Volgens mij had je zo'n soort vraag al eerder gesteld, en is er toen een lijstje opgesteld met de wijken in Utrecht van goed naar slecht:quote:Op maandag 11 juni 2007 18:37 schreef Billy_Mack het volgende:
Mensen, ik kan een kamer krijgen in Tuinwijk. Wat is jullie ervaring met deze wijk? Is het er goed wonen? Veel allochtonen? Criminaliteit?
En ik ben aan het werk...quote:Op vrijdag 15 juni 2007 05:03 schreef AudreyHepburn het volgende:
Leuke avond had je dan te pakken. Allemaal geile net-geslaagde atheneummeisjes..
En waarmee je dus geen donder kunt beginnen, maar misschien krijgt iemand anders ze wel klein.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 05:03 schreef AudreyHepburn het volgende:
Leuke avond had je dan te pakken. Allemaal geile net-geslaagde atheneummeisjes..
Niet met de studentenwoningen, ik woonde aan de overkant toen ze gebouwd werden. De toenmalige bewoners waren er toen nogal op tegen, maar ze staan er nu al een tijdje, dus het moet wel meevallen. Voor de rest prima buurtje, goede kant van Hoograven.quote:Op maandag 11 juni 2007 20:17 schreef Billy_Mack het volgende:
thnx! ik zie daar Tolsteeg niet bij staanben hier wel benieuwd naar
iemand ervaringen met de studentenwoningen aan de Opaalweg daar?
Ja geweldig.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:15 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
utrecht is leuk.
Enorm.quote:Op vrijdag 15 juni 2007 11:15 schreef Principessa.Farfalla het volgende:
utrecht is leuk.
Whehe, Luvquote:Op zaterdag 16 juni 2007 18:31 schreef AudreyHepburn het volgende:
Pffffffffff. Mijn beste vriendin was gisteren jarig en ik heb de hele avond wodka zitten drinken. Ik heb nu nogsteeds een kater, en ik moet straks bij MegaPANN werken. Compleet met een optreden van Luv, met Patty Brard..
DM, zie ik jou daar nog ?
Vitens volgens mij.quote:Op zaterdag 16 juni 2007 21:34 schreef ExtraWaskracht het volgende:
Rare vraag, maar weet iemand welk drinkwaterbedrijf Utrecht bedient?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |