Na een week op Van Marwijk gewacht te hebben gaat Peter Bosz het zelf doen!!!!!quote:Op vrijdag 8 juni 2007 09:48 schreef Snatsie het volgende:
Mooie OP!
Hebben we al een nieuwe trainert?
quote:Feyenoord nog steeds bezig met eisen Van Marwijk
donderdag 07-06-2007
De directie van Feyenoord is nog steeds koortsachtig aan het werk om aan de resterende verlangens van Van Marwijk te voldoen. Volgens het Algemeen Dagblad gaat het gaat voornamelijk om toezeggingen over versterking van de selectie en de samenstelling van de technische staf. Officieel wil Feyenoord dat laatste niet bevestigen.
"De media slaan daar een slag naar, maar op die details gaan we niet in. We zijn gewoon erg ons best aan het doen om ervoor te zorgen dat Bert van Marwijk haast geen ‘nee’ meer kan zeggen. Laat ik het daar op houden. Er is ons veel aan gelegen om deze trainer zo snel mogelijk te kunnen presenteren. Niet alleen omdat we aan de slag moeten voor het seizoen ‘07/’08. In feite wordt daar al hard voor gewerkt. Maar het is ook omdat we hem gewoon graag willen. Hij past in het profiel dat we voor deze functie maakten en van dat specifieke kaliber zijn er gewoon niet zo veel mensen beschikbaar. Vandaar dat Feyenoord zo zijn best doet voor Van Marwijk," aldus Jacobs in het AD.
Bron; Algemeen Dagblad.
En nu past hij weer perfect in het profiel dat Feijenoord heeft opgesteld.quote:
Vraag ik me ook af....quote:Op vrijdag 8 juni 2007 10:04 schreef Happel het volgende:
piep piep...
[..]
En nu past hij weer perfect in het profiel dat Feijenoord heeft opgesteld.
Wat zijn de overeenkomsten tussen Van Marwijk en Adriaanse?
quote:PSV en Feyenoord strijden om Perez
ROTTERDAM - Zolang Feyenoord wacht op het ja-woord van de beoogde trainer Bert van Marwijk, blijft het voor de Rotterdammers schipperen op de transfermarkt.
Afgelopen seizoen scoorde Kenneth Perez in de Kuip. Feyenoord wil de aanvaller aantrekken.
Feyenoord jaagt op Kenneth Perez, maar ook PSV maakt serieus werk van de Ajacied. PSV wil snel zaken doen met Ajax en Kenneth Perez. De Eindhovense club heeft zich al gemeld in Amsterdam en hoopt op een spoedig akkoord over de Deense aanvaller, die wil en mag vertrekken bij Ajax.
Ook Feyenoord wil Perez dolgraag presenteren als versterking voor komend seizoen, maar de Rotterdamse club heeft voorlopig niet veel méér te bieden dan de wachtkamer. Zolang er geen nieuwe trainer is, wordt de toekomst in de Kuip omringd door vraagtekens.
Perez heeft de interesse van beide clubs in beraad en legt dezer dagen de voor- en nadelen naast elkaar. PSV speelt Champions League én beschikt over een sterke selectie, maar in Eindhoven is de Deen allerminst verzekerd van een basisplaats.
Dat Perez moeite heeft met een rol op het tweede plan, bleek afgelopen seizoen in Amsterdam. Zijn rendement bij Ajax was uitstekend, maar de voetballer past niet in de voetbalvisie van trainer Henk ten Cate en was dit seizoen vooral invaller. Een forse teleurstelling voor Perez, die vorige zomer voor zo’n 2,4 miljoen euro overkwam van AZ.
Bij Feyenoord is de 32-jarige aanvaller wél zo goed als verzekerd van een hoofdrol. De Rotterdamse club ziet in Perez een belangrijke pijler onder een gerenoveerde selectie, die dringend behoefte heeft aan ervaring en individuele kwaliteit. Dat perspectief prikkelt de Deen, maar reden tot twijfel is er ook volop. Want welke garanties zijn er dat Feyenoord er op korte termijn weer bovenop komt? En welke trainer gaat de wederopbouw in gang zetten?
Al ruim een week wacht de top van Feyenoord op het ‘jawoord’ van Bert van Marwijk. ,,Er moeten,’’ zo zei financieel directeur Onno Jacobs gistermiddag, ,,nog enkele belangrijke zaken afgewikkeld worden. Alleen daarop is nog het wachten.
Jacobs wilde niet bevestigen welke ‘belangrijke zaken’ het betreft. ,,Het gaat in ieder geval niet over de persoonlijke financiële wensen van Van Marwijk,’’ zo wilde hij wel kwijt. ,,Daar zijn we allang uit.’’
Op dit moment wordt er door de beleidsbepalers van Feyenoord alles aan gedaan om aan de resterende verlangens van Van Marwijk te voldoen. Het gaat hier voornamelijk om toezeggingen over versterking van de selectie en de samenstelling van de technische staf. Officieel wil Feyenoord dat laatste niet bevestigen.
,,De media slaan daar een slag naar, maar op die details gaan we niet in. We zijn gewoon erg ons best aan het doen om ervoor te zorgen dat Bert van Marwijk haast geen ‘nee’ meer kan zeggen. Laat ik het daar op houden. Er is ons veel aan gelegen om deze trainer zo snel mogelijk te kunnen presenteren. Niet alleen omdat we aan de slag moeten voor het seizoen ‘07/’08. In feite wordt daar al hard voor gewerkt. Maar het is ook omdat we hem gewoon graag willen. Hij past in het profiel dat we voor deze functie maakten en van dat specifieke kaliber zijn er gewoon niet zo veel mensen beschikbaar. Vandaar dat Feyenoord zo zijn best doet voor Van Marwijk,’’ aldus Jacobs.
In een gedroomd scenario presenteert Feyenoord in korte tijd Van Marwijk, Perez en Roy Makaay, maar die route begint hoe dan ook bij een nieuwe trainer. Nog los van de vraag of een speler van het kaliber Makaay haalbaar is voor de Rotterdammers. Met een relatief lage vraagprijs is Perez dat wél. Ook omdat Ajax in principe liever zaken doet met Feyenoord dan met directe concurrent PSV.
Over een uiterste datum waarop Feyenoord zekerheid wil hebben van Van Marwijk, wilde Jacobs niets zeggen. ,,Dat heeft weinig zin. Iedereen met interesse in Feyenoord kan weten dat we haast hebben. De selectie voor het volgend seizoen moet rond gemaakt worden, om maar eens wat te noemen. Nu is de periode dat er wat dat betreft beslissingen vallen. Daarbij heb je als Feyenoord je nieuwe trainer gewoon nodig.’’
quote:Transfers zomer 07/08
Coach:
Erwin Koeman (neemt ontslag)
Aankopen:
Andwelé Slory (voorheen Excelsior)
Luigi Bruins (voorheen Excelsior)
Dennis Koenders (Jong Feyenoord voorheen Jvc Cuijk)
Bart van de Beek (Jong Feyenoord voorheen Fc Lienden)
Sefanja Davids (Jong Feyenoord voorheen Fc Omniworld)
Jeffrey Raghoebar (Jong Feyenoord voorheen Leonidas)
Verhuurd:
Abdul-Yakinu Iddi (aan Kv Mechelen)
Eind verhuur: (nog geen duidelijkheid)
Akwasi Nana Asare (voorheen Kv Mechelen)
Diego Biseswar (voorheen Heracles Almelo)
Maikel Aerts (voorheen Willem II)
Ali Boussaboun (voorheen Fc Utrecht)
Jeffrey Altheer (voorheen Excelsior)
Verkocht of einde contract:
Pierre van Hooijdonk (stopt met voetbal)
Patrick Lodewijks (keepers trainer Feyenoord)
Christian Gyan (einde contract)
Pascal Bosschaart (aan Ado Den Haag)
Danko Lazovic (aan Vitesse / Psv)
Gerson Magrão (aan Flamengo)
Mark Otten (aan Nec)
Alfred Schreuder (transfervrij naar Fc Twente)
Joonas Kolkka (transfervrij naar Nac Breda)
Frank de Haan (voorheen Jong Feyenoord; transfervrij naar Fc Dordrecht)
Philippe Léonard (nog geen duidelijkheid)
Resham Sardar (nog geen duidelijkheid)
Stef Doedee (voorheen Jong Feyenoord; mag vertrekken; nog geen club)
Faisal Achlioui (voorheen Jong Feyenoord; mag vertrekken; nog geen club)
Richard Blonk (voorheen Jong Feyenoord; mag vertrekken; nog geen club)
Mo Hammouti (voorheen Jong Feyenoord; mag vertrekken; nog geen club)
Rico Kogeldans (voorheen Jong Feyenoord; mag vertrekken; nog geen club)
Ik zou hem een jaar bij de groep houden, i.p.v. hem weer te verhuren. Kijken hoe hij zich ontwikkelt. Wordt het niks, dan wegdoen.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 10:10 schreef Snatsie het volgende:
Vraag me af wat ze met Diego Biseswar gaan doen
Zouden die gasten onderling eigenlijk wel eens contact hebben?quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:11 schreef Erasmusch het volgende:
Wat een mongolen zijn het ook. Eerst die shit van Adriaanse bekend maken,nu Van Marwijk en dan ook nog zeggen dat ze m uiterlijk afgelopen weekend wilden presenteren![]()
voetbalprimeurquote:'Van Marwijk heeft financiële overeenkomst'
De komst van Bert van Marwijk naar Feyenoord gaat niet stuklopen op geëiste financiële voorwaarden. Volgens het Algemeen Dagblad heeft de trainer op dat vlak inmiddels een akkoord.
Volgens financieel directeur Onno Jacobs moeten er nog wel enkele 'belangrijke zaken' worden geregeld. "Het gaat in ieder geval niet over de persoonlijke financiële wensen van Van Marwijk", aldus Jacobs in het AD. "We zijn ons best aan het doen om ervoor te zorgen dat Bert van Marwijk haast geen nee meer kan zeggen. We willen hem graag hebben. Hij past in het profiel dat we voor deze functie maakten en van dat specifieke kaliber zijn er gewoon niet zo veel mensen beschikbaar."
Omdat Van Marwijk eerder al eiste dat de selectie met enkele topspelers wordt versterkt, is Feyenoord momenteel druk bezig op de transfermarkt. "Iedereen met interesse in Feyenoord kan weten dat we haast hebben. De selectie voor volgend seizoen moet worden rondgemaakt en wat dat betreft is het nu de periode dat er beslissingen vallen. Daarbij heb je als Feyenoord je nieuwe trainer gewoon nodig", zo besluit Jacobs.
De club uit Rotterdam-Zuid zou met name Roy Makaay en Kenneth Perez graag aan de selectie toevoegen. Makaay lijkt echter niet haalbaar, en voor Perez is ook concurrent PSV in de markt.
zouden voetballers als Buijs en huysegems na 1 jaar al weer weggaan ? , zou wel een beetje passen in het aan en verkoop beleid van Feyenoord.quote:
Ik mag het toch niet hopen.. Zijn 2 spelers met potentie om groot te worden.quote:Op vrijdag 8 juni 2007 11:42 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
zouden voetballers als Buijs en huysegems na 1 jaar al weer weggaan ? , zou wel een beetje passen in het aan en verkoop beleid van Feyenoord.
quote:Op vrijdag 8 juni 2007 14:17 schreef BobRooney het volgende:
[..]
vi.nl meldt het ook...toch wel een betrouwbare site..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |