Zou je mijn nichtje hier buiten willen laten aub?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 03:03 schreef Mister_Monkeyman het volgende:
Dat klopt hoor. En wat de een mooi vindt, vind de ander weer aardslelijk. Aan de modellentop zijn er ook een paar (Bette Franke, Agyness Deyn) die zeker niet standaard knap zijn. Maar ze hebben wel iets heel interessants. Nou wilde ik mezelf niet daarmee vergelijken, ik ben geen topmodel en zal dat nooit worden ook, maar ik doe dit soort dingen gewoon als werk. Er is voor veel verschillende modellen een "niche" waar ze in passen, voor mij is dat óf girl next door, óf zakenvrouwtje, óf stoere chick. Ik zal niet miss Playboy of Victoria's Secret worden, of zo'n alien-doll, maar dat hoeft ook niet. Ieder z'n markt.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 02:33 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
In het algemeen zijn modellen niet mooi van nature, maar hebben ze simpelweg een hoofd waar je veel mee kunt. Gooi er wat ander haar of make-up op en het is een geheel ander persoon. Leuk en handig voor modellenwerk, maar in het echte leven zijn het bijna nooit enorm aantrekkelijke mensen. Daar hebben ze de magie van visagisten, fotograven en fotobewerking voor nodig.
No flame intended voor toeps, het is leuk voor d'r dat ze een beetje een carriëre weet op te bouwen als model, maar het is simpelweg niet zo dat een model per definitie knap en aantrekkelijk is.
quote:Op vrijdag 15 juni 2007 07:00 schreef Toeps het volgende:
[..]
Zou je mijn nichtje hier buiten willen laten aub?![]()
als je de photoshop ervan af haalt en de make up blijft er weinig tot niets over. dat zou een don juan als jij ook moeten zien.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:02 schreef HeatWave het volgende:
[afbeelding]
Mwah, weinig mis mee lijkt me zo.
makkelijk he, fotografen afzeiken als je geen verstand hebt van fotografiequote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:07 schreef Het_Biertje het volgende:
er zit een haar in d'r neus![]()
![]()
voor de rest vind ik het maar matige foto'smijn nokia maakt nog scherpere
![]()
Tja, op welke andere manier zijn de Floortje Dessings, Filemons etc op TV gekomen? Als dat je doel is dan moet je toch opvallenquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:09 schreef Ripley het volgende:
Ik vind Toeps wel mooi/leuk om te zien. Maar ergens maakt ze ook wel de indruk erg graag in de belangstelling te staan. Maar goed, ieder zijn meug
quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:07 schreef Het_Biertje het volgende:
er zit een haar in d'r neus![]()
![]()
voor de rest vind ik het maar matige foto'smijn nokia maakt nog scherpere
![]()
quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:12 schreef hamkaastosti het volgende:
with a baseball bat
fotgrafen zijn imho allemaal eenzame in de kelder op hun buurvrouw rukkende loners die zonodigquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:10 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
makkelijk he, fotografen afzeiken als je geen verstand hebt van fotografie
Nah, valt ook wel weer mee hoor.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tja, op welke andere manier zijn de Floortje Dessings, Filemons etc op TV gekomen? Als dat je doel is dan moet je toch opvallen.
Maar ja, Nederland, als je je kop boven het maaiveld uitsteekt... HAK!
Behalve haar gezicht.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:13 schreef HeatWave het volgende:
Het is ook persoonlijke smaak hoor, ik ben een Christina Ricci fan en :
[afbeelding]
Zo heeft ze er wel iets van weg.
dat hele subforum is ook vol met verkapte kijk-mij-eens-mooi-op-deze-bewerkte-kut-foto-staan topics.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:13 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
fotgrafen zijn imho allemaal eenzame in de kelder op hun buurvrouw rukkende loners die zonodig
hoogstaande plaatjes met hun minolta IRCO 500z van parende nachtmotten moet 'schieten'.
Het is wat anders als je doel is een goed programma te maken dan dat het hoofddoel is bekend te worden. Filemon bijvoorbeeld heeft gewoon net als ik journalistiek gedaan is vandaar uit doorgestroomd - hij is dus bezig met een vak. Dat is wat anders dan er op kicken dat iedereen je gezicht kent ongeacht waarvan het is.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:11 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tja, op welke andere manier zijn de Floortje Dessings, Filemons etc op TV gekomen? Als dat je doel is dan moet je toch opvallen.
Maar ja, Nederland, als je je kop boven het maaiveld uitsteekt... HAK!
Ach de meeste mensen die in FOT komen zijn van die "Oh kijk mij dit bloempje/vliegje van super dichtbij fotograferen en dat 100 keer" maar RE heeft wel talent dat kan je toch wel zien aan zijn foto's hoorquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:13 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
fotgrafen zijn imho allemaal eenzame in de kelder op hun buurvrouw rukkende loners die zonodig
hoogstaande plaatjes met hun minolta IRCO 500z van parende nachtmotten moet 'schieten'.
Fijn, maar dat bespreken we hier nietquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:15 schreef Het_Biertje het volgende:
[..]
dat hele subforum is ook vol met verkapte kijk-mij-eens-mooi-op-deze-bewerkte-kut-foto-staan topics.
opdoeken.
Sorry hoor, maar die Filemon vind ik het persoonlijke dieptepunt op de Nederlandse TV met zijn "ik probeer alles want dat is stoer" programma.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:16 schreef Ripley het volgende:
[..]
Het is wat anders als je doel is een goed programma te maken dan dat het hoofddoel is bekend te worden. Filemon bijvoorbeeld heeft gewoon net als ik journalistiek gedaan is vandaar uit doorgestroomd - hij is dus bezig met een vak. Dat is wat anders dan er op kicken dat iedereen je gezicht kent ongeacht waarvan het is.
Ik zie toeps meer als een paris hilton - als je een uiterlijk hebt wat een groep mensen aanspreekt en een aardig idee van marketing hebt, kun je aandacht krijgen zonder heel veel te kunnen. Maar dat is deels een aanname van mijn kant, zo goed heb ik me er niet verdieptIk vind het hoe dan ook wel een mooi meisje
Dat kan. Ik ging even in op jouw voorbeeld. Dat zijn manier van presenteren/zijn programma's niet jouw ding zijn, is een tweedequote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:18 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar die Filemon vind ik het persoonlijke dieptepunt op de Nederlandse TV met zijn "ik probeer alles want dat is stoer" programma..
In dit topic staan geen foto's van Requote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:16 schreef tonks het volgende:
[..]
Ach de meeste mensen die in FOT komen zijn van die "Oh kijk mij dit bloempje/vliegje van super dichtbij fotograferen en dat 100 keer" maar RE heeft wel talent dat kan je toch wel zien aan zijn foto's hoor
I know, maar ik zag zijn naam voorbij komen bij sommige fotos op haar sitequote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:21 schreef MissBliss het volgende:
[..]
In dit topic staan geen foto's van Re
Misschien die ene waar ze op Christina Ricci zou lijken, maar de rest iig niet
-edit- Nee, die is van Shark.bait geloof ik.
Inderdaad. "Wat ga jij is doen naar school?"quote:Op donderdag 14 juni 2007 14:33 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Jij durft zeg. Commentaar geven op iemand's schrijfstijl met zo'n tenenkrommende fout..
Dapper.
quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:07 schreef Het_Biertje het volgende:
er zit een haar in d'r neus![]()
![]()
voor de rest vind ik het maar matige foto'smijn nokia maakt nog scherpere
![]()
gast?quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:33 schreef paultjuhhh het volgende:
[..]gast bekijk eens de foto's op toeps.nl superfoto's
Op haar site?? Nee, natuurlijk nietquote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
I know, maar ik zag zijn naam voorbij komen bij sommige fotos op haar site.
*edit* sta jij daar nou ook tussen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |