Ik heb zelf een opleiding gedaan van vier jaar en ik wil er nog twee jaar aanplakken. Ik wist wel wat van astrologie voor ik begon aan de opleiding maar toen ik aan de opleiding begon begreep ik zelf pas hoe miniem die kennis was. Ik denk dat je ook zelf heel veel kunt maar het is erg veel leeswerk en erg veel oefenen en doen.quote:Op zondag 11 maart 2012 21:48 schreef Atmosphere82 het volgende:
Beste Senesta, even een 'praktische' vraag aan jou: hoe lang duurt het ongeveer
(in maanden of jaren) voor je zover kunt zijn om een geboortehoroscoop te maken?
Ik lees af en toe boeken over dit onderwerp, maar ik weet niet of ik al voldoende kennis
bezit om dit ook te kunnen doen.
Alvast bedankt!
Een horoscoop zo even uittekenenquote:Op zondag 11 maart 2012 21:29 schreef Blaadje11 het volgende:
Ram met maagd als asc.
Wat dat betekent weet ik niet (meer), wel dat ik geen makkelijk persoontje ben
Zo'n 10 jaar terug heb ik intensief me bezig gehouden met astrologie, was bijna zover dat ik een geboortehoroscoop zo even kon uittekenen.
Maar sja, dan doe je jaren niets en vervaagd alles.
De dozen met boeken en mapppen staan nog in de schuur, wellicht pik ik het weer eens op?
quote:Op zondag 11 maart 2012 21:39 schreef KeimpeHart het volgende:
Scorpio met leeuw als ascendant present.
Senesta, hou je meer bezig met de berekeningen/astrologie op zichzelf dan de sterrenbeelden zelf? Als ik mij met astrologie bezighou, is dat eerder welk sterrenbeeld anderen zijn om hun karakter en reacties te kunnen voorspellen.
Het totaalplaatje, met een slechte berekening krijg je ook geen goede duidingquote:
Ik kende de site niet dus wilde net even kijken, was bezig mijn gegevens in te vullen maar ik kan al niet mijn exacte geboortetijd invullen dus de berekening zal al altijd afwijkenquote:Op woensdag 14 maart 2012 09:54 schreef Biekuh het volgende:
No offense, Senesta, maar hoe verschilt jouw geboortehoroscoop van een geboortehoroscoop zoals die op (bijvoorbeeld) 1horoscoop.nl? Ik vind de geboortehoroscoop op die site al aardig accuraat.
Ik heb eens overwogen om een vedische horoscoop te laten maken, maar ik heb dat toendertijd niet laten doen. Het kostte +/- ¤150,-.
Dat is inderdaad jammer zeg...quote:Op woensdag 14 maart 2012 15:43 schreef Summers het volgende:
Ik ken mijn geboortetijd ook niet , jammerrrr
Kun je altijd opvragen in de gemeente waar je bent geborenquote:Op woensdag 14 maart 2012 15:43 schreef Summers het volgende:
Ik ken mijn geboortetijd ook niet , jammerrrr
Is ook zo, een geboortehoroscoop is geen magische bol waarin we precies kunnen zien wat mensen gaan doen met hun leven. Het geeft meer een een behoeftepatroon aan, tendensen. Het kan je soms net weer dat stukje inzicht geven in jezelf en anderen, een stuk begrip en rust. Dankzij astrologie heb ik heel vaak een handvat gekregenom rust te vinden in mezelf of om om te gaan met bepaalde situaties en mensen.quote:Op woensdag 14 maart 2012 15:50 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dat is inderdaad jammer zeg...
Ik ken hem wel, heb ook een mooie uitleg van mijn horoscoop gehad, was echt heel erg treffend, goede dingen, minder positieve dingen, hoe je omgang is met mensen, waar je diepgang zoekt dat soort dingen.
Maar ja, einde van het verhaal is toch hoe je het zelf klaar gaat spelen in het leven. Ik bedoel, je kan je er niet achter verschuilen en je hebt er ook geen voorrang mee. Het geeft begrip in jezelf.
Ja, dat zeg je mooi inderdaad, een behoeftepatroon!quote:Op woensdag 14 maart 2012 16:02 schreef senesta het volgende:
Is ook zo, een geboortehoroscoop is geen magische bol waarin we precies kunnen zien wat mensen gaan doen met hun leven. Het geeft meer een een behoeftepatroon aan, tendensen. Het kan je soms net weer dat stukje inzicht geven in jezelf en anderen, een stuk begrip en rust. Dankzij astrologie heb ik heel vaak een handvat gekregenom rust te vinden in mezelf of om om te gaan met bepaalde situaties en mensen.
Er zijn overigens wel vormen van astrologie die meer concreet zijn. Uurhoekastrologie bijvoorbeeld
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |