Hm. het ging over sex een aanverwanten in dit topic toch?quote:Op maandag 11 juni 2007 20:29 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
nee, mn moeder heeft het ingesmeerd voor me! Ik heb de tofste moeder die er is.
zieke geestquote:Op maandag 11 juni 2007 20:30 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Hm. het ging over sex een aanverwanten in dit topic toch?
wat moet je met je moeder?
smeerlap.
quote:
AHA!quote:
HEEY WIETS !quote:
quote:Op maandag 11 juni 2007 20:50 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
AHA!
Op mij wordt tenminste gereageerd.
quote:Op maandag 11 juni 2007 20:19 schreef Sebasser het volgende:
[..]
Waar is wiets? daar wil ik wel eens lekker op geilen.
En daar is ze!quote:
Ik heb in mn blote kont in dit topic gestaanquote:Op maandag 11 juni 2007 20:51 schreef Wiets het volgende:
Ik heb toch een fotoboekMaar nu ben ik wel een stuk blonder dan dat. Foto's posten is eng trouwens, echt. Als de rest nou eerst gaat durf ik misschien ook wel

Niet alleen blonder, het is ook korter.quote:Op maandag 11 juni 2007 20:51 schreef Wiets het volgende:
Ik heb toch een fotoboekMaar nu ben ik wel een stuk blonder dan dat. Foto's posten is eng trouwens, echt. Als de rest nou eerst gaat durf ik misschien ook wel
Das ook niet zo lastig, met het soort foto's van wat jij wel al niet maakt.quote:Op maandag 11 juni 2007 20:53 schreef ChipsZak. het volgende:
En ik sta 2 á 3maal in het "ERGSTE foto van jezelf topic."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |