Jodenkoekquote:Op woensdag 6 juni 2007 23:19 schreef Apfel. het volgende:
Geen cake, zo droog die troep dat mn nabestaande erin stikken.... kwa koffie gewoon lekker een vers gezet bakkie uit een apparaat waar koffiefilter in zit enzo (Gewoon die simpele dingen)... en dan een lekkere jodenkoek erbij
zo'n appelpunt als op jouw avatar is anders welquote:Op woensdag 6 juni 2007 23:19 schreef Apfel. het volgende:
Geen cake, zo droog die troep dat mn nabestaande erin stikken.... kwa koffie gewoon lekker een vers gezet bakkie uit een apparaat waar koffiefilter in zit enzo (Gewoon die simpele dingen)... en dan een lekkere jodenkoek erbij
Andere koek dan? Je wou al die mensen toch niet met een lege maag de deur uit laten gaan?quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:18 schreef AntiOxidant het volgende:
welke cake?! Er komt geen cake!
zo oubollig![]()
quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:23 schreef PekingDuck het volgende:
[..]
Andere koek dan? Je wou al die mensen toch niet met een lege maag de deur uit laten gaan?![]()
"Tsja, hij zij was altijd al een beetje gierig"
Spacecake!quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:24 schreef denka het volgende:
Bij mij moet er bier en lekkere versnaperingen zijn. Men moet lekker feesten, vrienden zullen dat ook wel organiseren.
Een goed knalfeest met veel drank, drugs en muziek!
Waarvoor ga jij dan naar begrafenissen.quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:27 schreef Fleurezeur het volgende:
Waarom moeten mensen in s'hemelsnaam eten op een begrafenis, ik heb het nooit goed begrepen.
Ik denk echt dat mensen aan de kadaverstaven gaan als er een vriend van ze op dat moment een tuintje op zn buik krijgt.quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:21 schreef teamlead het volgende:
geen cake, geen kofie..
Ik heb vast laten leggen dat er bier en fricandellen geserveerd moeten worden
en ja, dat meen ik serieus
Euhm, uit respect voor de dode en nabestaanden?quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:28 schreef PekingDuck het volgende:
[..]
Waarvoor ga jij dan naar begrafenissen.![]()
goeie suggestie idd.... en qua prijs... gewoon op laten nemen in je uitvaartverzekeringquote:Op woensdag 6 juni 2007 23:33 schreef Alecks het volgende:
Ik wil mijn gasten toch wel goede koffie voorzetten: Kopi Luwak. Kost een paar duiten, maar die kan je toch niet meenemen...
Dat zegt iedereen, maar volgens mij gebeurt dan 9/10 keer nietquote:Op donderdag 7 juni 2007 08:04 schreef TJDoornbos het volgende:
Gewoon gezellige dag van maken!!!
quote:Op donderdag 7 juni 2007 08:23 schreef Apfel. het volgende:
[..]
Dat zegt iedereen, maar volgens mij gebeurt dan 9/10 keer niet![]()
Ooit een keer een begrafenis in limburg gehad.quote:Op woensdag 6 juni 2007 23:30 schreef Lucille het volgende:
Ik heb besloten dat er een goedgevulde Limburgse koffietafel met broodjes en andere lekkere dingetjes moet komen.
quote:Op donderdag 7 juni 2007 13:43 schreef Cici het volgende:
[..]
Ooit een keer een begrafenis in limburg gehad.
Geen cake, maar vlaaien bij de koffie
Mijn oudoom overleed.quote:Op donderdag 7 juni 2007 13:46 schreef teamlead het volgende:
[..]minstens 3 varianten, waaronder de op begrafenissen verplichte zwarte pruimenvlaai, paar schalen broodjes, koffie, fris en na een uurtje ofzo bier, wijn etc
Krijg ik ook een uitnodigingquote:Op woensdag 6 juni 2007 23:21 schreef teamlead het volgende:
geen cake, geen kofie..
Ik heb vast laten leggen dat er bier en fricandellen geserveerd moeten worden
en ja, dat meen ik serieus
Mensen roepen altijd heel veel, maar vergeten ten eerste dit soort dingen vast te leggen. (Ondanks dat je ouders vast wel weten dat jij niet van zo'n saaie bedoening houdt zullen ze toch voor een saaie bedoening gaan omdat ze op dat moment echt niet weten wat ze moeten.)quote:Op vrijdag 8 juni 2007 02:30 schreef Isabeau het volgende:
Wat een fraaie ideeën allemaal. Maar bij elke begrafenis waar ik ooit ben geweest was er alleen gewone standaard koffie met gewone standaard cake te krijgen. Ook bij de jonge mensen. Dus als jullie dit doorzetten dan kom ik een hapje eten!(en een traantje wegpinken uiteraard)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |