Kan je dat ergens meten? Mijn laatste keer was een 46% en toen was ik nog een aardige espoirquote:Op vrijdag 22 juni 2007 10:17 schreef oxylus11 het volgende:
PS: mijn hematocriet is 48% en ik ben een lousy fietser!
Staat erbij, het bloed is afgenomen na een dag van zware competitiequote:Op vrijdag 22 juni 2007 10:17 schreef oxylus11 het volgende:
Ik ben vooral benieuwd wat de reden is van die scherpe piek naar beneden met dat dollarteken. Iemand ziek geweest?
Overal zie je een geleidelijke opbouw, er zit slechts 1 plotse piek in en die is op hetzelfde moment dat alle anderen een serieuze daling kennen. Ik geloof niet meer toevalquote:Op vrijdag 22 juni 2007 09:43 schreef Botterboy het volgende:
Het is normaal dat je tijdens een grotere ronde een lagere hematocriet krijgt. Die uitschieter kan ook iemand zijn die zich voorbereid op de tour
quote:David Windels, een van de verdachten in de dopingzaak in het amateurcircuit, beweert dat Jean-Marie Dedecker hem de opdracht heeft gegeven om Wouter Weylandt verboden producten aan te smeren. Dat vertelt Windels in het weekblad Humo.
Dedecker zou daarmee Patrick Lefevere en zijn ploeg willen tackelen hebben. Het is geen nieuws dat beide heren op voet van oorlog met elkaar leven. De recente anonieme getuigenissen (gestuwd door Dedecker) tegen Lefevere in Het Laatste Nieuws hebben zeker niet bijgedragen tot een oplossing van de vete. In tegendeel.
Volgens Windels leverde zijn pogingen aan het adres van Weylandt niks op. Weylandt zelf ontkent dan weer dat hij aangesproken werd door Windels. "Ik ken die David Windels van haar noch pluimen. Ik zou dan ook niet weten waarover hij het heeft", zegt de renner in Het Nieuwsblad. "Blijkbaar moet je in deze tijden als renner al opletten om een mail te beantwoorden, want er kan altijd wel iemand zijn die je een loer wil draaien. Triestig is dat."
Dedecker zal het worst wezen. Hij werd toch maar -al dan niet met de hulp van zijn mediastunt- verkozen in het federale parlement.
Er zijn er wel meer die een piek hebben op dat moment, ik kan me bijvoorbeeld voorstellen dat schleck en sastre een hoogte stage hebben gedaanquote:Op vrijdag 22 juni 2007 10:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Overal zie je een geleidelijke opbouw, er zit slechts 1 plotse piek in en die is op hetzelfde moment dat alle anderen een serieuze daling kennen. Ik geloof niet meer toeval.
Het bandje zat te strak.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 10:26 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Overal zie je een geleidelijke opbouw, er zit slechts 1 plotse piek in en die is op hetzelfde moment dat alle anderen een serieuze daling kennen. Ik geloof niet meer toeval.
Dedecker is dat sowiesoquote:Op vrijdag 22 juni 2007 10:30 schreef Ereinion het volgende:
Als dat waar is...Dan is die Dedecker echt een gigantische smeerlap.
Bij wieleruitslagen moeten ze eens leren lezen. Het is Het Laatste Nieuws en een journalist van VTM dat via Windels geprobeerd heeft om Quick-step verboden producten aan te smeren. Wat ook gelukt is met iemand uit hun opleidingsteam (beveren 2000)quote:Op vrijdag 22 juni 2007 10:30 schreef Ereinion het volgende:
Als dat waar is...Dan is die Dedecker echt een gigantische smeerlap. Waar blijven trouwens die 'grote namen' die hij voor de verkiezingen in de 'zaak Quick-step' aankondigde?
Lefèvere en Dedecker hebben problemen met mekaar, ze staan namelijk allebei erg graag in de aandacht en kunnen het dus niet hebben dat de ander dat wel krijgt. Zulke mannen horen natuurlijk thuis in het parlementquote:Op vrijdag 22 juni 2007 11:13 schreef Botterboy het volgende:
waarom willen ze in belgie zo graag die ploeg kapot maken?? alleen vanwege lefevre? dacht dat vlamingen altijd zo van de koers hielden
.
Zijn dit renners die exact hetzelfde programma hebben gereden en op de dezelfde plaatsen verbleven?quote:
Voilaquote:r 22/06/07 - Aleksandr Vinokoerov is niet te spreken over de geruchten rond Astana. "Die verhalen over doping zijn een middel om ons te destabiliseren net voor de Tour", zegt hij. En de Italiaanse renners verwerpen het antidopingcharter van de UCI.
De uitval van Vinokoerov is een sneer naar de UCI. Die zei woensdag dat 6 à 7 toprenners "niet-negatief" testten.
Drie onder hen waren "The men in black", zij die in een anoniem shirtje trainen. "Stop met die waanvoorstellingen!", vraagt Vinokoerov.
(Belga)
"Als ik een zwarte trui draag op training, is dat omdat ik niet herkend wil worden door wielertoeristen."
"Train maar eens op je gemak met 20 man in je wiel! En ik ben niet de enige die het op deze manier doet."
"Wereldkampioen Paolo Bettini (Quick-Step, red) rijdt liever ook niet rond met zijn regenboogtrui."
"Ik heb dit seizoen al drie keer onverwachte controles ondergaan. Een keer voor de Waalse Pijl, een tweede keer op training in Tenerife en begin juli bij mij thuis, in Monaco."
"Tot vandaag heb ik niets gehoord van de UCI. Als er iets verkeerd was, had ik toch iets moeten horen?"
"De UCI neemt veel risico's met deze manier van handelen. Dit kan zich tegen haar keren."
Wij houden er nog meer van iemand op een standbeeld te plaatsen en er vervolgens keihard de poten vanaf te zagen.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 11:13 schreef Botterboy het volgende:
waarom willen ze in belgie zo graag die ploeg kapot maken?? alleen vanwege lefevre? dacht dat vlamingen altijd zo van de koers hielden
Doet mij denken aan Lefevre's reactie op die uitspraken van Dedecker destijds.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 14:05 schreef Botterboy het volgende:
Ik vind het raar dat hij zich zo aangesproken voelt ... zou hij wat te verbergen hebben
licht gele lijn. 50% --> 44% met average rond de 44.5%quote:Op vrijdag 22 juni 2007 09:25 schreef Ericr het volgende:
[afbeelding]
http://www.cyclingnews.com/news.php?id=news/2007/jun07/jun22news
De haematocrietwaarden binnen de CSC-ploeg. Nu ben ik geen specialist, maar het ziet er toch redelijk vlak uit op wat uitschieters na. Standaarddeviatie t.o.v. de baseline is niet al te groot als je nagaat dat dit de elite is.
Bron: www.sportwereld.bequote:Spaanse en Italiaanse renners tegen antidopingcharter
De Vereniging van Italiaanse profrenners en de vereniging van Spaanse profrenners verzetten zich tegen het dinsdag door de Internationale Wielerunie (UCI) voorgestelde antidopingcharter en de daaraan gekoppelde maatregelen. In een vrijdag gepubliceerd communiqué hekelt de ACCPI vooral de "weinig duidelijke regels" en de "criminalisering van de renners".
"Weinig duidelijke regels, unilaterale beslissingen, criminalisering van renners: de ACCPI zegt neen", luidt het communiqué.
"Het ultieme antidopingproject, voorgesteld door de UCI, verhoogt de druk op de renners, de minstbeschermde groep in het wielrennen, zonder dat de eisen van de rennersverenigingen ook maar voor een minimum in overweging werden genomen", aldus de ACCPI. "In geval van dopinggebruik wordt er geen enkele verantwoordelijkheid gelegd bij de ploeg van de renner, en ook niet bij de teammanager. En het is enkel de renner die moet betalen (op disciplinair maar ook op financieel vlak) voor het feit dat hij eventueel aan de verleiding is bezweken".
De UCI maakte dinsdag bekend dat het aan alle 600 ProTourrenners zal vragen om nog voor de start van de Ronde van Frankrijk (op 7 juli) een antidopingcharter te ondertekenen. In het document beloven de renners dat ze bij geen enkele dopingzaak betrokken zijn en dat ze, indien gevraagd, DNA-stalen zullen afstaan. Wie getekend heeft en nadien toch betrapt wordt op doping, riskeert een schorsing van minstens twee jaar en een boete van een jaarloon.
McQuaid benadrukte dat renners die het charter niet tekenen, niet automatisch zullen worden gestraft "maar dat het dan aan de ploegen is om te beslissen wat er met hen moet gebeuren".
De vereniging van profteams (AIGCP) staat achter het initiatief van de UCI, en de organisatoren van de Tour de France maakten bekend dat ze geen enkele renner in de Tour zullen toelaten die het document niet ondertekend heeft.
Spaanse renners
De vereniging van Spaanse profrenners dreigt er mee een rechtzaak te starten tegen de internationale wielerunie (UCI) of de organisatoren van de Tour de France, als de renners die het nieuwe antidopingcharter niet hebben ondertekend, niet mogen starten in de Tour. Dat heeft de voorzitter van de vereniging vrijdag meegedeeld.
"Als de renners die het antidopingcharter niet ondertekenen een startverbod krijgen, zullen we gerechtelijke stappen ondernemen tegen de instantie die de beslissing heeft genomen: de UCI of de organisatoren van de Tour de France", aldus José Gomez. "We zullen dan een schadevergoeding proberen los te weken. Onze advocaten bestuderen het antidopingcharter op dit moment. Volgende week nemen we een standpunt in. Als het charter illegaal is, zullen we onze renners adviseren het niet te tekenen. Het staat iedereen vrij onze raad op te volgen of niet."
Eerder op de dag had ook de Italiaanse vereniging van profrenners al kritiek geuit op de nieuwe maatregelen. De vereniging hekelde in een mededeling de "criminalisering van de renners".
Antidopingcharter
De UCI maakte dinsdag bekend dat het aan alle 600 ProTour-renners zal vragen om nog voor de start van de Ronde van Frankrijk (op 7 juli) een antidopingcharter te ondertekenen. In het document beloven de renners dat ze bij geen enkele dopingzaak betrokken zijn en dat ze, indien gevraagd, DNA-stalen zullen afstaan. Wie getekend heeft en nadien toch betrapt wordt op doping, riskeert een schorsing van minstens twee jaar en een boete van een jaarloon.
De vereniging van profteams (AIGCP) staat achter het initiatief van de UCI, en de organisatoren van de Tour de France maakten bekend dat ze geen enkele renner in de Tour zullen toelaten die het document niet ondertekend heeft.
Misschien, maar ik heb ook zo'n vermoeden dat ze (UCI dus) dingen vragen die illegaal zijn, en ik zou zo'n verklaring ook niet zonder meer tekenen.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 15:24 schreef Venga het volgende:
[..]
Bron: www.sportwereld.be
Zouden enkele Spanjaarden en Italianen iets te verbergen hebben![]()
Ze waren op de fiets op de vlucht voor UCI controleursquote:Op vrijdag 22 juni 2007 15:42 schreef Rudieh het volgende:
Men in black ontmaskerd?
"De Kazach Alexandre Vinokourov en diens landgenoot Andrey Kashechkin maken deel uit van de beruchte 'Men in black'." Dat beweert althans het Spaanse dagblad Marca. De krant zegt dat beide renners in zwarte outfits gespot werden op Franse wegen, op het moment dat ze op de vlucht waren voor UCI-controleurs. Die wilden enkele controles buiten competitie afnemen.
Aan de andere kant, toen Filip Meirhaeghe betrapt werd met zo'n controle buiten competitie zei hij toch ook dat hij 'anoniem' aan het trainen was op dat moment. Dat de controleurs naar hem gezocht hadden maar hem niet hadden gevonden , en dan maar terug naar het hotel waren gekeerd en net toen ze daar opnieuw zouden opstappen kwam hij aan in de veronderstelling dat ze al terug weg waren.quote:Op vrijdag 22 juni 2007 15:57 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ze waren op de fiets op de vlucht voor UCI controleurs![]()
Hoe moet ik dat zien dan? Dat ze zo'n controleur aan zien komen en snel hun zwarte outfit aantrekken en op de fiets springen en allerlei binnenweggetjes nemen waar de controleur met de auto niet kan komen![]()
Die verklaring van Vinokourov lijkt me 100x waarschijnlijker.
Dus geen Spanjaarden en Italianen n de Tour ? Of gaan ze hun sterke woorden (zoals Lefevre) al weer inslikken ?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 15:24 schreef Venga het volgende:
[..]
Bron: www.sportwereld.be
Zouden enkele Spanjaarden en Italianen iets te verbergen hebben![]()
quote:“Renner van CSC gebruikte doping.”
“Er werd wel degelijk doping gebruikt bij het CSC-team,” meldt de Deense krant BT. Eerder verklaarde dopingjager Damsgaard dat er bij CSC niemand positief testte, maar die bewering klopt niet volgens de krant.
BT komt tot deze conclusie nadat ze een de testresultaten van een bepaalde renner analyseerden. Die renner zou in mei wel betrapt geweest zijn op doping. Volgens bepaalde bronnen zou het gaan om Kurt Asle Arvesen, die in die periode een etappe won in de Giro.
dus is het 1 illusie en is het dus ontworpen om gestructureerd doping toe te laten met de kans op betrapping door derden ferm te verkleinen ..quote:
dus Kurt niet naar de Tour?quote:
Wat een figuur is dat ook hequote:Op zaterdag 23 juni 2007 12:56 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En in Het Laatste Nieuws schiet Lefevre nu het anti-dopingcharter van de UCI volledig af en maakt dus een bocht van 180°. Zou het feit dat Bettini blijkbaar weigert dat ooit te ondertekenen daar iets mee te maken hebben ?
Toen ben je gedemarreerd?quote:Op vrijdag 22 juni 2007 11:32 schreef Jodelaar het volgende:
Ik heb ook 5 KM met Zabel meegereden in Oostenrijk terwijl hij ook gewoon in een t-shirt reed, was 4 jaar geleden![]()
De UCI had het toch samen met de organisaties waar hij allemaal voorzitter van is opgesteld?quote:
Nu beweert hij opeens dat dat een leugentje was om te laten zien dat ze aan één zeil trokken en dat de UCI eigenlijk maar net voor die persconferentie met dat charter voor de dag kwam en ze weinig keuze liet. Maar nu hij de "juridische gevolgen" kent ervan is hij er tegenquote:Op zaterdag 23 juni 2007 14:33 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
De UCI had het toch samen met de organisaties waar hij allemaal voorzitter van is opgesteld?
Die man is lekker onvoorspelbaar zeg.![]()
Lefevre![]()
Wat een sukkel.quote:Op zaterdag 23 juni 2007 14:43 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Nu beweert hij opeens dat dat een leugentje was om te laten zien dat ze aan één zeil trokken en dat de UCI eigenlijk maar net voor die persconferentie met dat charter voor de dag kwam en ze weinig keuze liet. Maar nu hij de "juridische gevolgen" kent ervan is hij er tegen![]()
denk dat het voor iemand die in het begin in opspraak kwam in de fuentes zaak wel belangrijk is om een signaal te geven dat hij er niets mee te maken heeft. (hoewel degeen die gebruikten dit ook zouden tekenen :p)quote:Op zaterdag 23 juni 2007 15:39 schreef kawotski het volgende:
Discovery is eruit gestapt en zie wie als een van de eersten die charter ondertekend.. Davis
(wieleruitslagen.be)quote:En jawel… een nieuw dopingschandaal is in de maak. In de voorbije Giro zou namelijk een ‘toprenner’ geknoeid hebben met een urinestaal. Dat maakte de Italiaanse krant La Repubblica bekend. Na de etappe op de Zoncolan zou het CONI enkele urinestalen van renners hebben afgenomen en uit de testen die het Italiaans olympisch comité afnam, bleek één urinestaal urine van een kind te bevatten. Een duidelijk tekenen dat een oorspronkelijk urinestaal verwisseld werd met een ‘negatief staal’.
Volgens La Repubblica komen slechts vier renners in aanmerking voor het bedrog met de urinestaal. Roze Trui Danilo Di Luca, de Spanjaard Iban Mayo en de Italianen Riccardo Riccò & Gilberto Simoni. Volgens La Gazzetta dello Sport is niet Iban Mayo gecontroleerd tijdens de bewuste etappe, maar wel Eddy Mazzoleni.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |