Hoop dat ze die pisnich flink te pakken nemenquote:Op woensdag 6 juni 2007 17:12 schreef Disana het volgende:
Eric denkt dat de acties die voor vanavond zijn goedgekeurd bluf zijn.
geweldig he, wat een zelfkennis heeft die jongenquote:Op woensdag 6 juni 2007 17:16 schreef Disana het volgende:
Brian: Zet mij en Huub even naast elkaar. Wie is hier de agressiefste. Hij is heel snel.
dat hoeft ook niet, gewoon door het lint gaan en die villa uit. Al dan niet in een dwangbuis.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:17 schreef Disana het volgende:
Brian wil niet als een fucking sitting duck zitten als het vanavond losgaat.
Zelfreflectie is hem totaal vreemdquote:Op woensdag 6 juni 2007 17:16 schreef Disana het volgende:
Brian: Zet mij en Huub even naast elkaar. Wie is hier de agressiefste. Hij is heel snel.
Nou en of. In de buitenwereld slaat hij echt niet bij het minste of geringste hoorquote:Op woensdag 6 juni 2007 17:17 schreef Marelle het volgende:
[..]
geweldig he, wat een zelfkennis heeft die jongen![]()
Daar zit ik nou ook bij elke para reactie op te wachten. Met de nieuwe regels dacht ik even dat exits niet meer gegeven zouden worden, maar gelukkig kan dat nog wel.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:17 schreef 2live het volgende:
[..]
dat hoeft ook niet, gewoon door het lint gaan en die villa uit. Al dan niet in een dwangbuis.![]()
brian , natas en amanda roepen ook altijd dat hun familie of achterban Huub wel te pakken neemt straks. Dat vind ik ook zo'n mentaliteit vanquote:Op woensdag 6 juni 2007 17:18 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou en of. In de buitenwereld slaat hij echt niet bij het minste of geringste hoor![]()
zoiets zegt mij genoeg, dat soort mensen houd ik graag verre van me.......quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:21 schreef 2live het volgende:
[..]
brian , natas en amanda roepen ook altijd dat hun familie of achterban Huub wel te pakken neemt straks. Dat vind ik ook zo'n mentaliteit van![]()
zij denken echt dat het iets is om trots op te zijn. Terwijl het alleen maar iets zegt over uit wat voor een milieu dat je komt .Maar zelfs daar zijn ze te dom voor.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:22 schreef Marelle het volgende:
[..]
zoiets zegt mij genoeg, dat soort mensen houd ik graag verre van me.......
Dat doet Brian zelf al dagelijks daar is geen huub voor nodig.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:23 schreef Disana het volgende:
Brian denkt dat hij met Huub naar Jensen gaat. Hij wil je natuurlijk belachelijk maken, denkt Amanda.
Ik begrijp sowieso niet dat ze denken dat ze er zelf ook naartoe gaan. Natasia zei al dat ze niet met Lieke op de bank wilde.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:26 schreef 2live het volgende:
[..]
Dat doet Brian zelf al dagelijks daar is geen huub voor nodig.
Mss wel een leuke realitycheck voor Brian.
quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:30 schreef demins het volgende:
Ik hoop dat Brian een gedicht mag voordragen als hij bij Jensen. Dat, gecombineerd met een intensief gebruik van de lachband, zou wel eens kunst kunnen opleveren!
Het is wel wat jammer dat Jensen het programma niet kent. Anders zou hij veel gerichter kunnen jennen.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:30 schreef demins het volgende:
Ik hoop dat Brian een gedicht mag voordragen als hij bij Jensen komt. Dat, gecombineerd met een intensief gebruik van de lachband, zou wel eens kunst kunnen opleveren!
Lieke weer in de kapsalon: Ik weet niet hoe die (op me) viel. Amanda weer even later: Een van die mannen, die viel onder dat hele ding. Hij heeft echt een klap in z'n nek gekregen.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:41 schreef Disana het volgende:
Er is iemand van de cameraploeg gevallen of zo. Oh shit, roept Eric en rent er samen met Brian naartoe. 'Ga maar liggen, ga maar even plat.' Beelden zijn er niet van.
Humor is jou volkomen vreemd merk ik.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:47 schreef beequeen het volgende:
Lieke: Ik hoop dat dat apparaat nog leeft, dat kost een godsvermogen. Mensen zijn altijd te vervangen.![]()
quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:30 schreef demins het volgende:
Ik hoop dat Brian een gedicht mag voordragen als hij bij Jensen komt. Dat, gecombineerd met een intensief gebruik van de lachband, zou wel eens kunst kunnen opleveren!
Kom op Scan, dit kwam uit haar tenen.quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:49 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Humor is jou volkomen vreemd merk ik.
Zei ze die tweede zin ook?quote:Op woensdag 6 juni 2007 17:47 schreef beequeen het volgende:
Lieke: Ik hoop dat dat apparaat nog leeft, dat kost een godsvermogen. Mensen zijn altijd te vervangen.![]()
Anders post ik het niet schat.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |