Miss niet, maar het is het proberen waard, want verder weet ik niet meer wat ik nog wel moet doenquote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:50 schreef Echo99 het volgende:
Een topic op Fok! helpt ook niet. (denk ik)
Heb niet heel je post history doorgelezen maar heb je je ouders hier al over gesproken?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:53 schreef benzin het volgende:
[..]
Miss niet, maar het is het proberen waard, want verder weet ik niet meer wat ik nog wel moet doen
Ook dat.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:57 schreef Iago het volgende:
Lees Plato.
Het bleek op je 17e mogelijk naar psycholoog te gaan zonder je ouders erbij te betrekken, dus ik heb het nog steeds niet allemaal verteld..quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:54 schreef Echo99 het volgende:
Heb niet heel je post history doorgelezen maar heb je je ouders hier al over gesproken?
Hoezo begin je te denken dat de mensen die je wel hebt een hekel aan je hebben? Is dat gewoon je negatieve doordenking? Ik heb ongeveer precies hetzelfde probleem. Maar dan heb ik het over negatief doordenken, over alles en nog wat!quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:47 schreef benzin het volgende:
Ik heb al hier keer geschreven hier over het feit dat ik mezelf zo rot voel, geen echte vrienden, en de mensen die ik wel heb lijken voor een groot deel de laatste tijd een hekel aan me te hebben..
Het wordt allemaal; alleen maar steeds erger, mijn leven voelt doelloos, leeg en ik geloof er niet meer in dat het nog beter gaat worden..
Ik wordt gek van mijn negatieve gedachten.
Ik ben op aanraden van eerdere topics naar psycholoog gegaan, maar ik heb niet echt het gevoel dat het veel helpt...
Ik weet het niet meer..
Maar ga daar niet de huilie uit lopen hangen zoals je hier doet, want dan word je daar ook verstoten.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:02 schreef Paaul het volgende:
Zoek een leuke hobby met een team (voetbal oid dus) en maak daar toffe vrienden![]()
kut voor je goos.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:47 schreef benzin het volgende:
Ik heb al hier keer geschreven hier over het feit dat ik mezelf zo rot voel, geen echte vrienden, en de mensen die ik wel heb lijken voor een groot deel de laatste tijd een hekel aan me te hebben..
Het wordt allemaal; alleen maar steeds erger, mijn leven voelt doelloos, leeg en ik geloof er niet meer in dat het nog beter gaat worden..
Ik wordt gek van mijn negatieve gedachten.
Ik ben op aanraden van eerdere topics naar psycholoog gegaan, maar ik heb niet echt het gevoel dat het veel helpt...
Ik weet het niet meer..
En zeg ook waar je dat gaat doenquote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:11 schreef Roellio het volgende:
Koop veel bier voor onbekenden in het café!
Wat hij zegt.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:16 schreef Flashwin het volgende:
Misschien heb je gewoon een harde schop onder je kont nodig. Stop eens met zielig doen, daar beginnen al je problemen. Niemand wil met een zielig hoopje mens om gaan. Je straalt je triestheid waarschijnlijk uit, geen wonder dat mensen daar negatief op reageren.
Verder, wees eerlijk tegen jezelf en vraag je af waar het probleem nou precies ligt. Is het alleen je persoonlijkheid of wellicht iets meer? Zoals je uiterlijk...? Ga daar aan werken.
Met zielig doen los je echt niks op
spot on.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:18 schreef Buschetta het volgende:
Misschien gaat het niet beter worden juist omdat je niets ervoor doet om het beter te maken.
Je hebt problemen met communiceren tegen vrouwen en je vrienden. Je bent ongelukkig omdat je niet geaccepteerd word.
Neem gewoon een dag voor je ogen waarbij je besluit om alles anders te doen.
Ga naar de kapper. Koop een stel nieuwe kleren. Pas jezelf die stijl aan van die persoon op TMF die je aanspreekt. Kleren maken niet de man maar geven je wel een ander gevoel. En anderen zullen het meteen opvallen dat je een nieuwe stijl hebt.
Als dat meisje langs je loopt waar je verliefd op bent. Denk dan aan jezelf en hoe tof je bent. Zij zou degene zijn die jouw moet smeken om uit te gaan. En als ze dat niet wilt dan is ze het dus niet waard om uberhaupt tijd aan te verdoen. Blijf dus niet te lang hangen of fantaseren over de perfectie van een vrouw. Het zijn gewoon mensen die als je hun beter leert kennen vaak zelfs zwaar tegen vallen omdat je ze weken idoliseert,.
Laat de wereld om jezelf draaien. Als je een groepje mensen ziet kletsen ga er brutaal bij staan en maak een grappige opmerking. Als dat niet gewaardeerd word laat je dan niet weg pesten maar reageer op een ludieke manier.
Zoek een hobby die bij je past en probeer mensen te bereiken door ze te vragen naar hun leven en wat hun bezighoud. Dan zal je zien dat ze ook voor jou gaan intereseren.
En wellicht zit je nu nog op de middelbare school en merk je dat als je later gaat studeren dat je een hele nieuwe wereld instapt met nieuwe mogelijkheden en een nieuwe vrienden kring.
Probeer niet zo te focussen op je populariteit of vrienden. Dan komt dat vanzelf wel.
Succes ermee.
Nee, ik was altijd wel middelmatig populair. Ik had het geluk dat ik een hoop meisjes kende en dat ik een grote bek hadquote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:21 schreef Tommy_Corleone het volgende:
[..]
spot on.
spreek je uit ervaring?(da's een grapje op de grens
)
Eigenlijk heb ik van beide problemen geen last, maar ik ben wel alleen en sociaal ben ik volgens mij niet goed (voornamelijk omdat ik erg verlegen ben)quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:11 schreef beelz het volgende:
Je bent zeker zo'n onwelriekende kutpuber met een kraterkop...
Nja, op school in de pauzes sta ik bij dezelfde mensen, en eentje heeft een gigantische hekel aan me en staat me steeds belachelijk te maken.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:10 schreef MeinoduesP het volgende:
Hoezo begin je te denken dat de mensen die je wel hebt een hekel aan je hebben? Is dat gewoon je negatieve doordenking? Ik heb ongeveer precies hetzelfde probleem. Maar dan heb ik het over negatief doordenken, over alles en nog wat!
Das voor mij het lastigste, ik heb het gevoel dat er nog maar zo weinig positief is en gebeurd, dat ik door die stortvloed aan negatieve dingen de positieve dingetjes niet/nauwelijks onthoud.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:10 schreef MeinoduesP het volgende:
Maar wat ik probeer te doen, is erover na te denken. NIET TEVEEL, want dan word je gek.
Maar datgene wat je denkt, haal alle positieve eruit, zet dat op een rijtje. En probeer dáár constant aan te denken..
Jep, dat wil ik graagquote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:09 schreef VD het volgende:
Zoek vrienden
Begin eens met toe te geven dat het níet goed met je gaat. Door dat tegen oa je ouders te zeggen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:09 schreef benzin het volgende:
Tegen mijn ouders doe ik nog steeds net of alles goed gaat en ik volledig gelukkig ben
Een keertje goed op zijn bek slaan, is dat ook weer over.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:34 schreef benzin het volgende:
Nja, op school in de pauzes sta ik bij dezelfde mensen, en eentje heeft een gigantische hekel aan me en staat me steeds belachelijk te maken.
En zo krijg je dus het Pygmalion effect.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:34 schreef benzin het volgende:
Maar ik weet ook wel dat ik bv. weinig mensen aanspreek en verlegen doe enzo omdat ik er vaak bij voorbaat vanuit ga dat mensenme niet zien zitten.
Ja, die ken ik. Probeer het eens andersom. De negatieve dingen vergeten en de positieve dingen opschrijven. Op een bord oid, zodat je ze elke dag kunt herlezen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:34 schreef benzin het volgende:
Das voor mij het lastigste, ik heb het gevoel dat er nog maar zo weinig positief is en gebeurd, dat ik door die stortvloed aan negatieve dingen de positieve dingetjes niet/nauwelijks onthoud.
Oh kom op! Datingsite? Paiq? Hyves? Cu2? Kroeg? Disco? School? Meetings van FOK!? Goed, dat laatste misschien niet. Maar toch.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:34 schreef benzin het volgende:
Jep, dat wil ik graagMaar das zo lastig, helemaal als je al 17 bent.
Je kan niet in je eentje naar een kroeg of disco gaan...quote:
Waarom zou je ze niet aanspreken ? Vind je jezelf saai ? Misschien zijn hen nog wel veel saaierquote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:55 schreef Lakai het volgende:
Ik heb wel een klein beetje hetzelfde hoor....
niet zo erg denk ik...maar wel een beetje....
nou gai k volgend jaar als ik geslaagd ben (hopelijk wel dus) studeren en daar ga ik wel mijn best doen, om niet onzeker te zijn....maar voor nu ben ik het altijd nog zeeeeker wel!....
laatst ook een feestje gehad waar ik eigenlijk alleen de jarige kende en 2 anderen...en ik heb echt alleen maar met die 2 gepraat.....ik ben dan gewoon te bang dat die anderen mij niks vinden dus probeeri k het maar niet....
maar komende week heb ik nog zo;n feestje dus ga ik wel wat proberen
De reden daarvan is omdat ze allemaal in groepjes over hun dingen praatten waari k echt niks vanaf weet...quote:Op dinsdag 12 juni 2007 18:16 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Waarom zou je ze niet aanspreken ? Vind je jezelf saai ? Misschien zijn hen nog wel veel saaierEn dan nog ook al zouden ze je stom vinden en saai als je 300 mensen aan kan spreken in 1 jaar en daar 1 goede vriend uit komt heb je na 10 jaar 10 goede vrienden
.
Ik zit nu weer in een nieuw land waar het natuurlijk nog veel moeilijker is om mensen aan te spreken. Maar ik zet mezelf er gewoon toe. En het is te gek moet ik zeggen. In een discotheek stap ik gewoon op iedereen af die me interesant lijkt. Ook jongens, wat natuurlijk nog moeilijker is vaak omdat je niet voor homo aangezien wilt worden (of juist wel natuurlijk). Je moet je realiseren dat de meeste mensen gewoon eenzaam zijn. In grote steden zoals New York bijvoorbeeld hebben 1 op de 3 mensen helemaal geen vrienden. Dus jij bent niet de enige. En zo zul je merken dat als je naast iemand in een disco zit en je maakt een luchtige aanzet tot een gesprek dat je vaak leuke reacties krijgt. Kijk om je heen en maak een observatie. Is de D.J slecht stoot dan degene naast je aan en zeg "goh die gast kan amper z'n platen goed draaien", en boem je hebt een gesprek. Zo niet dan probeer je het nog eens bij een ander. Geef je tel. nr aan mensen. Print wat kaartjes uit. Ik heb zo in 1 maand toch al flink wat mensen leren kennen. Als je wat ouder word kom je ook geregeld mensen weer tegen tijdens het uitgaan dus zo breidt je je kennisen kring ook uit.
Stel het niet uit tot volgend jaar. Begin er vandaag nog mee. Je kan natuurlijk bij een studenten vereniging gaan tijdens je studie om mensen te leren kennen maar dan nog moet je moeite doen om bij de groep te horen. En als je nu al oefent gaat het dan veel makkelijker. Als je mensen op zo'n feestje niet kent vraag ze dan hoe ze daar verzeilt zijn geraakt en begin vanaf daar een gesprek.
"Oh jij kent hem via tennis ?, hoe vaak speel je. en je hebt al weer een gesprek.
succes
Daar ligt volgens mij de kern van mijn probleem. Ik durf inderdaad andere mensen slecht aan te spreken omdat:quote:Op dinsdag 12 juni 2007 18:16 schreef Buschetta het volgende:
Waarom zou je ze niet aanspreken ? Vind je jezelf saai ? Misschien zijn hen nog wel veel saaierEn dan nog ook al zouden ze je stom vinden en saai als je 300 mensen aan kan spreken in 1 jaar en daar 1 goede vriend uit komt heb je na 10 jaar 10 goede vrienden
.
Dat had ik ook; ooit. Maar sinds ik naar de middelbare school gegaan ben (en dus niet/weinig meer gepestert werd) ging t al wat beter. Ik denk niet dat je je in één klap zekerder kan gaan voelen. Gaat geleidelijk zegmaar, en nu na drie jaar ben k nog altijd wel een beetje "onzeker" . Maarja, zoals de meesten al zeggen; voetbal oid wil je wel eens helpen. Zo veel mogelijk bezig zijn zodat je geen tijd hebt om te piekeren. En probeer toch met mensen te praten; ookal vind je dat je een saai leven hebt. Je kan altijd nog over de hobbies e.d. van die andere praten.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 21:59 schreef benzin het volgende:
[..]
Daar ligt volgens mij de kern van mijn probleem. Ik durf inderdaad andere mensen slecht aan te spreken omdat:
A. mijn leven saai is en ik dus niets te vertellen heb
B. ik ben bang dat ze me niet accepteren en/of ik voor paal sta
Weet je dat zeker? Is er geen andere hulpverlener waar je wel terecht kan?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:09 schreef benzin het volgende:
[..]
Het bleek op je 17e mogelijk naar psycholoog te gaan zonder je ouders erbij te betrekken, dus ik heb het nog steeds niet allemaal verteld..
Tegen mijn ouders doe ik nog steeds net of alles goed gaat en ik volledig gelukkig ben
Wilde ik net voorstellen. Helpt je om van je verlegenheid af te komen en je assertiever op te stellen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 22:22 schreef Xennia het volgende:
Al een bijbaantje gezocht zoals in je andere topic geadviseerd werd....
En een sociaal leven op te bouwen in plaats van te vegeterenquote:Op dinsdag 12 juni 2007 22:30 schreef wyccie het volgende:
[..]
Wilde ik net voorstellen. Helpt je om van je verlegenheid af te komen en je assertiever op te stellen.
Dat je geen leuk leven hebt is niet echt een excuus voor geen gespreksonderwerp kunnen vinden....quote:Op dinsdag 12 juni 2007 21:59 schreef benzin het volgende:
[..]
Daar ligt volgens mij de kern van mijn probleem. Ik durf inderdaad andere mensen slecht aan te spreken omdat:
A. mijn leven saai is en ik dus niets te vertellen heb
B. ik ben bang dat ze me niet accepteren en/of ik voor paal sta
En luister goed naar Clumsy want ze heeft er verstand van!quote:Op woensdag 13 juni 2007 00:25 schreef clumsy_clown het volgende:
Opruimslotje. Later weer open.
Edit: En weer open. Reageer fatsoenlijk of stop je vingers in een gehaktmolen, als je denk dat je het niet kan.
TS: doé dingen. 'Ik ben ál 17' is geen excuus om het maar op te geven. Je bent pás 17. Denk 's aan alle middelbare school-leerlingen die een kuttijd op de middelbare hebben gehad vanwege pesterijen en weet ik het wat. Als al die mensen het op hun 17e op zouden geven zou de NS nóg minder vaak op tijd rijden. Je hebt nog een heel leven voor je, maar het is aan jou om daar wat van te maken. Niemand anders gaat dat voor je doen.
Zoek een baantje, zoek een hobby, ga naar concertjes die je leuk vindt, ga sporten om je energie kwijt te raken, ga alvast op zoek naar een studie die je leuk vindt, als je nog niet bezig bent met studeren. Je bent écht niet de enige die dat soort dingen alleen doet.
Dat. Iets lulligs als een ritme doet al wonderen voor je gemoedsrust. Ben je daarna veel beter in staat om jezelf die mentale schop te geven, en daadwerkelijk eens te gaan orienteren waar je heen wilt met je leven.quote:Op woensdag 13 juni 2007 02:54 schreef Sjibble het volgende:
Onder andere zou ik als ik jou was lekker vroeg naar bed gaan en lekker uitslapen, helpt in ieder geval een beetje
Kijk, als ik dat zou kunnen zou mijn situatie zo veel beter zijn. Hoe zet jij jezelf ertoe aan? Want ik ben echt doodsbang om op mensen af te stappen..quote:Op dinsdag 12 juni 2007 18:16 schreef Buschetta het volgende:
Maar ik zet mezelf er gewoon toe. En het is te gek moet ik zeggen. In een discotheek stap ik gewoon op iedereen af die me interesant lijkt.
