Je vriendin heeft vliegangst?quote:Op maandag 23 juli 2007 20:54 schreef appelsientje het volgende:
Die foto's
Ik stelde al voor om onze huwelijksreis naar NZ te doen... maar daar had m'n vriendin helaas niet zoveel zin in
In Napier heb je de YHA tegenover het strand! Echt een aanrader vond ik.quote:Op vrijdag 10 augustus 2007 16:18 schreef djmarshal het volgende:
Hoi,
Ik ga opnieuw naar Nieuw Zeeland. Dit maal ga ik de northern scenic route doen van Auckland naar Napier via de noordkust. Daarna vlieg ik naar dunedin om daar de southern scenic route te doen via de zuidkust naar Te Anua. Daarna ga ik nog wat andere plekken aan doen zoals het Abel Tasman Park.
Ik ben op zoek naar leuke en vooral mooie backpackers en B&Bs ?
Graag jullie adviezen!
Bedankt! zal het in gedachten houden als ik ga boeken. hopelijk komen er nog wat adviezen. Ik vond het motorcamp aan het strand van Coromandel twee jaar geleden ook supermooi. Aan het strand, uitzicht op verschillende eilanden met een supermooie zonsondergang!quote:Op maandag 13 augustus 2007 11:27 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
In Napier heb je de YHA tegenover het strand! Echt een aanrader vond ik.![]()
Vet! Wij hebben overnacht in Hahei, das vlakbij Hot Water Beach. Naam van het hostel is Tatahi Lodge. Supervette locatie en aan de toegangsweg richting Cathedral Cove. Heel leuk van binnen ingericht in cottage-stijl.quote:Op maandag 13 augustus 2007 16:47 schreef djmarshal het volgende:
[..]
Bedankt! zal het in gedachten houden als ik ga boeken. hopelijk komen er nog wat adviezen. Ik vond het motorcamp aan het strand van Coromandel twee jaar geleden ook supermooi. Aan het strand, uitzicht op verschillende eilanden met een supermooie zonsondergang!
Daar heb ik ook geslapen. Erg goed hostel vond ik. Hahei is sowieso een leuk plaatsje om een dag te zijn. Precies tussen Cathedral Cove en Hot Water Beach. Alleen het is niet te bereiken met een bus. Dat was dus ook de enige keer in Nieuw Zeeland dat ik gelift heb.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:05 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Vet! Wij hebben overnacht in Hahei, das vlakbij Hot Water Beach. Naam van het hostel is Tatahi Lodge. Supervette locatie en aan de toegangsweg richting Cathedral Cove. Heel leuk van binnen ingericht in cottage-stijl.![]()
Zal nog wel even zoeken naar een plaatje.
of YHA lidmaatschap. Die had ik, en als je langer dan twee weken gaat haal je het geld er zeker wel uit. Ook kreeg ik 1 nacht gratis en nog flinke korting op allerlei activieitenquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 13:32 schreef hetsjhokleek het volgende:
[..]
Sowieso is het slim om een lidmaatschap van BBH te kopen kost je $40 en je krijgt bij zo'n 370 hostels door het hele land minimaal $3,- korting per nacht en je krijgt nog korting bij een hoop toeristisch attracties. linkje
Ik zou hoe dan ook eigen risico afkopen. Dan heb je inderdaad een zorgeloos gevoel als je met dat ding rondrijdt. Het is vrij makkelijk hoor om met een camper door NZ te rijden, maar door de bergen kan het nogal tricky zijn. Zeker met slecht weerquote:Op maandag 13 augustus 2007 19:24 schreef SterkStaaltje het volgende:
Ik heb m'n ticket geboekt van 6 september tot 27 oktober NZ
Ik ga samen met m'n vriendin rondtrekken in een campervan. 2 weken noorder-eiland en 3,5 week zuider-eiland. Maar nu is er de mogelijkheid tot het afkopen van eigen risico. zonder eigen risico afkopen komt de huurprijs op 750 euro uit, met 1250 eigen risico. dan is er een verlaging tot 603 euro eigen risico voor een totale huurprijs van 1004 euro. En tenslotte kan ik voor een totale huurprijs van ¤1265 compleet zonder zorgen op reis. Al rijd ik dat ding de wereld af, ik ben vrij van verdere claimen / kosten. Maar wat is wijsheid. Heeft iemand hier ervaring mee of gewoon goede raad?
heb je daar groot rijbewijs voor nodig?quote:Op maandag 13 augustus 2007 19:24 schreef SterkStaaltje het volgende:
Ik heb m'n ticket geboekt van 6 september tot 27 oktober NZ
Ik ga samen met m'n vriendin rondtrekken in een campervan. 2 weken noorder-eiland en 3,5 week zuider-eiland. Maar nu is er de mogelijkheid tot het afkopen van eigen risico. zonder eigen risico afkopen komt de huurprijs op 750 euro uit, met 1250 eigen risico. dan is er een verlaging tot 603 euro eigen risico voor een totale huurprijs van 1004 euro. En tenslotte kan ik voor een totale huurprijs van ¤1265 compleet zonder zorgen op reis. Al rijd ik dat ding de wereld af, ik ben vrij van verdere claimen / kosten. Maar wat is wijsheid. Heeft iemand hier ervaring mee of gewoon goede raad?
Nee het zijn meestal Toyota hiace campervans. Die voor 2 personen dan. Maar volgens mij mag je elke camper besturen met een normaal rijbewijs. Internationaal rijbewijs wordt wel aangeraden.quote:Op dinsdag 14 augustus 2007 19:01 schreef Pheno het volgende:
[..]
heb je daar groot rijbewijs voor nodig?
ZOMG HET STUUR ZIT AAN DE VERKEERDE KANT! Ik denk dat je wordt afgezetquote:Op dinsdag 14 augustus 2007 19:40 schreef SterkStaaltje het volgende:
[..]
Nee het zijn meestal Toyota hiace campervans. Die voor 2 personen dan. Maar volgens mij mag je elke camper besturen met een normaal rijbewijs. Internationaal rijbewijs wordt wel aangeraden.
[afbeelding]
[afbeelding]
Overdag
[afbeelding]
Nacht
Ik heb inderdaad het eigen risico maar afgekocht. Geen gezeur en al met al valt de prijs dan nog steeds erg mee. Na wat heen en weer mailen kan ik hem huren voor 42 dagen voor totaal 1073 euro. Dat is dus 25 euro per dag. In NZ kan je bijna overal je camper parkeren en overnachten. Ik heb er helemaal zin in, bij een mooi meer dat ding neerzetten, hengeltje uit![]()
![]()
Hoe ga je reizen?quote:Op zaterdag 1 september 2007 16:44 schreef SterkStaaltje het volgende:
Volgende week donderdag ga ik richting NZ. Samen met m'n vriendinnetje 7 weken rondtrekken. Heeft iemand nog tips over plekken die we zeker moeten bezoeken of dingen die we moeten doen? Die wellicht niet in alle gidsen staan?
Perfect!quote:Op zaterdag 1 september 2007 19:47 schreef Flyingdutchman het volgende:
[..]
Hoe ga je reizen?
Met de wagen:
- Van Wanaka naar Haast door de Haastpass verschrikkelijk groen en erg mooi!
- Fjordland, alles is daar mooi
- Gore is een leuk dorpje
- Cannibal bay (Vlakbij Owaka), daar liggen zeeleeuwen voor het oprapen en het wandelen is erg mooi.
- Doubtlessbay (kans op dolfijnen)
- Kaikoura (toeristisch maar doe de whale-tour, liefst de 715u versie)!!
Of: Milford Sound of Doubtful Sound. Vond ik ook super mooi.quote:Op woensdag 12 september 2007 19:34 schreef Jaguarized het volgende:
Dunedin zou ik er uit gooien, is niet heel veel te zien en in plaats daarvan zou ik een overnachting bij Mount Cook doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |