan rinkelen, dat je dit niet zomaar kunt aannemen wat deze gast verkondigd. Ikzelf zeg altijd dat Moore (mits hij een andere politieke voorkeur zou hebben) het heel goed had gedaan circa 1940 als een hooggeplaatste propaganda adviseur in duitsland.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |