quote:
Ramussen gaat ook nog voor de bolletjesquote:Op zondag 22 juli 2007 17:43 schreef Suijk het volgende:
En toch grijpen ze overal net naast dit jaar.
Maar toch een geweldige tour!
Die gaat 'ie ook net niet redden ben ik bang. Maar we zullen zien, het zou een ongelooflijke stunt zijn als ze het geel in Parijs kunnen brengen.quote:Op zondag 22 juli 2007 17:56 schreef appelsientje het volgende:
[..]
Ramussen gaat ook nog voor de bolletjes
Dat absoluut.... ik denk dat als hij zo blijft rijden als vandaag hij ver gaat komen...quote:Op zondag 22 juli 2007 17:59 schreef Suijk het volgende:
[..]
Die gaat 'ie ook net niet redden ben ik bang. Maar we zullen zien, het zou een ongelooflijke stunt zijn als ze het geel in Parijs kunnen brengen.
Da's het enige waar ik nu een beetje vrees voor heb. Dat Rabobank straks zonder trui in Parijs staat. Die dekselse Soler maakt dat nog knap lastig, maar gelukkig is het voordelige hiervan, dat de tour dit jaar ongekend spannend en leuk is. Eigenlijk is mij dat persoonlijk meer waard dan enkele zekerheden wat betreft de Rabobank ploeg.quote:Op zondag 22 juli 2007 17:59 schreef Suijk het volgende:
Die gaat 'ie ook net niet redden ben ik bang. Maar we zullen zien, het zou een ongelooflijke stunt zijn als ze het geel in Parijs kunnen brengen.
Het is natuurlijk maar een tour, maar met een renner die deze capaciteiten heeft en wil groeien, mag Barloworld toch nog een paar serieuze investeringen doen willen ze hem houden en hun ambities na kunnen streven.quote:Op zondag 22 juli 2007 19:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
Barloworld heeft serieuze Pro-Tour ambities, misschien blijft hij gewoon.
Als ze Pro-Tour kunnen worden, dan komen geld en meer sterke renners automatisch, maar om Pro-Tour te worden, moeten ze ook eerst geld en renners hebben. Eigenlijk een catch 22, maar door hun mooie prestaties in deze Tour, zou dat wel eens een serieuze impuls kunnen krijgen.quote:Op zondag 22 juli 2007 19:49 schreef Vork het volgende:
[..]
Het is natuurlijk maar een tour, maar met een renner die deze capaciteiten heeft en wil groeien, mag Barloworld toch nog een paar serieuze investeringen doen willen ze hem houden en hun ambities na kunnen streven.
Ik heb geen idee of dat wel mogelijk is.
Maar je bent niet in een klap een topploeg, daar zal ook wel een opbouw in zitten, het moet groeien. Ik denk alleen dat Soler harder groeit (althans voor de andere ploegen) dan zijn huidige team. Maargoed, iedereen kan wel schreeuwen dat alle ploegen straks in de rij zullen staan en grof geld betalen, maar ik zal er ook niet raar van opkijken als zo'n Soler zoiets heeft van, ik voel me hier wel op m'n gemak eigenlijk, ik blijf hier.quote:Op zondag 22 juli 2007 19:53 schreef SaintOfKillers het volgende:
Als ze Pro-Tour kunnen worden, dan komen geld en meer sterke renners automatisch, maar om Pro-Tour te worden, moeten ze ook eerst geld en renners hebben. Eigenlijk een catch 22, maar door hun mooie prestaties in deze Tour, zou dat wel eens een serieuze impuls kunnen krijgen.
Niemann kan klimmen hoor, ooit een keer 30ste geweest in een tour.quote:Op zondag 22 juli 2007 20:01 schreef Elwood1802 het volgende:
Flecha en Niermann de klimgeiten die Vino vandaag zijn voorgebleven![]()
een pact? leek er niet op of Contador kan goed toneel spelenquote:Op zondag 22 juli 2007 21:25 schreef Falco het volgende:
Ook wel tof he, dat ze een pact hebben gesloten met de Discovery's. Doet Breukink toch handig
.
Oh ik heb de etappe nog niet gezien eigenlijkquote:Op zondag 22 juli 2007 21:30 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Eerder hadden ze toch een keer mot gehad met US Postals? Zo vriendelijk ging het nou ook niet de laatste km's tussen Contador en Rasmussen
.
Denk dat zeer veel (positieve) aandacht voor de ploeg alleen maar goed is voor rabo en sponsoring aantrekkelijker maakt, maar goed ze hebben voorlopig ook nog gewoon een contract.quote:Op zondag 22 juli 2007 22:00 schreef MichelWuyts het volgende:
Miss is het trouwens beter als Rasmussen de tour niet wint, want dan zal de sponsor misschien stoppen ofzo omdat het hoogste dan bereikt is. Geef Dekker en gesink straks maar de kans om de 1ste tour te winnen voor Rabo:p, wnat anders miss geen oranje in t peleton:P
Net alsof Rabo zomaar stoptquote:Op zondag 22 juli 2007 22:00 schreef MichelWuyts het volgende:
Miss is het trouwens beter als Rasmussen de tour niet wint, want dan zal de sponsor misschien stoppen ofzo omdat het hoogste dan bereikt is. Geef Dekker en gesink straks maar de kans om de 1ste tour te winnen voor Rabo:p, wnat anders miss geen oranje in t peleton:P
http://wielrennen.blog.nl(...)bobank-de-strijd-aanquote:Op maandag 23 juli 2007 00:07 schreef jpjedi het volgende:
Rabo zal gek zijn nu te stoppen..dan duikt ABN-AMRO zeker de wielrennerij in. Ze overwegen het op het moment om zelf een team op te richten heb ik gelezen ergens.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |