abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 3 juni 2007 @ 14:21:36 #1
75556 erkel
back from Dagestan
pi_50059716


Welkom bij alweer het Zevenhonderd-acht-en-negentigste deel van de Algemene Kennis Quiz.
Je mag elkaar alles vragen, over politiek, sport, literatuur, muziek, film enz. Als het spel vastloopt kunnen hints gegeven worden.

Het spreekt voor zich dat er geen gebruik gemaakt wordt van hulpmiddelen als Google, Wikipedia en dergelijke. Zou het wel erg makkelijk maken. We letten hier goed op dus kijk uit wat je hier doet.



Ook thuis opzoeken in een encyclopedie, op een platenhoes of in een boek, of vragen aan huisgenoten of geflashed worden op MSN beschouwen we als opzoeken. Niet doen dus.

De 10 AKQ geboden
1. Gij zult oppergod Laffer niet boos maken
2. Gij zult een nieuwe vraag stellen als u ene punt heeft gekregen
3. Gij zult de naam van de Schepper, MaJo, niet zonder eerbied gebruiken.
4. Gij zult zich niet laten flashen
5. Gij zult niet opzoeken
6. Gij zult een antwoord per keer geven
7. Gij zult beslissingen van de vragensteller eerbiedigen
8. Gij zult een nieuw topic openen als het oude vol is ende gij de laatste poster zijt.
9. Gij zult de punten van het vorige topic tellen en aanpassen.
10. Gij zult naar Eisbar van Grauzone luisteren en het erkennen als heilig AKQ-lied.
En het 11e gebod (ja, dat is er ook nog)
11. Gij zult uw antwoord nimmer editten.

Goede en nieuwe vragen
De vraagsteller zegt of het antwoord goed is. Daarna stelt degene met het goede antwoord de nieuwe vraag in bold Als er na een goed antwoord niet binnen 10 minuten een nieuwe vraag gesteld wordt kan iemand anders een vraag stellen om het spel door te laten gaan. Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren. Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt!
Als de vragensteller vraagt naar een opsomming en de vragensteller wil alle leden van de opsomming ineen antwoord zien alvorens hij het antwoord goedkeurt, dan dient de vragensteller dit in zijn of haar vraag te vermelden.

Varieer de vragen
Probeer wat variatie in de vragen aan te brengen. Het is verleidelijk om door te vragen op het vorige onderwerp, maar dat is minder leuk voor de medequizzers die dat onderwerp net niet interessant vinden. Vermijd vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, want dit heeft weinig met algemene kennis te maken en draait vaak uit op ordinair gokken.

Een antwoord per keer
Per vraag raad je een keer, totdat de vraagsteller zegt dat het fout is, dan mag je weer verder raden. Het is dus niet de bedoeling dat je een paar keer achter elkaar een antwoord post, dat is niet eerlijk naar de anderen toe. Zet ook niet meerdere antwoorden in een post als er maar om een ding gevraagd wordt (in het geval van meerdere vragen mag je uiteraard meerdere antwoorden in een post zetten)
Uitzondering op de regel: iedereen heeft wel eens een plotselinge ingeving. Je post iets en meteen komt het juiste antwoord in je op. In dat geval mag je nog een keer posten.

Punten
De vraagsteller beslist wie het punt toebedeeld krijgt.
Voor elk goed antwoord krijg je een punt dat wordt uitgedeeld door de vragensteller. Zo krijgen we een mooie ranglijst van de beste spelers. Doorgaans is het zo dat het punt gaat naar degene die het antwoord compleet maakt (vooral met meerdere vragen ineen). Maar de vraagsteller neemt de uiteindelijke beslissing. Het spreekt voor zich dat degene die het antwoord als eerst goed heeft het punt krijgt. Als je een punt uitdeelt doe je dit door de naam neer te zetten van degene die het goed had, gevolgd door +1 en dit dikgedrukt. Geef ook de tussenstand van de (in dat topic) behaalde punten, op deze manier kan het makkelijker geteld worden. In elk tiende topic worden er 2 punten uitgedeeld.

Spelling
Ook beslist de vraagsteller of een antwoord helemaal perfect gespeld moet zijn of niet. Wees daar alsjeblieft een beetje soepel in, in de snelheid wil je nog wel eens een letter vergeten. Ook bij buitenlandse namen mag best wat soepeler met spelling omgegaan worden.

Editen
Edit je post niet, ook al heb je een spelfout. Post dan gewoon een nieuw bericht waarin je je eerdere antwoord aanvult. Anders kunnen mensen denken dat je een bericht ge-edit hebt na het zien van een ander antwoord. Doe dat dus niet!

Newbies
Voor AKQ newbies is het verplicht om te luisteren naar Grauzone met het prachtige Eisbär. Daarna mag je meedoen.

Slowchat
Omdat er teveel geslowchat werd is er nu een speciaal slowchattopic voor geopend: AKQ Slowchat #151: Eindelijk een naamtopic voor Asmodian!

Ranglijst
Vanaf topic 751 zijn we begonnen met een schone lei, iedereen staat weer op 0. De score t/m topic 750 is hier te vinden (met dank aan Mark_V).

Ranglijst is bijgewerkt t/m deel 797
ElizabethR - 131 punten
Cootz - 89 punten
ScottTracy - 83 punten
Luctor.et.Emergo - 55 punten
Cobra4 - 51 punten
PhysicsRules - 49 punten
MadMaster - 45 punten
wyccie - 42 punten
Wickedangel - 41 punten
SaskiaR - 40 punten
erkel - 37 punten
Yurithemaster - 37 punten
Its-Jojo-4you - 36 punten
geertp - 34 punten
Homdeck - 31 punten
RoofingBurner - 30 punten
ChrisJX - 28 punten
Neleos - 26 punten
Tong80 - 25 punten
methan - 24 punten
kayzie - 24 punten
Flitspaal - 21 punten
Nembrionic - 20 punten
FormerlyKnownAs - 16 punten
Hawaii_Tim - 16 punten
Yankee - 16 punten
DiviFilius - 15 punten
Berkery - 13 punten
Sanger - 12 punten
steekbal - 11 punten
Plasterk - 11 punten
C21H23NO5 - 10 punten
Robbiev85 - 10 punten
Etcetera - 10 punten
Bolkesteijn - 9 punten
VonHinten - 9 punten
Verbal - 8 punten
Der_Michael - 8 punten
Houtspeer - 7 punten
Mister1977 - 7 punten
ChillyWilly - 7 punten
TradeMarkie - 7 punten
mrSPLIFFY - 6 punten
EricusMaximus - 6 punten
Juup© - 5 punten
De_Hertog - 4 punten
Yestuuur - 4 punten
slaveloos - 4 punten
Beelzebub85 - 3 punten
kahaarin - 3 punten
Ladyblack - 3 punten
Daffodil3LE - 3 punten
DaviniaHR - 3 punten
Tha_Erik - 3 punten
Gekke_Belg - 3 punt
Agiath - 2 punten
broer - 2 punten
ChopperMick - 2 punten
Consigliere - 2 punten
LangeTabbetje - 2 punten
Mark_V - 2 punten
TheSilentEnigma - 2 punten
Conekiller- 2 punten
B.ertha - 1 punt
Carolyne1575 - 1 punt
iamredleader- 1 punt
Jefferd - 1 punt
Majo - 1 punt
mr_anonimous - 1 punt
Soempie - 1 punt
Superharregarre - 1 punt
ToYDoLL - 1 punt
Supersheep - 1 punt
doeka - 1 punt
mievi - 1 punt
LordNemesis - 1 punt
BrandX - 1 punt
Coenkiller - 1 punt
BwennieBren - 1 punt
Zoon van methan - 1 punt
U - 1 punt
Archallo - 1 punt
MREn - 1 punt

betekent dat die persoon punten heeft gehaald in het vorige topic
betekent dat die persoon ook nog eens gestegen is in de ranglijst
betekent een nieuwe speler in de ranglijst

Voorgaande delen:
Algemene Kennis Quiz
Algemene Kennis Quiz Deel 250
Algemene Kennis Quiz Deel 500!!!!! Een mijlpaal, een feest!
Algemene Kennis Quiz Deel 750
Algemene Kennis Quiz Deel 760
Algemene Kennis Quiz Deel 770
Algemene Kennis Quiz Deel 780
Algemene Kennis Quiz deel 790
Algemene Kennis Quiz Deel 791
Algemene Kennis Quiz deel 792
Algemene Kennis Quiz deel 793
Algemene Kennis Quiz Deel 794
Algemene Kennis Quiz deel 795
Algemene Kennis Quiz deel 796
Algemene Kennis Quiz deel 797

Als je de laatste post hebt gezet in een topic, open je een nieuw topic. In de OP van het nieuwe topic tel je de punten van het vorige topic op bij de ranglijst. Ook plaats je een link naar het vorige topic. Iedereen vindt dit vervelend, dus je zadelt er niemand anders mee op!

Meet info update

Na veel schuiven, wrikken en wegen is er dan eindelijk een datum.
De meet vindt plaats op zaterdag 16 juni in utrecht

Tijd en te bezoeken plaatsen

Nog te bepalen

opgegeven users tot nu toe

Yurithemaster
B.ertha
Soempie
Nembrionic
Neleos
Hawaii_Tim
SaskiaR
stanley_climbfall ?
Its-Jojo-4you ?
iamredleader

Slaapplaatsen

Is nog geen zekerheid over

Vragen en/of opmerkingen?

Stuur maar een pm naar Yuri (niet gewoon posten, want hij leest niet altijd terug)

[ Bericht 3% gewijzigd door erkel op 03-06-2007 14:39:05 ]
Weisst
  zondag 3 juni 2007 @ 14:22:15 #2
75556 erkel
back from Dagestan
pi_50059738
quote:
Op zondag 3 juni 2007 13:35 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Welke presentator van een Discovery Channel programma is de maker van deze gemotoriseerde bank die gewoon op de openbare weg mag rijden?
[afbeelding]
quote:
Op zondag 3 juni 2007 14:20 schreef erkel het volgende:
Is het die gast van die programmareeks 'a car/plane/... is born' ?
Weisst
  zondag 3 juni 2007 @ 14:22:42 #3
165040 PhysicsRules
Mr. DaviniaHR
pi_50059760
sepo
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  Eindredactie Frontpage / Forummod zondag 3 juni 2007 @ 14:28:42 #4
168091 crew  Cobra4
mr. Dkut
pi_50059920
Adam Savage?
"Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
  zondag 3 juni 2007 @ 14:35:32 #5
179735 UnderTheWingsOfLove
Imperio. Crucio. Avada Kedavra
pi_50060114
Die van mythbusters?
Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
  zondag 3 juni 2007 @ 14:36:40 #6
75556 erkel
back from Dagestan
pi_50060155
OP bijgewerkt
Weisst
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zondag 3 juni 2007 @ 14:42:42 #7
39237 crew  H_T
2733
pi_50060344
Niet Adam Savage en hij zat ook niet in A car is born. Hij is een van de twee presentatoren van Wheeler Dealers
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  zondag 3 juni 2007 @ 14:55:16 #8
162491 DiviFilius
Vigilate Deo Confidentes
pi_50061008
tvp
pi_50061047
quote:
Op zondag 3 juni 2007 14:42 schreef Hawaii_Tim het volgende:
Niet Adam Savage en hij zat ook niet in A car is born. Hij is een van de twee presentatoren van Wheeler Dealers
Dat moet die monteur dan zijn..
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zondag 3 juni 2007 @ 15:15:10 #11
39237 crew  H_T
2733
pi_50061339
quote:
Op zondag 3 juni 2007 15:04 schreef Siegfried het volgende:

[..]

Dat moet die monteur dan zijn..
Indeed, nu zijn naam nog
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
pi_50061591
Puntje van mijn tong..
pi_50062000
Die ja
pi_50062070
Juup© +1

Nieuwe vraag: Wat zijn de drie basiskleuren?
  zondag 3 juni 2007 @ 15:48:06 #16
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50062114
geel rood blauw
Nobody expects the Spanish Inquisition!
pi_50062150
quote:
Op zondag 3 juni 2007 15:48 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
geel rood blauw
Its-jojo-4joe +1
ik beperk mij tot de makkelijke vragen nu

Juup© 1
Its-Jojo-4You 1
  zondag 3 juni 2007 @ 15:56:47 #18
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50062302
idd beetje simpel
Nobody expects the Spanish Inquisition!
  zondag 3 juni 2007 @ 15:59:29 #19
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50062362
Een X(ook wel Y genoemd) is een beschilderd poppetje van hout, dat enkele malen opnieuw een kleinere versie ervan bevat.

Wat is X en of Y?
Nobody expects the Spanish Inquisition!
  zondag 3 juni 2007 @ 16:00:48 #20
138747 ScottTracy
zo niet mij
pi_50062389
Matroesjka
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_50062391
quote:
Als degene die een goed antwoord gaf geen nieuwe vraag stelt omdat hij of zij ineens weg moest wordt het reeds toegekende punt weer ingetrokken en gaat een speler die online is verder met de quiz door de vraag, in plaats van degene die hem had moeten stellen, in te voeren. Geen vraag stellen na een goed antwoord is dus aftrek van het punt!
Waarom is deze regel ingevoerd?
  zondag 3 juni 2007 @ 16:01:54 #22
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50062420
Had je die vraag zien aankomen

ST +1

Punten in dit deel:

Juup© 1
Its-Jojo-4You 1
ScottTracy 1
Nobody expects the Spanish Inquisition!
  zondag 3 juni 2007 @ 16:02:25 #23
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50062435
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:00 schreef Dodecahedron het volgende:

[..]

Waarom is deze regel ingevoerd?
Wat denk je zelf?
Nobody expects the Spanish Inquisition!
pi_50062436
Een matroesjka
Andere benaming ken ik niet.

Edit: te laat
  zondag 3 juni 2007 @ 16:03:31 #25
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_50062456
ff tvp
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  zondag 3 juni 2007 @ 16:04:33 #26
138747 ScottTracy
zo niet mij
pi_50062480
Tussen welke 2 steden liep Route 66 oorspronkelijk?
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  zondag 3 juni 2007 @ 16:05:24 #27
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50062509
Los Angeles
Detroit
Nobody expects the Spanish Inquisition!
  zondag 3 juni 2007 @ 16:05:47 #28
138747 ScottTracy
zo niet mij
pi_50062519
LA is goed, Detroit niet
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  zondag 3 juni 2007 @ 16:06:19 #29
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50062529
washington?
Nobody expects the Spanish Inquisition!
  zondag 3 juni 2007 @ 16:06:56 #30
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_50062548
Chicago
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  zondag 3 juni 2007 @ 16:07:02 #31
138747 ScottTracy
zo niet mij
pi_50062552
Nee, zover liep 'ie ook weer niet door
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
pi_50062567
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:02 schreef Its-Jojo-4you het volgende:

[..]

Wat denk je zelf?
Dat vraag ik.

Ik zie het probleem niet namelijk. Vroeg had de AKQ zo'n regel dat na 10 minuten iemand anders een vraag mocht stellen.
  zondag 3 juni 2007 @ 16:07:33 #33
138747 ScottTracy
zo niet mij
pi_50062570
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:06 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Chicago
Luctor.et.Emergo+1

Stand deel 798
Juup© 1
Its-Jojo-4You 1
ScottTracy 1
Luctor.et.Emergo 1
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
  zondag 3 juni 2007 @ 16:07:35 #34
75556 erkel
back from Dagestan
pi_50062572
St. Louis?
Weisst
pi_50062592
LA en Las Vegas.
  zondag 3 juni 2007 @ 16:17:17 #36
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_50062837
Bij de Formule 1 wordt de Grand Prix van Europa vanaf 1999 ieder jaar vanaf de Nürburgring verreden, maar een lange trouwe dienst kiest Bernie Ecclestone voor een ander circuit. Waar zal vanaf komend seizoen de nieuwe Grand Prix van Europa verreden worden?
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
  zondag 3 juni 2007 @ 16:18:40 #38
75556 erkel
back from Dagestan
pi_50062880
Hockenheim?
Weisst
pi_50062897
milaan
  zondag 3 juni 2007 @ 16:19:10 #40
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_50062903
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:18 schreef Dodecahedron het volgende:
milaan
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:18 schreef erkel het volgende:
Hockenheim?
beide
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
pi_50062912
Valencia?
Do you realize if it weren't for Edison we'd be watching TV by candlelight?
  zondag 3 juni 2007 @ 16:20:11 #42
165780 Luctor.et.Emergo
Fremantle Dockers FC
pi_50062935
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:19 schreef Gekke_Belg het volgende:
Valencia?
Gekke_Belg +1

Stand deel 798
Juup© 1
Its-Jojo-4You 1
ScottTracy 1
Luctor.et.Emergo 1
Gekke_Belg 1
Autore Deo, favente Regina Luctor et Emergo
Fuck the EBU.
pi_50062988
Wat is een deficiëntieziekte?
Do you realize if it weren't for Edison we'd be watching TV by candlelight?
pi_50063040
het uitvallen van het immuunsysteem. er worden geen of slechte antilichamen aangemaakt.
pi_50063054
Nope
Do you realize if it weren't for Edison we'd be watching TV by candlelight?
pi_50063172
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:22 schreef Gekke_Belg het volgende:
Wat is een deficiëntieziekte?
Weer wat bijgeleerd
pi_50063179
een auto-immuunziekte dan
pi_50063265
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:28 schreef Dodecahedron het volgende:
een auto-immuunziekte dan
Ook niet!
Do you realize if it weren't for Edison we'd be watching TV by candlelight?
pi_50063402
Blijkbaar redelijk moeilijk...

Het is redelijk moeilijk om een hint te geven. Het komt in de ontwikkelde landen niet veel voor. Op één soort na die wel eens voorkomt bij zwangere vrouwen en vrouwen in het algemeen. Ook na bepaalde operaties aan het darmenstelsel kunnen die voorkomen. In ontwikkelingslanden komt het hoofdzakelijk voor door hongersnood.
Do you realize if it weren't for Edison we'd be watching TV by candlelight?
pi_50063424
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:36 schreef Gekke_Belg het volgende:
Blijkbaar redelijk moeilijk...

Het is redelijk moeilijk om een hint te geven. Het komt in de ontwikkelde landen niet veel voor. Op één soort na die wel eens voorkomt bij zwangere vrouwen en vrouwen in het algemeen. Ook na bepaalde operaties aan het darmenstelsel kunnen ze voorkomen. In ontwikkelingslanden komt het hoofdzakelijk voor door hongersnood.
Do you realize if it weren't for Edison we'd be watching TV by candlelight?
pi_50063436
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:36 schreef Gekke_Belg het volgende:
Blijkbaar redelijk moeilijk...

Het is redelijk moeilijk om een hint te geven. Het komt in de ontwikkelde landen niet veel voor. Op één soort na die wel eens voorkomt bij zwangere vrouwen en vrouwen in het algemeen. Ook na bepaalde operaties aan het darmenstelsel kunnen die voorkomen. In ontwikkelingslanden komt het hoofdzakelijk voor door hongersnood.
Een ziekte die gevolg is van het ontbreken van een bepaalde stof in het lichaam?
pi_50063474
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:37 schreef Juup© het volgende:

[..]

Een ziekte die gevolg is van het ontbreken van een bepaalde stof in het lichaam?
Ontbreken van vitamines b.v.
pi_50063519
Het ontbreken van stoffen in het algemeen. Bij die zwangere vrouwen is dat bv ijzer.

Juup© +1

Stand deel 798
Juup© 2
Its-Jojo-4You 1
ScottTracy 1
Luctor.et.Emergo 1
Gekke_Belg 1
Do you realize if it weren't for Edison we'd be watching TV by candlelight?
pi_50063522
Ziekte als gevolg van ontbreken van zonlicht?
  zondag 3 juni 2007 @ 16:42:37 #55
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50063560
Het ontbreken of een tekort gedurende langere tijd van een bepaalde voedingsstof. Hierdoor worden bepaalde processen in het lichaam verstoord. Ik denk dat de Engelse ziekte er 1 is.
Nobody expects the Spanish Inquisition!
pi_50063588
Vraag: Hoe noemt men de (soms) aanwezige vijfde teen op een achterpoot van een hond?

P.S. Er zijn 3 benamingen voor en ik reken ze allen goed.
  zondag 3 juni 2007 @ 16:44:15 #57
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50063613
een mutatie
Nobody expects the Spanish Inquisition!
pi_50063636
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:44 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
een mutatie
Hij is goed bedacht maar klopt niet.
  zondag 3 juni 2007 @ 16:47:32 #59
103111 Its-Jojo-4you
gone fishin'
pi_50063709
het valt onder de mutaties dus ik heb geen ongelijk
Nobody expects the Spanish Inquisition!
pi_50063750
quote:
Op zondag 3 juni 2007 16:47 schreef Its-Jojo-4you het volgende:
het valt onder de mutaties dus ik heb geen ongelijk
Heb jij ook weer gelijk in, maar het is niet een van de drie namen die ik zoek.
pi_50064027
Of er is niemand online of de ogenschijnlijk makkelijk vraag is te moeilijk.
  zondag 3 juni 2007 @ 17:02:26 #62
75556 erkel
back from Dagestan
pi_50064129
ik heb geen idee..
Weisst
  zondag 3 juni 2007 @ 17:03:12 #63
41006 Flitspaal
De achtervolger
pi_50064149
Dikke teen?
pi_50064409
quote:
Op zondag 3 juni 2007 17:03 schreef Flitspaal het volgende:
Dikke teen?
pi_50064420
penis
pi_50064534
quote:
Op zondag 3 juni 2007 17:13 schreef Dodecahedron het volgende:
penis
  zondag 3 juni 2007 @ 17:20:09 #67
22002 MREn
Met de botte bijl meer plezier
pi_50064604
klauw?
"Ik weet namelijk zo veel, dat ik me niet schaam voor de dingen die ik niet weet."
  zondag 3 juni 2007 @ 17:27:03 #68
165040 PhysicsRules
Mr. DaviniaHR
pi_50064789
quote:
Op zondag 3 juni 2007 17:17 schreef Juup© het volgende:

[..]

Lijkt het erop? Hondenlul?
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_50064858
quote:
Op zondag 3 juni 2007 17:20 schreef MREn het volgende:
klauw?
Is bij 2van de drie woorden een deel van het woord.
  Moderator / KerstCrewQuizWinner zondag 3 juni 2007 @ 17:29:37 #70
39237 crew  H_T
2733
pi_50064871
quote:
Op zondag 3 juni 2007 17:27 schreef PhysicsRules het volgende:

[..]

Lijkt het erop? Hondenlul?
Scheidsrechter?
Ik ben de kleur MAGENTA
Je bent openminded, tenzij iets niet in je straatje past. Je houdt van discussiëren, maar hebt natuurlijk altijd gelijk. Als echte dierenliefhebber voer je graag kleine eendjes aan grote honden.
  zondag 3 juni 2007 @ 17:30:27 #71
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_50064897
Wolvenklauw?
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
pi_50065058
quote:
Op zondag 3 juni 2007 17:30 schreef De_Hertog het volgende:
Wolvenklauw?


Het wordt wolfsklauw (al hebben wolven die vijfde teen helemaal niet) Hubertusklauw en Rudimentaire teen genoemd. Het is een gevolg van een erfelijk afwijking c.q. mutatie.

De_Hertog +1

Stand deel 798
Juup© 2
Its-Jojo-4You 1
ScottTracy 1
Luctor.et.Emergo 1
Gekke_Belg 1
De_Hertog 1
  zondag 3 juni 2007 @ 17:37:59 #73
179735 UnderTheWingsOfLove
Imperio. Crucio. Avada Kedavra
pi_50065121
nieuwe vraag?:P
Celebrities walk on red carpet because they are famous, I walk on toilet paper because I'm the shit
5 Xbox360 spellen: Halo 3 , Fable 2 ,Saints Row 2 , Pure en Virtua Tennis 3 te koop!
  zondag 3 juni 2007 @ 17:38:02 #74
73232 De_Hertog
Aut bibat, aut abeat
pi_50065123
Één van zijn grootste overwinningen behaalde Napoleon in de slag bij Austerlitz, op 2 december 1805. Waar ligt Austerlitz?
Mary had a little lamb
Then Mary had dessert
  zondag 3 juni 2007 @ 17:38:25 #75
138747 ScottTracy
zo niet mij
pi_50065138
Tsjechie
Don't cry because it's over. Smile because it happened.
Liefde is een bitch plus een macht der gewoonte
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')