Er loopt hier op Fok al bijna twee jaar een topicreeks die door veel te weinig mensen bekeken wordt omdat hij een wat nerderige naam heeft, namelijk "Post hier grappige bestanden van P2Pprogramma's" (linkjes: deel
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10).
Het gaat om bestanden die mensen op internet laten slingeren doordat ze met Limewire, Kazaa of een soortgelijk programma muziek en films aan het downloaden zijn, maar daarbij over het hoofd zien dat ze tegelijkertijd hun eigen privebestanden met de rest van de wereld delen. Dit omdat ze het programma niet goed geconfigureerd hebben.
Door naar sleutelwoorden als 'brief', 'gesprek' of 'pasfoto' te zoeken kom je dat soort bestanden tegen. Het lijkt een beetje op vissen, je weet nooit wat je gaat vangen. Als je iets leuks vindt haal je de al te persoonlijke gegevens (namen, e-mail adressen etc) eruit, en post je ze in bovengenoemd topic.
Zo is dit bijvoorbeeld een verzameling foto's die naar boven kwamen met het zoekwoord 'pasfoto'. Kijk even of je er zelf misschien tussen staat:
![]()
En deze werden gevonden met het zoekwoord 'slaap':
![]()
Er komen ook regelmatig lachwekkende chats boven, zoals deze:
![]()
Kortom, een echte aanrader voor de voyeurs onder ons, en meteen een goede reminder om een beetje op je bestanden te passen. Heb je ook wat leuks, post het dan niet hier maar in
Post hier grappige bestanden van P2Pprogramma's. #10