De laatste tijd slaap ik heel veel overdag omdat ik me doodmoe voel, en 's nachts kan ik niet slapen omdat ik mezelf ongelukkig voel en lig te piekeren. Miss zou het idd helpen om eens te proberen goed te slapen. Zou slaapmiddel een optie zijn?quote:Op woensdag 13 juni 2007 02:54 schreef Sjibble het volgende:
Onder andere zou ik als ik jou was lekker vroeg naar bed gaan en lekker uitslapen, helpt in ieder geval een beetje
Eerlijk gezegd niet.. Maar het is zo dat ik dat steeds blijf uitstellen, net als schoolwerk de laatste tijd, ik blijf alles maar wegschuiven, en ik ben bang dat het een hoop moeite gaat kosten mezelf ertoe te zetten echt iets te ondernemen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 22:22 schreef Xennia het volgende:
Al een bijbaantje gezocht zoals in je andere topic geadviseerd werd....
Ik weet niet. Volgens mij heeft dat er weinig mee te maken. Ik ben ooit vrolijker geweest, en toen leek het ook al niet echt op te schieten.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:16 schreef Flashwin het volgende:
Misschien heb je gewoon een harde schop onder je kont nodig. Stop eens met zielig doen, daar beginnen al je problemen.
Ik doe ook geen poging om zielig te doen, ik wil gewoon een oplossing om mezelf beter te voelen.quote:Met zielig doen los je echt niks op
en wat voor oplossing verwacht je dat wij kunnen geven aan de hand van de ongelooflijk summiere omschrijving die je van jezelf en je leven hebt gegeven.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 20:49 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik weet niet. Volgens mij heeft dat er weinig mee te maken. Ik ben ooit vrolijker geweest, en toen leek het ook al niet echt op te schieten.
[..]
Ik doe ook geen poging om zielig te doen, ik wil gewoon een oplossing om mezelf beter te voelen.
Dat gaat het ja, geluk en zelfvertrouwen komen zelden aangewaaid. Je kunt het ook niet in pilvorm verkrijgen. Wil je iets bereiken in het leven zul je het zelf moeten doen en anders niet klagen maar dragen.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 20:47 schreef benzin het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd niet.. Maar het is zo dat ik dat steeds blijf uitstellen, net als schoolwerk de laatste tijd, ik blijf alles maar wegschuiven, en ik ben bang dat het een hoop moeite gaat kosten mezelf ertoe te zetten echt iets te ondernemen.
Dan rijst bij mij de vraag: hoe vaak ben je bij die psycholoog geweest?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:47 schreef benzin het volgende:
Ik heb al hier keer geschreven hier over het feit dat ik mezelf zo rot voel, geen echte vrienden, en de mensen die ik wel heb lijken voor een groot deel de laatste tijd een hekel aan me te hebben..
Het wordt allemaal; alleen maar steeds erger, mijn leven voelt doelloos, leeg en ik geloof er niet meer in dat het nog beter gaat worden..
Ik wordt gek van mijn negatieve gedachten.
Ik ben op aanraden van eerdere topics naar psycholoog gegaan, maar ik heb niet echt het gevoel dat het veel helpt...
Ik weet het niet meer..
1X, maar het heeft echt niets geholpen, het duurde veel te kort en heeft voor mijn gevoel niets opgelost, en nu pas over paar weken weer, dus ik denk dat ik daar maar mee stop.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 21:58 schreef RealZeus het volgende:
Dan rijst bij mij de vraag: hoe vaak ben je bij die psycholoog geweest?
Ja, dat weet ik, maar het is zo moeilijk echt iets te doen, het klinkt hartstikke simpel: Ga eens naar mensen toe, praat wat, doe leuk, heb schijt aan anderen, maar als ik het echt moet gaan doen wordt ik op dat moment zelf zo bang om ook echt iets te doen.quote:dat soort dingen heeft tijd nodig en inzet. Als jij verder niks onderneemt om er wat aan te doen gebeurt er ook weinig.
Naturlijk heeft het niks opgelost. Die man/vrouw heeft één keer een gesprekje met je gehad en aan de hand daarvan gaat hij/zij bepalen hoe het probleem aangepakt wordt.Dus NIET stoppen.En sowieso heeft dat soort dingen tijd nodig, gevoel kun je niet met een knopje aan- en uitzetten. Was het maar zo makkelijk.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:09 schreef benzin het volgende:
[..]
1X, maar het heeft echt niets geholpen, het duurde veel te kort en heeft voor mijn gevoel niets opgelost, en nu pas over paar weken weer, dus ik denk dat ik daar maar mee stop.
Dat weet ik. Ik ben ook ontzettend verlegen. Dat schijt aan mensen hebben is iets wat ik wel kan.Als ik op een dansvloer wil staan dansen, dan doe ik dat. En mensen ontmoeten kan overal:op een FOK!meet bijvoorbeeld.Dat is ideaal, je hebt in elk geval altijd een gespreksonderwerp. En nee, daar komen niet alleen maar nerds, daar loopt van alles.Om Nikky te citeren:"Iedereen zit daar." Mooi,minder mooi, dik, dun, van ICT-er tot chauffeur.quote:[..]
Ja, dat weet ik, maar het is zo moeilijk echt iets te doen, het klinkt hartstikke simpel: Ga eens naar mensen toe, praat wat, doe leuk, heb schijt aan anderen, maar als ik het echt moet gaan doen wordt ik op dat moment zelf zo bang om ook echt iets te doen.
Begin anders eerst even met eerlijk zijn over hoe je je voelt. Zeker tegen je ouders. Al is het alleen maar om je gevoelens niet op te kroppen en te kunnen zijn wie je bent. Vanuit daar kan je werken om het beter te krijgen.quote:Op dinsdag 12 juni 2007 17:09 schreef benzin het volgende:
[..]
Het bleek op je 17e mogelijk naar psycholoog te gaan zonder je ouders erbij te betrekken, dus ik heb het nog steeds niet allemaal verteld..
Tegen mijn ouders doe ik nog steeds net of alles goed gaat en ik volledig gelukkig ben
Precies...quote:Op zaterdag 16 juni 2007 01:01 schreef addictivebeat het volgende:
ik kan me jouw topic nog herinneren en heb je toen nog wat harde advies gegeven, maar je hebt er geen fuck mee gedaan zo te zien.
ga es een paar boeken halen uit de boek over zelfvertrouwen, misschien dat het daar duidelijker in staat. ik kan je wel zeggen wat je moet doen, maar dat heb ik en vele anderen allang voor je gedaan. het is nu aan jouw. en ja, je hebt periodes dat je het gewoon allemaal kut vind, dat je denkt waarvoor leef ik, het heeft toch geen zin, zo ben ik nou eenmaal.
toch kan je veranderen, vele zijn jou al voorgegaan, waarom zou jij het niet kunnen. all it takes is a change of perspective. en vervolgens inzet. jij bent de enige die wat van je leven kan maken en om uiteindelijk zal je ook de enige zijn die echt om je geeft. neem je verantwoordelijk en doe het.
en vriend, je bent jong, zo jong, shit wat is 17 jaar nou weer? wtf.. je hebt zoveel tijd om dit te veranderen en het hoeft echt niet lang te duren voor je resultaat gaat zien.
Weleens gehoord van Johny Walker?quote:Op dinsdag 12 juni 2007 16:47 schreef benzin het volgende:
Ik heb al hier keer geschreven hier over het feit dat ik mezelf zo rot voel, geen echte vrienden, en de mensen die ik wel heb lijken voor een groot deel de laatste tijd een hekel aan me te hebben..
Het wordt allemaal; alleen maar steeds erger, mijn leven voelt doelloos, leeg en ik geloof er niet meer in dat het nog beter gaat worden..
Ik wordt gek van mijn negatieve gedachten.
Ik ben op aanraden van eerdere topics naar psycholoog gegaan, maar ik heb niet echt het gevoel dat het veel helpt...
Ik weet het niet meer..
Ja hallo, 1x.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:09 schreef benzin het volgende:
1X, maar het heeft echt niets geholpen, het duurde veel te kort en heeft voor mijn gevoel niets opgelost, en nu pas over paar weken weer, dus ik denk dat ik daar maar mee stop.
Na 1 gesprek kan je ook niet verwachten dat je problemen gelijk zijn opgelost. Wel vind ik het erg goed van je dat je die stap hebt genomen.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 22:09 schreef benzin het volgende:
[..]
1X, maar het heeft echt niets geholpen, het duurde veel te kort en heeft voor mijn gevoel niets opgelost, en nu pas over paar weken weer, dus ik denk dat ik daar maar mee stop.
[..]
Ja, dat weet ik, maar het is zo moeilijk echt iets te doen, het klinkt hartstikke simpel: Ga eens naar mensen toe, praat wat, doe leuk, heb schijt aan anderen, maar als ik het echt moet gaan doen wordt ik op dat moment zelf zo bang om ook echt iets te doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |