abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  † In Memoriam † zondag 10 juni 2007 @ 15:26:55 #151
43556 miss_dynastie
pi_50298625
quote:
Op zondag 10 juni 2007 15:15 schreef DS4 het volgende:

[..]

Onzin. Er wordt in NL voor zoiets weldegelijk gevangenisstraf uitgedeeld en niet mals ook. Hoef je niet eens voor gedronken te hebben.
quote:
Marco Bakker werd in 1998 veroordeeld voor het doodrijden van een vrouw op een parkeerdek van de Amsterdam ArenA in oktober 1997. De straf is een half jaar cel, te vervangen door 240 uur dienstverlening. Hij raakt ook een jaar zijn rijbewijs kwijt. Over het feit dat hij dronken was ten tijde van het ongeluk zegt hij tegen Ivo Niehe in 1998:

"Ik heb nooit ontkend dat er drank in het spel was. Ik heb de hoeveelheid alleen gebagatelliseerd. Dat is laf van me geweest en stom." Bakker zegt in het interview sinds het dodelijke ongeluk te leven met "een gigantisch gevoel van onmacht en spijt." Over de hoeveelheid negatieve reacties in de pers: je wordt vaak alleen op de buitenkant beoordeeld, maar ze weten niet hoe je je van binnen voelt. Dat ik's nachts in mijn bed lig te janken,weet niemand."
Hij dus niet. Of is dit ook 'klassenjustitie'?
pi_50299678
quote:
Op zaterdag 9 juni 2007 13:15 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]

Da's apart, want deze omzetting komt echt wel vaker voor en alleen bij Paris wordt er door de hele wereld schande van gesproken en wordt het daarom teruggedraaid. Dat is geen behandeling als ieder ander, dat is gewoon smerig laf.
En nee, ik ben helemaal geen fan van Paris, maar iemand op zo'n manier behandelen doe je niet. Of ze nou Truus Gerritsen of Paris Hilton heet maakt dan geen moer uit.
Die omzetting moet van de rechter uitgaan dan, lijkt me, en niet van een sheriif.
Dat zal de reactie verklaren, denk ik, de rechter is gewoon pislink en terecht.
Als dit niet gebeurd was, was die omzetting er heus wel gekomen met een dag of 2, maar nu denkt die rechter ms "zit 'm nu maar uit ook , die hele straf, na dit gekonkel achter mijn rug" , zou ik ook doen

De reacties van sommigen met empathie voor deze dame elders op internet "het is gewoon een naief meisje, echt zielig hoe ze nu behandeld wordt" , ja, hallo, muts Paris is 26 jaar en gezien haar feest en beest gedrag alles behalve naief te noemen, lijkt me.
Sommige schijnen te vergeten dat ze minstens 2 maal betrapt is op rijden onder invloed, en de derde keer niet eens meer mócht rijden, want geen rijbewijs meer.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  zondag 10 juni 2007 @ 16:21:08 #153
64670 Dagonet
Radicaal compromist
pi_50300146
quote:
Op zaterdag 9 juni 2007 16:19 schreef Furby het volgende:
Ik snap zo'n sheriff niet. Volgens mij heeft de familie 'm veel beloofd anders ben je niet zo stom lijkt me.
Die sherrif krijgt sowieso al tienduizenden dollars per jaar aan kadootjes, etentjes, reisjes
quote:
Last year, the Los Angeles Times reported Baca put one of his closest friends on the payroll as a $105,000-a-year adviser.

The newspaper also said he had accepted more than $42,000 in gifts since taking office, including some from those who do business with his department.

In 2004, he took more gifts than California's other 57 sheriffs combined.
Hij is ook de sherrif die eerst beweerde dat er niets aan de hand was bij de arrestatie van Mel Gibson waarvan later bleek dat die op dat moment een hele sloot antisemitische leuzen in het rond slingerde.
Op woensdag 24 sept. 2008 schreef Danny het volgende:
Dagonet doet onaardig tegen iedereen. Je bent dus helemaal niet zo bijzonder als je denkt...
Mijn grootste bijdrage aan de FP.
  zondag 10 juni 2007 @ 16:21:57 #154
32597 ShaoliN
*BLiNg bLiNG*
pi_50300183
quote:
Op zondag 10 juni 2007 15:26 schreef miss_dynastie het volgende:

[..]


[..]

Hij dus niet. Of is dit ook 'klassenjustitie'?
Nee dit is geen klassenjustitie. In Nederland moet je minstens 3 man vermoorden om een hogere straf te krijgen dan dat. Ik snap ook niet wat dit in godesnaam met Paris heeft te maken. Iemand die meerdere malen lazerus achter het stuur aangetroffen wordt, zelfs zonder rijbewijs moet gewoon boeten. Terecht.
  zondag 10 juni 2007 @ 16:35:41 #155
97111 ukga
Siewosie baas
pi_50300649
ik hoorde dat nicole richie waarschijnlijk ook mag gaan zittenw egens rijden onder invloed.
pi_50300684
Kunnen ze samen "The Jail Life" beginnen.
As long as I gaze on Waterloo sunset I am in paradise.
  zondag 10 juni 2007 @ 16:44:37 #157
97111 ukga
Siewosie baas
  zondag 10 juni 2007 @ 19:06:39 #158
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_50305220
quote:
Op zaterdag 9 juni 2007 20:14 schreef k3vil het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=k66epna2Sss

al lang geweest?
Hij is wel leuk
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
  zondag 10 juni 2007 @ 20:06:53 #159
36959 Furby
Geile neuk Harrie
pi_50307283
quote:
Op zondag 10 juni 2007 16:21 schreef Dagonet het volgende:

In 2004, he took more gifts than California's other 57 sheriffs combined.
Aha .... ik zit er niet ver vanaf zie ik. Dit zal voor hem wel een staart gaan krijgen (mag ik toch hopen)

Ik ga er nu vanuit dat er inderdaad krachten op de achtergrond meespelen
Op zaterdag 22 april 2006 21:20 schreef Zweefvliegje het volgende:
Bij een stoplicht mag je gewoon achter elkaar staan, zonder 2 seconden afstand! :(
pi_50313757
quote:
Op zondag 10 juni 2007 15:26 schreef miss_dynastie het volgende:

Hij dus niet. Of is dit ook 'klassenjustitie'?
In 1998 werd er nog veel milder gestraft. En de zaak Bakker ken ik niet in detail, dus ik kan er geen oordeel over vellen.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_50313867
quote:
Op zondag 10 juni 2007 16:21 schreef ShaoliN het volgende:

In Nederland moet je minstens 3 man vermoorden om een hogere straf te krijgen dan dat.
Uh-huh...
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  zondag 10 juni 2007 @ 23:55:53 #162
97111 ukga
Siewosie baas
pi_50316693
quote:
Op zondag 10 juni 2007 22:34 schreef DS4 het volgende:

[..]

In 1998 werd er nog veel milder gestraft. En de zaak Bakker ken ik niet in detail, dus ik kan er geen oordeel over vellen.
kluivert sloeg ook alles
pi_50318194
quote:
Op zondag 10 juni 2007 23:55 schreef ukga het volgende:

kluivert sloeg ook alles
Ik ken de details niet, maar van die zaak weet ik wel wat meer, althans, ik heb vernomen van een aantal zaken, ik heb ze echter niet gecontroleerd op waarheid.

Het geval was dat dhr. Kluivert aldus technisch onderzoek minimaal 70 km/u heeft gereden waar 50 km/u was toegestaan. De weg was naar ik begrepen heb een doorgaande weg.

Dhr. Kluivert had voorrang. Simpel, want de andere partij was bezig met een bijzondere verrichting (uit parkeervak rijden).

Indien deze zaken kloppen dan vind ik dat dhr. Kluivert ten onrechte de zwarte piet heeft gekregen. Natuurlijk, te hard is te hard, maar: voorrang verlenen is ook niet geheel onbelangrijk. Wat je in dit soort zaken vaak ziet is dat degene die goed van het ongeval afkomt de schuld krijgt, ook strafrechtelijk. Of dat helemaal eerlijk is weet ik niet.

Wat daarvan ook moge zijn: iedereen rijdt wel eens te hard. 70 km/u op een doorgaande weg waar je 50 km/u mag is niet zodanig bizar hard dat degene die voorrang diende te verlenen zich er op kon beroepen en het is al helemaal niet zodanig hard dat ik van mening ben dat er een strafrechtelijke veroordeling dient te volgen. Niet in het minst omdat het ongeval m.i. onder deze omstandigheden meer te wijten is aan het niet verlenen van voorrang EN het zelfs maar de vraag is of het ongeval niet had plaatsgevonden indien dhr. Kluivert zich wel had gehouden aan de snelheid.

Vide HR 18 mei 2004, NJ 2004/512, alwaar een automobilist EN te hard reed EN gedronken had, maar toch werd vrijgesproken van art. 6 Wvw, nu niet vaststond of de snelheid/alcoholgebruik het ongeval ten gevolge had gehad.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_50319303
Dhr Kluivert had anders wel te veel gezopen.
pi_50320765
quote:
Op maandag 11 juni 2007 02:47 schreef PDOA het volgende:
Dhr Kluivert had anders wel te veel gezopen.
Kletskoek. Dit is gewoon niet waar.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  maandag 11 juni 2007 @ 08:58:34 #166
10954 Vampier
SoCal FTW
pi_50320921
Ik ga de Hilton hotelketen boycotten
Free people own guns! Slaves do not!
pi_50321276
quote:
Op maandag 11 juni 2007 02:47 schreef PDOA het volgende:
Dhr Kluivert had anders wel te veel gezopen.
nee, hij reed in een onverzekerde auto en mogelijk te hard.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_50321277
FUCK PARIS HILTON!
Death Makes Angels of us all
And gives us wings where we had shoulders
Smooth as raven' s claws...
pi_50321449
quote:
Update - Gillende Paris maakt gevangenis gek

AMSTERDAM - Ondanks haar koele verklaring eerder zondag, is Paris nog steeds hysterisch. Volgens bronnen in de gevangenis staat er buiten de cel van La Hilton 24 uur per dag een bewaker om op haar te letten. "Ze gilt en schreeuwt dag en nacht. Ze weigert nog steeds een oranje overall aan te trekken. Niemand weet wat ze met haar aan moeten."

Volgens de bronnen hopen alle gevangeniscollega's dat de 26-jarige schreeuwlelijk snel wordt vrijgelaten. "De herrie die Paris maakt, is ondraaglijk. Ze gil aan één stuk door: 'Het is onrechtvaardig! Ik wil naar mijn moeder toe!' Wij willen dat ze in een geluiddichte isoleercel wordt gestopt", zei één van de inmates tegen een bezoeker.
De knuppel erover en de isoleercel in.
Ik dacht altijd dat het Amerikaanse gevangeniswezen zo ruig en streng was. Verkeerd gedacht blijkbaar.

Overigens kan van 'goed gedrag' natuurlijk geen sprake meer zijn, de volle tijd uitzitten dan maar.
  maandag 11 juni 2007 @ 10:41:38 #170
87436 ThunderChild
Mighty pirate!
pi_50323558
quote:
Op maandag 11 juni 2007 08:58 schreef Vampier het volgende:
Ik ga de Hilton hotelketen boycotten
Ik denk niet eens dat dat meer hoeft, zeker wanneer zij het keten "overneemt" . . .
Take my love, take my land, take me where I cannot stand
I don't care, I'm still free. You can't take the sky from me
Take me out to the black, tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea, you can't take the sky from me
  maandag 11 juni 2007 @ 10:47:01 #171
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_50323720
quote:
Op maandag 11 juni 2007 09:26 schreef SteveBallmer het volgende:

[..]

De knuppel erover en de isoleercel in.
Ik dacht altijd dat het Amerikaanse gevangeniswezen zo ruig en streng was. Verkeerd gedacht blijkbaar.

Overigens kan van 'goed gedrag' natuurlijk geen sprake meer zijn, de volle tijd uitzitten dan maar.
Zó wereldvreemd, ik begin medelijde met haar te krijgen.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_50327238
"Die Geister die ich Rief , sie verfolgen mich"
Goethe
pi_50327416
quote:
Op maandag 11 juni 2007 09:17 schreef milagro het volgende:

nee, hij reed in een onverzekerde auto en mogelijk te hard.
Dat hij harder had gereden dan toegestaan is natuurlijk wel bewezen geacht, anders was hij nooit veroordeeld geweest. Onverzekerd rondrijden is een apart delict. Niet fraai overigens, maar dat is dan weer een ander verhaal (ik wist het overigens niet eens).
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_50327590
quote:
Op maandag 11 juni 2007 09:26 schreef SteveBallmer het volgende:

De knuppel erover en de isoleercel in.
Ik dacht altijd dat het Amerikaanse gevangeniswezen zo ruig en streng was. Verkeerd gedacht blijkbaar.

Overigens kan van 'goed gedrag' natuurlijk geen sprake meer zijn, de volle tijd uitzitten dan maar.
Het heeft er alle schijn van dat ze psychisch inderdaad problemen heeft (en derhalve de vrijlating wel eens terecht kan zijn geweest) en jij vindt dan dat er maar de knuppel over heen moet? Ben jij ook een aanhanger van het regime Guantanamo Bay?

Voor de volledigheid: ik zou het erg knap vinden als je alleen maar uit aandachttrekkerij dit volhoudt. Lijkt mij dat indien dit gedrag fake is ze al lang was opgehouden. Kennelijk moet dus het volk worden getoond dat de rijken niet anders worden behandeld. En dat doen we dan door ze vooral een stuk slechter te behandelen. En dat is nu net waarom bij dit soort zaken niet naar het publiek dient te worden geluisterd.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_50329645
quote:
Paris eet weer cornflakes
Het gaat weer wat beter met de blonde jailbird Paris Hilton. Volgens diverse gezaghebbende websites voelt ze zich wat beter nu ze niet meer in haar oude cel zit, maar in de veiligheid van de ziekenboeg van de gevangenis in Los Angeles.

Ook het bezoek van haar zusje Nicky en ex-vriendje Stavros Niarchos schijnt haar goed te hebben gedaan. Zo goed zelfs, dat ze voorzichtig is begonnen met eten, cornflakes wel te verstaan. Het nonstop huilen van de partybabe schijnt inmiddels gestopt te zijn. Een zegen voor de rest van de gevangenisbevolking, zo gaat het verhaal.
Gelukkig!
Nog maar 39 dagen.
  maandag 11 juni 2007 @ 13:46:48 #176
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_50329931
quote:
Op maandag 11 juni 2007 12:42 schreef DS4 het volgende:

[..]

Het heeft er alle schijn van dat ze psychisch inderdaad problemen heeft (en derhalve de vrijlating wel eens terecht kan zijn geweest) en jij vindt dan dat er maar de knuppel over heen moet? Ben jij ook een aanhanger van het regime Guantanamo Bay?

Voor de volledigheid: ik zou het erg knap vinden als je alleen maar uit aandachttrekkerij dit volhoudt. Lijkt mij dat indien dit gedrag fake is ze al lang was opgehouden. Kennelijk moet dus het volk worden getoond dat de rijken niet anders worden behandeld. En dat doen we dan door ze vooral een stuk slechter te behandelen. En dat is nu net waarom bij dit soort zaken niet naar het publiek dient te worden geluisterd.
Allemaal leuk en aardig hoor en ik vind het ook zielig worden voor Paris. Echter zoals al eerder gezegd; het is niet het probleem van de staat dat ze zo verknipt is opgevoed dat ze in de gevangenis ( die best meevalt zover ik kan opnemen, het is in ieder geval een stuk minder erg dan de normale gevangenis) helemaal van het padje geraakt. Dat is de schuld van een slechte opvoeding. Ze heeft het echt helemaal zelf gedaan door te denken dat de regels niet voor haar gelden en de boetes betaald ze wel. Tja, na de tweede keer opgepakt te worden zonder rijbewijs moet je wel weten wat er boven je hoofd hangt, dat is haar echt wel verteld door deze of gene. Ze doet het toch echt zichzelf aan en nu kan ze zich er niet doorheen lullen, ze krijgt haar zin niet en gaat ze dus helemaal over de rooie omdat ze dat nog nooit heeft meegemaakt. Ik hoop echt van harte dat ze er iets van leert. Dan komt er tneminste nog iets goeds vanaf.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_50330750
Die gevangenis waar ze in zit is geen Alcatraz hoor. Het is meer een 3 sterren hotel voor beroemdheden. Zo zielig is die zuipschuit dus helemaal niet. Haar verdiende loon btw.
pi_50332361
quote:
Op maandag 11 juni 2007 13:46 schreef jogy het volgende:

Allemaal leuk en aardig hoor en ik vind het ook zielig worden voor Paris. Echter zoals al eerder gezegd; het is niet het probleem van de staat dat ze zo verknipt is opgevoed dat ze in de gevangenis ( die best meevalt zover ik kan opnemen, het is in ieder geval een stuk minder erg dan de normale gevangenis) helemaal van het padje geraakt.
Het aloude "gevangenis valt best mee"-idee, welke in het geheel niet klopt. Ik heb meerdere cliënten die mij hebben verteld dat het ze zeer zwaar op de maag lag om een paar dagen (of meer, maar zelfs een paar dagen was al voldoende) in de cel te moeten doorbrengen. Dat hadden ze niet verwacht.

Zelfs advocaten die zich vrijwillig ter leeringh ende vermaeck een nachtje laten opsluiten geven aan dat het zwaar is, terwijl zij in principe op ieder moment de cel uit kunnen (de deur zit wel op slot, maar als je zegt: "ik wil niet meer", dan sta je natuurlijk zo buiten).
quote:
Dat is de schuld van een slechte opvoeding.
Ik betwist dus dat het aan de opvoeding ligt, maar zelfs al is dat zo: is zij verantwoordelijk voor haar opvoeding? Dat lijkt mij iets wat je haar ouders zou moeten verwijten.
quote:
Ze heeft het echt helemaal zelf gedaan door te denken dat de regels niet voor haar gelden en de boetes betaald ze wel. Tja, na de tweede keer opgepakt te worden zonder rijbewijs moet je wel weten wat er boven je hoofd hangt, dat is haar echt wel verteld door deze of gene.
Tuurlijk: wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten. Maar: de een kan veel beter tegen gevangenisstraf dan de ander. Sommigen kunnen er psychisch absoluut niet tegen. Dat weet je pas als je in de cel zit... En voor mensen die er echt niet tegen kunnen is er de mogelijkheid om alternatieve straffen te ondergaan. Met mitsen en maren natuurlijk, als je iemand in koele bloede hebt vermoord dan wordt er wat minder makkelijk over gegaan tot een alternatief. Hoe dan ook: het is niet abnormaal dat er een alternatief komt. In NL zou je zelfs voor wat mevr. Hilton heeft gepresteerd niet de cel in gaan. Gelukkig maar, want m.i. is men in de VS veel te scheutig met celstraf.
quote:
Ze doet het toch echt zichzelf aan en nu kan ze zich er niet doorheen lullen, ze krijgt haar zin niet en gaat ze dus helemaal over de rooie omdat ze dat nog nooit heeft meegemaakt.
Ik denk dat het net effe anders is. Het zou mij niet verbazen indien jij ook slecht tegen celstraf kan. Ik kan zelf aardig wat hebben, maar echt de cel in? Nou, daar zou ik wel moeite mee hebben.
quote:
Ik hoop echt van harte dat ze er iets van leert. Dan komt er tneminste nog iets goeds vanaf.
Van celstraf wat leren? Neuh, hoogstens leer je in de cel een betere crimineel worden. Al lang onderzocht. Werkstraf, cursussen... dat helpt. Maar ja, voor het publiek doet celstraf het beter.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_50333608
Als je zo stoer bent om celstraf te krijgen, moet je ook maar zo stoer zijn om je celstraf uit te zitten..
pi_50333764
ok, als ik in de gevangenis zit, schop ik maar rond me heen, huil en gil ik,en zeg ik dat ik er psychisch niet tegen kan. Misschien kan ik dan mijn gevangenisstraf laten omzetten in een alternatieve straf, dat zou ikzelf wel een pak leuker vinden.

komaan zeg, de gevangenis is voor IEDEREEN kut, en er mag geen voorkeursbehandeling zijn voor mietjes die er zogezegd niet tegenkunnen of rijkeluiskindjes !

en na drie keer een verbod te negeren, verdien je volgens mij echt wel een gevangenisstraf, de wet is er niet om mee te lachen.
PETITLAPIN2 is mama van een TWEE schattig dochtertjes: Amélie en Marie
pi_50334673
quote:
Op maandag 11 juni 2007 15:32 schreef petitlapin2 het volgende:
ok, als ik in de gevangenis zit, schop ik maar rond me heen, huil en gil ik,en zeg ik dat ik er psychisch niet tegen kan. Misschien kan ik dan mijn gevangenisstraf laten omzetten in een alternatieve straf, dat zou ikzelf wel een pak leuker vinden.

komaan zeg, de gevangenis is voor IEDEREEN kut, en er mag geen voorkeursbehandeling zijn voor mietjes die er zogezegd niet tegenkunnen of rijkeluiskindjes !
Van een advocate had ik een meer inhoudelijke reactie verwacht. Ik had op zijn minst verwacht dat je weet dat het niet nieuw is dat mensen vrijkomen vanwege medische redenen. Als je het daar niet mee eens bent dan had ik graag vernomen waarom je het daar niet mee eens bent.

Medische redenen worden m.i. niet vastgesteld door de eerste de beste idioot, maar door artsen. Een beetje huilen en gillen is daarvoor onvoldoende, nog afgezien van het feit dat het eigenlijk niet vol te houden is als je alleen maar doet alsof. Als een arts meent dat er medische redenen zijn om iemand niet in de cel te houden, dan moeten er wel zeer ernstige bezwaren bestaan voordat je beslist om iemand desondanks niet vrij te laten. E.e.a. grenst aan mensenrechtenschendingen en zal er op momenten over heen kunnen gaan.
quote:
en na drie keer een verbod te negeren, verdien je volgens mij echt wel een gevangenisstraf, de wet is er niet om mee te lachen.
Ook in België ga je hier niet de cel voor in. Sterker nog, het is pas sinds kort dat hardleerse alcomobilisten in België de auto kwijt kunnen raken. Zijn Belgen dan zulke softies, of oordeelt men daar, net als in Nederland, dat celstraf voor dit vergrijp in beginsel te zwaar is? Hetgeen niet al te gek is, want uit meer en meer studies blijkt dat handsfree bellen nog net zo gevaarlijk is als met een slok op rijden (afhankelijk van de slok uiteraard), maar ja, politici bellen vaak, dus dat gaan we niet verbieden...

De klacht over twee maten is denk ik dus wel terecht. Alleen zitten die maten niet waar ze worden verondersteld.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  maandag 11 juni 2007 @ 15:58:29 #182
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_50334849
quote:
Op maandag 11 juni 2007 14:51 schreef DS4 het volgende:

[..]

Het aloude "gevangenis valt best mee"-idee, welke in het geheel niet klopt. Ik heb meerdere cliënten die mij hebben verteld dat het ze zeer zwaar op de maag lag om een paar dagen (of meer, maar zelfs een paar dagen was al voldoende) in de cel te moeten doorbrengen. Dat hadden ze niet verwacht.

Zelfs advocaten die zich vrijwillig ter leeringh ende vermaeck een nachtje laten opsluiten geven aan dat het zwaar is, terwijl zij in principe op ieder moment de cel uit kunnen (de deur zit wel op slot, maar als je zegt: "ik wil niet meer", dan sta je natuurlijk zo buiten).
[..]

Ik betwist dus dat het aan de opvoeding ligt, maar zelfs al is dat zo: is zij verantwoordelijk voor haar opvoeding? Dat lijkt mij iets wat je haar ouders zou moeten verwijten.
[..]

Tuurlijk: wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten. Maar: de een kan veel beter tegen gevangenisstraf dan de ander. Sommigen kunnen er psychisch absoluut niet tegen. Dat weet je pas als je in de cel zit... En voor mensen die er echt niet tegen kunnen is er de mogelijkheid om alternatieve straffen te ondergaan. Met mitsen en maren natuurlijk, als je iemand in koele bloede hebt vermoord dan wordt er wat minder makkelijk over gegaan tot een alternatief. Hoe dan ook: het is niet abnormaal dat er een alternatief komt. In NL zou je zelfs voor wat mevr. Hilton heeft gepresteerd niet de cel in gaan. Gelukkig maar, want m.i. is men in de VS veel te scheutig met celstraf.
[..]

Ik denk dat het net effe anders is. Het zou mij niet verbazen indien jij ook slecht tegen celstraf kan. Ik kan zelf aardig wat hebben, maar echt de cel in? Nou, daar zou ik wel moeite mee hebben.
[..]

Van celstraf wat leren? Neuh, hoogstens leer je in de cel een betere crimineel worden. Al lang onderzocht. Werkstraf, cursussen... dat helpt. Maar ja, voor het publiek doet celstraf het beter.
Ik zou het ook niet weten of ik er tegen kan hoor maar de cel waar paris in moet is bij lange na niet zo erg als de algemene cel waar men in gegooid wordt, vind ik helemaal niet erg want ze zou inderdaad binnen 2 minuten platgestampt worden door de algemene populatie door haar bekendheid en dat is zeker een buitenproportionele straf.

In de VS is die straf er nou eenmaal en daar moet iedereen rekening mee houden, Paris is nu als voorbeeld gebruikt en ook dat risico loop je. Gelukkig zit ze nu in de ziekeboeg en kan ze het misschien behappen, hoe lullig ik het ook voor haar vind; ik vind het goed dat het gebeurt en niet (meer) omdat ik vind dat het een muts is die moet lijden. En ja, het is ook de schuld van de ouders die dat kind zo onvoorbereid en onverantwoordelijk de wereld in zetten maar het is niet de verantwoordelijkheid van de staat om daar rekening mee te houden.

[ Bericht 0% gewijzigd door jogy op 11-06-2007 16:11:53 ]
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
  maandag 11 juni 2007 @ 16:01:06 #183
87436 ThunderChild
Mighty pirate!
pi_50334968
quote:
Op maandag 11 juni 2007 15:32 schreef petitlapin2 het volgende:
ok, als ik in de gevangenis zit, schop ik maar rond me heen, huil en gil ik,en zeg ik dat ik er psychisch niet tegen kan. Misschien kan ik dan mijn gevangenisstraf laten omzetten in een alternatieve straf, dat zou ikzelf wel een pak leuker vinden.
Dat wil ik zien
quote:
en na drie keer een verbod te negeren, verdien je volgens mij echt wel een gevangenisstraf, de wet is er niet om mee te lachen.
Sommige "zware" jongens hier in .NL zouden je daarvoor vierkant uitlachen . . .
Take my love, take my land, take me where I cannot stand
I don't care, I'm still free. You can't take the sky from me
Take me out to the black, tell them I ain't comin' back
Burn the land and boil the sea, you can't take the sky from me
pi_50335335
quote:
Op maandag 11 juni 2007 12:36 schreef DS4 het volgende:

[..]

Dat hij harder had gereden dan toegestaan is natuurlijk wel bewezen geacht, anders was hij nooit veroordeeld geweest. Onverzekerd rondrijden is een apart delict. Niet fraai overigens, maar dat is dan weer een ander verhaal (ik wist het overigens niet eens).
slechte zaak dat je dat niet wist, valt me tegen
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_50335515
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:09 schreef milagro het volgende:

slechte zaak dat je dat niet wist, valt me tegen
Ik vind het eigenlijjk heel oninteressant, dus vandaar. De zaak trekt mij vanwege de toch wat wankele basis inzake de schuldvraag ten aanzien van het ongeval. Een wankele basis die je vaak ziet bij dit soort zaken helaas.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_50335696
quote:
Op maandag 11 juni 2007 15:54 schreef DS4 het volgende:

Van een advocate had ik een meer inhoudelijke reactie verwacht. Ik had op zijn minst verwacht dat je weet dat het niet nieuw is dat mensen vrijkomen vanwege medische redenen. Als je het daar niet mee eens bent dan had ik graag vernomen waarom je het daar niet mee eens bent.

Medische redenen worden m.i. niet vastgesteld door de eerste de beste idioot, maar door artsen. Een beetje huilen en gillen is daarvoor onvoldoende, nog afgezien van het feit dat het eigenlijk niet vol te houden is als je alleen maar doet alsof. Als een arts meent dat er medische redenen zijn om iemand niet in de cel te houden, dan moeten er wel zeer ernstige bezwaren bestaan voordat je beslist om iemand desondanks niet vrij te laten. E.e.a. grenst aan mensenrechtenschendingen en zal er op momenten over heen kunnen gaan.

Ook in België ga je hier niet de cel voor in. Sterker nog, het is pas sinds kort dat hardleerse alcomobilisten in België de auto kwijt kunnen raken. Zijn Belgen dan zulke softies, of oordeelt men daar, net als in Nederland, dat celstraf voor dit vergrijp in beginsel te zwaar is? Hetgeen niet al te gek is, want uit meer en meer studies blijkt dat handsfree bellen nog net zo gevaarlijk is als met een slok op rijden (afhankelijk van de slok uiteraard), maar ja, politici bellen vaak, dus dat gaan we niet verbieden...

De klacht over twee maten is denk ik dus wel terecht. Alleen zitten die maten niet waar ze worden verondersteld.
Ik ben advocate, maar lange "inhoudelijke" teksten waarin mensen willen duidelijk maken hoe goed ze iets kunnen verwoorden en hoe genuanceerd ze wel kunnen zijn, daar heb ik het niet voor.

gillen, huilen, schoppen en janken zijn voor mij geen medische redenen, het zou verdorie maar al te gemakkelijk zijn om op die manier je straf te ontlopen, en zotte doos Paris kennende houdt ze dat gillen en janken wel een paar weken vol ... Ze is helemaal niet ziek, noch lichamelijk, noch mentaal, anders had de rechter haar wel niet teruggestuurd.

en met het gevangeniswezen en strafrecht heb ik nog nooit mee te maken gehad, behalve in mijn stage, blij dat ik daar van af ben
PETITLAPIN2 is mama van een TWEE schattig dochtertjes: Amélie en Marie
pi_50335837
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:17 schreef petitlapin2 het volgende:
Ze is helemaal niet ziek, noch lichamelijk, noch mentaal,
Nah..
pi_50335915
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:13 schreef DS4 het volgende:

[..]

Ik vind het eigenlijjk heel oninteressant, dus vandaar. De zaak trekt mij vanwege de toch wat wankele basis inzake de schuldvraag ten aanzien van het ongeval. Een wankele basis die je vaak ziet bij dit soort zaken helaas.
omg

Ontopic : Paris, moge zij zeven maal zeven uur per week gillend als mager speenvarken, haar extensions opknagend van ellende en vergeefs prada is god prevelend op haar inmiddels kapotte knieën de tegels met een tandenborstel schrobbend en erger minstens 23 dagen aaneengesloten opgesloten blijven.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 11 juni 2007 @ 16:26:31 #189
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_50336084
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:17 schreef petitlapin2 het volgende:

Ze is helemaal niet ziek, noch lichamelijk, noch mentaal, anders had de rechter haar wel niet teruggestuurd.
Met het rechtssysteem in de VS zou ik daar niet al te zeker van zijn.
pi_50336099
quote:
Op maandag 11 juni 2007 15:58 schreef jogy het volgende:

Ik zou het ook niet weten of ik er tegen kan hoor maar de cel waar paris in moet is bij lange na niet zo erg als de algemene cel waar men in gegooid wordt
Het gaat niet zo zeer om de cel zelf. Natuurlijk, beter een lekker bed, TV met DVD, PS3 en internet, alsmede een mooi uitzicht dan een stuk beton met een matras van 2 mm dik en een dekentje op speelse wijze geplaatst naast de toiletpot met restjes van de vorige 5 bezoeksters, maar: het gaat er om dat je geen kant op kan. Je bent alle controle kwijt. En dat werkt toch flink door.
quote:
In de VS is die straf er nou eenmaal en daar moet iedereen rekening mee houden,
Dat snap ik, maar ik vind dat wij in Nederland het stukken beter (=niet perfect natuurlijk) doen op dit gebied dan de VS en dat we daar trots op mogen zijn en dan vind ik het wat raar als mensen hier staan te juichen.

Zoiets als de doodstraf voor iemand die als minderjarige iemand heeft vermoord. Zoiets doe je niet en ik hou er dan ook niet van om te lezen dat in Nederland een reactie is van: "dat wist je van te voren". Ja, zo weet je ook dat er landen zijn waar je kan worden gemarteld... Waar is de grens?
quote:
Paris is nu als voorbeeld gebruikt en ook dat risico loop je.
Dat is toch verontrustend? Iemand als voorbeeld gebruiken? Ik vind dat niet kunnen. Tuurlijk, doen we in NL ook. Maar ik ben het er niet mee eens.
quote:
Gelukkig zit ze nu in de ziekeboeg en kan ze het misschien behappen,
Als ze het kan dragen in de ziekenboeg: prima. Het gaat mij er ook niet zo zeer om of ze wel of niet in de cel zit, maar om het feit dat het er alle schijn van heeft dat de publieke opinie hier de grootste rol heeft gespeeld. En dat is onjuist.
quote:
En ja, het is ook de schuld van de ouders die dat kind zo onvoorbereid en onverantwoordelijk de wereld in zetten maar het is niet de verantwoordelijkheid van de staat om daar rekening mee te houden.
Het is doodnormaal om bij strafoplegging te kijken naar de persoon. Gelukkig maar.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_50336202
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:26 schreef Alicey het volgende:
Met het rechtssysteem in de VS zou ik daar niet al te zeker van zijn.
Nou eh, het OM aldaar heeft zich niet laten piepelen in deze zaak zeg, goedemorgen.
En de rechter al helemaal niet.
  maandag 11 juni 2007 @ 16:34:18 #192
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_50336374
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:29 schreef SteveBallmer het volgende:

[..]

Nou eh, het OM aldaar heeft zich niet laten piepelen in deze zaak zeg, goedemorgen.
En de rechter al helemaal niet.
Dat die rechter dat doet zegt echter niets over het oordeel van de rechter over haar fysieke en mentale toestand, tenzij het rechtssysteem aldaar daar rekening mee houdt. Gezien er echter geestelijk gehandicapte kinderen worden geexecuteerd betwijfel ik dat.
pi_50336437
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:26 schreef DS4 het volgende:

Het gaat niet zo zeer om de cel zelf. Natuurlijk, beter een lekker bed, TV met DVD, PS3 en internet, alsmede een mooi uitzicht dan een stuk beton met een matras van 2 mm dik en een dekentje op speelse wijze geplaatst naast de toiletpot met restjes van de vorige 5 bezoeksters, maar: het gaat er om dat je geen kant op kan. Je bent alle controle kwijt. En dat werkt toch flink door.
het is dan toch ook een STRAF for godsake, gelukkig maar dat het verschrikkelijk is. Of moeten we een misdadiger twee weken naar een all inclusive hotel in griekenland sturen, dan wil ik morgen ook wel eens strontzat op de openbare weg gaan vlammen.

Ze heeft misdrijven gepleegd en ze verdient een straf, gelukkig heeft ze geen slachtoffers gemaakt.
PETITLAPIN2 is mama van een TWEE schattig dochtertjes: Amélie en Marie
pi_50336618
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:34 schreef Alicey het volgende:
Dat die rechter dat doet zegt echter niets over het oordeel van de rechter over haar fysieke en mentale toestand,
Nou eh, die rechter en die officier willen dat eerst uitgezocht hebben alvorens een onderknuppel als die sherif Baca besluit het vonnis aan te passen. Ze wilden er op z'n minst in gekend worden.
Volkomen logische reflex van rechter en OM dus.
quote:
tenzij het rechtssysteem aldaar daar rekening mee houdt.
Geen idee.
quote:
Gezien er echter geestelijk gehandicapte kinderen worden geexecuteerd betwijfel ik dat.
Heeft er geen fuck mee te maken, het gaat in dit topic over La Hilton.
pi_50336634
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:17 schreef petitlapin2 het volgende:

gillen, huilen, schoppen en janken zijn voor mij geen medische redenen, het zou verdorie maar al te gemakkelijk zijn om op die manier je straf te ontlopen,
O verroest. Ben ik helemaal vergeten hoe het in de pers stond vermeld. Nee, dat zal wel accuraat zijn. Ze zal wel een beetje gejankt hebben en toen mocht ze weer naar huis. Zo gaat dat in de praktijk...
quote:
en zotte doos Paris kennende houdt ze dat gillen en janken wel een paar weken vol ...
Jij kent haar? Zo, vertel... Wel apart trouwens dat jouw informatie niet helemaal op één lijn zit met anderen die haar kennen.
quote:
Ze is helemaal niet ziek, noch lichamelijk, noch mentaal, anders had de rechter haar wel niet teruggestuurd.
Je zou schrikken als je ziet hoe makkelijk rechters in de VS dit soort bezwaren aan de kant mikken. Geestelijk gehandicapten zijn daar tot de doodstraf veroordeeld (en geëxecuteerd) terwijl het zelfs voor een leek te zien was dat die mensen niet spoorden. Maar desondanks meen jij dat de rechter geen probleem heeft met een ziek iemand terug sturen naar de cel voor een paar dagen...
quote:
en met het gevangeniswezen en strafrecht heb ik nog nooit mee te maken gehad, behalve in mijn stage, blij dat ik daar van af ben
Jammer dat je kennelijk er niets van hebt meegekregen/onthouden, want de realiteit is anders dan jij deze kennelijk veronderstelt.
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
pi_50336728
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:22 schreef milagro het volgende:

Ontopic : Paris, moge zij zeven maal zeven uur per week gillend als mager speenvarken, haar extensions opknagend van ellende en vergeefs prada is god prevelend op haar inmiddels kapotte knieën de tegels met een tandenborstel schrobbend en erger minstens 23 dagen aaneengesloten opgesloten blijven.
Mis je iets in je leven dat je dit soort negatieve gevoelens koestert?
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  maandag 11 juni 2007 @ 16:42:43 #197
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_50336733
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:40 schreef SteveBallmer het volgende:

Heeft er geen fuck mee te maken, het gaat in dit topic over La Hilton.
Juist en het kan dus prima zijn dat ze weldegelijk fysiek of mentaal niet in orde is.
pi_50336750
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:40 schreef DS4 het volgende:
Jammer dat je kennelijk er niets van hebt meegekregen/onthouden, want de realiteit is anders dan jij deze kennelijk veronderstelt.
Wat ben jij eigenlijk goed hè?
Vertel eens, is het nou moeilijk bescheiden te blijven?
pi_50336760
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:26 schreef Alicey het volgende:

[..]

Met het rechtssysteem in de VS zou ik daar niet al te zeker van zijn.


nou, hup Mina, doe eens dol en ga de barricades op .

mijn god zeg, dat mens jankt om haar moeder, miept wat over claustrofobie en men vergeet op slag dat het hier om een 26 jarige, jazeker, 26 jarige strontverwende vrouw gaat die tot drie keer toe beneveld achter het stuur gekropen is.

er is buiten de rechter een gevangenisstraf omgezet en de rechter is not amused en draait het dus terug.

als deze domme doos en haar familie nu even de kaken op elkaar gehouden had en niet had lopen janken over precedenten, dan had de rechter ws uit zichzelf wel besloten de straf om te zetten na een dag of 4/5.
maar nee, de muts moest zo nodig na amper 2 dagen al gaan klagen na eerst gezegd te hebben "er klaar voor te zijn" , madame had het koud, zei ze, ja, doos, als je niet eet, krijg je het koud, ja!!

ze krijgt voor het eerst van haar leven tegenslag en dat trekt ze dus niet, ja jammer dan, moet je niet tot drie keer toe met drank /drugs/dildo's in je mik achter het stuur kruipen.
ze mag blij zijn dat er geen ongelukken zijn gebeurd, had ze iemand aangereden, dán was ze zuur geweest, en dán had ze mogen janken, ja, niet om haar ongoddelijke zelf, maar om degene die ze zou hebben aangereden.

ze had er met een sisser vaaf gekomen, als ze niet na 2 dagen al was gaan drenzen als een klein kind, had ze de straf lekker thuis uit kunnen zitten, die kans is nu verkeken, en ja, ik geniet
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
  maandag 11 juni 2007 @ 16:44:24 #200
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_50336800
quote:
Op maandag 11 juni 2007 16:26 schreef DS4 het volgende:

[..]

Het gaat niet zo zeer om de cel zelf. Natuurlijk, beter een lekker bed, TV met DVD, PS3 en internet, alsmede een mooi uitzicht dan een stuk beton met een matras van 2 mm dik en een dekentje op speelse wijze geplaatst naast de toiletpot met restjes van de vorige 5 bezoeksters, maar: het gaat er om dat je geen kant op kan. Je bent alle controle kwijt. En dat werkt toch flink door.
[..]

Dat snap ik, maar ik vind dat wij in Nederland het stukken beter (=niet perfect natuurlijk) doen op dit gebied dan de VS en dat we daar trots op mogen zijn en dan vind ik het wat raar als mensen hier staan te juichen.

Zoiets als de doodstraf voor iemand die als minderjarige iemand heeft vermoord. Zoiets doe je niet en ik hou er dan ook niet van om te lezen dat in Nederland een reactie is van: "dat wist je van te voren". Ja, zo weet je ook dat er landen zijn waar je kan worden gemarteld... Waar is de grens?
[..]

Dat is toch verontrustend? Iemand als voorbeeld gebruiken? Ik vind dat niet kunnen. Tuurlijk, doen we in NL ook. Maar ik ben het er niet mee eens.
[..]

Als ze het kan dragen in de ziekenboeg: prima. Het gaat mij er ook niet zo zeer om of ze wel of niet in de cel zit, maar om het feit dat het er alle schijn van heeft dat de publieke opinie hier de grootste rol heeft gespeeld. En dat is onjuist.
[..]

Het is doodnormaal om bij strafoplegging te kijken naar de persoon. Gelukkig maar.
Ok, daar kan ik het ook mee eens zijn .
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')