Nerd.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:49 schreef Anthraxx het volgende:
Volgens mij is het zelfs onmogelijk om een ping van 4 te krijgen tenzij je lokaal op de server zit. Volgens mij is het toch altijd minimaal 15 ofzo.
Probeer het eens te krijgen door naar Heiden6 te PM'en.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:50 schreef E.T. het volgende:
Ik heb die foto van Lupa noooit gezien, realiseer ik me nu
Neuh. Ik zit standaard onder de 10.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:49 schreef Anthraxx het volgende:
Volgens mij is het zelfs onmogelijk om een ping van 4 te krijgen tenzij je lokaal op de server zit. Volgens mij is het toch altijd minimaal 15 ofzo.
Je weet dat je jezelf tegenspreekt hé? Wifi en 56K lijntje. Twee verschillende technieken.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
OF in shanghai via wifi op een 56K lijntje.
Geloof me! Dat wil je echt zo houden.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:50 schreef E.T. het volgende:
Ik heb die foto van Lupa noooit gezien, realiseer ik me nu
Alles gaat via Amsterdam. Maar goed, ik haal hier met de Uni verbinding ongeveer een ping van 20ms overal. En die is al retevlug. Niettemin, we dwalen af.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:52 schreef FJD het volgende:
[..]
Neuh. Ik zit standaard onder de 10.
Waarom precies weet ik niet. Misschien omdat de server in Rotterdam stond maar ik geloof dat internetverkeer via Adam ga en dan verspreid wordt. Weet t niet precies. Ping van onder de 10 is iig goed te doen maar is echt onhaalbaar vanuit het buitenland op een NL server.
quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:52 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Je weet dat je jezelf tegenspreekt hé? Wifi en 56K lijntje. Twee verschillende technieken.
Hoewel het een prima iSpy opmerking zou kunnen zijn.
Ohja.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:54 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Je kan toch gewoon een WLAN routertje dat 56K lijntje laten delen en dan in de lobby lekker fraggen... met een ping van 4
Ja dan heb ik het nog liever over de tepels van lupa....quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:53 schreef Anthraxx het volgende:
Niettemin, we dwalen af.
Tepels? Steenpuisten bedoel je.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:55 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja dan heb ik het nog liever over de tepels van lupa....
Zal misschien iets te maken hebben met de servers van de uni en de beveiligingen. Onder de 10ms is iig makkelijk te halen. Ook vanuit jouw woonplaats want zover woon je niet bij mij vandaanquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:53 schreef Anthraxx het volgende:
Alles gaat via Amsterdam. Maar goed, ik haal hier met de Uni verbinding ongeveer een ping van 20ms overal. En die is al retevlug. Niettemin, we dwalen af.
Nepper de nep voor de Digi-Hullies op FOKquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:56 schreef Anthraxx het volgende:
Waar zijn de andere topics in deze reeks trouwens? De eerdere vijf waarin iSpy beweerde dat al zijn foto's van hemzelf waren en dat EXIF data niet klopte e.d. Het stond ooit in Onzin.
Nepper de nep voor de Digi-Hullies op FOKquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:56 schreef Anthraxx het volgende:
Waar zijn de andere topics in deze reeks trouwens? De eerdere vijf waarin iSpy beweerde dat al zijn foto's van hemzelf waren en dat EXIF data niet klopte e.d. Het stond ooit in Onzin.
[TTT] i-spy24quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:56 schreef Anthraxx het volgende:
Waar zijn de andere topics in deze reeks trouwens? De eerdere vijf waarin iSpy beweerde dat al zijn foto's van hemzelf waren en dat EXIF data niet klopte e.d. Het stond ooit in Onzin.
die staan in het joppie topicquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:44 schreef ENlarge_YourPenisNOW het volgende:
[..]
zoek ff jah, anders heeft postman hem nog wel. jammer dat JP op vakantie is, anders had hij ff die dreigmailtjes kunnen posten
![]()
Ik woon inmiddels in Utrechtquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:56 schreef FJD het volgende:
[..]
Zal misschien iets te maken hebben met de servers van de uni en de beveiligingen. Onder de 10ms is iig makkelijk te halen. Ook vanuit jouw woonplaats want zover woon je niet bij mij vandaan
En zijn keuken.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:59 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Die foto's hadden snel op de fok server moeten staan![]()
Die hummer!![]()
quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:58 schreef Tinkepink het volgende:
Je moet hem nageven, hij is wel een doorzetter.
Laten importeren natuurlijk.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:59 schreef Swetsenegger het volgende:
Z'n keuken met Amrikaanse stopcontacten zijn we nog vergeten
ik heb net de link geplaatstquote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:59 schreef Swetsenegger het volgende:
Z'n keuken met Amrikaanse stopcontacten zijn we nog vergeten
Het enige wat tegenwoordig bij hem opvalt is dat hij alle 'z' door een 's' vervangt.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:59 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Het heeft trouwens wel lang geduurd, ik had een topic als deze veel eerder verwacht.
Nou.quote:
Google-cache?quote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:01 schreef Godlike02 het volgende:
Heeft echt niemand save gedaan op die foto's?![]()
En hij valt wat in herhaling soms.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:00 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Het enige wat tegenwoordig bij hem opvalt is dat hij alle 'z' door een 's' vervangt.
Die heb ik nog wel in m'n inbox staanquote:
quote:
quote:Iwan <xxxxx@hotmail.com>
Sent : Thursday, November 10, 2005 3:27 PM
To : Fillipe
Subject : En zo doen we dat
| | | Inbox
Grote vriend,
Ik heb gemerkt dat je als maatje van jepi mij elke keer graag banned vd server terwijl ik vd grote smurf toegang blijf behouden. Dus lekker pesten he...
Ik weet het goed gemaakt als je zo graag stoer wilt zijn. Ik pak je terug door je bekend te maken op het web wie die grote held is die zo graag stoer wilt zijn.
Niet janken als je je gegevens met smoelwerk ziet want je wilt toch zo lekker stoer zijn, doen we dat stoer zijn op mijn manier.
Tis me gelukt met die anderen die ook dachten stoer te zijn en door tegaan terwijl we zouden stoppen maar schijnbaar is het zo leuk i-spy24 belachelijk te blijven maken als hij er niet is dat ik dus de handschoen op pak en je terug betaal.
Zo wordt je afgerekend voor je stoerheid heldje
quote:From: Iwan <xxxxx@hotmail.com>
Date: Nov 8, 2005 11:13
PMSubject: Even iets verduidelijken
To: xxxx@gmail.com
Hallo, Ik heb in een aantal posts van FOK meegekregen waar je vriend JP doorgaatmet bashen en allerlei zaken uit het verleden op te halen danwel mij zwartte maken bij zelfs die gast uit Apeldoorn,jeweetwel 'postman'. Daar ikvoorlopig met m'n oude account niet op FOK kan komen is dit natuurlijklekker laf en kinderachtig terwijl jullie er zelf mee kwamen dat dit soortpersoonlijke vetes niet op FOK in de BOF thread mochten worden uitgevochten.Maar nu ik er niet ben gaan jullie gewoon door. Prima ik ben het zat metdeze leugens en spielerij zeker als ik via mail moet horen dat onze grotevriend JP via mails probeert bij de mods met leugens en het uit zijn verbandtrekken van gebeurtenissen mij zo zwart te maken dat ik ten 2de male een bankrijg, en hij de onschuld zelve speelt. Tevens vertelde jij mij onlangs dat ik gewoon toegang kon blijven houden opde FOK server terwijl ik nu moet horen dat je blij was dat ik eraf wasgekiepert door Filipe hedenmiddag.Dus ik begrijp dat je gewoon netzo als derest mij zwart wil blijven maken en onze eerder afspraken(wij hadddenvolgens mij geen problemen met elkaar) gewoon aan je laars lapt. Vanaf heden worden jullie verantwoordelijk gehouden voor je gedrag op FOKt.a.v. mij.Je mag dit aan een ieder laten zien als bedreiging of wat dan ook, zijnjullie eigen woorden,maar ik weet gelukkig wie deze grootbek helden achterhun PC zijn,hoe jullie eruit zien zowel tijdens de laatste EA bijeenkomstals indertijd bij TGS. Dus klaag niet als ik je gewoon uit de anonimiteithaal en je verantwoordelijk houdt voor deze vorm van jennerij die nu over degrens gaat door mij zelfs bij totale vreemden zwart te maken en als purelaster door te gaan. De groeten Oh en ik verwacht niet dat je dit niet voor je zult houden maar desnoods aande mods van FOK zal laten zien om me meer aan te smeren, Maakt nietuit,geniet nog van je anonimiteit.
post dan!quote:
Hij viel ook op door (ik dacht) de uitslag van een programma van Herman den Blijker verkeerd te voorspellen. Hij beweerde de mensen te kennen die er aan meededen en dat deze gewonnen hadden. Twee of drie maanden later was de uitslag bekend en wat bleek: fout. Alleen Sanni was nergens meer te bekennen daarnaquote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:02 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
En hij valt wat in herhaling soms.
Grolsch Weizen bier ..niet te zuipen
Guiness Draught bier lekker? SCHEI UIT! WALGELIJK!
Topic in CUL.quote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:04 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Hij viel ook op door (ik dacht) de uitslag van een programma van Herman den Blijker verkeerd te voorspellen. Hij beweerde de mensen te kennen die er aan meededen en dat deze gewonnen hadden. Twee of drie maanden later was de uitslag bekend en wat bleek: fout. Alleen Sanni was nergens meer te bekennen daarna.
Denk 't niet, dit is een bekende werkplekquote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:03 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dan nog weg![]()
Was dit niet zijn werkplek?![]()
[afbeelding]
Neuh. Posten van prive conversaties doe ik niet op FOK!. Ik gok dat ze ook nog wel op BoF staan alhoewel het kan dat Frankie de posts al een keer gesloopt heeftquote:
Ja!quote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:03 schreef Godlike02 het volgende:
[..]
Dan nog weg![]()
Was dit niet zijn werkplek?![]()
[afbeelding]
heb ze net gepostquote:Op dinsdag 5 juni 2007 21:06 schreef FJD het volgende:
[..]
Neuh. Posten van prive conversaties doe ik niet op FOK!. Ik gok dat ze ook nog wel op BoF staan alhoewel het kan dat Frankie de posts al een keer gesloopt heeft
quote:Op dinsdag 5 juni 2007 20:59 schreef Swetsenegger het volgende:
Z'n keuken met Amrikaanse stopcontacten zijn we nog vergeten
Hij heet waarschijnlijk Ruben Squote:
bronquote:Op zaterdag 24 september 2005 20:12 schreef i-spy24 het volgende:
hele hoop gelul
Maar ik geef als laatste dit af en doe wat je ermee wilt:
Als er met modder wordt gegooid middels persoonlijke aanvallen zoals 'Postman' deed terwijl het onnodig is, dan reken ik met je af op mijn manier of je het wel of niet leuk vindt En om te laten zien dat ik weet waar ik over praat: 'Postman'..het was nummer 89 he! denk maar goed na wat ik daarmee bedoel
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |