Kijk slim. Een jonkie achter Huntelaar vind ik niet verstandig. Je moet een gast hebben die er direct staat als je hem inbrengt of als Huntelaar geblesseerd of geschorst is. Bovendien is zijn ervaring handig voor dudes als Babel en Leonardo in de aanval. Hetzelfde geldt als men Kluivert aantrekt (niet voor het spelen, maar voor ervaring).quote:Kanu transfervrij, Ajax toont interesse
Nwankwo Kanu gaat niet in op het contractvoorstel van Portsmouth. De Nigeriaan is daarom vrij om te gaan en verschillende clubs hebben al interesse getoond in de aanvaller.
Onder andere Ajax en Werder Bremen zouden wel oren hebben naar Kanu. Mocht de 30-jarige Nigeriaan voor Ajax kiezen, dan zou dat een terugkeer betekenen bij de ploeg waar hij naam en faam maakte in de jaren negentig. In Amsterdam behaalde hij ook zijn grootste successen als speler.
Kanu sloeg het aanbod van Pompey af, omdat hij minimaal een contractverlenging van twee jaar wilde hebben. “Een éénjarige contractverlening geeft mij te weinig zekerheid”, verklaarde hij aan The Sun. “Nu heb ik de clubs voor het uitkiezen en er zijn ook opties bij die me erg aanspreken.”
Nwankwo Kanu arriveerde in het seizoen 1993/1994 bij Ajax als grote onbekende. In 1996 verliet hij de club als een ster. Via Internazionale, Arsenal en West Bromwich Albion kwam hij afgelopen seizoen bij Portsmouth terecht. In 38 wedstrijden was hij twaalf keer trefzeker.
quote:'Heerenveen wil Boakye overnemen van Ajax'
9/6/2007 15:47
Emmanuel Boakye staat in de belangstelling van SC Heerenveen. Volgens het Algemeen Dagblad zien de Friezen in de 22-jarige verdediger de opvolger van Petter Hansson, die komend seizoen uit zal komen voor Stade Rennes.
Als het Boakye wil aantrekken, zal Heerenveen in de slag moeten met Ajax waar de Ghanees nog tot medio 2008 onder contract staat. De verdediger heeft in Amsterdam te horen dat hij ondanks zijn doorlopende contract mag vertrekken.
Het afgelopen seizoen speelde Boakye op huurbasis bij Heracles Almelo. Voor die club speelde hij 31 competitiewedstrijden. De Almeloërs hebben kenbaar gemaakt de verdediger voor de club te willen behouden.
Zet hij toch nog een stap vooruit ookquote:Op zaterdag 9 juni 2007 16:39 schreef TerroRobbie het volgende:
Cerezo Fung a Wing mag vertrekken bij degradant RKC Waalwijk. De verdediger lijkt voor het gepromoveerde De Graafschap te kiezen.
Bronquote:AZ en RC Genk praten weer over Pocognoli
9/6/2007 21:51
AZ heeft de hoop nog altijd niet opgegeven Sebastien Pocognoli los te weken bij RC Genk. Beide clubs zaten zaterdag om de tafel om over de transfer te praten.
Genk meldt op zijn website dat er nog geen akkoord is bereikt, maar dat het wel een 'constructief gesprek' was. Dat zijn positievere geluiden dan een aantal weken geleden toen voorzitter Willy Reynders een eerste bod van AZ afwimpelde als onacceptabel.
Of 4-4-2 spelen met Kanu en Huntelaar.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 14:42 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Kijk slim. Een jonkie achter Huntelaar vind ik niet verstandig. Je moet een gast hebben die er direct staat als je hem inbrengt of als Huntelaar geblesseerd of geschorst is. Bovendien is zijn ervaring handig voor dudes als Babel en Leonardo in de aanval. Hetzelfde geldt als men Kluivert aantrekt (niet voor het spelen, maar voor ervaring).
Kanu kan nog makkelijk mee op basis niveau dus ik denk niet dat hij bij Ajax wil banken als stand-in.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 14:42 schreef DeVinger het volgende:
[..]
Kijk slim. Een jonkie achter Huntelaar vind ik niet verstandig. Je moet een gast hebben die er direct staat als je hem inbrengt of als Huntelaar geblesseerd of geschorst is. Bovendien is zijn ervaring handig voor dudes als Babel en Leonardo in de aanval. Hetzelfde geldt als men Kluivert aantrekt (niet voor het spelen, maar voor ervaring).
Op korte termijn jaquote:Op zaterdag 9 juni 2007 20:04 schreef hello_moto1992 het volgende:
[..]
Zet hij toch nog een stap vooruit ook![]()
Bron?quote:Op zaterdag 9 juni 2007 11:48 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Malouda twijfelt tussen Chelsea en Liverpool.
Engelse media.quote:Op zondag 10 juni 2007 00:51 schreef Cyberia18 het volgende:
'Diba in Qatar, NAC Breda weet van niets'
[..]
Bron?
Je ziet het maar zelden hoor, meer dan 10 miljoen voor een 30+-er.quote:Op zaterdag 9 juni 2007 22:40 schreef ub40_bboy het volgende:
Dat die Luca Toni maar 11 miljoen euro heeft gekost trouwens. Een koopje.
So true.quote:Op zondag 10 juni 2007 00:58 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
[..]
Meer dan genoeg, ventje.
Kijk er komt nu tenminste wat duidelijkheid...quote:Op zondag 10 juni 2007 01:23 schreef the_legend_killer het volgende:
Malouda wil samen met Drogba voetballen, maar wil ook weer onder Benetiz trainen
Stond al in de op van #76quote:Op zondag 10 juni 2007 09:49 schreef venomsnake het volgende:
Koenders >> AZ
fussbalprimeurquote:Nederlandse clubs dingen naar Oremo
Johan Oremo staat in de belangstelling van een vijftal Nederlandse clubs. De 20-jarige aanvaller van het Zweedse Gefle is in beeld bij Ajax, AZ, PSV, sc Heerenveen en FC Groningen.
Oremo zit ook in de selectie van het Zweedse nationale team tot 20 jaar. Met dat elftal speelde hij recentelijk tegen de leeftijdgenoten uit Zwitserland. Op de tribune waren de nodige scouts te vinden die de aanvaller volgden. Naast de eerder genoemde Nederlandse clubs, zaten er eveneens vertegenwoordigers van Anderlecht, Bayer Leverkusen, Hertha BSC en Stade Rennes.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |