Klopt, het is een spel. Een spel tussen 10, de gedetineerden en de kijkers. En wie doet de regie?quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:35 schreef akveor het volgende:
[..]
Een nieuwe miljonair erbij enric kan weer helemaal save zijn.... toch?
Ik bespeur hier een en al contradictie...quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:34 schreef Day het volgende:
[..]
In principe heeft de redactie niks meer aan Eric. Huub heeft in Jaap een nieuw terrormaatje en Lieke heeft Sylvia's plekje prima ingenomen en geeft nog wel meer actie ook. Maar ik geloof niet dat de redactie zoveel invloed heeft op het spel, dat zij bepalen wie er uit gaan. In het geval van Sylvia (die deed geen klote behalve roken) en Angelique (een grote vergissing) konden ze niet anders.
De redactie heeft slechts 1 vrije plaats beschikbaar, het is hun laatste troef. Die zullen ze waarschijnlijk liever bewaren om in een echte crisis te kunnen inzetten. Die situatie speelt nu toch nog niet.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:35 schreef akveor het volgende:
[..]
Een nieuwe miljonair erbij enric kan weer helemaal save zijn.... toch?
Ik denk toch echt dat het de bedoeling is dat Eric de poort uitloopt.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:37 schreef Day het volgende:
[..]
Met wegstemmen heeft hij geen problemen. Met wegtreiteren doet hij niet mee, niet Huub's stijl tenminste. Maar hij zal Huub ook zeker niet tegenhouden.
Klopt helemaal. Dat heeft Brian nagenoeg letterlijk tegen Huub gezegd.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:37 schreef Day het volgende:
[..]
Met wegstemmen heeft hij geen problemen. Met wegtreiteren doet hij niet mee, niet Huub's stijl tenminste. Maar hij zal Huub ook zeker niet tegenhouden.
Eensch. Zij het dat bij opstappen een 2e nieuwe er in kan. ( voor zover een geschikte is te vinden )quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:39 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
De redactie heeft slechts 1 vrije plaats beschikbaar, het is hun laatste troef. Die zullen ze waarschijnlijk liever bewaren om in een echte crisis te kunnen inzetten. Die situatie speelt nu toch nog niet.
Een aangezien ze overgaan naar RTL5 lijkt het me waarschijnlijker dat ze liever hebben dat Eric opstapt en daarmee met 2 vrije plaatsen RTL meer sturing kunnen bieden aan DGK....quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:39 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
De redactie heeft slechts 1 vrije plaats beschikbaar, het is hun laatste troef. Die zullen ze waarschijnlijk liever bewaren om in een echte crisis te kunnen inzetten. Die situatie speelt nu toch nog niet.
Ja, ik las het later zelf ookquote:Op donderdag 14 juni 2007 02:38 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik bespeur hier een en al contradictie...![]()
Wat een slappe keuze van Brian.... het is toch belangrijk als je het spel wilt winnen dat juist Brian zou kiezen om hem eruit te stemmen dan om hem weg te treiteren.... Daarom denk ik dat de redaktie zal bepalen dat Eric er niet uit gestemt zal worden.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:40 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Klopt helemaal. Dat heeft Brian nagenoeg letterlijk tegen Huub gezegd.
Eric staat midden in het spel. Het lijkt nu op een kat en een muis, zo'n spel moet TV beelden kunnen opleveren. Veel meer zelfs dan een stemmingsronde van een uurtje kan opleveren. Dus verwacht ik ook geen toneelhaak.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:43 schreef Day het volgende:
[..]
Ja, ik las het later zelf ookHet isal laat.
Wat ik bedoel is: zolang iemand nog echt deelneemt aan het spel, zal de redactie niet de toneelhaak gebruiken. Eric doet nog wel mee aan het spel. Hij staat ontzettend zwak, dat wel, maar hij blijft wel meedoen. Ik zie daarom geen reden waarom de redactie hem zou toneelhaken, zoals ze bij Sylvia, Angelique en zelf ook enigszins bij Bart hebben gedaan.
Hoezo slap? De ruzie is toch tusssen Eric en Huub?quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:45 schreef akveor het volgende:
[..]
Wat een slappe keuze van Brian.... het is toch belangrijk als je het spel wilt winnen dat juist Brian zou kiezen om hem eruit te stemmen dan om hem weg te treiteren.... Daarom denk ik dat de redaktie zal bepalen dat Eric er niet uit gestemt zal worden.
Midden in het spel is wel erg eufemistisch. Treurige beelden, en hierin zie ik geen verandering komen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:46 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Eric staat midden in het spel. Het lijkt nu op een kat en een muis, zo'n spel moet TV beelden kunnen opleveren. Veel meer zelfs dan een stemmingsronde van een uurtje kan opleveren. Dus verwacht ik ook geen toneelhaak.
De logica van "Daarom denk ik dat de redactie ........." ontgaat me.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:45 schreef akveor het volgende:
[..]
Wat een slappe keuze van Brian.... het is toch belangrijk als je het spel wilt winnen dat juist Brian zou kiezen om hem eruit te stemmen dan om hem weg te treiteren.... Daarom denk ik dat de redaktie zal bepalen dat Eric er niet uit gestemt zal worden.
Als Eric blijft spelen (de strijd aangaat) wel ja. Als hij daar depressief rond gaat lopen, denk ik niet dat ze het erg zullen vinden als hij weggaat. De manier maakt dat niet zoveel uit.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:46 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Eric staat midden in het spel. Het lijkt nu op een kat en een muis, zo'n spel moet TV beelden kunnen opleveren. Veel meer zelfs dan een stemmingsronde van een uurtje kan opleveren. Dus verwacht ik ook geen toneelhaak.
quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:43 schreef Day het volgende:
[..]
Ja, ik las het later zelf ookHet isal laat.
Wat ik bedoel is: zolang iemand nog echt deelneemt aan het spel, zal de redactie niet de toneelhaak gebruiken. Eric doet nog wel mee aan het spel. Hij staat ontzettend zwak, dat wel, maar hij blijft wel meedoen. Ik zie daarom geen reden waarom de redactie hem zou toneelhaken, zoals ze bij Sylvia, Angelique en zelf ook enigszins bij Bart hebben gedaan.
Maar ik gok er zo op dat ze het ook niet erg zullen vinden als hij zelf weggaat of weggestemd wordt.
Treurige beelden is zeker geen reden voor DGK om Eric te hulp te schieten, in tegendeel. Weet je nog zijn eerste jank-nacht ? Hij kwam jankend bij Natasia vertellen dat ze hem 'achter' weggestuurd hadden terwijl hij had gesmeekt nog een uurtje 'achter' te mogen blijven om te kalmeren ...... Het is geen kleuterschool, dit gaat echt wel hard als het moet. Treurig is een woord dat ze niet kennen, zielig ook niet.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:49 schreef FdW het volgende:
[..]
Midden in het spel is wel erg eufemistisch. Treurige beelden, en hierin zie ik geen verandering komen.
Ik probeerde de link te leggen omdat Brian niet duidelijk voor het wegstemmen kiest dat de redaktie misschien iets van invloed op hem uit heeft geoefend Eric te gunnen die 4 uur aan te laten vragen.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:49 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
De logica van "Daarom denk ik dat de redactie ........." ontgaat me.
Met die laatste zin ben ik het zeker eens. Daarom pieker ik me suf waarom Huub daar niet 2 weken op wil wachten.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:49 schreef Day het volgende:
[..]
Als Eric blijft spelen (de strijd aangaat) wel ja. Als hij daar depressief rond gaat lopen, denk ik niet dat ze het erg zullen vinden als hij weggaat. De manier maakt dat niet zoveel uit.
Maar als het de bewoners echt gaat om zoveel mogelijk mensen weg, kunnen ze hem er beter uitstemmen.
Hij heeft dus wel duidelijk voor het wegstemmen gekozen. Hij doet alleen niet meer aan Huub's terror.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:52 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik probeerde de link te leggen omdat Brian niet duidelijk voor het wegstemmen kiest dat de redaktie misschien iets van invloed op hem uit heeft geoefend Eric te gunnen die 4 uur aan te laten vragen.
Iemand anders zal misschien roepen: Oww vandaar die nieuwe gitaar...
Daarom begrijp ik ook ''midden in het spel'' niet. Hij is imho niet meer dan een treurige uitgekakte figurant zonder mogelijkheden.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:52 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Treurige beelden is zeker geen reden voor DGK om Eric te hulp te schieten, in tegendeel. Weet je nog zijn eerste jank-nacht ? Hij kwam jankend bij Natasia vertellen dat ze hem 'achter' weggestuurd hadden terwijl hij had gesmeekt nog een uurtje 'achter' te mogen blijven om te kalmeren ...... Het is geen kleuterschool, dit gaat echt wel hard als het moet. Treurig is een woord dat ze niet kennen, zielig ook niet.
Dat is z'n ego.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:53 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Met die laatste zin ben ik het zeker eens. Daarom pieker ik me suf waarom Huub daar niet 2 weken op wil wachten.
Hij zou toch moeten kiezen voor wegstemmen... daar gaat het spel toch om? Brian zegt toch ook steeds dat je er niets aan hebt als je iemand wegtreiterd omdat die dan vervangen wordt?quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:47 schreef Day het volgende:
[..]
Hoezo slap? De ruzie is toch tusssen Eric en Huub?
En in principe helpt hij Huub door hem niet dwars te zitten bij het wegtreiteren en het niet verstieren van de stemming.
Met ''midden in het spel'' bedoelde ik, dat op dit moment alles/veel om Eric draait. Er is veel om hem te doen. Ik bedoelde zeker niet dat hij een spilfunctie heeft, wel de grootste focus (als slachtoffer van wegpesten)quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:55 schreef FdW het volgende:
[..]
Daarom begrijp ik ook ''midden in het spel'' niet. Hij is imho niet meer dan een treurige uitgekakte figurant zonder mogelijkheden.
Zou heel goed kunnen. Net als destijds toen hij tegen het bezoek van Lesley stemde om vervolgens voor contactpunten haar alsnog uit te nodigen. Gewoon verblind door een 'target fix'.quote:
Van Huub kan ik het me wel voorstellen. Zijn ego vindt het belangrijker dat ie heeft bewerkstelligd dat Eric jankend de poort uitloopt en 10K verliest (NL verhaal streelt Huub's ego ook enorm)... Ik zit met de Brian kronkel...quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:53 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Met die laatste zin ben ik het zeker eens. Daarom pieker ik me suf waarom Huub daar niet 2 weken op wil wachten.
Klopt. Dit en zijn megalomane denken gaan hem waarschijnlijk de kop kosten.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zou heel goed kunnen. Net als destijds toen hij tegen het bezoek van Lesley stemde om vervolgens voor contactpunten haar alsnog uit te nodigen. Gewoon verblind door een 'target fix'.
Ja maar nogmaals, de ruzie is tussen Huub en Eric. Brian is niet degene die Eric weg wil treiteren, dat is Huub. Je legt dus de schuld bij de verkeerde. Huub zou moeten inzien dat hij Eric over 2 weken ook wel weggestemd krijgt. Maar hij is erop gebrand hem het huis uit te pesten en verpest daardoor wel de gelegenheid om echt een bewoner minder in dat huis te hebben.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:57 schreef akveor het volgende:
[..]
Hij zou toch moeten kiezen voor wegstemmen... daar gaat het spel toch om? Brian zegt toch ook steeds dat je er niets aan hebt als je iemand wegtreiterd omdat die dan vervangen wordt?
Brian heeft geen kronkel. Hij zal Eric wegstemmen. En tevens heeft hij zo'n mega hekel aan Eric, dat als Huub hem wegpest, Brian het niet zal tegenwerken. Weg is weg ......quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:00 schreef akveor het volgende:
[..]
Van Huub kan ik het me wel voorstellen. Zijn ego vindt het belangrijker dat ie heeft bewerkstelligd dat Eric jankend de poort uitloopt en 10K verliest (NL verhaal streelt Huub's ego ook enorm)... Ik zit met de Brian kronkel...
Slaap lekkerquote:Op donderdag 14 juni 2007 02:59 schreef FdW het volgende:
Ik ga het kuis etui opzoeken. Nacht allemaal.![]()
Ik probeer het ook nog een keerquote:Op donderdag 14 juni 2007 03:02 schreef Day het volgende:
[..]
Ja maar nogmaals, de ruzie is tussen Huub en Eric. Brian is niet degene die Eric weg wil treiteren, dat is Huub. Je legt dus de schuld bij de verkeerde. Huub zou moeten inzien dat hij Eric over 2 weken ook wel weggestemd krijgt. Maar hij is erop gebrand hem het huis uit te pesten en verpest daardoor wel de gelegenheid om echt een bewoner minder in dat huis te hebben.
Precies! En momenteel is dat Eric. Daarbij kan het later lekker verkondigen dat hij wel degene was die die valse nicht het hus uitgekregen heeft. Daar kickt hij gewoon op. En gaat daarbij totaal aan het doel van het spel voorbij: unaniem mensen wegstemmen. HIj gaat dus nu voor zijn eigen eer i.p.v. voor het spel.quote:Op donderdag 14 juni 2007 02:58 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Zou heel goed kunnen. Net als destijds toen hij tegen het bezoek van Lesley stemde om vervolgens voor contactpunten haar alsnog uit te nodigen. Gewoon verblind door een 'target fix'.
Leg me dan uit wat het belang van Brian is dat er een nieuwe voor inde plaats komt.... Ik snap Brians beweeg rede totaal niet in deze...quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:02 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Brian heeft geen kronkel. Hij zal Eric wegstemmen. En tevens heeft hij zo'n mega hekel aan Eric, dat als Huub hem wegpest, Brian het niet zal tegenwerken. Weg is weg ......
Heel eenvoudig. Dat soort deals kun je 14 dagen voor de stemming nog niet afsluiten. Veel te vroeg, zo'n spelletje lukt hooguit 1-3 dagen voorafgaand aan de stemming. Eerder niet.quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:06 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik probeer het ook nog een keer
Maar Brian zit in hetzelfde spel als Huub zit namelijk DGK... Brian zou duidelijker moeten aan Huub zijn dat het belang van wegstemmen vele malen groter is dan een vrijwillige exit... En aangezien Brian altijd heel goed nadenkt over dit soort dingen vind ik het zeer vreemd dat hij niet duidelijk stelling neemt voor wegstemmen. Da's mijn punt.
Precies, een korte termijns rush. En pPrecies wat ikquote:Op donderdag 14 juni 2007 03:07 schreef Day het volgende:
[..]
Precies! En momenteel is dat Eric. Daarbij kan het later lekker verkondigen dat hij wel degene was die die valse nicht het hus uitgekregen heeft. Daar kickt hij gewoon op. En gaat daarbij totaal aan het doel van het spel voorbij: unaniem mensen wegstemmen. HIj gaat dus nu voor zijn eigen eer i.p.v. voor het spel.
Misschien gaat hij dat nog proberen. Maar effe eerlijk; hoe groot is de kans dat Huub naar Brian luistert? MIsschien als Jaap het tegen 'm zou zeggen, maar verder zie ik het somber in. Huub wil nu maar 1 ding: wraak nemen op Eric. En eigenlijk is dat stom, want het zou beide kunnen. Als hij nog 2 weken zou wachten, wint hij op 2 punten. En Eric is het huis uit én hij is weer een stap dichter bij het einddoel: als laatste overblijven in dat huis.quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:06 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik probeer het ook nog een keer
Maar Brian zit in hetzelfde spel als Huub zit namelijk DGK... Brian zou duidelijker moeten aan Huub zijn dat het belang van wegstemmen vele malen groter is dan een vrijwillige exit... En aangezien Brian altijd heel goed nadenkt over dit soort dingen vind ik het zeer vreemd dat hij niet duidelijk stelling neemt voor wegstemmen. Da's mijn punt.
We zijn het helemaal eens, Day.quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:07 schreef Day het volgende:
[..]
Precies! En momenteel is dat Eric. Daarbij kan het later lekker verkondigen dat hij wel degene was die die valse nicht het hus uitgekregen heeft. Daar kickt hij gewoon op. En gaat daarbij totaal aan het doel van het spel voorbij: unaniem mensen wegstemmen. HIj gaat dus nu voor zijn eigen eer i.p.v. voor het spel.
Sorry, maar als Eric morgen nu die 24 uur aanvraagt en vetrekt dan komt het niet eens tot die stemming en krijgt Brian een nieuwe miljonair. Leuk voor mij maar speltechnisch zeer zwak.quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:09 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Heel eenvoudig. Dat soort deals kun je 14 dagen voor de stemming nog niet afsluiten. Veel te vroeg, zo'n spelletje lukt hooguit 1-3 dagen voorafgaand aan de stemming. Eerder niet.
Ho, Halt, Stop ...... we hebben toch geen discussie over het 'gunnen aan Eric'quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:10 schreef akveor het volgende:
[..]
Precies, een korte termijns rush. En pPrecies wat ikric ook gun.
Huh? Zijn jullie een rechtlijnige discussie aan het voeren dan, waarvan niet mag worden afgeweken met persoonlijke wensen? Hmmmm....quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:14 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ho, Halt, Stop ...... we hebben toch geen discussie over het 'gunnen aan Eric'![]()
En weer is dat stom van Huub (en niet van Brian, sorry). Eric zou alleen zijn 24 uur aanvragen als Huub (en niet Brian) doorgaat met de terror. Dus die nieuwe miljonair hebben de bewoners te danken aan Huub en niet aan Brian.quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:12 schreef akveor het volgende:
[..]
Sorry, maar als Eric morgen nu die 24 uur aanvraagt en vetrekt dan komt het niet eens tot die stemming en krijgt Brian een nieuwe miljonair. Leuk voor mij maar speltechnisch zeer zwak.
Sorry... ;quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:14 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Ho, Halt, Stop ...... we hebben toch geen discussie over het 'gunnen aan Eric'![]()
Welterustenquote:Op donderdag 14 juni 2007 03:18 schreef akveor het volgende:
[..]
Sorry... ;ik ben ondertussen ook helemaal murw geluld door Huub.
Ik ga pitten...Laters.
Nee. Van mij mag Eric er ook wel uit, hoor.quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Huh? Zijn jullie een rechtlijnige discussie aan het voeren dan, waarvan niet mag worden afgeweken met persoonlijke wensen? Hmmmm....![]()
![]()
Hoi, welkom ook. Heb je de discussie een beetje gevolgd ? Het ging niet om persoonlijke wensen maar de ideeen van Brian en Huub.quote:Op donderdag 14 juni 2007 03:17 schreef Disana het volgende:
[..]
Huh? Zijn jullie een rechtlijnige discussie aan het voeren dan, waarvan niet mag worden afgeweken met persoonlijke wensen? Hmmmm....![]()
![]()
Helemaal mee eens. Ik heb jullie posts gelezen, en ben het ermee eens dat Huubs ego in de weg zit. Maar daarom mogen we dus inderdaad zelf wel een andere voorkeur hebbenquote:Op donderdag 14 juni 2007 03:20 schreef Day het volgende:
[..]
Nee. Van mij mag Eric er ook wel uit, hoor.
Maar het zou op een slimmere manier kunnen dan wegtreiteren. Ze kunnen 2 vliegen in 1 klap slaan, als ze even 2 weken geduld hebben.
Ben jij nu discussieleider? Er is toch zeker ruimte om eigen voorkeuren uit te spreken, van het pad af te wijken, of zelfs helemaal ergens anders over te beginnen? Het is de gezellige COS maar hoorquote:Op donderdag 14 juni 2007 03:21 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Hoi, welkom ook. Heb je de discussie een beetje gevolgd ? Het ging niet om persoonlijke wensen maar de ideeen van Brian.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |