De berenboot?quote:Op donderdag 7 juni 2007 23:13 schreef Wickedangel het volgende:
Ik sla wat coupletten over. Maar dan:
Ik zie een schip in de haven
Ik kan en zal gehoorzamen
Maar als je niet zoveel ongeluk had
Zou ik een hemels persoon zijn.
Het is vertaald, gekquote:Op donderdag 7 juni 2007 23:14 schreef Juup© het volgende:
De berenboot?
Jawel, het is héél bekend.quote:Op donderdag 7 juni 2007 23:14 schreef wyccie het volgende:
Nou, weet je. Eigenlijk komt de rest me absoluut niet bekend voor. Alleen dat ene zinnetje. Zul je zien dat ik het hele liedje niet eens ken.
Je moet even geduld hebben, maar dan heb je ook wat.quote:Op donderdag 7 juni 2007 23:16 schreef Cootz het volgende:
New Order - Blue Monday
quote:Op donderdag 7 juni 2007 23:19 schreef wyccie het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Ik heb eigenlijk nooit naar de tekst geluisterd. Ik had daar een tijdje geleden nog wel zelf een vraag over gesteld.
Het was dus duidelijk niet het liedje dat ik in gedachten had. Wel kut, hoor, want vannacht kan ik dus niet slapen omdat ik niet weet welk liedje dat is.![]()
In dat geval, mag je het zinnetje wel googlen hoor... voor deze ene keerquote:Op donderdag 7 juni 2007 23:19 schreef wyccie het volgende:
Wel kut, hoor, want vannacht kan ik dus niet slapen omdat ik niet weet welk liedje dat is.![]()
Sorry, ik las je post verkeerdquote:Op donderdag 7 juni 2007 23:20 schreef wyccie het volgende:
Uh, hoe?
OK, ik trek mijn opmerking in.quote:Op donderdag 7 juni 2007 22:52 schreef Cootz het volgende:
[..]
Ik zie niet wat er mis is met je punten. Bij het begin van 806 had je er 57. In 806 heb je er 3 bijgehaald. Bij het begin van 807 had je er 60. In 807 heb je er 4 bijgehaald. In 808 (dit topic) heb je er 64.
Volgens mij heeft FKA het in het vorige topic wel gedaan. Hij is alleen vergeten het regeltje "Ranglijst bijgewerkt t/m" aan te passen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |